FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2008, 18:02   

de99ial napisał/a:
Widziałem filmik, na którym człowiek Morrowa przechodzi w 15 minut z czego przez 10 robi mikstury ;)

Tak, też to widziałem i wciąż nie mogę w to wierzyć, Jestem pełen podziwu dla gościa. A jeszcze kiedyś słyszałem, że w necie krąży filmik przedstawiający przejście pierwszej części Baldur's Gate w 50 minut... w to kompletnie nie wierzyłem a jednak gdy to zobaczyłem to spadłem z krzesła :P
A tak to przed wyjazdem zacząłem sobie pykać w Icewind Dale'a 2. Muszę w końcu to przejść. Choć w ciągu najbliższych dwóch tygodni się na to nie zapowiada ^^' Później może przyjdzie czas na Diablo II w którego, szczerze mówiąc, jeszcze nigdy nie grałem.

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Assarin Płeć:Mężczyzna
Art is dead


Dołączył: 03 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2008, 21:21   

de99ial napisał/a:


Jakie pół roku. Widziałem filmik, na którym człowiek Morrowa przechodzi w 15 minut z czego przez 10 robi mikstury ;)

Mnie wcale a wcale nie wciągnął.


Echh... ja chyba wyraźnie napisałem "wątek główny", a nie przeskoczenie przez mapę i rozwalenie Serca. Wątek główny to WSZYSTKIE zadania dla Ostrzy, których w życiu nie zrobisz nawet w miesiąc. Nie wspominając o zadaniach pobocznych, które są w sumie około 5x dłuższe od głównego wątku.

_________________
Nie twórz dzieł sztuki lecz kuj miecze śmierci, w nich artyzm prawdziwy.
Budując, buduj na skale - nie piasku; i nie na dziś czy jutro - buduj na wieczność.
Bądź jak poryw nowego wiatru - niszczący i twórczy zarazem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-07-2008, 10:45   

Cytat:
Echh... ja chyba wyraźnie napisałem "wątek główny", a nie przeskoczenie przez mapę i rozwalenie Serca. Wątek główny to WSZYSTKIE zadania dla Ostrzy, których w życiu nie zrobisz nawet w miesiąc. Nie wspominając o zadaniach pobocznych, które są w sumie około 5x dłuższe od głównego wątku.


No tak - do Szczecina też można pojechać prosto lub przez Londyn - chodzi o fakt takiej możliwości. Dobrze skonstruowana gra nie pozwala na takie "bryki". Z drugiej strony aby zrobić taki bryk trzeba znać grę jak własną kieszeń.

W każdym razie Morrow w ogóle mnie nie zachęcił. Tak samo jak jego następca jak i poprzednik.

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-07-2008, 12:38   

Skończyłem Fahrenheit.
Początkowo gra była świetna, klimat powalający. Jednak rozczarowało mnie to, ze wbrew zapowiedziom to nie była przygodówka, tylko zręcznościówka z większością elementów wprowadzoną na siłę. Później z kryminału gra ewoluowała w S-F i ratowanie świata, co tez mnie lekko wkurzyło. Jednak sam pomysł na grę, w której naprawdę zżywamy się z bohaterami uważam za świetny. Eh, gdyby w tej konwencji zrobiono prawdziwy kryminał... Jednak na to nie ma szans, gracze wolą strzelać i napawać się grafiką, niż choć raz pomyśleć, wczuć się i wzruszyć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-07-2008, 12:54   

Młodszy brat wypatrzył coś takiego, jak Phoenix Wright: Ace Attorney. Ta gra na DS'a jest przedstawicielem właściwie już wymarłego gatunku przygodówek. Nie ma powalającej oprawy multimedialnej, ale wciąga. Bardzo.

Z innych rzeczy, skończyłem Bioshocka. Muszę przyznać, że twórcy stanęli na wysokości zadania i zmajstrowali grę, która nie tylko zachwyca graficznie, ale jest też klimatyczna i grywalna. Co ciekawe, dało się wybrać podobny styl gry, który lubiłem w System Shocku 2 - "na pakera", czyli wywijanie bronią ręczną, w tym przypadku kluczem nastawnym. Nawet bossa końcowego zatłukłem kluczem ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-07-2008, 19:10   

Dalej Ace Attorney. Skończyłam już Justice For All, teraz biorę się za Trials and Tribulations. Gra jest rzeczywiście tak dobra jak słyszałam. Potrafi nie tylko wciągnąć, ale też niesamowicie rozbawić. A bohaterowie, nawet ci drugoplanowi, są bardzo sympatyczni.
Ogólnie rzecz biorąc, cała seria trafia do grona moich ulubionych.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2008, 20:47   

Lock On: Modern Air Combat. Nareszcie symulator lotu bojowego, w którym bardziej niz przeciwników boję się własnych błędów. Ale o to chodzi - trzeba samodzielnie przemiatać radarem przestrzeń, radar działa tylko w przód, trzeba ostrożnie operować drągiem i przepustnicą. Poziom skomplikowania wysoki, ale nie za bardzo.

