FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2007, 18:09   

Polowałem na Bus Drivera i upolowałem. Całe szczęście, że nie popełniłem desperackiego kroku i nie kupiłem - w sumie jakieś 6 godzin jazdy, w dodatku czasami dość nieciekawej, i po wszystkim.
Generalnie moja ocena jest poniżej średniej, a lubię duże pojazdy i ich symulatory. W dodatku jest to jedna z lepszych ocen na tle tego, co mówią inni miłośnicy tematów. Nie chcę wiedzieć co o tej grze mówią "przeciętni" gracze. Zresztą, i tak wiem...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pampuka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2007
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2007, 00:05   

Ja w tej chwili gram w Guilty Gear'a!!! Mój ulubiony gear to Dizzy! Ma super efektowne ataki [tylko troche za powolne]! W sumie dziwi mnie że nie ma [chyba] żadnego tematu o tej superowskiej grze:) ale dobra. Jak narazie przeszłam GG X advance edition i XX Reload TMC [the midnight carnival]. Jak ktoś nie grał/zna to polecam (chociaż wątpie czy jest TU ktoś taki),2D super nawalanka, oczywiście nudzi sie zaraz po przejśćiu mimo wielu trybów gry ale na szczęście jest wile rodzaji GG. Taaa, to tyle jeśli chodzi o mnie:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2007, 11:09   

Odgrzewam starego kotleta, znaczy się FF8. Chciałem jeszcze w DII popykać z racji tego, że po tym jak przestałem grać w WoW'a mam ochotę na jakiegoś niezbyt czasochłonnego online'owca. Niestety okazało się, że gierka jest gdzieś u kuzynki -.-

Poza tym pykam od czasu do czasu w Wolfa ET.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 09-04-2007, 15:54   

Całe stadko stareńkich gier, począwszy od trylogii Legend of Kyrandia - gra mojego dzieciństwa poprzez Day of the Tentacle aż do Al quadim - Genies Curse. Zaprawdę powiadam wam - kiedyś, to ludzie wiedzieli, jak się robi gry komputerowe...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-04-2007, 15:59   

Aktualnie gram w różne różności na DSie. Powiem tyle - to jest to. Ekran dotykowy, którego trzeba używać na różne sposoby to naprawdę bardzo miła odmiana po dziesiątkach gier ze standardowym sterowaniem ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-04-2007, 16:00   

Cytat:
Day of the Tentacle

Kyyyaaaa!!! Moja pamiętać!! Cthulu fhatgn!! I pomyśleć, że gdy w to grałem, to jeszcze nie widziałem, ze to ma hentajowe konotacje.
Próbuję ciągle znaleźć emulator, który odpali Castlevanię: DoS, a w wolnych chwilach pogrywam w NESowego Fire Emblem Gaiden.
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 09-04-2007, 16:05   

Grisznak, no wiesz? Przecież 3vil fioletowy tentakiel z łapkami był taaaaaaki słodki... >:D Typ Zimnego Drania (TM) po prostu...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-04-2007, 16:10   

Mai_chan napisał/a:
Grisznak, no wiesz? Przecież 3vil fioletowy tentakiel z łapkami był taaaaaaki słodki... >:D Typ Zimnego Drania (TM) po prostu...

Majuś, ale ja jakieś 12 lat temu nie miałem pojęcia, że istnieje coś takiego jak hentai. A później zapomniałem na śmierć o tej grze. Niemniej przygodówki zawsze uwielbiałem.
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2007, 17:45   

Męczę najnowszą wersję Mount&Blade i jest fajnie... chociaż z drugiej strony ile można brykac na kucyku i machać mieczem/toporem/lancą/setką innych rzeczy do robienia kuku? Ale postep stanowczo widać w tej gierce.

Do tego Craftmod, dzięki któremu można sobie samemu wykopać rudę (np. żelaza), ściąć drzewo itd. i zamienić to na upragniony element ekwipunku (wielki topór na pancernych, miecz półtoraręczny na lekkich i maczuga do obezwładniania - to jest to! XD). Mimo wszystko mam questa polegającego na zdobyciu kilku czapek i tych jakimś cudem nie można samemu zrobić. Albo jakiś błąd, albo celowe utrudnienie, chociaż zdobycie tych czapek na wrogu łatwe nie jest.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 16:56   

Teraz gram sobie w NetHacka... Coś podobnego do Adoma, tyle, że w trybie graficznym. Mój ostatni rekord:
NetHack napisał/a:

Usagi no Taiyo
male human samurai (L4) killed by hobbit in Dungeons of Doom

^^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-04-2007, 18:16   

Dopóki w ADOMie nie zabił mnie meteoryt..... >]

iRoque na Palmie. Takoż Moria, iLarn. Macht Spass, nyo.
Powrót do góry
rathann Płeć:Mężczyzna
open-source wizard


Dołączył: 27 Maj 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 22:26   

EVE-Online. The last game you're ever going to play.

Nareszcie znalazłem grę dla siebie! kyaaa~~

PS. Ukłony dla Kota.

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea.
-- Robert A. Heinlein
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2007, 11:35   

Sm00k napisał/a:
Dopóki w ADOMie nie zabił mnie meteoryt..... >]

To mi się jeszcze nie zdarzyło. Dobre, dobre XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-04-2007, 14:37   

Odpaliłem na DOSboxie V4Victory...i oobroniłem Arnhem przed najazdem herbaciarzy, Polaków i Amerykanów. Jeszcze Rzesza nie umarła! Teraz na pewno Fuhrer użyje wunderwaffe i los wojny się zmieni.
Powrót do góry
krad88 Płeć:Mężczyzna
Agemo Krad


Dołączył: 11 Kwi 2007
Skąd: Midgar na Śląsku ^_^
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2007, 17:38   

Aktualnie ? Łojojoj dużo tego ^__^'

A tak konkretniej , zakonczyłem niedawno RE4 wszystkimi postaciami i dalej czuje lekki niedosyt - choć pewni mi przejdzie , kiedy znów przejde SH2 @__@' ...

Obecnie goszczą u mnie na stare gry z PSX'a (emulowane) i zagrywam sie w jrpgi , ostatnio skonczyłe Thausand Arms ^^ - świetna gierka 5+/6 za humorek .

Zabierałem się za Supreme Commander , ale mam za słaby sprzęcik , muszę zarobić sobnie na nowy sprzęt ...ehh , te wydatki ... lol ^^

_________________
Gdy spoglądasz w otchłań, ona również patrzy w Ciebie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8757912
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group