FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2010, 11:15   

hm..
SotC jest po prostu wyjatkowe i malo kto ma taka wrazliwosc i fantazje.. no i nie boi sie ryzykowac (Patrz Ico, ktore bylo klapa przed SotC).
Poza tym- watpie, zeby gry pokroju tych od Team ICO trafily do 12-letniego fana Naruto, American Pie i Coli.
A ludzi..niekoniecznie rozumiejacy artyzm tego typu niezle nabijaja kase.
A o to tu niestety chodzi.
SotC ma mase fanow, ale mysle, ze spora czesc posiadaczy PS mogla nigdy o nim nie slyszec, badz nie docenic (sama znam takie osoby).
Za malo mainstreamu.
(I cale szczescie)
Ciekawa jestem, jak Last Guardian wypadnie.

_________________

Androgenizm ftw <3
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2010, 12:01   

Ja o The Last Guardian jestem spokojny. Twórcy SotC? Będzie pięknie i epicko. Ale już po screenach widziałem, że wcale nie stawia się na grafikę. Bo choć bardzo ładna, to nie jest szczególnie bajeczna (no i render of course). Akurat stanieje do wakacji, gdzie mam zamiar kupić PS3. No i fajnie brzmi cały ten pomysł z interakcją ze swoim opiekunem- stworem. Reakcje w zależności gdzie się go dotknie, jego upodobania, czynnik inteligencji.

Taki większy Agro :P.

I znów, żeby nie off top.

Samurai Warriors 2- 40 lvl Hatori Hanzo. Lecę do 50.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-04-2010, 14:00   

Cytat:
Shadow of the Colossus ukończony. To było epickie. Gra, pomysły, monumentalizm, zmagania, samotność, a nawet brak dialogów. To gra która nie potrzebowała słów. A zakończenie- wspaniałe, za to kocham Japończyków i ich gry. Piękne zakończenie, kompletnie zaskakujące, a jednocześnie takie...właściwe. Epicka, świetna historia. I teraz niech mi ktoś powie- czemu dzisiaj nikt już nie robi takich gier?


Spoiler: pokaż / ukryj
Tak, w sumie podobnie jak ty ja mógłbym o tej grze pisać tylko w samych superlatywach. A tak wracając już do SOTC to podobało mi się jak bez słów autorzy ukazali miłość Wandy do Mono - mam na myśli to z jakim uczuciem on na nią spoglądał, gdy leżała uśpiona na ołtarzu. Jak ją dotykał, głaskał i jak się o nią troszczył podczas podroży do zakazanych ziem. Autorzy gry ładnie to wszystko zaprezentowali - to im się naprawdę udało. Umieli obudzić we mnie, jakieś emocje(może też dlatego, że z wcześniej z podobną historią, czy grą nie miałem jeszcze do czynienia).
Główny bohater gry Wanda, przypominał mi chwilami trochę Karasu z Noeina. Podobnie jak on, gotowy był wyrżnąć cały świat tylko po to by uratować swoją kobietę.
    Ja za jakiegoś dobrego bohatera go nie uważałem. Wanda mordował bezlitośnie Kolosy, które nie wyrządziły nikomu żadnej krzywdy. A robił to tylko po to by jego ukochana mogła w końcu otworzyć oczy, żeby mogla się uwolnić z tej tragicznej klątwy. Lepszego dowodu miłości chyba już nie mógł okazać ;-)
    Ech gra epicka, szkoda tylko, że niedługa.


    Alex Ashtray. napisał/a:
    Patrz Ico, ktore bylo klapa przed SotC).

    Dlaczego tak uważasz?

    Ech, a ja dalej meczę Machinarium. Nie mogę pokonać w kółko i krzyżyk pewnego malutkiego robocika. Zastanawiam się czy jest w ogóle możliwość go pokonania. Wkurzam się już. Najchętniej to bym mu wyrwał rączki i rozkręcił nóżki.
    Powrót do góry
    Lila Płeć:Kobieta
    BAKA Ranger


    Dołączyła: 19 Wrz 2006
    Skąd: [CENSORED]
    Status: offline

    Grupy:
    AntyWiP
    Fanklub Lacus Clyne
    Lisia Federacja
    Omertà
    PostWysłany: 12-04-2010, 14:22   

    Z powodu wyjścia nowej wersji BlazBlue na xboxa 360 zaopatrzyłam się również w Overture Guilty Gear 2 i nie jestem zadowolona. Nie podoba mi się system, totalnie nie pasuje jak na mój gust. Ja rozumiem, ze to jest gra strategiczna, ale czasami nie ma sensu. NP: Misja gdzie minimum muszę zabić 190 osób ledwo udaje mi się zabić 7 i ginę przy pierwszym ciężkim przeciwniku... Nie wiem jak to można przejść, ginie się praktycznie na 2 uderzenia.

