FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
  Włosy
Wersja do druku
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 23:48   

Tren napisał/a:
W efekcie mój ojciec zaczął mówić, że mam fryzurę a la Szopen.


BUHAHA Szopen- miałam taką ksywę w podstawówce XD. Nie znosiłam jej. Wszystko przez to, że moje naturalnie kręcone włosy zawzięcie szczotkowałam ludząc się, że się choć trochę wyprostują. Efekt był taki, że miałam włosy jak grzywa lwa. Dzieciaki szybko skojarzyły, szopa- Szopen i tak zostało. Teraz wygląda to trochę lepiej. Na glowie nie mam juz lwiej grzywy, za to mam owcę :P
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
KaYumi Płeć:Kobieta
Sukeban


Dołączyła: 10 Lis 2009
Skąd: Kuro no Kyoudan
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 12:46   

oj tam nie ma się czym przejmować^^ nie ważne jakie włosy:D ważne że własne^^

_________________
Serce z lodu, Dusza z ognia...to cała ja
cały podpis znajduje się w temacie "Teksty pod postami"
Najważniejsze to wiedzieć czego się chce! być wolnym i nie zależnym! żyć tak aby niczego nie żałować;>
www.tsugoiii.hostit.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-11-2009, 19:14   

No mnie w sumie porównanie do lwiej grzywy przyszło do głowy, choć to raczej wynika z tego, że mój znak zodiaku to lew XD. Ja w młodości miałam dość proste włosy, dopiero jak podrosłam to zaczęły się kręcić. A porównanie do Szopena pojawiło się niedawno (ale pewnie wróci bo na wakacje zazwyczaj ścinam włosy na krótko).

A owcza fryzura nie jest zła ^^ (moja mama ma taką, jej włosy się mocno kręcą), choć przyznaję, że osobiście wolę jednak moją obecną gęstą grzywę.

Ale ogólnie to też mam nieposłuszne włosy. Już dawno poniechałam wszelkich prób układania ich.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KaYumi Płeć:Kobieta
Sukeban


Dołączyła: 10 Lis 2009
Skąd: Kuro no Kyoudan
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 19:27   

O.o to ja się cieszę, że nie mam problemów z włosami, są proste, fakt że gęste i bardzo długie, ale lubię taki^^ kiedyś ścięłam i żałowałam, teraz mam tyko długie^^chociaż w krótkich też się dobrze czułam..
no cóż ja w dzieciństwie miałam blond włosy na dodatek kręcone, urodziłam się jako brunetka, potem mi się rozjaśniły, następnie znowu zaczęły się ściemniać aż tak do ciemnego brązu z odcieniem rudego kasztanu, na koniec pofarbowałam na czarno i mi pasuje ten kolor, utrzymuję go od 2007 roku i tak już zostawię, no może sobie tylko niebieskie takie bardzo jasne pasemka dorobię:)

_________________
Serce z lodu, Dusza z ognia...to cała ja
cały podpis znajduje się w temacie "Teksty pod postami"
Najważniejsze to wiedzieć czego się chce! być wolnym i nie zależnym! żyć tak aby niczego nie żałować;>
www.tsugoiii.hostit.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Mayissa Płeć:Kobieta
zła wieszczka


Dołączyła: 12 Lis 2009
Skąd: z morza i marzeń
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2009, 17:32   

większość facetów ma mocne gęste włosy ( nooo, druga połowa jest ta łysiejąca..), cudne rzęsy i pełniejsze usta od kobiet.. nie wiem czemu, pewnie to hormony... ale też zazdrościłam tych walorów;)( choć właściwie nie mam na co narzekać)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Miju-chan Płeć:Kobieta
Nieśmiertelna


Dołączyła: 22 Paź 2009
Skąd: Z kosmosu
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2009, 14:56   

Ja stosuję zasadę szokową... ^^ w jeden dzień z włosów do pasa mam przed ramiona sama se ściełam grzywkę i farbnłam ^^ jee...xD

_________________
"Każdy jest geniuszem ale niektórzy ludzie są zbyt głupi żeby to zauważyć."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 02-01-2010, 15:26   

Mam grzywkę... jak spojrzałam w lustro to się nie poznałam. Jakby ze cztery lata mniej.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Ichi-chan Płeć:Kobieta
Ićsprite!


Dołączyła: 29 Wrz 2009
Skąd: nie chcesz wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-01-2010, 15:30   

Me too... jak wyszłam to wyglądało jakby golden retriwera strzygli, taki był bałagan XD

_________________
Caw Caw Modrafokas
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 02-01-2010, 15:39   

Cytat:
Me too... jak wyszłam to wyglądało jakby golden retriwera strzygli, taki był bałagan XD

I wyglądasz jak ten pan :P

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Ichi-chan Płeć:Kobieta
Ićsprite!


