FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2010, 22:16   

W grudniu z grami chudooo, oj, chudo. Dopiero w 2011 szykuje się wysyp największych hitów.

No, ale na razie nie mam za bardzo w co grać, więc powróciłem do Dragon Age- tym razem absolutnie zły, wytatuowany, łysy mag nekromanta- mag krwi. Wszystkie wybory złe, w planach połowa drużyny pójdzie do piachu. Ja zaś zapanuję zza kulis nad Ferelden i utworzę kolejne imperium magów. Wyplenię Templriuszy i ich Stwórcę! Taaa....

BlazBlue: Continnum Shift- masteruję Hazamę, Ragnę i Jina. Ot, tak o.

Assassins Creed: Brotherhood. Włączyłem. Pograłem 1,5 godziny. Wyłączyłem. Nie chce mi się, nie mam w ogóle ochoty na takie klimaty. Poczekam sobie do wydania PC. Mam ochotę na jakieś SF, ale nie będę po raz 16- sty przechodził Mass Effecta 2.

Gryyyy, dajcie mi nowe gryyy. Czemu dopiero w 2011??

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2010, 22:35   

Etrian Odyssey - czyli gra dla tych, którzy lubią sobie powtarzać "jestem hardcorem". Tak, w pełni oldschoolowy dunegon crawler na DS, z długimi, trudnymi lokacjami, kombinowaniem z rozwojem postaci, zdolnościami, profesjami, questami - ot, esencja tego, czym kiedyś były takie gry jak "Eye of Beholder", "Might and Magic" albo "Ishar". Bawię się bardzo dobrze, dodajmy. A gra ma już trzy części!
Dla równowagi - nie jest to gra tak dobra jak "Shin Megami Tensei" Strange Journey", brak tu równie fascynującej fabuły i wyborów moralnych. Wyższy jest za to poziom trudności. Całkiem ładna jest też, jak na takie gry, grafika. Ciekawostką jest ręczne rysowanie mapy na ekranie - na początku wydawało mi się to piekłem, ale z biegiem czasu odkryłem w tym frajdę. Przypomniały się czasy, gdy stawiałem pierwsze kroki w typowym RPG i rysowałem mapy lochów do Łormłota.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Mount and Blade'r
Gość
PostWysłany: 01-12-2010, 15:55   

Ja gram w:
Dragon Age Początek
Mount&Blade
Icy Tower xD
Assassins Creed 2
chyba tyle. Najlepsze 1 i 4 :)
Powrót do góry
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-12-2010, 16:18   

Tradycyjnie katuję Baldur's Gate'a, jestem pod koniec dwójeczki. Drużyna totalnie magiczna - ja (woj/mag), Xan (czarownik), Tashia (romans, czarownik), Haer'Dalis, Aerie, Imoen. Haer'Dalis po Przemianie Tensera staje się rzeźnikiem - zwłaszcza, jak doda się jeszcze Ulepszone Przyśpieszenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-12-2010, 20:31   

Gram w Dark Messiah of Might and Magic i na razie mam całkiem pozytywne wrażenia. Podoba mi się system walki, który oferuje mnóstwo możliwości i pozwala na rzucenie we wroga znalezioną skrzynką lub taboretem, podpalenie od ogniska strzały, oraz zafundowanie wrogowi kopniaka. O dziwo dobrze wypada także walka łukiem, który na dystans potrafi być zabójczy (szczególnie jeśli trafi się w głowę), a w walce na bliski dystans jest bezużyteczny, gdyż wrogowie wytrącają go przez co trzeba go od nowa napinać. Patenty z adrenaliną, oraz trafieniami krytycznymi pozwalającymi np. uciąć nogę wrogowi również pozytywnie wpływają na widowiskowość walk. Co ciekawe punkty umiejętności dostaje się za wykonywanie zadań, a za samo lanie wrogów zazwyczaj nic się nie dostaje. System rozwoju postaci jest prosty, ale pozwala na kombinowanie i stworzenie np. maga biegającego w ciężkim pancerzu.

Fabularnie jest dobrze i gra potrafi zaskoczyć, choć szkoda jest do bólu liniowa. Osobiście wkurzają mnie jedynie obie bohaterki. Xana ma cięty język i świetne komentarze, ale od pewnego momentu zaczyna się tak lepić do bohatera że zaczyna wkurzać. Natomiast Leanna wygląda i zachowuje się jakby ją wyciągnęli z jakiegoś shounena fantasy.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-12-2010, 17:08   

Seria Tomb Raider też doczeka się restartu.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 06-12-2010, 18:46   

Need For Speed World - nie wiem co się bardziej rozwala, moje auto czy miasto ^^", a tak to dalej od czasu do czasu włączę sobie osu! czy Dragonice

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-12-2010, 19:15   

Dark Messiah of Might and Magic skończone. System walki wciąż mnie zachwyca, a takie możliwości jak blokowanie fireballi za pomocą tarczy były fantastyczne, ale pod koniec gra zrobiła się monotonna. No bo co z tego że system walki jest świetny skoro było zaledwie kilkanaście rodzajów przeciwników i nawet bossowie byli powtarzalni. W praktyce nie bardzo było na kim stosować różnych taktyk i starcia z czasem robiły się monotonne.

