FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Yaiba198989 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2010, 15:00   

Tak :) z tym sonicem też trochę wspominki o konsolkach segi :D

Wersje mam bodajże [T+Eng2_Matthew La France] :P taka mi się nawieła na Romwoldzie

Mam też gdzieś Sailor Moon Another Story w polskim tłumaczeniu, :p pamiętam jak się męczyłem strasznie grając Sailor Merkury, bo na te potwory była słaba a one mnie pokonywały, ale potem poszło z górki, tylko szkoda :D że odemnie potem uciekały, nawet prawie wszystkie puzzle zebrałem wtedy bodajże mi 6 kawałków brakowało :P, a potem coraz rzadziej się je zdobywało.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2010, 17:06   

Persona 3 wciąż i nadal- 25h gry za mną. Na razie mam 16 level, dzień 5/29 w fabule i rano pokonałem bossa na 35 piętrze Tartarusa. I to tylko przy użyciu mojego bohatera i Yukari :). Bo Junpei i Akihko odpadli ze zmęczenia. Z person mam na razie: Berith 16 level, Gurr 15 level, Inugami 12 level, Zotchen 15 level, i parę mniejszych do fuzji przeznaczonych. Dobrze, że Gurra zrobiłem bo bez wind resistance nie dałbym rady z tym bossem. Super gierka ogólnie, na razie mój hicior na PS2 :)

PS. I egzaminy semestralne dobrze mi poszły. Opłacało się rozwijać Academic cały czas. Niestety przegapiłem ze 3-4 Social Link i teraz je nadrabiam (Strenght i Jusctice obecnie + leveluje Chariot). Jeszcze w ogóle Hermita nie zrobiłem, bo poświęcić na MMO cały dzień to żal. Znów przegapiłbym SL i punkty statystyk. Ale mam all-purpose katana i nieźle wymiata :).

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-04-2010, 17:11   

Mnie skutecznie wessała Vesperia, odciągając umiejętnie nawet od FF XIII (chociaż nie ukrywajmy, gram po części w ramach chęci ćwiczenia języka, więc Final tu raczej startu nie ma). Dobry jRPG, mimo że "klasyczny", to sprawia sporo frajdy. A ile jest do odkrywania głowa mała.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2010, 17:30   

Tales of Vesperia jest cudowna. Czeka na mnie na X360, jak tylko obalę całą Personę 3 (co jeszcze dłuuuugo potrwa). A potem persona 4 i kolejne J-RPGi. Uwielbiam to stylizowanie grafiki na anime, walki j-rpg i wstawki anime w grze. Miód dla nas, fanów gatunku i M&A. Miód.

Keii, to na razie zrobiłeś przerwę w FFXIII, czy przeszedłeś już główny wątek?

EDIT: Jej, mam Oberona ze skillem Mazio w Persona 3, masowy atak błyskawic. Teraz się expi :D.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-04-2010, 20:14   

Zrobiłem przerwę w XIII (na liczniku 23-24h), żeby pograć trochę w coś, co przy okazji poprawi moje umiejętności językowe. Jak na razie Vesperii idzie to o wiele lepiej niż mangom i anime. Swoją drogą, bez sensu, że Namco nie zamierza tłumaczyć wersji na PS3, założę się, że sprzedałaby się na pniu. Szczególnie, że dodatków w stosunku do Xboksowej edycji jest masa.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2010, 10:49   

Sailor Moon Dating Simulator 4, czyli podrywanie Rei Hino. Z różnym skutkiem... Niektóre pytania powalają, a i odpowiedzi bywają ciekawe :] . Oprócz tego można tam poukładać puzzle.

