FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 26, 27, 28  Następny
  Krwawa Jatka - Komentarze
Wersja do druku
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 18-09-2010, 18:11   

Kitkara666 napisał/a:
To się staje po prostu nudne.

Tak, czytając tą walkę, mam wrażenie, że ona nigdy się nie skończy, żadna ze stron nie chce przegrać. Oboje macie tyle możliwości ataku (chociaż kto nie ma), wydajecie się oboje niezniszczalni. Chociaż Kitkara jest bardziej ludzka od Repli, on to chyba ze stali jest.

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 18-09-2010, 19:08   

ehh czyli?? Walkower?

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-09-2010, 19:11   

A nie możecie się po prostu oboje grzecznie rzucić na frytki od McJarlaxle'a? :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 18-09-2010, 19:13   

No ok, tylko mnie ciut irytuje to, że chyba kitkarze się wydawało, że oddam walkę po czterech postach.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Tohunga Płeć:Mężczyzna
siedem


Dołączył: 07 Mar 2010
Skąd: Ghost-town
Status: offline

Grupy:
Syndykat
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-09-2010, 19:52   

Ehh... to jest to czego cały czas nie mogę do końca zrozumieć w multi... Nikt, nawet w zabawie nie chce po prostu przegrać. Zawszę można się z tego jakoś wykaraskać. W takich przypadkach jak walka jest już długa i nudna, postaci i tak nie da się zabić, a każdy na siłę chce zwyciężyć, niech ktoś z moderatorów wyznaczy, że zostało jeszcze np po 5 postów na każdego i walka skończona. Następnie wyznaczeni jurorzy, ocenili by nie tylko to kto miał silniejsze taktyki ale tą atmosferę walki i pomysłowość.
Dzięki temu walki nie kończyły by się remisem, bo komuś przestaje się chcieć pisać, a i zmobilizowało by to do pomyślenia nad ciekawszymi strategiami.


Ostatnio zmieniony przez Tohunga dnia 18-09-2010, 19:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4502358
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 18-09-2010, 19:54   

Tohunga napisał/a:
Następnie wyznaczeni jurorzy, ocenili by nie tylko to kto miał silniejsze taktyki ale tą atmosferę walki i pomysłowość.


A i tak wygra ten, kogo bardziej lubi jury

Spoiler: pokaż / ukryj
znów te uczucie chęci mordu na mnie

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Tohunga Płeć:Mężczyzna
siedem


Dołączył: 07 Mar 2010
Skąd: Ghost-town
Status: offline

Grupy:
Syndykat
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-09-2010, 20:01   

Repli... jatka ma być zabawą. Jaki jest sens się bawić jeśli wygrywa ten kogo bardziej lubią? Jeśli myślisz, że całe forum cie nienawidzi i że wygrywa ten co go bardziej lubią to poco bierzesz udział w czymkolwiek... Ja tam w realnym świecie nie pcham się na siłę w towarzystwo ludzi którzy mnie nie znoszą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4502358
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-09-2010, 20:05   

Tohunga napisał/a:
Ehh... to jest to czego cały czas nie mogę do końca zrozumieć w multi... Nikt, nawet w zabawie nie chce po prostu przegrać.


Ludzka natura.

Aaaalso...przejrzyj jatkę od początku. Zdarzało mi się, jak również i innym "niepokonanym" przegrywać. Daleko nie patrzeć, moja walka z Korą skończyła się porażką ze strony wyliniałego lisa.
To nie tak, że ktoś nie chce przegrać. Owszem, niektórzy chorobliwie nie znoszą przegranej czy nawet myśli o niej. Ale kluczem zawsze była kreatywność.

Chyba zacznę postulować pewne ograniczenia w Multiświecie. One zawsze motywowały wyobraźnię.
Powrót do góry
Tohunga Płeć:Mężczyzna
siedem


Dołączył: 07 Mar 2010
Skąd: Ghost-town
Status: offline

Grupy:
Syndykat
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-09-2010, 20:08   

Nie mówię o przypadkach kiedy walka idzie gładko i jest traktowana jak dobra zabawa. Zauważ jednak, że w niektórych przypadkach żadna ze stron nie chce odpuścić a szkoda kończyć takie potyczki walkowerem. Lepiej żeby osoby postronne je oceniły i zdecydowały kto wygrał. Choć by dla samej satysfakcji jednego z walczących
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4502358
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 18-09-2010, 20:16   

Tohunga napisał/a:
niech ktoś z moderatorów wyznaczy, że zostało jeszcze np po 5 postów na każdego i walka skończona

Sm00k napisał/a:
Chyba zacznę postulować pewne ograniczenia w Multiświecie. One zawsze motywowały wyobraźnię.

