FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 33, 34, 35  Następny
  Czworonożni towarzysze
Wersja do druku
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-04-2008, 23:36   

Moja sąsiadka ma 2 wilczury. W bloku. Zawsze jak wychodzi do pracy to one niemiłosiernie wyją. Pogratulować wyobraźni.

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Kage Płeć:Kobieta
zaklepane seme


Dołączyła: 07 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2008, 11:28   

Biedne wilczury pewnie cierpią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 25-04-2008, 16:08   

Ja za to mam jednego "wilczura", to znaczy owczarka niemieckiego - też w bloku. Nie wyje, nie szczeka - jak mnie nie ma zawsze na moje łóżko sie wpycha. Kwestia wychowania... Dlaczego akurat łóżko? Bo tu najbardziej czuć mój zapach i pewnie bezpieczniej się czuje, więc nie wyje "z samotności". Jak przychodze to złazi sama od razu, ewentualnie kłaczki i wygrzany kocyk świadcza, że przed chwila tam była ;) No i zapewniam jej spora dawke zajęć psychicznych, jak i fizycznych - za piłeczke zrobi wszystko.

Sakura, a ktoś ich właścicielke powiadomił, że jest taki problem i im to przeszkadza? Niestety właściciele często nie są swiadomi co ich psy robia, jak nikt nie widzi ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
eAthena Płeć:Kobieta
Przyszła Artystka


Dołączyła: 31 Maj 2007
Skąd: ???????
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-04-2008, 14:55   

Wydaje mi się że zapomniałam wspomnieć o moim prezencie urodzinowym, a mianowicie kolejnym chomiczku dżungarskim. Tak jakoś zobaczyłam ten temat i nagle mnie oświeciło.

No więc wraz z przyjaciółmi nazwaliśmy go Bogdan. Z początku nie byłam przekonana do tego imiona, chciałam razem z Yumiko nazwać go Walter Sullivan ale cóż, nie udało się. Wszyscy mówią do niego Bogdan więc ja też zaczęłam.

Chwilowo nie posiadam jego zdjęcia, ale może uda mi się niebawem jakieś wykombinować.
Chyba będę musiała zrobić mu głodówkę, bo ostatnio tak się grubaśny zrobił że nie wiem czy zmieści się w kadrze ^^''

_________________

"W cudzym oku drzazgę dojrzycie, a w swoim belki nie dostrzegacie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
983433
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 28-04-2008, 18:12   

eAthena napisał/a:
chciałam razem z Yumiko nazwać go Walter Sullivan

Bardziej by pasowało ;<

eAthena napisał/a:
Chyba będę musiała zrobić mu głodówkę, bo ostatnio tak się grubaśny zrobił że nie wiem czy zmieści się w kadrze ^^''

On już biedny nawet serka od Ciebie nie dostaje! ... ale wyjdzie mu to na dobre.

Miałam kiedyś świnkę morską... nie wiedzieć czemu moja mama nazywała ją zawsze "Basią". Miała śliczną białą sierść a na niej iście brązowe łatki, jedna z nich znalazła sobie nawet miejsce na jej ślicznym czarnym oku. "Basia" biegała sobie zawsze po domku (okazało się że gryzie kable, i wiadomo że sporo brudziła)... tak więc mama bez mojej wiedzy postanowiła oddać ją cioci. Biedne moje stworzonko, jak to stwierdziłam umarło z tęsknoty... (jak mogłam sobie tego nie wmówić skoro po jednym tygodniu pobytu u cioci postanowiła sobie odejść?) Taka jest wzruszająca historia Basi...
Nie wspomnę już o moim bracie, który wiedząc że cierpię na "arachnofobię", stara się uzbierać fundusze na kupno ptasznika...nigdy im tego nie wybaczę... >.<

_________________
"Zniszczenie,
Słodki nektar zakazanego przez Boga grzechu pierworodnego,
Otwarte przez szalony sabat drzwi ku wiecznej rozkoszy(...)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
eAthena Płeć:Kobieta
Przyszła Artystka


Dołączyła: 31 Maj 2007
Skąd: ???????
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-04-2008, 20:12   

Yumiko napisał/a:
stara się uzbierać fundusze na kupno ptasznika.

Nie wiem czy będę w stanie do Ciebie przychodzić gdy będziesz miała takie coś w domu ... a co dopiero spać pod jednym dachem z morderczym krwiopijcą o ośmiu odnóżach? O____o

_________________

"W cudzym oku drzazgę dojrzycie, a w swoim belki nie dostrzegacie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
983433
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2008, 21:05   

No, to może ja pokażę mojego zwierza, KLIK .

