FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-11-2010, 14:08   

BOReK, są nakładki poprawiające grafikę, wystarczy poszukać.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-11-2010, 14:58   

Z posta BORka wnioskuję raczej, że ten styl graficzny mu się podoba.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-11-2010, 19:50   

ADOM. Że sparafrazuję BORka, co za grafika!

Niestety, DF nie mogę odpalić.
Mam za słaby sprzęt.
To przez oprawę graficzną, jestem tego pewien.
Powrót do góry
Virgil Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2010, 23:14   

Nie martw się, rozbudowana forteca potrafi zarżnąć nawet najlepszy procesor, mi przy ok 100 dwarfach zwalnia do niegrywalnego poziomu, muszę sobie limit na 80 ustawiać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 14-11-2010, 13:15   

Shin Megami Tensei: Imagine Online.
Nigdy bym nie przypuścił, że idea wezwań demonów tak mnie wciągnie. O ile nie lubię wzywać tylko jednej istoty do pomocy, to w tym przypadku ta gra przebija wszystkie inne. Zero polskiego społeczeństwa, oraz ogromna pomoc, ze strony innych graczy robią z tej gry numer jeden na liście akutalnie granych

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-11-2010, 15:42   

OhohohohohahahaHAHAHAHAHA!

...czyli Mafia II, spsioczona już wcześniej przez Mitsuna zostanie poddana ocenie przez dostrzegające wszelakie piękno kobiece oko.

Zacznijmy od tego, że sięgam po gry komputerowe raz an ruski rok, a że mafię dostałam w prezencie, to głupio było nie zagrać.
No dobra, od czegoś trzeba zacząć, zacznę od grafiki. Podoba mi się jak najbardziej. Jest kilka niedociągnięć, kilka kwestii nie przewidzianych przy tak nieprzewidywalnym graczu jak ja (hohoho). Samochody, ulice, stroje, ludzie. Wszystko wygląda dość realistyczne i zdaje się całkiem nieźle oddawać rzeczywiste czasy (a na samochody to bym mogła się caaalutki dzień gapić). Przy odpowiedniej karcie i monitorze można by niemal sądzić, że ogląda się interaktywny film...

...i tu pojawia się zasadniczy problem. Boli mnie bardzo, że nie ma już "trybu wolnej jazdy" (tzn jest, ale dodatek kosztuje jakieś pieniądze :P). W zasadzie mało jest momentów, w którym możemy zmienić tok wydarzeń; prościej, albo nie wyjdzie i powtarzamy misje, albo wyjdzie i fabuła dalej jest od deski do deski realizowana.
Miłe rzeczywiście są strzelanki. Misje nie są szczególnie różnorodne, ale dość ciekawe.

Muzyka! O jenocie, muzyka przebija wszystkie jak dotąd słyszane przeze mnie OSTy. Mrucznie. MRUCZNIE! Muzyka podbiła moje serce, czasem specjalnie nie wysiadałam z auta, żeby słuchać dalej radia :P

Jest kilka smaczków, które sprawiają, że gra może nas czasem mile zaskoczyć. Mówię oczywiście o dialogach postaci pobocznych, zbieraniu plakatów i listów gończych, odkrywanie achivementów i wiadomosci w radiu (np o wyzwoleniu Warszawy, albo odkryciu grobów masowych w Katyniu).

Mniam. Tylko krótko :P

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2010, 20:30   

Koranona napisał/a:
OhohohohohahahaHAHAHAHAHA!


...i tu pojawia się zasadniczy problem. Boli mnie bardzo, że nie ma już "trybu wolnej jazdy" (tzn jest, ale dodatek kosztuje jakieś pieniądze :P). \


4chan donosi iż mod naprawiający tą drobną niedogodność jest w drodze.
Powrót do góry
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2010, 12:16   

Two Worlds II- Ukończone. Niespodziewanie szybko. Okazało się, że o ile mechanika, bohater, lokacje, pomysły, projekty, systemy i ogólny klimat były dobre i widać, że Polacy mają tutaj dużo dobrych pomysłów, to główny wątek fabularny okazał się tak słaby, że nie wiem, czy ten z Arcanii nie był lepszy, co mówię naprawdę z ciężkim sercem, bo gra jeszcze kilka godzin temu nie zapowiadała takiej klapy fabularnej. Retrospekcje i historia Imperatora, ciekawe questy poboczne, szczególnie w Hatmandorze. A tutaj NAGLE- szast, prast i koniec gry. I opowiem jak to było:


