FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-08-2012, 20:19   

Tak to niestety jest z tytułami f2p. Tak naprawdę nadają się do grania za darmo zwykle są te od początku planowane w ten sposób. Dotyczy to nie tylko MMO, ale ogólnie gier sieciowych. Przykład LoLa (dobra monetyzacja) i HoNa (beznadziejna monetyzacja), z których ten drugi na początku miał płatnego klienta, a potem stał się f2p.
Do tego w Aionie ponoć f2p na serwerze europejskim, zarządzanym przez inną firmę niż serwer USA jest dużo gorsze niż za oceanem.

Ontopic - Guild Wars 2, czyli bezdyskusyjnie najlepsze MMO w jakie grałem od dobrych paru lat. Dotychczas uważałem się za achievera, który za cel ma zdobycie maksymalnego poziomu i właściwie tyle (zwykle odpadałem w połowie drogi albo szybciej). Tymczasem w nowym tytule AN eksploracja i craft są na tyle przyjemne, że zamiast kontynuować story questy i leveling pełną parą, spędziłem dziś dobrych kilka godzin na eksploracji strefy startowej jednej z dostępnych raz (łącznie 100% mam w całych 2), z czego 1,5h poszło na platformówkową sekretną strefę.
Screeny (średnie detale + kompresja).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 27-08-2012, 20:37   

Urawa napisał/a:
Ale po co mi po raz drugi kupować jedynkę, skoro raz już ją kupiłem?


<patrzy znacząco na zafoliowaną dziesiątą kopię baldurów na pólce> No właśnie, po co?

W temacie: ten kto wymyślił by wydać Uplink na sprzęt przenośny, wielkim jest i w złocie mu pomnik winni wystawić. To trzecia kopia gry <po wersji za dolara* z Green Man Gaming> i wydaniu pudełkowym którą nabyłem. Nie zastanawiałem się po co, ino klikłem zakup.
Hollywood hacking on the go jest rewelacyjny. Gra ma wszelkie zalety oryginału, okraszone dotykowym interfejsem. Mniam.

Czekam na Defcon.

*refundowanego, więc free

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-08-2012, 12:02   

Wszystkie utwory w Hatsune Miku: Project Diva F na Vitę ukończone. Nawet nie wiecie, jak bardzo żałuję, że gdzieś tam nie można zmienić tych koszmarnych głosów na wersje utaite, czy coś.
Po normalu postanowiłem zaszaleć na hardzie, ale gra bardzo szybko ostudziła mój zapał. Trzeba będzie więcej poćwiczyć.
Nie licząc rozmytych modeli Vocaloidów w menu gra wygląda prześlicznie. Niestety o ile zwolnień raczej nie uświadczymy, pozostaje problem poprzednich części, czyli teledysk w tle skutecznie pogarszający widoczność i utrudniający zauważanie śmigających po ekranie przycisków. Na szczęście nie jest tak źle jak w wersjach na PSP i problematyczne jest to jedynie w kilku piosenkach.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-09-2012, 17:45   

Pokemon Conquest, które powinno zostać przemianowane na Pokemon and their handsome owners Conquest

Serio, jedyna słuszna metoda grania to wzięcie bohaterki i wyobrażenie sobie, że to gra Otome w której razem ze swoim Eevee zbierasz harem. Przy okazji podbijając Japonię, bo gdzieś trzeba panów rozmieścić. Właśnie podbiłam trzeci zamek i poza Oichi która dochodzi na samym początku wciąż nie znalazłam innej przedstawicielki płci pięknej.

Za to z panów można wybierać i przebierać...

Nobunaga jeszcze o tym nie wie, ale będzie mój >D

Motonari i Mitsunari zresztą też są na liście. Ten pierwszy jest uroczo niewzruszony, a drugi to takie małe poważne tsundere. Dawww.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Squaerio Płeć:Mężczyzna
O RLY?