Imię: Max
Wiek: 9 lat
Rasa: jajnik xD

I żeby Max nie czuł się samotny, to ma jeszcze kolegę żółwia stepowego - Tuptusia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2008, 21:25   

Czy Max nie jest ciut ... ekhem... za gruby? Pytam, bo z tego co wiem to ta rasa ma skłonności do tycia... moja ciotka także ma jamnika który bardziej wygląda jak baleron niż jamnik :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2008, 21:37   

eAthena napisał/a:
Wydaje mi się że zapomniałam wspomnieć o moim prezencie urodzinowym, a mianowicie kolejnym chomiczku dżungarskim

Fajne zwierzątko :) . Jako chomik stadny (w przeciwieństwie od syryjskiego) bardzo przywiązuje się do właściciela. Tylko uważaj przy wypuszczaniu z klatki, bo zasuwa jak z mysz z turbodopalaczem... ;]
Yumiko napisał/a:
Nie wspomnę już o moim bracie, który wiedząc że cierpię na "arachnofobię", stara się uzbierać fundusze na kupno ptasznika...

I będzie specjalnie dla niego żaby wrzucał, by miał co jeść? Nie wspominając o tym, że ptasznik potrafi solidnie dziabnąć...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2008, 00:29   

Grethort napisał/a:
Czy Max nie jest ciut ... ekhem... za gruby? Pytam, bo z tego co wiem to ta rasa ma skłonności do tycia... moja ciotka także ma jamnika który bardziej wygląda jak baleron niż jamnik :/

No, mają, mają skłonności do tycia... Mój Max to straszny łasuch i żebrak przy jedzeniu - czasami człowiek nie może nawet zupy w spokoju zjeść O.o ^^' Ale jak go tak pan nauczył od szczeniaka, dokarmiając przy stole, to nic dziwnego...

Chociaż Max zawsze był potężniejszej postury, ale bardziej chodzi o kości, np. jak na jamnika ma b. duże łapy. Heh, a czasami nawet żebra mu widać, więc nie jest znowu taki gruby ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
eAthena Płeć:Kobieta
Przyszła Artystka


Dołączyła: 31 Maj 2007
Skąd: ???????
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-05-2008, 16:54   

korsarz napisał/a:
Tylko uważaj przy wypuszczaniu z klatki, bo zasuwa jak z mysz z turbodopalaczem... ;]

Nie martw się, mam już jakieś doświadczenie xD to mój 11 z kolei chomik, a dżungarski czwarty ^^'

_________________

"W cudzym oku drzazgę dojrzycie, a w swoim belki nie dostrzegacie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
983433
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 07-05-2008, 20:43   

korsarz napisał/a:
I będzie specjalnie dla niego żaby wrzucał, by miał co jeść? Nie wspominając o tym, że ptasznik potrafi solidnie dziabnąć...


On o tym doskonale wie... nie raz zajmował się grupką ptaszników swojego znajomego... Pająki go "fascynują" i muszę przyznać że całkiem sporo wie na ich temat (a jak inaczej?)...na moje nieszczęście.

_________________
"Zniszczenie,
Słodki nektar zakazanego przez Boga grzechu pierworodnego,
Otwarte przez szalony sabat drzwi ku wiecznej rozkoszy(...)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-05-2008, 22:12   

Każdy pająk jakiś-tam jad musi mieć, ale podobno przy prawidłowym prowadzeniu ptasznika ryzyko ugryzienia jest minimalne. Ja tam ani bym nie chciała mieć, ale jakoś strasznie też mi nie przeszkadzaja.

A moja psiunia za miesiac 5 roczek stuka. Mój genetyczny niewypał! A świnek morski, to chyba już 5,5 roku bedzie lecieć, rany, a takie to to fajne małe jeszcze nie dawno było. A jak fajnie ostatnio cwiczy (nawet ja sie załapałam na ujecie):
Równanko
Do mnie
Przy nodze

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 13-05-2008, 23:24   

Nanami przez chwilę myślałam, że pokażesz świnkę wykonującą te komendy ^^ Sucz jest śliczna !

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2008, 01:08   

Salva - miałem identyczne wrażenie xD...
A psina - boska... też chcę taką T_T, ale w mieszkaniu nie da rady ^^"...
Ja osobiście chwilowo nie mam żadnego zwierzaka, ale w swojej historii miałem kilka stworzonek, głównie gryzonie - szczury, myszoskoczki, chomiki, świnki morskie, fretki, króliki, szynszyle, etc. Miałem też kiedyś psiaka... ale tylko 3 dni, babcia przekonała mamę by go oddać... no i cóż... co 6 latek mógł mieć do powiedzenia :/?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 23 z 35 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 33, 34, 35  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group