Spoiler: pokaż / ukryj
Więc tak. Odkrywałem przeszłość złego imperatora, jak był młodym magiem. Było tutaj kilka udanych pomysłów i zapowiadała się jeszcze długa droga do ostatecznej konfrontacji. Ukończywszy wątek na bagnach, pospieszyłem do naszej Prorokini. Ona mówi- dobra, jest git, możesz atakować twierdzę Imperatora. Ja sobie myślę, co, zaraz, jak. Mam wejść do wielkiego miasta (spodziewałem się stolicy) i wpaść z wizytą rzeźnicką? A tak. Dobra, niech będzie. Pewnie jeszcze trzeba będzie dostać się do zamku, zdobyć zaufanie itd. Czyli jeszcze trochę fabuły. Idę do teleportu i zostaję wysadzony- W CIEMNYCH BAGNACH! Tu jest twierdza! Kurna. Imperator żyje se na bganch. A po drodze jakieś potowrki, nic szczególnego. Wchodzę do podziemi, ciacham potworki. Ok, jest i Imperator. I siostra. I Dar Pha. Okazuje się, że Imperator był dobry i fajny, wpada Prorokini, wrzeszczy o wskrzeszeniu Boga Ognia. Zmienia się w Smoka (!!). Dobra, to my na dach, smoka ciach ciach. Imperator umarł. Dobra, w takim razie siotra nasza zostaje imperatorem. Koniec gry! Ta da! Zabrało mi to 30 minut (całość tego spoilerał).


Krótko mówiąc- kolejny już w ciągu ostatnich miesięcy zawód. Ja nie wiem, co z tymi grami.... Szkoda, bo zapowiadało się naprawdę fajnie. 6,5/10

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2010, 16:44   

Asthariel - owszem, Ironhand w zupełności wystarczył do mojego wsiąknięcia. Stonesense póki co sobie daruję, jakoś mi to nie pasuje. ;D

W Ironhandzie dopatrzyłem się jednak kilku braków, np. piękne cedrowe drzwi drażnią brakiem obrazka.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2010, 18:01   

Ukończone "Final Fantasy: The 4 Heroes of Light". Co za *tu wstaw najgorsze znane ci słowo uznawane powszechnie za wulgarne*! W zasadzie brak fabuły (ta stoi gdzieś tak na poziomie FF I czy DQ I i II), paskudna grafika, koszmarny system (gra sama decyduje, na kogo rzucamy czary, na kogo działają nasze przedmioty) i w zasadzie nic, co mogłoby obronić ten tytuł. A piszę o grze wydanej rok temu!

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Chudi X Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2010, 21:19   

Męczę Digimon World Championship na DSie. Choć już trochę mi się znudziło, bo jest dość wtórne, to staram się zdobyć wszystkie możliwe stworki, medale, przedmioty. W końcu oryginał, a dostanie oryginałów gier na DSa z Digimonami w Polsce graniczy z cudem. Z resztą, nie ma co się dziwić, wyszły tylko w Japonii i USA, dość szybko się sprzedały, a do Europy nigdy nie trafiły. Sporo zalatuje od tego grami z serii Monster Farm (Monster Rancher poza Japonią), system pór roku, klatki do treningów, system pucharowy i jeszcze coś by się znalazło.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5883209
Virgil Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2010, 11:44   

Skończyłem Darksiders na PC i muszę powiedzieć, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. O grze wcześniej nie słyszałem, ale że brakowało mi jakiegoś slashera do odstresowania, to długo się nie zastanawiałem. Wcześniej testowałem DMC4, ale od tego odpadłem dość szybko i już nie wracałem, nudna fabuła, co chwila doładowujące się lokacje itp, ogólnie nie dla mnie. Z Darksiders myślałem że będzie podobnie, ale przynajmniej fabułą nadrobi - pomyłka. Gameplay'owi bliżej chyba do takiego PoP'a niż DMC, dużo biegania, dużo skakania, zagadki logiczne, a w przerwach morze potworów do przetrzebienia. Walki z bosami fajnie zrobione, praktycznie zawsze wiadomo gdzie iść dalej, nie miałem jakiś zastojów gdy nie wiedziałem gdzie iść. Jednym słowem polecam jako niezobowiązujący odstresowywacz, nadaje się naprawdę dobrze.

I pytanie - jest coś w tym stylu jeszcze na PC? od DMC odpadłem, PoP skończyłem a do starszych części nie chce mi się wracać i.... no właśnie, za mało siedzę w temacie żeby znać jakieś jeszcze tytuły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-11-2010, 13:22   

Darksiders nie jest slasherem, jest klonem Zeldy w innym settingu :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
-ArcheR- Płeć:Mężczyzna
nowy :P


Dołączył: 21 Lis 2010
Skąd: Janów Lubelski
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2010, 17:48   

Ja aktualnie gram w Warcraft'a III (głównie na battle.net - hero wars [dla wtajemniczonych :P]). Gierka może troszkę stara (2002) ale naprawdę przyjemnie z kimś pograć.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4078751
skejwen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Lis 2010
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2010, 19:10   

Minecraft... takie małe nic a piekielnie wciąga, nie mogę się doczekać na w pełni działający survival mode pod multi :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1532480
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 115 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group