FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
  Włosy
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-06-2008, 09:16   

Ja za to muszę obciąć się jak najszybciej, ale wolę poczekać z tym do końca sesji i powrotu do domu. Wierzę, że w Krakowie jest masa dobrych fryzjerów, ale primo, że są drożsi, a secundo, że ostatnio, kiedy byłem u jakiegoś przypadkowego, krzywo mnie obciął >_>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2008, 09:27   

RAZ byłem u "dobrego" fryzjera w Łodzi. Chciałem się ściąć na letnio-krótko, co dla pana oznaczało jakieś 5cm długości ukształtowane niemal na Elvisa. Skończyło się na tym, że w domu zmyłem ten szajs zwany żelem do włosów i poszedłem do lokalnego zakładu, gdzie znają właściwie znaczenie pojęcia "krótkie włosy".

Swoją drogą to miałem zapuszczać długie włosy, ale jak zobaczyłem, co Irin potrafi zrobić takim panom... No i jeszcze zabawy z gumką do włosów albo ciągłym ich odgarnianiem z twarzy - zdecydowanie nie mój żywioł. Chociaż to drugie to bym jeszcze przebolał. XD

EDIT:
Mai_chan napisał/a:
długie włosy to przede wszystkim strasznie upierdliwa sprawa XD

Wyrobiłaś sobie taki image, to cierp albo go zmień :P. W nieco krótszych też świetnie wyglądałaś, o ile to robi większą różnicę w wygodzie. Zresztą krótkie włosy u kobiety nie wyglądają źle, o ile się nie przesadzi - moja dentystka ma taką fryzurę i wygląda znakomicie, tylko jej to jakoś pasuje.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2008, 10:44   

Ferret napisał/a:
Tak jest bardzo często - mamy "jakieś tam", a chcielibyśmy mieć "jakieś tam inne" i na odwrót xD.

To ja mam tak, że mam włosy po tacie, czyli proste, a mój brat ma włosy po mamie, czyli mu się kręcą. I ja chciałabym mieć falowane, a on z kolei nie przepada za loczkami, i jak tylko zaczynają mu się kręcić, to zaraz idzie do fryzjera (ogólnie jest zwolennikiem krótkich włosów) ^^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2008, 11:11   

Urufu - mam identycznie jak Twój brat xD. Też, jak mi się tylko zaczynają kręcić, to idę do fryzjera, do jakichś 5 centymetrów tego nie widać, tyle, że sterczą na wszystkie strony, ale później xD!


BOReK napisał/a:
ale jak zobaczyłem, co Irin potrafi zrobić takim panom...


A co potrafi xD?


radgers napisał/a:
Szybko się uczysz xD


Bo ja to ogólnie pojętny jestem, rili xP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-06-2008, 12:36   

Cytat:
Zresztą krótkie włosy u kobiety nie wyglądają źle, o ile się nie przesadzi - moja dentystka ma taką fryzurę i wygląda znakomicie, tylko jej to jakoś pasuje.


Miałem kiedyś anglistkę, która w całkiem długich włosach wyglądała zwyczajnie źle, w takich nieco za ucho źle i do tego jeszcze głupio, a w takich do 2 cm wyglądała bardzo dobrze. Także ja będę obstawał przy stanowisku "wszystko zależy od osoby".

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2008, 13:12   

A ja twierdzę, że dziewczyna może być ładna nawet w krótkich włosach. Taka Meryl z Triguna nawet mi się podobała ^^. Nie wspominając już o Ami Mizuno...
No, chyba, że ktoś przez "krótkie" ma na myśli "ścięte na rekruta"... ^^'''

BOReK napisał/a:
No i jeszcze zabawy z gumką do włosów albo ciągłym ich odgarnianiem z twarzy - zdecydowanie nie mój żywioł. Chociaż to drugie to bym jeszcze przebolał. XD

Zawsze można ściąć sobie na "czeskiego piłkarza" (tj. na krótko grzywka i po bokach, a z tyłu zostawić długie, jak miał MacGyver, lub Togusa ^^).
Jak się sesja skończy, to może zrobię sobie coś takiego, bo czesanie długich włosów, zwłaszcza po umyciu, to mordęga, ale zupełnie się z nimi rozstawać nie chcę...
Pal diabli, że ta fryzura była modna w latach 80-tych... :3


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 18-06-2008, 13:52, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-06-2008, 13:25   

Korsarz, miałam dwie koleżanki "ścięte na rekruta", wyglądały ślicznie i nie było w ich otoczeniu osoby, która uważałaby inaczej. Piszę to z pełną świadomością, miałam okazję oglądać je z różnymi długościami włosów i obcięte na zapałkę wyglądały najlepiej, to naprawdę zależy od osoby.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2008, 14:17   

moshi_moshi napisał/a:
to naprawdę zależy od osoby.