Dołączył: 05 Cze 2010
Skąd: mieć na to wszystko czas?
Status: offline

Grupy:
WOM
PostWysłany: 04-09-2012, 07:59   

Suikoden V [PS2]:
Do tej pory nie miałem jeszcze bezpośredniej styczność z którąkolwiek częścią Suikodena. Na samym początku nie byłem zbytnio zachwycony. Sposób rozwoju bohaterów i możliwość podpinania umiejętności nie leżał mi specjalnie. W dodatku milczący księciunio latający w pomarańczowym stroju przywodził mi na myśl jedynie osoby... specjalnej troski >D Co tu dużo mówić, w początkowej fazie gra po prostu mnie irytowała. Zwrot nastąpił wraz z fabułą i od momentu, gdy zaczęliśmy walczyć o swoje w wojnie o Sol-Falenę, zaczęło się robić zabawniej. Skończyło się na tym, że przed finałowym dungeonem w mojej drużynie mam rzeźników z runami Obosiecznego Ostrza i Zabójcy, zmiatającymi mobów z powierzchni ziemi już w pierwszej kolejce. Przoduje im Georg Prime, który za swojego double ctritical overkilla (+9000 dmg w jednym uderzeniu - takiego wyniku nawet nie zebrali moi najpotężniejsi magowie, gdy obrażenia z ich zaklęć zsumować na całej grupie przeciwników) ma nawet posąg w piwnicach zamku na jeziorze >D // (A teraz oddajcie mi 70 godzin życia! xD)

Dark Souls [PC]:
NAJGORZEJ ZOPTYMALIZOWANY PORT KONSOLOWY JAKI WIDZIAŁEM. Zaraz... on właściwie nie jest w ogóle zoptymalizowany! On jest żywcem wyrżnięty na siłę z X360! Na klawiaturze i myszce nie da się grać. A przynajmniej nie da efektywnie i przyjemnie. W całej szczęśliwości Dual Shock2 na przejściówce działa, chociaż o zmianach w przypisywaniu klawiszy na gamepadzie możemy zapomnieć. Wszystkie buttoninfo z menu i podczas gry pokazują również przyciski jak w kontrolerze X-pudła... żal.pl Na szczęście po ogarnięciu sterowania na padzie gra wydaje się być tym samym, cholernie trudnym dla nowicjusza, frustrującym, ale i niosącym z drugiej strony sporo radochy dungeon crawlerem. Nie ma to jak uparty smok robiący ognisty nalot nad mostem, czarny rycerz goniący aż do ogniska i niespodziewana śmierć zza rogu >D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-09-2012, 10:31   

Squaerio napisał/a:
NAJGORZEJ ZOPTYMALIZOWANY PORT KONSOLOWY JAKI WIDZIAŁEM. Zaraz... on właściwie nie jest w ogóle zoptymalizowany!

Czyli dokładnie tak jak mówili twórcy od samego początku. Nie bronię ich oczywiście, bo wypuszczanie bubli nie jest bynajmniej rzeczą pożądaną, ale bawi mnie trochę, że ludzie są aż tak zdziwieni, że developer robi to, co zrobić obiecał.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2012, 14:30   

Skończyłem pierwsze Icewind Dale - proste, lekkie, łatwe i przyjemne, wyjąwszy może ostatnią walkę, nad którą faktycznie musiałem pogłówkować, ale ostatecznie poszło gładko. W zasadzie to takie Diablo z sześcioosobową drużyną - fabuła prosta jak drut, skromna ilość questów pobocznych, intuicyjny w sumie system, ale miało w sobie to coś, co sprawiło, że przeszedłem je z przyjemnością, którą nie bardzo miałem przy np. Baldurze. Wypadałoby teraz wziąć się za dwójkę.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2012, 00:17   

Nie powinienem grać w tą grę. Oh jak bardzo nie powinienem...
DC Universe Online
Kupiłem sobie 3000 punktów specjalnych (niestety z powodu problemów z systemem płatności nie załapałem się na promocje w postaci podwójnej ilości zakupionych punktów...), dzięki czemu mogłem sobie dokupić 3 DLC - Lightning Strike, Battle for Earth i Last Laugh. Ponado, gra ma 18 update, upraszczając system nabijania rang walki (nie będę wchodził w szczegóły)
Efekt: W jedno posiedzenie zwiększyłem sobie rangę walki o 5, jak nie więcej, punktów. To dużo.
A że skoczyłem na premium od tego i moja ilość slotów postaci zmieniła się z 2 na 6, no to stworzyłem sobie nową. A jaką by to zrobić, hmm, hmm... Kupiłem sobie w pakiecie zestaw mocy elektrycznych, odblokowałem dostęp do Central City (miasto Flasha) i można sobie wybrać na moc superszybkość... No to zrobiłem sobie Joeya Jonesa z Heromana, imię i nazwisko było wolne :D

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 09-09-2012, 12:06   

Gamer2002, Daj screen jak wygląda.

