FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
  Włosy
Wersja do druku
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 18:46   

Własnie o to chodzi że farbe zdjełam w idealnym czasie xD A na dodatek miałam mame do pomocy w farbowaniu xD Obie bylysmy zszokowane xD dobrze ze kolor byl zmywalny:P
Heh a efekt byl az tak piorunujacy ze jak wyszlam z domu to kolezanka aż przykucnela ze smiechu jak mnie zobaczyla;) Na brak zainteresowania nie narzekalam xD

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 06-08-2009, 16:39   

Może masz za jasne włosy? To chyba ma jakiś wpływ... nie wiem bo nigdy nie farbowałam.

A ponarzekam sobie, a co! Moje włosy są po prostu niemożliwe, nie dość że wypadają jak psu na wiosnę, to te nowe sterczą mi na głowie jakbym je naelektryzowała. Ale najgorszy jest fakt że absolutnie nic się z nimi zrobić nie da bo są zbyt sprężyste. Jakbym chciała je na przykład lokówką potraktować to nie mam na to szans. Są permanentnie proste! Teraz je zapuszczam, może wtedy dadzą się jakoś upiąć...

Z dobrych rzeczy: Świetnie się je czesze, prawie w ogóle się nie plączą, najwyżej po basenie.

PS: Kobitka ma fantazję nie ma co.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2009, 18:35   

Niezły temat: włosy heh na początku zastanawiałam się dlaczego włosy??No cóż ale o włosach tez można rozmawiać;)W sumie jak byłam młodsza eksperymentowałam z włosami mojej koleżanki, raz usiłowałam jej zrobić niebieskie pasemka, wyszło dość kontrastowo, bo była blondynką, no a w efekcie końcowym po próbie zmycia farby, zrobiła się ona fioletowa...XD
Moje włosy są ciemne i długie, zawsze miałam długie włosy, niektórzy uważają, że najpierw widzą moje włosy a potem mnie...hmm ciekawe, pamiętam też sytuację kiedy jedna dziewczyna z orkiestry powiedziała mojej znajomej, że przypominam jej tą dziewczynę z Adamsów, w sumie nie wiem Mortycję????

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Frou-Frou Płeć:Kobieta
Herbatomaniaczka


Dołączyła: 26 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2009, 21:27   

Mam krótkie włosy. Nigdy nie mówcie fryzjerowi, że ma ściąć tylko "ciut ciut". Ostrzegam. Tym sposobem z włosów za kark zrobiły mi się włosy a'la chłopaczysko. A zapuszczałam. Do pasa. Cóż, jeszcze długa droga przede mną, ale długie drogi są zazwyczaj ciekawe, więc nic to tam. Włosy me są nieokiełznane i lubią się kręcić oraz odstawać pod najróżniejszymi kątami. Ich kolor - niezidentyfikowany. Większość osób pyta mnie czy farbowałam. Otóż nie, pomijając eksperyment z czerwoną farbą w wieku lat siedmiu, który już dawno odszedł z mej głowy przy odłosie: ciach-ciach. Włosy me przedstawiają się brązowo-rudawo-kasztanowato-siwym (o właśnie tak!) odcieniem. I cóż. Mogą być ^^

_________________
And in the sea there is a fish,
A fish that has a secret wish,
A wish to be a big cactus
With a pink flower on it.
Tiruriru ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3033429
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2009, 22:35   

Ja mam długie włosy, jak na chłopaka. Tak a'la Beatlesi. Na początku zapuszczałem z powodu buntu młodzieńczego i chęcią bycia tr00 metalowcem. Później trochę zpokorniałem a marzenie o posiadaniu grzywy niczym lew jest spowodowana po prostu tym, że dobrze się w nich czuję!
W zeszłym roku we wrześniu byłem zmuszony je obciąć, choć były pokaźnej długości. Powód był jeden - nauczyciel fizyki. Oświadczył on, iż chłopcy posiadający włosy dużo dłuższe będą karani ujemnymi punktami za sprawowane. Między innymi wskazał na mnie. Więc ja przestraszony udałem się do fryzjera. Następnego dnia dowiedziałem się, że belfer nawet nie miał prawa powiedzieć czegoś takiego (nie mówiąc o tym, że nie było takiego zapisu w statucie).