I to w zasadzie jest najważniejsza kwestia - Są osoby którym lepiej z króciutkimi włosami (ba, nieraz nawet prawie bez nich :P), z włosami średniej długości czy też piórami sięgającymi pasa :)
Tak poza tym, jak już mówimy o upierdliwości to włosów to w zasadzie gdyby nie częste wyjazdy na koncerty to ja sam w ogóle nie narzekałbym na moje czarne liny (tak radgers określa moje włosy xD). A tak po kilku godzinach headbangingowania włosy są tak przetłuszczone i w ogóle nie do życia, że po ich umyciu można poczuć się jak nowo narodzony :P Ta lekkość i uczucie ulgi - bezcenne ^^

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
Madziam Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2008, 17:51   

Kolor moich włosów jest dość nijaki, ni to blond, ni brązowy... ma coś z rudego też...
Chciałabym mieć czarne włosy, jak moja mama, lub mieć je całkiem blond, jak miałam będąc malutka...
Co do ich długości, z tym mam problem. Chciałabym mieć długie włosy, ale zawsze gdy mi trochę odrosną, ktoś mnie przekabaci, że lepiej mi w krótkich, że coś, że grzywka mi pasuje... bla bla takie gadanie, a ja ścinam i potem żałuję.
Ale sobie obiecałam, że nie zetną, dopuki nie będę miała duuużo poza łopatki ^^
Aktualnie sięgają ramion.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morga Płeć:Kobieta
Morgiszon renomowany


Dołączyła: 24 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-12-2008, 15:49   

Moje włosy są farbowane przyznam się, bo kolor prawdziwy był dość nijaki, czyli dziwny ciemno-blond. Teraz są brązowe, ale planuje je przyciemnić jeszcze trochę.
Jak byłam bardzo mała miałam podobny kolor do mamy ładny złocisty blond, teraz włosy ciemnieją mi pewnie przez tatę który ma czarne kłaki.
Dawniej nosiłam krótkie włosy, lecz teraz się zawzięłam i już są prawie do pasa, tylko, że trochę nie równo bo były ścieniowane:)
Dziękuję za wysłuchanie historii życiowej moich włosów:)

_________________
Jestem, bo myślę!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 15:13   

Jaaaki fajny temat ^^ to może ja sie wypowiem bo przez moj kolor wlosów były już takie kłótnie ze ho ho xD Tyle ze ja w nich nie uczestniczyłam xD Do 1 klasy liceum bylam pewna ze moje włosy maja kolor blond. Koleżanka jednak mnie uswiadomila ze jest to tzw ryży:D Kiedys obie moje znajome zaczely rozmawiać o moich wlosach i brzmialo to mniej wiecej tak:
koleżanka x: Aneta wlosy Ci pociemnialy. Teraz masz jakis taki ciemny blond.
koleżanka y: Jakie blond przecież ona ma rude!
koleżanka x: Co Ty daltonistka jestes?! Przecież na mur-beton to jest ciemny blond!
koleżanka y: Oszalałaś?! A tamta dziewczyna co idzie według Ciebie też ma ciemny blond?!
koleżanka x: Nie, tamta ma czarne.
=.= trwalo to jeszcze jakis czas.
A niedawno zrobilam sobie blond pasemka, ale już mam odrosty=.= A one przestaly sie kłócic;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 05-08-2009, 18:03   

aneta11111, ta rozmowa była boska. Też mam koleżankę nad której kolorem włosów tak deliberujemy... Wygląda to tak:
JA: X mówię ci że to blond!
X: Nie, jestem szatynką.
Y: Nie to ciemny blond.
JA: Właśnie jesteś ciemną blondynką.
X: Taak zwłaszcza ciemną. <patrzy na mnie z wyrzutem>

Ja sama mam ciemnobrązowe włosy... właściwie to moja ciemno-blond koleżanka pokusiła się na stwierdzenie że są czarne =__=" ale nie są...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 18:22   

A ja sama nie wiem co mam na głowie. Nie jest to normalny blond, a ponadto wygladam jakbym miała mnóstwo pasemek. Jestem oryginalna, łehehe. Długość: do łopatek. Strasznie ciężko się je czesze, bo ciągle się plączą (mimo, że mam "tylko" fale), a zwłaszcza wtedy, kiedy przez dwa dni się nie czesałam, bo prawie cały dzień siedziałąm przy komputerze. Miodzio.
Teraz mam ochotę się przystrzyc "na chłopaka", ale z cieniowaniem,tylko że mamut ubolewa "bo ja mam takie piękne" i żąda włosów na pamiątkę. W sumie ja też taka pewna nie jestem. I w ogóle Ómrę zaraz.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!


Ostatnio zmieniony przez Hisayo dnia 05-08-2009, 18:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 18:25   

I tak sie rodzą klótnie xD Potem jak te moje koleżanki się poklociły tak na maksa to powiedzialy, ze to wszystko moja wina bo jestem "jakas taka nieokreślona" xD

Ale ciemno-blond z czarnymi to trudno pomylic xD

Kiedys pofarbowalam wlosy na czarno. Wyszły mi niebiesko-siwe:D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 18:27   

aneta11111 napisał/a:
I tak sie rodzą klótnie xD Potem jak te moje koleżanki się poklociły tak na maksa to powiedzialy, ze to wszystko moja wina bo jestem "jakas taka nieokreślona" xD

Ale ciemno-blond z czarnymi to trudno pomylic xD

Kiedys pofarbowalam wlosy na czarno. Wyszły mi niebiesko-siwe:D

Może za wcześnie farbę zdjęłaś albo za późno? Bo ta cała papka, któą się ma na włosach, jest tak mniej wiecej niebieska. Aloe trochę zazdroszczę szokującego efektu :)
Przy okazji - co sądzicie o tej pani?:)

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group