FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-03-2014, 06:29   

U mnie to samo - DS2.
Różnic faktycznie sporo, irytuje ilość momentów gdzie trzeba walczyć z chmarami przeciwników na raz, gdyż część broni zdecydowanie nie jest do tego przystosowana.
Jeśli dobrze pójdzie, skończę dziś/jutro.

Edit:
No i się udało. 38h, 198 śmierci. :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 16-03-2014, 16:24   

58H i ledwo
Spoiler: pokaż / ukryj
not!Ornsteina
zatłukłem. Większość czasu spędzam na na grupowym pve i pvp, czerpiąc radość z ogólnego poziomu noobostwa i ciągłej ewolucji kodus sieciowego - ot, w sobotę nad ranem summony graczy przestały działać >]

Najbardziej irytujące dla mnie jest nie grupowy rape jaki fundują nam przeciwnicy <to zdaje się ma wymusić współpracę online>, a odgórny ogranicznik respawnu. Znikający przeciwnicy są irytujący z punktu widzenia grindu, ale faktycznie wymuszają ruch do przodu nawet u tych graczy którzy zwykli brukować drogę do sukcesu własnymi ciałami. Jest to również kolejny element mechaniki mający wymusić wspólną radosną kooperację - grind w równoległych światach jest przyjemny, bo nie ma zwyczajowej kary związanej z porażką.


ps, Keii, jakiego builda ostatecznie zrobiłeś? Int/dex?

pps Demon Halberd ftw.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-03-2014, 18:00   

Smk napisał/a:
ps, Keii, jakiego builda ostatecznie zrobiłeś? Int/dex?

Szedłem głównie w str, biegając z Dracośtam mieczem przez pierwsze 2/3 gry i z jednoręcznym toporem +10 mającym ~400 ataku przez ostatnie 1/3, ale ostatniego bossa zabiłem z łuku (też +10). Skończyłem chyba na SL 123.
Smk napisał/a:
Znikający przeciwnicy są irytujący z punktu widzenia grindu, ale faktycznie wymuszają ruch do przodu nawet u tych graczy którzy zwykli brukować drogę do sukcesu własnymi ciałami. Jest to również kolejny element mechaniki mający wymusić wspólną radosną kooperację - grind w równoległych światach jest przyjemny, bo nie ma zwyczajowej kary związanej z porażką.

Widzisz, sam sobie odpowiedziałeś - grindowanie w coopie na bossach jest dużo szybsze niż farmienie przeciwników. Ile razy zresztą powtarza się ten sam obszar 15 razy, jeśli nie jest to droga do wyjątkowo irytującego bossa, w którym to wypadku zniknięcie przeciwników traktuje się błogosławieństwo.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 18-03-2014, 01:37   

Cierpienie, dużo cierpienia.
W ramach informacji dla umierających taśmowo dusz- łyżka do zupy na New Game w Dark Souls to cierpienie. Za to reakcje ludzi na pvp bezcenne.

Cytat:
Ile razy zresztą powtarza się ten sam obszar 15 razy, jeśli nie jest to droga do wyjątkowo irytująco bossa, w którym to wypadku zniknięcie przeciwników traktuje się błogosławieństwo.

Wiele, idąc z łyżką na Heide Tower >]

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-03-2014, 18:52   

ja kce Disgaję na steema (all of them) :[ A tym czasem pierwsza ps2-jkowa Disgaea Dark Hours wersja us podejście drugie od zera. Episode 3 A hint of kindness Z poprzedniego epizodu pamiętna kwestia "nin nin nin" Po prostu kocham disgaję za jej absurdalny humor , to jest ten sam typ co w Ika Musume. Podważanie czyjegoś zdrowego rozsadku odmiennym światopoglądem. Czyli w tym przypadku zdrowy rozsądek anioła i demona są skrajnie różne od człowieków. Pluszłe anioły, dobre demony, dwoiste człowieki oraz kupa humoru.

Kto grał ten wie, kto nie grał niech się dowie i też wie a reszta co się nie zna....

Kurcze , dlaczego d2 jest tylko na ps3 ja kce wersję pc !!! (nie kupię przestarzałej konsoli tylko dla jednej gierki... a może?)