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2009, 11:31   

Wlosy zawsze długie (no, moze raz po komunii sciete...)
Zawsze byly blond.
Naturalne złotoblond, czesto farbowane na jasny.
Ostatnimi czasy farbowane na ciemniejsze kolory:
ciemny blond, jasny braz, a obecnie ciemny braz (mial byc sredni, a po farbowaniu mialam chwile czarne z brazowym polyskiem Oo)
Planuje się przefarbować na szaro, zobaczymy co z tego wyjdzie...
a jak nie, to zostaje przy naturalnym (ktory i tak jest juz inny niz kiedys T.T)

Nigdy nie eksperymentowałam z fryzurami.
Jedynie co, to mialam grzywke z 2-3 razy, ale moje wlosy maja tendencje to krecenia się w roznych warunkach, wiec przy grzywce nie za fajnie to wyglada...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 08-08-2009, 18:51   

Dred napisał/a:
Ja mam długie włosy, jak na chłopaka. Tak a'la Beatlesi

Hm, podobają mi się takie u chłopaków. Mój kolega miał kiedyś takie i było mu naprawdę do twarzy, ale zapuścił. I choć z tysiąc razy mu mówiłam żeby się ostrzygł on dalej zapuszcza i zapuszcza... a teraz każdy kto go widzi mówi że wygląda idiotycznie. Ech...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Kikimora Płeć:Kobieta
..lubię bakerollsy.


Dołączyła: 05 Lip 2009
Skąd: Świnoujście
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2009, 20:30   

Lubię, jak faceci mają trochę dłuższe. Znaczy to zależy, w czym komu najlepiej - niektórym lepiej na jeżyka, innym pasuje ta kita do pasa. Co ciekawe, któregokolwiek bym faceta nie polubiła z anime to on zawsze ma długie kudła, wyjątków było 4, co na pozostałą armię długowłosych bishounenów jest wynikiem znikomym. :P W realu jednak wolę, aby chłopa nie miał dłuższych włosów ode mnie. Tak za uszko maksymalnie, ale jak pisałam - jak komu ładnie.

Aktualnie kolor mych włosów nazwałabym literacko - starym złotem z promieniami słońca i bruzd rdzowych. Co do długości - szybko mi rosną, ciężko określić, przed połowę pleców najdłuższe pasma, albowiem mam dośc mocno cieniowane ( z przodu ongliś na Yuuko z Holiców, z tyłu zaś cięcie niczym Chii z Chobitsów - ale tak, jak napisałam, włosy szybko mi rosną i z prostej grzywki mam coś a'la Taiga z Toradory ). Gdy wyprostuję, nasuwa mi się zarośnięta Utena na myśl. Gdy skręcę.. wygladam jak ja.

_________________
Niedożywieni i gruźliczy
Studenci walczą z błazenadą
Sztanbał szlachetne weksle liczy
Patrioci do Paryża jadą
W powietrze wylatuje zamek
Stając się marzeń rozpadliną
Rzecki umiera weteranem
Wokulski znika pod ruiną
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8871681
Amoniak Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2009, 01:06   

Można powiedzieć, że na głowie mam siano. I wcale nie zamierzam tego siana obcinać - taki mój "znak rozpoznawczy" xd
Kiedyś miałam pięknie blond włoski, które uroczo zawijały mi się na końcach. W podstawówce, niestety, zaczęły się kręcić i zrobiły się trochę ciemniejsze, jakby mi na złość. Zawsze chciałam mieć długie, proste, blond włosy, jak moja sąsiadka. Obecnie są dość długie (po umyciu to prawie do pasa, pamiętając, że "prawie" robi wielką różnicę), kręcone (choć to też różnie, czasem loczki, a czasem delikatnie falowane) i dość blond, zależnie od pory roku i oświetlenia. Właściwie to po deszczu bądź śniegu robią mi się rude, ale po normalnej wodzie nie.
Mniej więcej do trzeciej klasy podstawówki miałam grzywkę. Tuż przed czwartą stwierdziłam, że mam dość - bez przerwy wywijała mi sie na wszystkie strony i trudno było nad nią zapanować, wobec czego zapuściłam i zaczęłam ją zakładać za uszy. Skutek jest teraz taki, że grzywkę mam prostą ;)
Obcy ludzie zazwyczaj zachwycają się tym, co mam na głowie, ale koleżanki są za tym, żebym je skróciła i zrobiła sobie grzywkę ponownie. Usłuchać się ich nie zamierzam, nie lubię zmian i chcę, żeby zachowały taką długość, jaką mają, a chociaż wiem, że w grzywce byłoby mi ładniej, to nie mam ochoty znowu się z nią mordować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hawk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2009, 10:10   

