FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 20-10-2012, 23:12   

Cytat:
Choć może to wina tego, że grałem stealth-hakierem i pancerz wykupiłem sobie pod koniec rozgrywki

Co wykupiłem? Poza zestawem siłowym i hakerskim wykupiłem ino Ikara. I tak było za łatwo.

Cytat:
Co do walk z bossami nie zgodzę się absolutnie, bo z pierwszymi dwoma męczyłem się niemożebnie.

Bo ja wiem? Pierwszego obrzuciłem wybuchającymy beczkami™, druga była średnią trudnością dla rewolweru, a na trzeciego przyniosłem wieżyczkę również. Maksymalnie trzy powtórzenia, i to na tej znikającej zarazie numer dwa ino nim załapałem iż CKM średnio się sprawdza w tej walce.

Uratowałeś Marid..znaczy Malik?

ps kupiłem dlc, dorwałem granatnik. To już nie jest easy modo - to jakaś kpina.

pps poradzisz które mody do jedynki pobierać?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-10-2012, 00:26   

Loko napisał/a:
Co do walk z bossami nie zgodzę się absolutnie, bo z pierwszymi dwoma męczyłem się niemożebnie.

Walki z bossami z jakiegoś powodu outsorcingowano i były idiotycznie trudne dla postaci nastawionych na stealth. Studio samo przyznało się potem, że to był błąd.

U mnie na tapecie w dalszym ciągu Phantasy Star Online 2, w którym bardzo powoli zbliżam się do nowego level capa, czekając na nowe questy w wersji very hard (update planowany na przyszłą środę) i nową zonę (listopad).

Chociaż nie powiem, oglądając najnowszy odcinek SAO zachciało mi się znowu zagrać w Aiona... Przez jakieś 10 sekund, bo tylko tyle potrzeba było, żebym przypomniał sobie jakim nudnym grindfestem była ta gra, która na dodatek przeszła teraz w wymuszone f2p.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-10-2012, 11:03   

Smk napisał/a:
pps poradzisz które mody do jedynki pobierać?

Graj w czystą, daje radę bez modów ;> Ale obowiązkowo najwyższy poziom trudności.

Całe HR generalnie jest przeciętną strzelanką, za to dobrą skradanką. Zero alarmów, zero ofiar to prawidłowy styl gry.

a propo

Dishonored - taki Thief z wielorybami i magią. Nie do końca pojmuję zachwyty nad settingiem - no bo to w sumie taki Thief. Z wielorybami. I magią, której bóstwo jest jednak mniej interesujące niż Trickster, do tego bez Młotków i Mechanistów...

Anyway, setting settingiem, fabuła fabułą (cieniutka, nawiasem mówiąc) a tak czy siak gra się w to dla mechaniki. Która jest bardzo fajna, takie brakujące ogniwo między Thiefem a Bioshockiem- z jedne strony sensowne skradanie, z drugiej - supermoce które pozwalają bawić się jako kompletny przepak. Również jeśli gra się na 100% stealth. Krótkodystansowa teleportacja, zatrzymanie czasu, opętanie strażnika i takie tam.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-10-2012, 11:12   

JJ napisał/a:
Dishonored - taki Thief z wielorybami i magią. Nie do końca pojmuję zachwyty nad settingiem - no bo to w sumie taki Thief. Z wielorybami. I magią, której bóstwo jest jednak mniej interesujące niż Trickster, do tego bez Młotków i Mechanistów...

Rzut oka na setting sprawia, że nie mogę się nie zgodzić. Wieloryby zamiast pogan i młotków? Nie mówiąc już o tym, że lokacje wyglądając (w porównaniu do Thief'a) kolorowo i radośnie. Raczej śmieszne niż zachwycające.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 21-10-2012, 11:29   

Smk napisał/a:
Pierwszego obrzuciłem wybuchającymy beczkami™

No ja za cholerę nie mogłem wyczuć kiedy tą beczkę schwycić. Chyba tylko raz mi się zdarzyło, że rzuciłem w niego zanim on zdążył strzelić w nią gdy trzymałem ją w rękach.

Smk napisał/a:
Uratowałeś Marid..znaczy Malik?

No jasne. Po tym jak całą grę kucałem w wentylacji i chowałem się za pudełkami, wyskoczenie i kasowanie na czas bandy żołnierzy i mechanicznego pająka było bardzo fajną odmianą.

Smk napisał/a:
pps poradzisz które mody do jedynki pobierać?

Ja grałem z tymi -> Link

Poza tym jest jeszcze jakaś lista modów, ale nie sprawdzałem ich za bardzo (ale jest na niej słynny Malkavian Mod, więc może być ciekawa) -> Link

Co do Dishonored to nie przeszedlem, bo z jakiegoś powodu kraszuje mi jak cholera. Setting mi się podoba (wielorybów jeszcze nie było), fabuła nie tyle cieniutka co zwyczajnie prosta jak drut. Muzyka za to genialna. No i to, że każdą misję można wykonać na kilka sposobów (co sprowadza się głównie do wyborów w stylu "odstrzelić mu łeb, wyrzucić z balkonu, czy zjeść go szczurami?", ale i tak jest fajnie).