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 28-03-2014, 20:28   

PPSSPP i wersja psp?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-03-2014, 20:42   

Disgaea D2: A Brighter Darkness jest tylko na ps3 a androida nie posiadam więc emu na nic :]
a ja jedyneczkę gram w swoim stylu. Kołderka, pdzik pod kołderką , podusia za plecki i od czasu do czasu soczek , na psp czy komurku bym nie umiał , za mały ekran
edit
dlacego ten emulator wyskoczyl mi jako psp na androida jak on jest na winde też?, niemniej wersja ps2 w moim przypadku

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 30-03-2014, 21:22   

kokodin napisał/a:

dlacego ten emulator wyskoczyl mi jako psp na androida jak on jest na winde też?, niemniej wersja ps2 w moim przypadku

A, mój błąd.
Tak, emulator zasuwa grzecznie na systemach dorosłych jak i na androidzie <gdzie pozwala na takie zabawy, jak renderowanie obrazu w 1080p z filtrami...na komórce. Płynnie.> Polecam, twórcy czynią magię tym softem.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-04-2014, 16:39   

Obecnie gra jedną ręką padzikiem ps w Disgaję a drugą łapką padzikiem snes w Earthbound z patchem Equestria. Czyli zasuwam małymi kolorowymi kucykami przez stare rpg. Ale jakimi?! Dinki i CMC a muffiny spadają gęsto. Pokonałem już Trixie i mechaursę oraz Lairę i odbiłem Swittie Bellie z niewoli Mam też 2 elementu harmonii ihaka na Twilight Sparkle :]

W Disgai po staremu. Czyli po tym jak przeszedłem epizod z Etną i jej wspomnienioporywaczem , teraz zmagam się z wyzwaniem Laharka Piąta mapka czyli już za dopelgangerami (które krótko mówiąc nie pozostawiły mnie długo przy życiu) Ale zdrajcy pomogli, więc wszystko skończyło się raczej pozytywnie. Niemniej w międzyczasie zacząłem tresować 3 nekomaty aby mieć uniwersalne potwory bojowe o ruchomości 7 i ładnym wyglądzie (jedyny minus, nie mogą rzucać)

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 29-04-2014, 15:29   

Baldur's Gate: EE na moim telefonie.

Ma ktoś pojęcie jak tutaj dodawać mody?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2014, 12:08   

Po zapowiedzi wydania w czerwcu "Bitew XXI wieku" i w klimacie tego, co dzieje się na Ukrainie, przyszła mi ochota na jakąś strategię ze współczesnego pola walki. Niestety, w tych klimatach jest raczej biednie, więc zdjąłem z półki Harpoona 3 i topię sobie ruskie statki u wybrzeży Norwegii.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-05-2014, 17:52   

Disgaea , po pokonaniu ohydnego i złego archanioła, bez większej trudności trzeba dodać, natrafiłem na niesłychany opór ze strony jego szefa. Niby mówi, że da się zabić, jednak handicapa to nie daje (a ma 20 razy więcej energii niż mój najlepszy potwór na podobnym poziomie)
Pozostaje item world i levelowanie zabawek.

Swoją drogą szef archaniołów morduje moją ulubioną postać za każdym razem, jak tu go nie kochać?
Seraph Sanctuary- hardest level around
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-05-2014, 00:08   

Post pod postem :]
Dungeon Keeper jesteśmy zieloną łapą i bijemy wszystkie nasze stwory a cudze traktujemy naszymi, ewentualnie piorunami, plagami czy zamieniając ich w kurczaki.
Stara dobra gierka w ramach eksperymentu, czy na 64 bitowym windows7 da się grać w gry dedykowane windowsowi 95. Generalnie się da, czego dowodem może być spalenie połowy krajobrazu. chociaż bez patchy, grafika ma dosyć ciekawy koloryt. Thanku you gamefixes!!!
Najśmieszniejsze jest to, że nie chciało mi się tego ściągać, więc poszedłem do brata do mieszania i podprowadziłem mu oryginalny nośnik :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-05-2014, 01:02   

To jeszcze w dwójkę zagraj, też jest miodna (i na gogu jest w wersji przyjaznej nowym windowsom)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-05-2014, 16:10   

Niestety jako fan pierwszej części , drugiej nie uznaję (nie mówiąc nic o "trzeciej") i nie żebym w nią nie grał, po prostu tej nigdy nie przeszedłem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 153 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group