W sumie mam takie troszke łopatologiczne, ale gracze myślę że doradzą mi odpowiednio.
Rozważam zakup konsoli stacjonarnej. Oczywiście chodzi o obecną generacje, czyli Xbox 360, albo PS3. Stąd moje pytanie, którą zakupić. Argumentami dla mnie są cena, trwałość oraz ilość gier jRPG oraz RPG <głównie grane przeze mnie>

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2012, 12:19   

Cytat:
Argumentami dla mnie są cena, trwałość oraz ilość gier jRPG oraz RPG <głównie grane przeze mnie>

PS3 - za X-Boxem przemawia tu chyba jedyne cena.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 09-09-2012, 13:09   

A zakładając że chciałbym kupować gry znów te na PS3 są droższe, za to na X-sie są dużo tańsze, a nawet można przejść na wersje legalną inaczej. Dlatego mam dylemat x.x

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 09-09-2012, 13:29   

Moim zdaniem Ps3 jest lepszą opcją.Fakt, gry są droższe. Za to wygląją lepiej, multi jest darmowy, a przeceny na PSNie zdarzają się często i gęsto. Z mojej strony, jako posiadacza zarówno Vity jak i stada psp, przemawia za tym wyborem również wspólna bilbioteka tytułów i ogólna integracja systemu.

Osobiście, jednak po prostu wydałbym nawet więcej i kupił porządny komputer do grania.
Podpięty pod telewizor i z padem zapewni o niebo lepsze wrażenia.

A w co gram? W ramach prokrastynacji, w to. I Uplink ^^

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 09-09-2012, 14:18   

Problem jest tej natury, że szlak mnie z nudów trafia(argumenty "jest rok szkolny to się ucz" i "porysuj" dodane do listy ignorowanych, uczyć nie mam się tak naprawde czego w mojej szkole, przy okazji poznajac "uroki" ludzi z małych miast, a rysować nie mam po prostu najzwyczajniej ochoty), a na naprawdę dobry komputer trzeba wydać 1000 do 2000 zł. Zaś na używaną konsole w dobrym stanie bez nie wiadomo jakich dodatków(standard, Kable, Pad, Konsola.), można wydać nawet 500-700 zł

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-09-2012, 15:24   

RepliForce napisał/a:
Gamer2002, Daj screen jak wygląda.

Poważnie? Masz boldem nazwę gry w poście wyżej, a google ma usługę obrazkową...
RepliForce napisał/a:
W sumie mam takie troszke łopatologiczne, ale gracze myślę że doradzą mi odpowiednio.

Nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi. Jeśli chcesz bawić się w piraty, pamiętaj że ominie Cię cały element internetowy obecnej generacji, będący jej bardzo ważną częścią.
Co lepsze? Patrz głównie na exclusive'y na obie konsole i zdecyduj, w które bardziej chciałbyś zagrać.
Używki na PS3 też można dorwać bardzo tanio, wszystko jest moim zdaniem kwestią szukania.
Pozostaje też to, co Sm00k napisał na końcu. Fakt, cena sprzętu jest niższa w przypadku konsoli niż porządnego komputera, ale już po paru grach się zwraca - te na PC są kilka razy tańsze.
Smk napisał/a:
Moim zdaniem Ps3 jest lepszą opcją.Fakt, gry są droższe. Za to wygląją lepiej

Niestety, to BARDZO zależy od gry. I ogólne porównanie wypada moim zdaniem zdecydowanie na niekorzyść PS3...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 09-09-2012, 15:30   

Keii napisał/a:

Smk napisał/a:
Moim zdaniem Ps3 jest lepszą opcją.Fakt, gry są droższe. Za to wygląją lepiej

Niestety, to BARDZO zależy od gry. I ogólne porównanie wypada moim zdaniem zdecydowanie na niekorzyść PS3...


I to jest powód dla którego wciąż nie posiadam stacjonarnej konsoli z tej generacji. I się zastanawiam, czy najpierw wypuszczą kabel tv-out do Vity czy next gen wyjdzie.

Do mnie za rozgrywką PC przemawia przedewszystkim możliwość modyfikacji. Nie wyobrażam sobie takiego Fallouta <dowolnego z serii> bez modów. Aspekt wizualny jest tu mniej istotny, chociaż pecety znowu wygrywają. I nie zaczynajmy rozmawiać o emulacji..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 140 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group