    Wracając do BlazBlue - Jest przeurocze. Granie przez internet z innymi graczami to to co tygryski lubią najbardziej! Jeśli ktoś ma BlazBlue oraz Xbox Live - Serdecznie zapraszam, podzielę się Tagiem na PW.
    Ciekawostka: Gram Noel.

    _________________
    " Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
    All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

    Powrót do góry Zobacz profil autora
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
    Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
    Wieczny Marzyciel


    Dołączył: 22 Sty 2009
    Skąd: Wrocław
    Status: offline
    PostWysłany: 12-04-2010, 16:16   

    Persona 3 Fes wersja japońska z napisami- kolejna gra na PS2 która mnie miażdży. Klimat pierwszorzędny, fajny świat i pomysły. Super, że wszystko jest połączeniem j-RPG, Visual Noveli i Anime (wstawki są super). Genialna muzyka, naprawdę idealnie dobrana. No i to uczucie jak wcielam się w bohatera anime o czarnych, opadających na oczy włosach z nadnaturalnymi mocami i chłodnym spojrzeniu. Niesamowicie wczuwam się w postać. Do tego świetny system zwiększania statystyk, prowadzenie życia w szkole, potrzeby interakcji, egzaminy, a przerwach walki. Do tego mnóstwooo Person (Istot które możemy przyzywać) i możliwość ich fuzji. Grafika jest również fajna, bo stylizowana na anime. Ogólnie- wow.

    No i nie ma porównania jak gram z japońskimi głosami. Byłem u kumpla, który pokazał mi wersję eng. Taki klimat, pomieszanie z anime i...angielski?? O nie. Postanowiłem zdobyć za wszelką cenę JAP ver + sub. I mam. Efekt? Zabójczy. No i fajne seiyuu :).

    Klimat, klimat, klimat......

    _________________
    温故知新 - To search for the old is to understand the new
    勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
    Powrót do góry Zobacz profil autora
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
     
    Numer Gadu-Gadu
    927825
    Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
    *Androgyne Emo*


    Dołączył: 15 Mar 2010
    Status: offline
    PostWysłany: 12-04-2010, 19:56   

    Altruista napisał/a:

    Alex Ashtray. napisał/a:
    Patrz Ico, ktore bylo klapa przed SotC).

    Dlaczego tak uważasz?.

    Nie tyle uwazam, co wielokrotnie slyszalam o kiepskiej sprzedawalnosci ICO (np w Ameryce, czesciowo na wskutek zmienionej okladki, ktora niezbyt zachwycala)
    Ludzie dopiero zaczeli kupowac ta gre, jak SotC zrobil jej promocje.
    W tym sensie bylo klapa, bo gra jest genialna *__*
    *wybaczcie chwilowy brak PL liter >.<

    _________________

    Androgenizm ftw <3
    Powrót do góry Zobacz profil autora
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
    Wieczny Marzyciel


    Dołączył: 22 Sty 2009
    Skąd: Wrocław
    Status: offline
    PostWysłany: 12-04-2010, 20:06   

    W takim razie pozwolę sobie wyłamać się :). Mi ICO się podobało i grało mi się przyjemnie. Oprócz tego, mimo, że w teorii SotC jest nie powiązany z ICO to imo można znaleźć tutaj pewne smaczki i ciekawski łączące te tytuły.

    _________________
    温故知新 - To search for the old is to understand the new
    勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
    Powrót do góry Zobacz profil autora
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
     
    Numer Gadu-Gadu
    927825
    Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
    *Androgyne Emo*


    Dołączył: 15 Mar 2010
    Status: offline
    PostWysłany: 12-04-2010, 20:11   

    Mitsurugi napisał/a:
    W takim razie pozwolę sobie wyłamać się :). Mi ICO się podobało i grało mi się przyjemnie. Oprócz tego, mimo, że w teorii SotC jest nie powiązany z ICO to imo można znaleźć tutaj pewne smaczki i ciekawski łączące te tytuły.