Dołączyła: 29 Wrz 2009
Skąd: nie chcesz wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-01-2010, 15:43   

Sasayaki napisał/a:
Cytat:
Me too... jak wyszłam to wyglądało jakby golden retriwera strzygli, taki był bałagan XD

I wyglądasz jak ten pan :P

Sasa skarbie OMAE O KOROSU!!!

_________________
Caw Caw Modrafokas
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-01-2010, 17:06   

Sasayaki napisał/a:
wyglądasz jak ten pan :P

Nawet nie napiszę, że śmiechłem hardo : D

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chudi X Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2010, 22:47   

Od zawsze miałem czarne włosy i była to dość głęboka czerń więc większość "dorosłych znajomych" powtarzała mi, że mam włosy jak kruk i najprawdziwszy diabeł. W sumie nigdy nie lubiłem tego koloru więc raz zdarzyło się, że przefarbowałem je na blond. Tylko chwilę po tym pojawił się problem - miałem głowę jak Ichigo z Bleach. Więc poszła druga seria farby. Po 2 miechach wróciłem do starego koloru bo przez to farbowanie popsułem sobie strukturę włosów i generalnie część z nich wypadła.

Jeśli chodzi o długość, to do 29 grudnia 2009 starałem się, aby były trochę dłuższe. Jednak ich codzienne czesanie, mycie i układanie żebym nie wyglądał jak Goku z DB zmusiło mnie do jedynej słusznej opcji - maszynka w dłoń i jedziemy na 3mm. Przyznam, że jeszcze jestem zadowolony z nowej fryzury.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5883209
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2010, 22:53   

Chudi X napisał/a:
Więc raz zdarzyło się, że przefarbowałem je na blond


Ja też, ja też - na osiemnastkę dostałem farbę od kumpli i na wakacje zaszalałem. Cóż, kolor był "blond", czasami wyglądał na żółty, względnie złoty. Z domu się nie wstydziłem wychodzić, tylko o dowód zaczęli w sklepach pytać... Po 3 tygodniach było 9mm i po blondzie ni śladu. Jak tak patrzę na zdjęcia czasem, to sam się z siebie śmieję - choć ciekawe to było doświadczenie, nie powiem. Do szóstego roku życia byłem tleniony, potem zrobiłem się brązowy, więc można powiedzieć, że na chwilę się "cofnąłem" w rozwoju :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2010, 23:31   

Ale nie ma to jak garnek na łeb i jedziemy. Pół życia na grzyba. Potem era krótkich włosów, około dwu centymetrowych. A teraz mierzymy na włosy do dupy, to jest, jeżeli wcześniej nie powypadają. Już są do połowy pleców.
Na szczęście nigdy nie wpadłem na głupi pomysł farbowania się, ale pewnie by padło na czarny. A, i wyprostowałem je ze trzy razy w życiu. Było... ciekawie.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Chudi X Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 09-01-2010, 16:58   

Paweł napisał/a:
Chudi X napisał/a:
Więc raz zdarzyło się, że przefarbowałem je na blond


Ja też, ja też - na osiemnastkę dostałem farbę od kumpli i na wakacje zaszalałem. Cóż, kolor był "blond", czasami wyglądał na żółty, względnie złoty. Z domu się nie wstydziłem wychodzić, tylko o dowód zaczęli w sklepach pytać... Po 3 tygodniach było 9mm i po blondzie ni śladu. Jak tak patrzę na zdjęcia czasem, to sam się z siebie śmieję - choć ciekawe to było doświadczenie, nie powiem. Do szóstego roku życia byłem tleniony, potem zrobiłem się brązowy, więc można powiedzieć, że na chwilę się "cofnąłem" w rozwoju :D


Z domu wychodziłem bez najmniejszego problemu. Nawet papiery do liceum składałem w przefarbowanych włosach i jakoś nie przejmowałem się moim nowym kolorem. Generalnie nikt się ze mnie nie nabijał i jakiś większych problemów nie miałem, raz tylko dziadek zaśmiał się ze mnie hardo, aczkolwiek później się przyzwyczaił. Jedyne zdjęcie z tamtego okresu jakie powstało prawdopodobnie spłonęło razem z kliszą, na której były zdjęcia z wycieczki do Wiednia/Alp. Leżała niewywołana w pudle z całą masą innego "dziadostwa", a ponieważ nie miałem dobrych wspomnień z tamtą wyprawą to poszła w atmosferę.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5883209
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group