Oprawa - dźwięki oczywiście świetne, nawet pomijając fakt używania języka rosyjskiego w radzieckich samolotach :D. Grafika również wspaniała, choć osobiście musze grać na niskich detalach - ale wciąż jest dobra. Teraz wyobraźcie sobie co jest na wysokich. >D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elof Płeć:Mężczyzna
Kowal


Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Chmmm... dobre pytanie...
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2008, 21:54   

Po raz kolejny "Fallout 2". Komentarz do niego chyba zbędny. Ikona gatunku.

"Flyff-online" tak dla relaksu (chociaż dopiero rozgryzam tą grę) . Przyjemne dla oka, ucha i nawet wciąga.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2008, 01:12   

Flat Out 2 - fajne wyścigi samochodowe. Kupiłem kiedyś razem z gazetą, a dopiero teraz zaczynam grać. Gra nie ma wykupionych żadnych licencji na prawdziwe samochody, więc wszystkie są zmyślone - nawet ładnie to wychodzi. Wyścigi w trybie kariery podzielone są na trzy klasy derby (którą właśnie kończę - ścigają się tam pordzewiałe wraki), wyścigową i uliczną. Wszystko jest nastawione na jak największą liczbę kraks i uderzeń (za co dostaje się nitro). Muszę powiedzieć, że nie ma to jak zepchnąć przeciwnika na przydrożne drzewo w pełnym pędzie... ;)

Elof, powiedz mi jak się gra w Flyffa bez itemów z item shopu? Gra jest znośna? Też chciałem się zabrać za ten tytuł.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-07-2008, 02:18   

Assarin napisał/a:
Morrowinda trzeba kochać. Trzeba kochać godzinne spacery, robienie mikstur z ziół o nieznanym działaniu, walkę polegającą na ciągłym wciskaniu LPM, i wątek główny zajmujący pół roku. Niemniej, to wciąż genialna gra.

Spróbuj Daggerfalla to pogadamy o "godzinnych" spacerach. >]

Aktualnie? Exteel, czyli GunZ w wydaniu m(e)chowym. O dziwo, w porównaniu z wspomnianym tytułem, dla mnie bardziej przystępne.
Takoż, zmartwywstałe AirRivals.
I RO. Jak tylko Dark wstanie.
W trybie offline walczę, by uruchomić Fate'a na komputerze z 16 mega ramu...
Powrót do góry
Elof Płeć:Mężczyzna
Kowal


Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Chmmm... dobre pytanie...
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2008, 11:10   

Doktor J napisał/a:
Elof, powiedz mi jak się gra w Flyffa bez itemów z item shopu? Gra jest znośna? Też chciałem się zabrać za ten tytuł.


Niestety jeszcze za wiele nie wiem na ten temat. Zacząłem w to grać niedawno i dopiero staram się zrozumieć tą grę. Powiem Tobie tylko, iż z tego co czytałem to z wysokim lvl-em nie opłaca się grać z itemami z shopu.
Jeśli masz czas trochę poszukać i poczytać to proponuje Tobie to forum:
http://www.flyff.pl/forum/index.php
Głównie z niego zdobywam informacje.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2008, 22:57   

1.Thief 3 wygrzebany ze stosu DVD dołączonych do pewnego znanego czasopisma o grach. Aktualnie jestem mniej więcej w połowie na najwyższym poziomie trudności, starając się przechodzić wszystkie misje w 100% (komplet łupów).

2. Spellforce 2 wzięty ze źródeł, które wolałbym przemilczeć. Początek kampanii + kilka map rozegranych z komputerem.

Poza tym wciąż męcze tytuły które podałem w swoim poprzednim poście. (BG2,IWD2,NWN2)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-07-2008, 16:25   

Próbowałem kilka dni grać w Fable, niestety, jestem słabym człowiekiem, i się złamałem...
Czyli znów katuję FM 2008!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2008, 16:27   

W tej chwili głównie układam pasjanse (Klondike, Piramida, Monte Carlo i parę innych).
Jak tylko wrócę do domu, to spróbuję odpalić Icewind Dale II (znowu).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Seledyn Płeć:Mężczyzna
Carewicz


Dołączył: 25 Lip 2008
Skąd: zachód Polski
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2008, 16:32   

stare gry: Prince (rózne wersje 1 i 2), Ken's Labyrinth, Tom&Jerry. Niestety nie pamiętam już, jak się rzucało jajkami w Toma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 43 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group