W tej chwili mam włosy prawie do ramion (piszę w tej chwili, bo nie mogę się zdecydować, czy znowu zapuszczać, najdłuższe miałem poniżej łopatek, ale zaczeły mnie denerwować).
Co do kolorów to taki.. Chyba ciemny brąz... Zwyczajne i nijakie.
Kiedyś chciałem zrobić granat.... Z którego wyszła ciemna śliwka...
Marzą mi się niebieskie włosy z czarnymi pasemkami ^^

_________________
"Between the good and bad is where you'll find me, Reaching for heaven"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Aoi Mizuki Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Paź 2009
Skąd: Ze Szczecina
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2009, 21:36   

Ja mam brązowe włosy, bląd pasemka i rudawe końcówki. Wszystko naturalne ! Moje włosy to jedna z tych części ciała które mi się podobają. Czasami uważam, że są troche za gęste i ciężko się je rozczesuje ale nigdy ich nie przefarbuje ^^

_________________
Wolne przez jakiś czas bo w szkole wybuchł pożar ... :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5762412
KaYumi Płeć:Kobieta
Sukeban


Dołączyła: 10 Lis 2009
Skąd: Kuro no Kyoudan
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2009, 00:39   

ja mam czarne, strasznie gęste prawie że do pasa (jakieś 6cm mi brakuje), farbowane, z natury jestem szatynką z odcieniami kasztanu i blondu, w paru miejscach mam naturalnie czarne.
Co do rozczesywania nie mam aż takiego problemu, polecam szczotkę o grubszych kolcach, ładnie rozczesuje i nie szarpie włosów:)

_________________
Serce z lodu, Dusza z ognia...to cała ja
cały podpis znajduje się w temacie "Teksty pod postami"
Najważniejsze to wiedzieć czego się chce! być wolnym i nie zależnym! żyć tak aby niczego nie żałować;>
www.tsugoiii.hostit.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-11-2009, 01:09   

Sasayaki napisał/a:
Dred napisał/a:
Ja mam długie włosy, jak na chłopaka. Tak a'la Beatlesi

Hm, podobają mi się takie u chłopaków. Mój kolega miał kiedyś takie i było mu naprawdę do twarzy, ale zapuścił. I choć z tysiąc razy mu mówiłam żeby się ostrzygł on dalej zapuszcza i zapuszcza... a teraz każdy kto go widzi mówi że wygląda idiotycznie. Ech...


Chyba zostanę przy tej długości. Osiem miesięcy unikania fryzjera to dość.

Mam, tfu tfu, genialne kłaki. Gęsto i dużo ich, są mocne, koloru nieokreślonego <ciemny blondyn, tak to się mówi?> Dziś sprawdziłem - na upartego dałoby się gumkę zaczepić na kitce. Dla odmiany grzywka dojechała mi do czubka nosa.

Jest jednak małe ale - włosy me absolutnie nie poddają sie ładowi. Po prostu nie da się ich uczesać. Nie pomaga lakier, nie pomaga żel. Żelazka nie będę próbować, a suszarka powoduje ciekawy efekt nastroszenia.
Już nawet przestałem je czesać.
Co do mycia - kąpię się codziennie i codziennie myję włosy. Nie wiem w czym problem, może jak jeszcze przyrosną parę centymetrów zrozumiem ten ból.
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-11-2009, 14:53   

Sm00k napisał/a:
Jest jednak małe ale - włosy me absolutnie nie poddają sie ładowi

Moje też, dlatego uznaję tylko 9mm.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 19:01   

Grrrrr... Moje włosy coraz bardziej mnie irytują. I to z jednego powodu - co druga dziewczyna mówi mi "jak ja Ci tych Twoich kłaków zazdroszczę". Bo ponoć mam mocne i gęste. AAAAAAAAA!

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group