FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2007, 10:03   

Skończyłem Age of Wonders, zacząłem Age of Wonders II.

Pierwsze, co ujrzałem, to grafika.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-02-2007, 10:05   

Zegarmistrz napisał/a:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

Teraz mi powiedz czy to jest "AA.." pozytywne czy negatywne >.<

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2007, 10:35   

Negatywne. W jedynce grafika nie była może super, ale przynajmniej była czytelna i miała jakiś swój, siermiężny klimat.

A tu? Grafika nadal nie jest piękna, za to nie widze, gdzie stoi bohater!

I co to za imie Merlin? I mam Questa do realizacji w Imię Wyższych Celów! Nie mogę już sobie grabić, palić i rabować w imię chorej idei Meandera! Skandal!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Naszata Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2007, 18:41   

Ja aktualnie gram w gry na które wcześniej w ogóle nie miałam czasu :( też tak macie, że kupujecie grę cieszycie się jak szaleni, mija miesiąc 2 i nie możecie nawet jej zainstalować, z braku czasu ? Ja tak miałam przy wielu, ale już nadrabiam i aktualnie gram w Dungeon Siege 2 i Neverwinter Nights 2.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7473465
teplex
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-03-2007, 22:49   

Ja po raz pierwszy od dobrych kilku miesięcy zagrałem wreszcie w grę godną uwagi - Supreme Commander. Dawno nie widziałem naprawdę dobrego RTS-a, chociaż gra ma porażające wymagania i komputer dostaje totalnej czkawki, mimo to siedzę i zawzięcie męczę bo gra jest naprawdę dobra.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-03-2007, 13:26   

God of War II na PS2. Relaksująca i dość brutalna sieczka w klimatach mitów greckich z genialną muzyką i grafiką ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-03-2007, 14:15   

No ja gram w RO *teraz nie mam, bo mi się biblioteka sypła, ale w tym tygodniu powinnam już mieć*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2007, 15:34   

Ostatnio grywam sobie w Adoma. Jest to cRPG uruchamiany w trybie tekstowym, gdzie widz ma świat przedstawiony w charakterze mapy ze znaków ascii. Żeby sięgnąć do inwentarza, czy wypowiedzieć zaklęcie, trzeba wiedzieć w który klawisz wcisnąć (i tu jest trudniejsza od takiego Baldur's Gate, gdzie po prostu się klika w ikonki).
Jak dotąd jedyną wadą tej gry jest bardzo szybkie tempo metabolizmu postaci gracza (głodnieje pięć minut po posiłku). Jeśli nie znajdzie się wcześniej jakieś zwierzę, które można zabić i zjeść (pies ;> ) to postać szybko umiera z głodu i game over __^__ .
Przy odrobinie szczęścia można zostać zabitym przez hydrę bagienną lub żabę giganta, lub podobne zwierzątko _^_ .
Za to jest tutaj bardzo szeroki zakres ras do wyboru (można grać trollem!) :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-03-2007, 15:56   

Ja wróciłem do Heroes of Might and Magic III i wiode moje hordy zła przeciwko wszystkim innym patałachom.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Galakar Płeć:Mężczyzna
Archmage Assasin


Dołączył: 22 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2007, 18:20   

Ostatnio jestem na fali FFXI, Shogun Total War, Legend of Zelda: Twilight Princess oraz FFXII :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melhir Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2007, 19:06   

Witam mój tutaj pierwszy post ja gram aktualnie w pro evolution soccer 6, Marvel ultimate alliance, niedługo command and conquer wojna o tiberium i jeszcze pykam w republic commando.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2007, 19:12   

GTA: San Andreas.
Jako afroamerykański chuligan przywracam prawo i sprawiedliwość na ulicach zdemoralizowanego Los Ange... tfu, Los Santos!

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-04-2007, 18:19   

Naruto Shippuuden: Narutimate Accel - na razie nie wiem, czy walka jest tak dobra, jak w poprzednich częściach (Narultimate Hero), bo przechodzę story mode, coby odblokować levele hero mode. Czyli biegam i rozwalam pudełka...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bunji Płeć:Mężczyzna
cHAos RuLEz


Dołączył: 04 Kwi 2007
Skąd: LImbO
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2007, 18:36   

Ostatnio znajomi mnie na WoW-a(world of worcraft) namuwili i wyszlo na to, ze praktycznie sam gram. Spodziewalem sie, ze gra bedzie bardziej zruznicowana ale i tak jest fajnie, pozatym stalkera mi kumpel pozyczyl i musze powiedziec, ze gra jest naprawde dobra i ma swietna grafe(tylko nie u mnie). Supreem Comander widzialem i polecam (osoba ktorym pujdzie).

_________________
I'm not a psycho, I'm just crazy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
117626
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-04-2007, 12:50   

Narultimate Accel skończone, ze wszystkimi postaciami odblokowanymi (łącznie z postaciami po transformacjach jest ich bodajże 60 ;)
Mam nadzieję, że w następnej części nie będą wrzucali na siłę głupiego trybu rpg >_>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group