Poza tym Cube - czyli darmowa alternatywa dla strzelanek typu Quake III. Trochę irytujące są te potwory, które kochają strzelać z ukrycia. Najlepiej z kumplami. Do tego nie zawsze dostępna jest broń, jakiej potrzebuję (strzelanie z wyrzutni rakiet do celu stojącego krok ode mnie to kiepski pomysł)... Gra ma dziwną tendencję do wywoływania bluescreenów...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-04-2010, 11:13   

korsarz napisał/a:
Sailor Moon Dating Simulator 4, czyli podrywanie Rei Hino. Z różnym skutkiem... Niektóre pytania powalają, a i odpowiedzi bywają ciekawe :] . Oprócz tego można tam poukładać puzzle.

Jako współautor podpowiem - tylko najlepszy wynik w minigierkach daje gwarancję sukcesu w finale.
Powrót do góry
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-04-2010, 17:30   

Max Payne 1 - powrót do przygód nowojorskiego gliniarza. Co z tego, że przechodziłem już 2 razy, ważne, że jest jreszcze ochota...

Czasami jeszcze natrafi mi się jakaś wyścigówka, albo Assault Cube - mod gry Cube, który bardziej przypomina CS 1.6 niż Quake 3.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-04-2010, 22:11   

Skończyłam wczorajszej nocy Mass Effect - Jeżu Niemiuosierny, jaka ta gra jest AWESOME na wielu całkowicie osobnych poziomach!


Zacznijmy może od tego, że nie cierrrpię strzelanek, z całego mojego spaczonego serca. Mogę wywijać mieczem, rzucać zaklęciami, nawet czyste bijatyki mnie nie odstraszają. Ba, miałam etap całkiem intensywnego grzebania w fandomie Guilty Gear i maltretowałam klawiaturę przez długie tygodnie. Ale broń palna - nowai, nie znoszę i ssę w te klocki straszliwie.
O ile nie zaserwuje mi się mieszanki rpg ze strzelanką, jak się okazuje... Na normalnym poziomie trudności sporą część potyczek dało się rozstrzygnąć metodą "to wbiegam tam i puszczam serię dookoła", tudzież wyposażyć Shepard w odpowiednio dopakowanego shotguna i miniony zła schodziły na jeden strzał >.>


Właśnie, Shepard - kocham i ubóstwiam tę kobietę. Tak po prostu. Za genialnie podłożony i po czubki pełen charakteru głos, za solidny kawałek mocnego kręgosłupa, za bycie właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Oraz za te wszystkie momenty poza sceną, których w grze nie było, a co do których jestem pewna, że miały miejsce. Żałuję tylko, że w paru miejscach nie było opcji "olej wszystkich i się rozpłacz, bo masz dosyć i już bardziej się wściec nie możesz". Po misji na Virmire zdecydowanie nie było fajnie, zwłaszcza, że wybrałam background 'sole survivor' - ten, DRUGI RAZ wracamy w niekompletnym składzie?! Trauma jak stąd do Cephiro, absolutna wściekłość i chwilowe ugięcie kręgosłupa murowane.

I za to, że mogłam spokojnie wybierać opcje dialogowe na bycie "tym dobrym", nie brzmiąc przy tym jak idealistyczny kretyn chowany pod kluczem. Chociaż i tak neutralne lub renegackie zdarzały się częściej :D
Za nie wyglądanie jak mangowe pokemony z Dragon Age w sumie też...


Po jrpg (nie wiem, czy w nowych tytułach tak jest, nie grałam) i zachodnich rpg 'starej daty' ORAZ Dragon Age, gdzie postać gracza nie mówi i mięsień jej na twarzy nie drgnie, szalenie ekspresyjna twarz Shepard jest miłą odmianą. Zwłaszcza opcje "ironiczny uśmiech" i "zabójczy łyp".


Pozostałe postacie też nie są złe, mimo tego, że w którymś momencie Ashley zaczęła być wyjątkowo irytująca. Tali przypomina Kaylee z Firefly, tylko truskawek brakuje. Wrex ma do opowiedzenia parę ciekawych historii - co mnie kompletnie zaskoczyło, zakładałam, że będzie buczał o krwi, zemście i radosnym byciu najemnikiem. Liara jest uroczo nieporadna i ślicznie się gubi w wyjaśnieniach (poza tym wymiata jako biotyk). Kaidan marudzi, ale jego też życie po główce nie głaskało, a Garrus jest słodkim turiańskim zagubionym szczeniaczkiem. Banda popaprańców po prostu, mru!