O tak, nie lubię gdy ludzie na siłę pchają się do zwycięstwa, nie powiem ja też lubię wygrywać, ale w takich momentach jak walka na jatce, w ogóle zabawa na forum, jeden wątek nie może się ciągnąć w nieskończoność. Żeby nie było, że każdy chce wygrywać podam mały przykład, moja pierwsza i jedyna walka na Jatce z Marą. Skończyłam tą walkę moją przegraną i to nie dlatego, że nie wiedziałam co dalej zrobić, po prostu nie widziałam sensu ciągnięcia walki przez nie wiem ile czasu, popisałyśmy, było fajnie i trzeba było skończyć.
Tohunga napisał/a:
Następnie wyznaczeni jurorzy, ocenili by nie tylko to kto miał silniejsze taktyki ale tą atmosferę walki i pomysłowość.

To nie wiem czy by było dobre, bo tak jak pisał Repli, niektórzy jurorzy mogą za kimś nie przepadać, albo mieć swojego faworyta. Uczestnicy walki sami powinni między sobą ustalić po jakimś czasie kto przegra, a kto wygra. Raz jeden raz drugi.

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-09-2010, 20:18   

To może ja przypomnę, że taka opcja jest. I istnieje nawet trio sędziowskie, które może oceniać, jeśli akurat walczący nie mają "własnych" typów. Daer, Velg i Sm00k, jeśli dobrze pamiętam.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-09-2010, 20:21   

Serika napisał/a:
Daer, Velg i Sm00k, jeśli dobrze pamiętam.

Yep, Rada Arbitrów czy jakoś tak - nieoficjalnie zwana lożą asfaltów ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tohunga Płeć:Mężczyzna
siedem


Dołączył: 07 Mar 2010
Skąd: Ghost-town
Status: offline

Grupy:
Syndykat
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-09-2010, 20:21   

Athi napisał/a:

Tohunga napisał/a:
Następnie wyznaczeni jurorzy, ocenili by nie tylko to kto miał silniejsze taktyki ale tą atmosferę walki i pomysłowość.

To nie wiem czy by było dobre, bo tak jak pisał Repli, niektórzy jurorzy mogą za kimś nie przepadać, albo mieć swojego faworyta. Uczestnicy walki sami powinni między sobą ustalić po jakimś czasie kto przegra, a kto wygra. Raz jeden raz drugi.


Weźmy za przykład aktualną walkę Kit i Repliego. Kolega Repli który uważa, że nikt go nie lubi, na siłę będzie chciał udowodnić jaką to ma fajną postać i za nic nie zgodzi się na przegraną. Kitkara jako, że chciała powalczyć bo jej się nudziło, odpuści, żeby nie robić awantury i uzna, że przegrała. W tym wypadku Repli wygrywa a kit przegrywa tylko dlatego, żeby był spokój i aby nie robić awantur. Równie dobrze mogli by nie prowadzić walki tylko napisać w jednym poście, kto wygrał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4502358
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 18-09-2010, 20:24   

Tohunga napisał/a:
Ja tam w realnym świecie nie pcham się na siłę w towarzystwo ludzi którzy mnie nie znoszą.

Bo w reszcie PBFów są ograniczone światy. A ja takiego czegoś nie lubię.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 18-09-2010, 20:25   

Tohunga ja to skomentuje tylko tak: trzeba czasem ustąpić i się usunąć. Lepszy spokój, niż ciągła walka, a to że Repli wygra, no trudno i tak każdy miał swojego faworyta i wie, że oni dla niego i tak wygrał (tak, dla mnie Kit i tak wygra, samym swoim stylem).

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 28 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 26, 27, 28  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group