FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Altramertes Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Gru 2008
Skąd: Opoczno
Status: offline
PostWysłany: 08-11-2012, 23:01   

Blacklight Retribution po rozwiązaniu początkowych problemów technicznych i zmniejszeniu grafiki wszelakiej na minimum śmiga płynnie i jest bardzo przyjemny. Rozgrywka co prawda szybka, bardzo w stylu CoD, ale co tam, właśnie tego chciałem. A że darmowe i jeszcze ma świetny system customizacji tak broni (MASA części) jak i postaci zapowiada się gra na dłuższy czas. Also, dem wallhacks :D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6953258
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-11-2012, 17:23   

Phantasy Star Online 2, w dalszym ciągu. Żeby przyciągnąć więcej ludzi do japońskiej wersji gry (SEGA nie jest znana z dobrego supportu zachodnich serwerów swoich gier) napisałem dziś małą kompilację zmian od premiery. Ponieważ gra jest f2p i posiada fanowski patch zangielszczający, naprawdę polecam się z nią zapoznać.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2012, 10:22   

Silent Hill: Origins - ok, to jest rzeczywiście lepsze od Resident Evil, klimat buduje dużo lepiej, szkoda, że historia wydaje się jak na razie równie szczątkowa. No i mechanika walki, w wyniku której niemal każdą broń tracimy po jednym-dwóch użyciach, co sprawia, że obawiam się trochę, czy po prostu się gdzieś tam nie zatnę, bo w zręcznościówki specjalnie mocny nie jestem.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 05-12-2012, 21:18   

Keii, A jak to będzie z wersją na Vite? z PSN będzie można ją pobrać za free czy jak ?

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 05-12-2012, 22:06   

Będzie można pobrać za free z <japońskiego> PSNa tak jakoś po nowym roku.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 05-12-2012, 22:13   

Hmm, na razie czekam na konsolę, więc orientacyjnie pytam. To jest możliwość ściągania gier z Japońskiego PSN? To one nie są przypadkiem połączone ze sobą?

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 05-12-2012, 22:17   

Da się. Ino każdy PSN wymaga formatowania karty i osobnych kont. Trochę upierdliwa jest też procedura płacenia za cokolwiek.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 05-12-2012, 23:02   

Czyli żeby sobie pograć w gry z japoni trzeba mieć dobre łącze z internetem i drugą karte pamięci?
I na czym polega upierdliwość tego płacenia na PS Store?

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-12-2012, 23:59   

RepliForce napisał/a:
Czyli żeby sobie pograć w gry z japoni trzeba mieć dobre łącze z internetem i drugą karte pamięci?
I na czym polega upierdliwość tego płacenia na PS Store?

Łącze wystarczy zwykłe - trzeba mieć dużą kartę pamięci, być gotowym na wyższe ceny gier niż ich wersje zachodnie oraz, co najważniejsze, japońską kartę kredytową albo źródło puntków PSN, bo w sklepie każdego regionów na sztywno wbity jest kraj karty, więc na przykład polską kartą w japońskim sklepie nie zapłacisz.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 08-12-2012, 08:18   

Persona Golden dotrze do mnie po weekendzie, więc zabijam czas męcząc Macrossa na Psp. W ramach hype'u wobec przyszłorocznego tytułu na ps3, ha.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-12-2012, 10:30   

Super Scirbblenauts - cóż za urocza gra. Co prawda, kilka razy zmusiła mnie do sięgnięcia po słownik, ale nic to, bo daje ogromną ilość zabawy - stanowczo, jeden z najfajniejszych tytułów na DS, z jakimi miałem do czynienia, a zarazem jedna z przyjemniejszych gier logicznych ever. Do tego plusik za cudownie abstrakcyjne rozwiązania, które dopuszcza - np. spowoduj zagładę dinozaurów bez użycia broni - przyzywam więc Cthulu.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2013, 17:46   

Sword of the Stars II.

Gra bardzo ładna, powoli ją zgłębiam. Widać jednak, że twórcy czerpali z wielu popularnych źródeł SF - achievement kolonizacyjny ma nazwę rodem z Firefly, a statki transportowe ludzi zostały niemal żywcem przeniesione z Cowboy Bebop. Heavy Metal Queen! :D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Squaerio Płeć:Mężczyzna
O RLY?


Dołączył: 05 Cze 2010
Skąd: mieć na to wszystko czas?
Status: offline

Grupy:
WOM
PostWysłany: 13-01-2013, 22:50   

Oboro Muramasa aka Muramasa: The Demon Blade

Mając w pamięci znakomite Odin Sphere na PS2, oczekiwania wobec kolejnego tytułu od Vanillaware były ogromne. Spodziewałem się otrzymać produkt najwyższej jakości z przepiękną ręcznie rysowaną grafiką, płynną animacją, doskonałym udźwiękowieniem, wciągającą historią i przyjaznym systemem rozgrywki. Action RPG z samurajami, ninja, demonami i wykuwaniem przeklętych ostrzy? Sprzedane! Po pierwszych kilku godzinach mogę śmiało stwierdzić, że dostałem dokładnie to czego chciałem. Gra jest najzwyczajniej uzależniająca. Pozornie niby zwykły button masher z bardzo nieskomplikowanym systemem rozwoju postaci, ale jaka radocha. Do dzisiaj nigdy wcześniej nie udało mi się wykonać 700-hit combo na bossie xD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-01-2013, 00:24   

Osobiście w Muramasę grałem tylko chwilę na Wii, ale ponoć gra w późniejszej części robi się strasznie monotonna. Tak czy siak, pewnie dorwę wersję na Vitę kiedy tylko wyjdzie, bo Wiilotem i Nunchuckiem sterowało mi się bardzo niewygodne.

U mnie na tapecie 3DS-owe Bravely Default od Square-Enix, czyli tytuł, który zostanie moim ulubionym po FF7 RPG-iem, jeśli fabuła do końca utrzyma obecny poziom.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-01-2013, 10:16   

Ja powróciłem po przerwie do Tales of Pirates Online II W sumie to jest ta sama gra co część pierwsza z dodanymi nowymi mapami i odrobiną udogodnień , ale to nadal jest stary dobry anime-morpg. Dodajmy że 3d bo jedyna bardziej anime gra, w którą miałem przyjemność pograć była 2d i pseudo3d (wonder land online) Tam fajną opcją był mannufacturing i tajna baza, ale do sedna. W TOPO gram obecnie na "4 ręce" innymi słowy na dwóch komputerach , dwiema postaciami w party. Trochę to oszukańcze, wiem, ale drugą postać wyszkoliłem w świątecznym rozmnożeniu expów i w tydzień dorównała mojej pierwszej (inna klasa inne umiejętności). Gra się fajne, bo Story Quest wreszcie wypłynął w morze :P Gdyby ktoś spotkał kokobula lub Bubuilla powiedzcie "cześć" :P (nie cze) Gram chyba na treasure island, ale nie jestem tego pewien, klikam pierwszy serwer po środku ekranu od góry :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 144 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group