Kolejne punkty gra dostaje za rozbudowany i całkiem nieźle przemyślany świat. Wpisy w kodeksie autentycznie się czyta, nie tylko odklikuje. I Ilos. Mój boże, jak ja dawno nie grałam w coś z TAK epicką lokacją! Tym bardziej, że żywię wielką i nieograniczoną miłość do zarośniętych ruin, więc co chwilę się zatrzymywałam i rozglądałam dookoła. Co prawda totalnie zawalili design Feros i Noverii, ale Cytadela, Ilos i Virmire nadrabiają fajnością.


Za to jazda Mako-chan po skałkach po trzeciej z rzędu planecie przestała być zabawna i autentycznie mi zwisało, czy dozbieram te minerały, czy nie - czego w końcu nie zrobiłam. Schemat "ląduj -> sprawdź na wiki, gdzie są kamyczki -> jedź -> sprawdź następne kamyczki" jednak mnie przerósł.


Jeszcze garść losowych wrażeń:
Normandia jest kobietą z charakterem.
I Joker, Joker wymiata!
Muzyka dobra jest. Dodatkowy OST do kolekcji i świetnie pasująca do całości piosenka z napisów końcowych.
Reaperzy to stado kosmicznych znudzonych buraków z przerostem ego.
Historia Protean i ich zniknięcia to straszliwe bydło na kosmiczną skalę. No kiddin'
Bitwa o Cytadelę była otaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka, w00t! Chodzenie pionowo w dół w magnetycznych butach :3
Pewnie i tak o czymś zapomniałam w tej radosnej ścianie tekstu.



Uratowałam galaktykę (nie na długo, ok) i zdobyłam faceta, naskoczcie mi!



Dwójka zainstalowana, pierwszy film obejrzany. Szkoda mi Maleństwa, dobrym statkiem była :/ I coś czuję, że Shepard będą świerzbiały rączki, coby Mirandzie jakieś większe kęsim zrobić. Zdecydowanie nie lubimy idealnych kobiet. Idealni faceci są ignorowalni, gorzej z kobietami >.>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-04-2010, 21:57   

GoNik napisał/a:
Skończyłam wczorajszej nocy Mass Effect - Jeżu Niemiuosierny, jaka ta gra jest AWESOME na wielu całkowicie osobnych poziomach!

O tu się zgadzam w 100%. Dla mnie to najlepsza strzelanka.

GoNik napisał/a:
I Joker, Joker wymiata!

Ano, ciekawą jest na pewno postacią. A co sądzisz GoNik o Sarenie? Taki trochę dziwny był.
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-04-2010, 22:18   

Altruista napisał/a:
A co sądzisz GoNik o Sarenie? Taki trochę dziwny był.

Saren przede wszystkim był biednym idiotą z wypranym mózgiem i kablami w żebrach. O ile na początku to może i było "BUHAHA, jestem taki evil, że ego nie mieści mi się w spodniach!", później niestety jego rola ograniczała się do bycia chłopcem na posyłki kosmicznej krewetki.
Ale podobało mi się, że zostało mu jaj, żeby zakończyć sprawę w jedyny sensowny sposób.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2010, 22:18   

GoNik, gwarantuję, że Mass Effect 2 to absolutne cudowna gra. Lepsza od poprzedniczki. A dialogi- omg, dialogi w tej grze to miód.

Cytat:
Ale podobało mi się, że zostało mu jaj, żeby zakończyć sprawę w jedyny sensowny sposób


Raczej, że Shepard miał na tyle charyzmy by powiedzieć drugiemu wojownikowi by zakończył to jak przystało. Jako wolna istota. Saren był ciekawy, ale i tak pomysł ze Żniwiarzami mnie obalił (pamiętam mojego WTF'a przy rozmowie z Suwerenem i Vigilem). W ogóle niespodziewany zwrot akcji.