    Alez SotC jest powiazany z ICO.. jest jego odleglym prequelem :)
    Mi tez ICO bardzo sie podobalo, ale rowniez najpierw zagralam w SotC - bo o nim wczesniej sie dowiedzialam , byla to zreszta pierwsza gra, ktora odpalilam na moim PS2 (inna sprawa, ze wczesniej w ICO zagrac nie mialam jak :P)
    Strasznie mnie w ICO zachwyca swiatlo..i krajobrazy *__*
    Niby stara gra, ale nie rzuca sie to tak w oczy..
    No i urocza Yorda .. "Ico!" .
    Jej sie nie da nie pokochac ^^
    W sumie ICO i Sotc stoja u mnie tak samo wysoko....

    _________________

    Androgenizm ftw <3
    Powrót do góry Zobacz profil autora
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
    Wieczny Marzyciel


    Dołączył: 22 Sty 2009
    Skąd: Wrocław
    Status: offline
    PostWysłany: 13-04-2010, 17:33   

    Nadal Persona 3- ciężko pracuję by fuzować persony, rozwijać statsy, robić Soul Linki (jeden przegapiłem....sick) i levelować w Tartarusie. Giera rządzi :)

    Zeno Clash- no proszę. Można wpaść na ciekawy pomysł. Dobra grafika, fajny system walki i bardzo dziwny świat. Pogranicze snu, jawy, prehistorii i...czegoś. Interesujące, bo nie zachwycające. Ale oryginalna gra, przyznam :). Powinienem ukończyć do jutra, bo czytałem, że krótka.

    _________________
    温故知新 - To search for the old is to understand the new
    勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
    Powrót do góry Zobacz profil autora
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
     
    Numer Gadu-Gadu
    927825
    VioletMeh Płeć:Kobieta
    Problematyczne dziecię.


    Dołączyła: 25 Mar 2010
    Skąd: Otwórz szafę...
    Status: offline
    PostWysłany: 14-04-2010, 19:26   

    W The Sims 2 robię cmentarz i testuję kody xD Z nudów xD

    _________________
    Nazywaj mnie jak chcesz - i tak zareaguję tylko na "Shishuu".
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
    Cierpa Płeć:Mężczyzna
    -.-'


    Dołączył: 12 Kwi 2010
    Status: offline
    PostWysłany: 14-04-2010, 20:07   

    Teraz...? Hmm... Męczę najnowszego Aliens vs Predator (zamówiłem wersje z Facefuggerem) i grę nie polecam... krótka jak gniot, mało broni dla poszczególnych frakcji, fabularnie... szkoda gadać. Zdecydowanie fajniejsza była dwójka z miażdżącym dodatkiem Primal Hunt (Forever Young!). Ale także są plusy: choćby nawet szata graficzna lasów itp. blocki i odrzucanie przeciwnika (nie wspominając ciosy ale Finish HIM!, przez Predatora i Obcego, ale i tutaj odzywa się część tz. "do dupy", którą nie będę pisać gdyż zostawiam pozostałym graczom do rozgryzienia). Ah tak, prawie zapomniałem o wadze gry... albo lepiej nie mówić... instalator ma 16GB, a więc gra potrzebuje OGROMNEJ przestrzeni dyskowej. Coś mi mówi, że ci z SEGA wydadzą dodatek... ale to raczej moje, prywatne odczucia.

    _________________
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
    kinek17 Płeć:Mężczyzna
    More Exorcists!


    Dołączył: 30 Sty 2010
    Skąd: Piła
    Status: offline
    PostWysłany: 14-04-2010, 22:30   

    W co ja gram jeszcze, teraz to raczej w nic heh ;/ ale będę czekał na Wiedźmina 2, widziałem filmiki i wygląda ciekawie , ciekawe jak z wymaganiami no i kiedy wyjdzie jakieś demo.
    Może ktoś coś wie na ten temat?
    Po za witcherem czekam też na The gothic tale -Arcadia czy jak jej tam też wygląda przyzwoicie oby miała fajna fabułę...
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
     
    Numer Gadu-Gadu
    9119258
    Yaiba198989 Płeć:Mężczyzna

    Dołączył: 08 Kwi 2010
    Status: offline
    PostWysłany: 15-04-2010, 09:47   

    Jak napisałem karta graficzna mi padła, i tak gram sobie na emulatorach :P, i kurcze nie mogę uwierzyć :P że na Super Nintendo (SNES) wyszlo trochę gierek Anime z RTL7(i nie tylko) :P tylko czemu te pożniej tytuły muszą być z gatunku RPG.

