FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-06-2008, 15:46   

Cóż, w moim przypadku Torment stoi tak na oko o dwie klasy wyżej niż BG. Od BG odpadłam z gwizdem jeszcze w pierwszym rozdziale, bo nudne toto niemożebnie a questy w większości sprowadzają się do "idź i wpierz XYZ". Poza tym w Tormencie znacznie mniejszy nacisk kładzie się na walkę jako taką - większość expa leci za questy. Z mojego punktu widzenia to ogromny plus, bo ja generalnie nie lubię "się bić".

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2008, 16:11   

A to tak, jeśli bitka schodzi na dalszy plan i nie lubi się jej za bardzo to PS zyskuje kilka punktów przewagi nad BG (czy też nad bliźniaczymi IWD - bliźniaczymi jeśli chodzi o miejsce rozgrywki ;)). Ja akurat jestem ze szkoły, która lubi h&s i samodzielne przedzieranie się przez Wybrzeże Mieczy czy Dolinę Lodowego Wichru połączone z eksterminacją całych plemion xvartów czy goblinów - do dziś pamiętam jedną pamiętną lokację z BG: Tron Bhaala, gdzie w jednym korytarzu walczyło się z setkami derro i orogów :P Co nie zmienia faktu, że Planescape jest świetny z samego faktu poznawania Sigil i kilku miejsc na Planach, które klimatem przebijają znane z BG Wybrzeże Mieczy ^^

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-06-2008, 17:55   

Wciągnęło mnie Exteel. Coś jak GunZ, jeno z mechami.
Nie powiem, przyjemne...
Powrót do góry
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-06-2008, 18:12   

Silent Hill. Tak, wiem. To klasyk, októrym każdy powinien przynajmniej coś słyszeć. Otóż słyszałam i to wiele dobrego (o całym cyklu, choć najwięcej o części drugiej). Nie miałam jednak nigdy okazji zagrać. Teraz okazja wreszcie jest, więc sięgnęłam i rozczarowana nie jestem. Utwierdzam się tylko w przekonaniu, że szpitale są złe.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Mortimern Płeć:Mężczyzna
widzisz emo to zabij


Dołączył: 23 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2008, 17:06   

Aktualnie to testuje jednoczesnie wydolnosc cieplną obódow MODECOM oraz róznice pomiecy Catalys 8.5 A 8.6 co za tym idzie musze szarpac Crizisa Oraz bioshocka , dla kontrastu i przyejmnosci Obliviona w edycj GOTY
Co ciekawe w nowych sterach wzrasta temperatura Karty HD 3850 i spada jej mozliwosc oc ale fps skacza nawet o 10%

O bylbym zapomnial O Assasin Cread olbryski w roli mistrza powala zwłaszcza tekst "Idźcie do boga" naprawde dobrze spolszczona gra lepij czuje sie emocje w wypowiedziach niez w wersji angielskiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-06-2008, 00:05   

Star Wars Battlefront II o dziwo chodzi na moim laptopie szybko, nawet na wysokich detalach. Ta gra jest po prostu cudna i genialna, nie mogę się doczekać zastrzyku pieniędzy, żeby kupić oryginał i móc pograć po sieci. Dla takiej osoby jak ja, która kiedyś wręcz uwielbiała SW (khem, +34 książki z tego uniwersum na półce), to jak gra-marzenie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-06-2008, 10:11   

W połowie XVII wieku Państwo Niemieckie obejmuje obszary całej Europy, bliskiego wschodu i przedkaukazia. Trwają zacięte walki o wybrzeże Afryki z panafrykańskim Imperium Zulusów, w toku których Niemcom udało się uchwycić ujście Nilu. Nieco bardziej na wschód, w u ujścia Tygrysu i Eufratu oraz na obszarze subkontynentu Indyjskiego rozwija się państwo Celtów, z którymi Niemcy wciąż toczą wojnę podjazdową, w wyniku której obszary bliskiego wschodu zmieniły się w swoiste dzikie pola, na których szybkiej oddziały kawalerii obu stron raz wygrywają raz przegrywają. Pancerne okręty Kriegsmarine rozpoczynają właśnie blokadę Afryki.

...czyli po prostu Civilization II. Uwielbiam ten tytuł.
Powrót do góry
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2008, 16:28   

GTA IV

GTA jak każde inne- bardzo dobre, dla niektórych genialne ale rewolucją nie jest. Zacznijmy od zalet. Mapa. Jest wprawdzie mniejsza od tej z SA, aczkolwiek rozmiary nadrabia jakością i ilością szczegółow. Miasto (Liberty City) przedstawione w grze aż się prosi żeby je odkryć/zwiedzić. Szkoda tylko, że nie uświadczy się wsi, lasów czy jezior, jak to było w poprzedniej PC-towej części. Ale wróćmy do plusów- Ludzie i ich zachowanie uległo znacznym zmianom. Jest teraz dużo bardziej realistyczne i zróżnicowane. Dla porównania- w GTA:SA jedyne co przechodnie potrafili robić to... chodzenie, stanie i rozmawianie. W "czwórce" opcji są dziesiątki, a może i setki. Począwszy od wspomnianego wcześniej chodzenia, stania i rozmawiania, poprzez dzwonienie, czytanie gazet, picie napojów czy palenie papierosów, na sprzątaniu ulic, wynoszeniu śmieci, spaniu i pisaniu na komputerze NIE kończąc. Powiększono także liczbe lokacji do których gracz ma doistęp. Dodano m.in szpitale, teatry, salony gier. Na uwage zasługuje tutaj również genialna fizyka, grafika, fabuła, dialogi, postacie oraz jak zawsze- muzyka. Ale dośc o zaletach. W końcu każda gra ma jakieś wady. I tutaj takowych nie brakuje- po pierwsze, nie można pływać pod wodą, co w odniesieniu do SA jest krokiem w tył, wprawdzie nie było to ani istotne ani ciekawe ale było ;P Po drugie realistyczność, którą zaliczyłem do zalet z innej perspektywy można ją uznać za wade. Jednym z elementów który przesadza z realizmem jest konieczność spotykania się z "przyjaciółmi" (pracodawcy i znajomi których spotykasz podczas gry). Jeżeli zbyt często będziesz ignorował ich telefony i zaproszenia zablokujesz sobie dostęp do niektórych dodatkowych/bonusowych opcji.
Ogólnie rzecz biorąc GTA IV jako "GTA" jedynie lekko wybija się ponad przeciętną, niemniej jednak przewyższa swoich poprzedników. Natomiast jako gra jest zdecydowanie powyżej przeciętnej i bije na głowe większą część konkurencji, tak jak to robiły starsze tytuły z serii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2008, 16:56   