Edit:
shugohakke napisał/a:
Nie mówiąc już o tym, że lokacje wyglądając (w porównaniu do Thief'a) kolorowo i radośnie.

To w pewnym stopniu zależy od tego jak grasz - im większą rzeźnie zrobisz w trakcie rozgrywki, tym miasto będzie bardziej obskurne, będzie więcej szczurów; wpłynie to również na osobowość niektórych osób itd. itdp.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-10-2012, 12:03   

Loko napisał/a:
co sprowadza się głównie do wyborów w stylu "odstrzelić mu łeb, wyrzucić z balkonu, czy zjeść go szczurami?

Nie do końca, w każdej misji jest też możliwość załatwienia celu bez zabijania z cyklu "poetycka sprawiedliwość" - np. zamiast zarżnąć głowę okolicznej religii, możemy klienta znokautować i naznaczyć piętnem heretyka na pół twarzy (przy czym trzeba poszperać po okolicy, żeby odblokować taką opcję).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 21-10-2012, 12:35   

Prawda, zapomniałem wspomnieć o istnieniu wyboru non-lethal.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-10-2012, 14:50   

Loko napisał/a:
jak tylko wychyliłem łeb zza barykady to zostawał on odstrzelony w trybie natychmiastowym

Zza barykady wychodzi się z nożami ^^ Pierwszą mocą jaką kupiłem był dual takedown.

Loko napisał/a:
e grałem stealth-hakierem

Loko - niewidzialność nie schodzi w tej grze jak się strzeli - z niewidzialnością i shotgunem można się czuć jak Predator. Ja wychodziłem bez rozwiniętego pancerza na grupki 10 strażników.

Smk napisał/a:

Uratowałeś Marid..znaczy Malik?

Prawdziwa zabawa w Predatora na serio. Otwarty teren, 5 pasków energii na niewidzialność i shotgun/rewolwer z wybuchającą amunicją, ulepszone na full :D


Bossowie natomiast... ogólnie, wystarczy mieć Typhoon i się ich nie zauważa (tę moc dodali chyba tylko do starcia w kanałach z byłym najemnikiem i jego kolegami i na bossów, serio). Ja preferowałem jednak potraktowanie ich twarzy shotgunem, który naprawdę jest wyśmienitą bronią w tej grze.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-10-2012, 11:53   

Do środy trwa publiczna beta PlayStation All-Stars Battle Royale. Polecam ściągnąć i spróbować - tu można zapoznać się z moimi wrażeniami.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 01-11-2012, 10:22   

Need for Speed: Most Wanted w wersji mobilnej.

Tak, grafika nie jest idealnie płynna.
Tak, model jazdy jest boleśnie arcade'owy.
Tak, multi czasem laguje.
Ale jakoś grając nie odczuwa się tego jakoś szczególnie >]
Moja potrzeba prędkości została zaspokojona.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-11-2012, 14:27   

Może nie w tej chwili, bo ponad miesiąc temu, ale całkiem dobrze bawiłem się przy nowym DmC i MGR:R. Wrażenia tutaj.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 05-11-2012, 22:56   

Rising to dla mnie pewny preorder świąteczny, DMC natomiast jest taki jakiś...no właśnie.

Ciąg dalszy męczenia Most Wanted w wersji mobilnej. Zauważone usterki to tragiczne wykrywanie kolizji z innymi uczestnikami ruchu. Jak również mała ilość tychże. Klasycznie czitujące AI zawodników w wyścigach nie pomaga.
Za to na plus cała reszta, z wrednymi gliniarzami na czele.

Z innej strony Chaos Rings na Androida*. Taki typowy jrpg z grafiką na poziomie wczesnego ps2 i całkiem sporym ugłosowieniem. Japońskim.
Po godzinie grania wciąga na tyle by nie przestawać głaskać ekran, Niewarta jednak wydawania kasy jaką rząda za nią wydawca. Święta idą, przeceny się zbliżają, liczmy iż SE się opamięta.

*Bo granie w samochodówkę siedząc na fotelu pasażera w samochodzie to pewny sposób na chorobę lokomocyjną. Bleh

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-11-2012, 23:12   

Smk napisał/a:
Święta idą, przeceny się zbliżają, liczmy iż SE się opamięta.

Gry Square są najdroższymi tytułami we wszelkiego rodzaju usługach dystrybucji cyfrowej od zawsze. Nie zanosi się, żeby miało się to zmienić...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2012, 14:26   

Assassin's Creed: Altair's Chronicles - tyle się nasłuchałem o tej serii, że w końcu postanowiłem dać jej szansę, choć nie należy do mojego ulubionego gatunku. Co prawda, samo założenie jest kretyńskie - bo jaki zabójca biega po mieście w stroju, który wyróżnia się niczym fryzury Lady Gagi, ale jak na razie gra się przyjemnie, do tego DSowe opcje są całkiem fajne.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-11-2012, 22:42   

Druga część TGS-owej relacji, tym razem z tytułami kieszonkowymi. Monster Hunter 4, Soul Sacrifice i Phantasy Star Online 2 vita.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 143 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group