Po prostu nie mogę się powstrzymać jak ktoś chwali ME czy ME2. Ta gra to naprawdę niesamowity pomysł i świetny TPS/cRPG. No i Shepard. Na takiego bohatera czekałem od wielu lat. I pierwszy raz jak zobaczyłem w RPG domyślną twarz to powiedziałem "o w mordę, biorę i nie oddaję!" :D. Shepard (oczywiście mężczyzna :P ) to znakomicie wykreowana postać. I te renegackie, interaktywne akcje w ME2- kwiiik. Mój Shepard to prawdziwy badass ;).

Dobra, ale skoro o ME2 mowa. Właśnie przechodzę grę po raz ósmy chyba. Tym razem mój Infiltrator na Assassina w roli głównej. Naturalnie wszystkie skille na maxa i Insane poziom. Mam już wszystkie klasy oprócz Inżyniera (którego nigdy nie lubiłem) podpakowane :D. Ale do rzeczy. Właśnie gram w nowe DLC, czyli Kasumi - Stolen Memory. I powiem, że bardzo fajna historia i ciekawe DLC. Firewalker był średnim dodatkiem, choć poduszkowiec spisywał się nieźle. Ale misje były monotonne. Mój Shepard to naturalnie renegat (choć ma coś tam z idealisty), ale z twarzą wyleczoną (nie lubię czerwonych oczu ala Terminator i blizn jak u Krugera :P). W sumie jak na razie najlepsze DLC. I Kasumi jest fajowa :).

I kocham ME2 za to, że wreszcie można romansować z Tali. Ludzie, jaka ona jest kawaii :).

Po ME2, które jest w sumie pomostem w trylogii, nie mogę sobie wyobrazić jak epickie będzie ME3. Mówię wam, ta gra zmiecie wszystko :).

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2010, 12:53   

Ja w tej chwili intensywnie gram w FFVII na moim psp ^^ Jestem tuz przed Jaskinia Gi.
Swietna gra , za kazdym razem tak samo mnie powala *__*
Szkoda, ze nie ma zadnych patchy graficznych do innej wersji niz pc...
Oprocz tego Yakuza. Bardzo japonska gra, fabula wciaga, Haruka jest urocza....
No i bary z hostessami :D uwielbiam do nich chodzic!
Planuje dorwac Sakura Wars ~So long, my love~. Gral w to ktos?
Slyszalam sprzeczne opinie...

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-04-2010, 14:14   

Alex Ashtray. napisał/a:
Ja w tej chwili intensywnie gram w FFVII na moim psp ^^ Jestem tuz przed Jaskinia Gi.
Swietna gra , za kazdym razem tak samo mnie powala *__*
Szkoda, ze nie ma zadnych patchy graficznych do innej wersji niz pc...
Oprocz tego Yakuza. Bardzo japonska gra, fabula wciaga, Haruka jest urocza....
No i bary z hostessami :D uwielbiam do nich chodzic!
Planuje dorwac Sakura Wars ~So long, my love~. Gral w to ktos?
Slyszalam sprzeczne opinie...


Pozwolę sobie zapytać - jak zapłaciłaś w PSS?
Powrót do góry
VioletMeh Płeć:Kobieta
Problematyczne dziecię.


Dołączyła: 25 Mar 2010
Skąd: Otwórz szafę...
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2010, 16:30   

A ja dorwałam (wreszcie) Sonic Heroes *O* Co prawda na moim laptopie momentami trochę zamula ale jest fajnie <3
Prócz tego jeszcze czasami w Ballance grywam... i jak wcześniej wspomniałam robię cmentarz w The Sims 2 ^^

_________________
Nazywaj mnie jak chcesz - i tak zareaguję tylko na "Shishuu".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 101 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group