    Yaiba Legendarny Samuraj :P nie wiem o co biega(Krzaczki a tłumaczenia nie znalazłem), ale idzesz na otwarte miasto i tłuczesz stworki :P nie dość że po nich coś wypada to szypko się lvle nabija max 99, co ciekawe :P ma tryb dla 2 osób (kim jest druga postać nie wiem)

    Wojowiczki z Krainy marzeń, hoho tego nie zapomnę mam jeszcze jedyną i ostanią kupioną raz w życiu Mangę tego Anime w domu, tylko gdzieś mi się podziała ksiąrzeczka z tłumaczeniem, bo sama jest napisana w J.Niemieckim (hehehe jeż sonic w niej jest) co do gry to jest turówka, nawet spox, mam tłumaczenie.


    Slayers, też nie znam fabuły, ale intro ukazuje naszą dzierską Line nad jakimś czarem, i te krzaczki nie dają się przezmnie przeczytać, ale tłumaczenie jest :P ale to tyczy tekstu w rozmowach i nie kiedy opisy ataków i takie tam drobne rzeczy, nie spodziewałem się że tą postać ujżę a jedank jest, jedyna :P w swoim rodzaju Naga Biała wężyca :) ta dopiero przyfasolić z magi umie :D.


    Jest też parę Dragonballi z sagi Z GT brak :P.
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    Grisznak
    -Usunięty-
    Gość
    PostWysłany: 15-04-2010, 11:13   

    Dawn of the an Emperor 2 na NES - całkiem przyjemna i względnie wierna adaptacja "Dziejów Trzech Królestw", które właśnie czytam. Graficznie jedna z ładniejszych gier na NES, dodatkowo ma chyba najsensowniej rozwiązany system punktów hp - obrazują one po prostu ilość żołnierzy, jakich do dyspozycji ma dany bohater. Fajnie tu wyglądają starcia - niby typowo jRPG, ale dzięki opcji ustawiania strategii, wybierania dowodzącego itd zyskują dodatkowego smaczku.
    Powrót do góry
    Dred Płeć:Mężczyzna
    Policenaut


    Dołączył: 07 Lis 2008
    Status: offline
    PostWysłany: 15-04-2010, 11:45   

    Cytat:
    (hehehe jeż sonic w niej jest)

    Na samym końcu w bonusie pierwszego tomu? "CLAMP loves Sonic the Hedgehog", czy coś w ten deseń. :P
    Cytat:
    Slayers, też nie znam fabuły, ale intro ukazuje naszą dzierską Line nad jakimś czarem, i te krzaczki nie dają się przezmnie przeczytać, ale tłumaczenie jest :P ale to tyczy tekstu w rozmowach i nie kiedy opisy ataków i takie tam drobne rzeczy, nie spodziewałem się że tą postać ujżę a jedank jest, jedyna :P w swoim rodzaju Naga Biała wężyca :) ta dopiero przyfasolić z magi umie :D.

    Nie zrozumiałem właściwie, z jakiej wersji korzystałeś, ale pragnę tylko i wyłącznie poinformować, iż istnieje kompletne tłumaczenie Slayers RPG na angielski. Wypuszczono je w tym roku.

    A co do jRPGów robionych na podstawie anime na SNESa, nie mogę przeboleć faktu, iż nie ma żadnego patcha z translejtem Akazukin Cha-Cha. ;(

    W co gram, w co gram... Wczoraj wieczorkiem popykałem sobie w Tetrisa. :)

    _________________
    Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Strona 100 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 162, 163, 164  Następny
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Nie możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików
    Możesz ściągać załączniki
    Dodaj temat do Ulubionych


    Skocz do:  

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group