Ogólnie jednak grało mi się dobrze, choć szkoda że gra była taka krótka i liniowa. A punktów doświadczenia nie starczyło mi nawet na pełne rozwinięcie mojego wojownika i grę kończyłem bez nawet jednego poziomu w trafieniu krytycznym.


Udało mi się także uruchomić dzięki mojemu google no jutsu The I of the Dragon. Granie smokiem który potrafi nie tylko zionąć ogniem, ale też zjeść wroga (choć część z nich wygląda naprawdę nieapetycznie), oraz rzucić zaklęcie jest naprawdę przyjemne.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-12-2010, 01:26   

Metal Fatigue - yay, wreszcie udało mi się uruchomić, hosanna!

Gra bazuje na absolutnie genialnym pomyśle - jest mianowicie rts-em z wielkimi robotami, które możesz składać dowolnie z dostępnych części, zarówno zbudowanych, jak i zdobytych na wrogu. Pure awesomeness, zwłaszcza, że są trzy strony konfiktu, "korponacje" - harcerzykowate Rimtech, sowiecko-orkowe Milagro, i tajemnicza, zaawansowana technologicznie Neuropa, każda z własnym drzewkiem technologicznym, które jednak można do woli łączyć za sobą. Zresztą mechy to nie jedyne oryginalne pomysły - gra toczy się jednocześnie na powierzchni ziemi, pod ziemią i na orbicie (?), wszędzie oczywiście panują inne warunki i należy zastosować inną taktykę.

Tyle pomysł. Z wykonaniem niestety gorzej - AI jest strasznie tępe, misje są średnie, by nie powiedzieć, że momentami przeraźliwie nudno rozplanowane. Szkoda, bo mogła wyjść naprawdę genialna gra (pomijając, że z definicji nie bardzo "balansowalna") i przydałby się jakiś remake czy cuś.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-12-2010, 23:29   

Keii napisał/a:
Obecnie Black Ops - Multiplayer - nie widzę tego gigantycznego postępu, o którym krzyczą niektórzy fani, ale trzeba przyznać, że jest to solidny fpp.

Ta, ogólnie perki i dodatkowy ekwipunek psuje całą rozgrywkę.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-12-2010, 23:44   

Szczerze perki mi nie przeszkadzają - kiedy chcę pograć w fpsa wymagającego jedynie skilla i dającego wszystkim dokładnie takie same szanse odpalam Quake Live. Ot, to po prostu trochę inny typ gry.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 11-12-2010, 08:39   

Taaa... po długiej nudzie w dziale mmo, popełniłem największy grzech, jaki gracz popełnić może.
Zacząłem grać w Metina. Za namową kolegi, oczywiście.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-12-2010, 13:44   

RepliForce napisał/a:
popełniłem największy grzech, jaki gracz popełnić może.

Metin o ile się nie mylę nie był taki zły, tylko gracze go zniszczyli. I pamiętaj, że zawsze można upaść niżej, masz jeszcze Tibię.

U mnie zaś Fallout 3. Znowu. Gra jest na dysku już dość długo i aktualnie waży jedynie 14GB (około 2,5 raza więcej niż powinna). Mody oczywiście bardzo poprawiają rozgrywkę, jedyny problem tkwi w tym, że coś zaczęło mi się psuć. Boję się tego wszystkiego dotknąć, bo przy zabawie z modami w FO3 bardzo łatwo doprowadzić do tego - własny screen

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hadachi Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Gru 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2010, 15:49   

Cytat:
popełniłem największy grzech, jaki gracz popełnić może.

Każdy czasami błądzi. :P

Ja w oczekiwaniu na nową Dissidie na PSP (pewnie trochę poczekam) i drugiego Wiedźmina, bawię się w gry z serii Shin Megami Tensei, dziś ostatnią Personę skończyłem i zaczynam teraz Digital Devil Saga.
Jeszcze myślę by wrócić do Kingdom Hearts: Birth by Sleep bo została mi jedna postać (Aqua), ale raczej zostawię to sobie na święta. :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 11-12-2010, 16:02   

Loko napisał/a:
I pamiętaj, że zawsze można upaść niżej, masz jeszcze Tibię.

Loko, waść, o bycie Tibijczykiem mnie nie posądzaj.
Tak BTW, ktoś w metku by pomógł ciut? Dziesięć medali na składzie, ale kolegę gdzieś wywiało, i nie ma jak podexpić w miarę szybko do 35

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 116 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group