Settlers II, na Martwej Kranie, Nubijczykami przeciwko Japończykom. Póki co, to nie ma większych problemów... Tylko jak wybudowałem ostatnią fortecę, to jakoś nie było chętnych do jej zajęcia (i poszerzenia mojego obszaru). Czyżbym się za bardzo zbliżył do włości przeciwnika?

Icewind Dale II - chyba wyszedłem z wprawy, albo ustawiłem za wysoki poziom trudności. Jestem dopiero na pierwszym poziomie fortecy Hordy. Gobliny nie sprawiają większych problemów, gorzej z trollami... Po pojedynku z jednym takim z 6-o osobowej drużyny dwóch uszło z życiem, z czego jeden ledwo stał na nogach... Nie mówiąc już o tym, że długo nikt nie awansował, a czarownik, nie wiedzieć czemu, nie może rzucać czarów...

Baldur's Gate II - Dostałem misję ubić jednego czarodzieja. Przeszedłem przez jego strażników, ale pojedynek z nim wygląda tak - on rzuca zaklęcia ochronne i parę fireballi, zabijając połowę drużyny, a w drugiej wywołując panikę, przez co nie mogę już nikogo kontrolować. Wkrótce moja postać ginie... I tak jest za każdym razem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-06-2008, 17:58   

Korsarz - dlatego lepiej zaopatrzyć się w czary zdejmujące osłonki magów, np. Wyłom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-06-2008, 18:57   

Korsarz
Z czarownikiem chodzi pewnie o to, że podobnie jak bard potrzebuje on do rzucania czarów charyzmy zamiast inteligencji (D&D 3.0). Mówiąc inaczej - z charyzmą ≤10 żadnego czaru nie rzucisz. A bez dobrego maga to nic dziwnego,że cię masakrują.

Jak uda ci sie przejść całą grę, to spróbuj zrobić stworzyć drużynę złożoną z samych postaci czarujących (czarownik, mag, bard, kapłan + dwóch wieloklasowców). Taka drużyna wymiata nawet w trybie "Serce furii" (przywołania + zaklęcia obszarowe).

A odnośnie maga z BG2 - jeżeli nie masz wyłomów używaj rozproszeń magii i wykrycia niewidzialnego. Poza tym wysyłaj na pięterko tylko jedną postać i zaraz wracaj nią na dół, przy odrobinie szczescia mag zużyje najlepsze zaklęcia zanim zejdzie. Użyj także ochrony przed strachem. To standardowa taktyka przeciw magom.

Zeby nie było offtopu powiem, że gram w "Battle for Wesnoth" v.1.41, i nie mogę wyjść z podziwu, że gra freeware jest tak dobra. W dodatku jest ciągle dopracowywana.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-06-2008, 21:10   

CainSerafin napisał/a:
Poza tym wysyłaj na pięterko tylko jedną postać i zaraz wracaj nią na dół, przy odrobinie szczescia mag zużyje najlepsze zaklęcia zanim zejdzie.


Wyślij jedną postać na piętro, zejdź i szybko połóż się spać. Choć to jest już niemal cheat.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-07-2008, 12:26   

Podbój świata zakończył się szybko, zaś niezdecydowanych przekonały atomowe argumenty, którymi przeorałem połowę Ameryki północnej i sporą połać Afryki.

Ściągnąłem sobie za to szachy, trafił mi sie jakiś czeski program o nazwie "Zdrojaky". I ten diabelny knedliczkowaty Lelouch tłucze mnie aż się wióry sypią. No nic, przynajmniej jest wyzwanie. Diabli wiedzą, czy nawet wygrać będę w stanie, ale jeśli nawiążę w miarę wyrównaną walkę i oduczę się robienia głupich błędów, to już będzie coś.
Plus grania z komputerem jest taki, że wokół nie siedzą jenoty chichrające się z głupiego Grisznaka, który kiedyś naiwnie dał się namówić na grę z Didą.
Powrót do góry
Tatankamunakoda Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2008, 14:34   

Ja pykam w PES3, Civilization 4, Okami, Resident Evil 4, Shadow of the Colossus i Godhand.

_________________
:) b^_^d :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-07-2008, 15:26   

Puzzle Quest ;)

Fachowa gierka bez wodotrysków - sama miodność. Plus oprawa graficzna w konwencji m&a ;)

Polecam bo warto!

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 39 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group