FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2008, 00:10   

NetHack - udało mi się zdobyć wersję dla Windows XP ^^

Pierwsze podejście skończyło się w taki sposób... XD
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2008, 18:53   

Spellforce Złota Edycja - grę mam juz kilka lat, a nigdy nie przeszedłem dalej niż do 2 aktu podstawki. Gra jest DŁUGA - gram 2 tygodnie, i nie jestem nawet w połowie pierwszej kampanii. Ale wytrwam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-10-2008, 15:37   

Asthariel napisał/a:
Gra jest DŁUGA - gram 2 tygodnie, i nie jestem nawet w połowie pierwszej kampanii. Ale wytrwam!


Grałem. Odpadłem. Gra jest nie tylko długa, ale też niestety strasznie nudna. Za duże plansze, za małe zróżnicowanie, za wolne tempo rozgrywki.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-10-2008, 20:43   

Po tym jak już podbiłem Rzeszę, obroniłem Rzeszę, podbiłem USA, zdobyłem Berlin itd w Panzer General II (Sabaton cudnie sprawdza się jako ost do tej gry) wróciłem do Romancing SaGa 3 - pod wieloma względami gra unikat. Drugiego tak nieliniowego jrpg, gdzie zasadniczo tylko poziom współczynników narzuca pewną kolejność nie znam. Co prawda płacimy za to fabułą, ale raz na jakiś czas warto zagrać. Osiem postaci do wyboru, różne punkty widzenia tej samej historii...
Powrót do góry
Overture Płeć:Mężczyzna
The luck of the draw


Dołączył: 09 Paź 2008
Skąd: Oświęcim
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2008, 00:40   

Niedawno naszło mnie na odkurzenie Baldur's Gate Trilogy. Dla niewtajemniczonych - to ogromna modyfikacja, która łączy gry: BG1, BG1: TotSC, BG2: SoA, BG2: ToB (oraz mody do tych gier), w jedną całość opartą o silnik Baldur's Gate 2 - w praktyce wygląda to tak, że zaczynamy w Candlekeep, a kończymy w ToB. Polecam instalacje modyfikacji wszystkim miłośnikom Baldura i D&D - miło się gra na silniku BG2 w BG1, do tego wcale nie jest tak łatwo (po instalacji moda Tactics do BG2 w pierwszej lokacji mag od Illycha zapewnia nam takie atrakcje jak: Zatrzymanie Czasu, Armageddon, Brama, Plugawy Uwiąd Abi-Dalzima, a po wyjściu z lochów to się robi dopiero ciekawie) :)

Obecnie jestem w ToB i gram w taki sposób:

Ehrand (Ja): Drow - Wojownik/Mag
Edwin
Jan Jansen
Minsc
Viconia

_________________
... With finesse comes vision
With practice comes experience
With control comes agility
With power... comes inviolability ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Narus Egawa Płeć:Mężczyzna
Naru's Lover


Dołączył: 12 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2008, 22:46   

Zacząłem już chyba x dziesięć gier i żadnej nie skończyłem. Zagrywałem się w Final Fantasy VII, ale w roku szkolnym w domu jestem tylko na weekendy i nie mam czasu grać. Nie ukończyłem Dark Messiaha z podobnego powodu, ale pewnie do niego wrócę, gdy odreaguję to, jak wnerwiła mnie fabuła.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ogólnie chodzi o to, że ileś tam lat temu potężny mag Jakiś Tam uwięził potężnego demona. I według legendy syn tego demona ma być tytułowym Mrocznym Mesjaszem. Wcielamy się w postać młodego maga. Od początku widać, że wszyscy coś przed nim ukrywają, ale on nic sobie z tego nie robi. Okej, to jeszcze wytrzymam, chłopak jest naiwny. Ale jak dla mnie kompletną głupotą jest niezrozumienie aluzji naszej towarzyszki, która coś wie. A brzmiała ona tak. Na pytanie kim był ojciec bohatera powiedziała: Był potężną istotą, co przysporzyło mu wielu wrogów. Na przykład.? Maga Jakiegoś Tam, tego samego, który uwięził demona. Bohater oczywiście nic nie zrozumiał a ja odpadłem i jeszcze nie wróciłem. Dodam, że minęły dwa miesiące a ja nadal nie mogę się przemóc.


Infernal musi poczekać, gdyż na starym komputerze przycina, a nowy jest w naprawie. Ale ogólnie po spędzeniu przy nim ok. 1,5 h jestem zawiedziony. Tak samo z Lostem, chociaż nie liczyłem i tak na fajerwerki. Lord Bane w Puzzle Quest też sobie sepuku raczej nie zrobi, więc i tam muszę wrócić. Za mało czasu, za dużo gier niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2008, 23:25   

A ja odkurzyłem Heroes of Might and Magic III, czyli chyba najlepszą część serii. Nigdy nie grałęm w kampanię - zawsze gram w pojedyńcze scenariusze. Jest tego trochę, bo mam zainstalowane oba dodatki.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-10-2008, 18:58   

Pierwsze doniesienia dotyczące Fallouta są niepokojące, w czasie czekania na trójkę, przełażę sobie wcześniejsze odsłony.
Posapokaliptyka na siedmiu calach i cztery i pół godziny grania...niebo. Świecące w nocy.
Powrót do góry
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2008, 01:39   

Kolejne podejście do NetHacka...
Nie wszystkie ciała nadają się do jedzenia... :3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-10-2008, 17:34   

W przerwie od Spellforce przejdę sobie kupione niedawno Tomb raider : Legend. Fajne, ale i tak wolę serię PoP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
de99ial Płeć:Mężczyzna
Big Bad Wolf


Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Lublin
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-10-2008, 10:01   

DEMKO Kings Bounty: Legenda i... normal;nie chyba kupię sobie pełniaka bo gierka ciekawa bardzo.

_________________
http://www.defectivebydesign.org/
Nienawidzę politycznej poprawności.
I feminizmu.
http://www.rebel.pl/x.php/193/Rebel-Times.html
http://de99ial.polter.pl/,blog.html?8301 - co myślę o DRMach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Harun Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Paź 2008
Skąd: Jak ktoś wie gdzie to jest to Brenna
Status: offline
PostWysłany: 23-10-2008, 17:27   

Ponieważ nie ma tematu o konsolach dopisze się tu. Obecnie na PS3 skończyłem MGS4 i DMC4 Obie gry fajniutkie ze świetnymi pomysłami. Oczywiście grywam też w Burnouta online no i czekam na Bioshocka na PS3 - premiera jutro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9597599
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-10-2008, 18:08   

Castlevania: Order of Ecclesia. Mało Castlevaniowy feeling ma ta gra. Głównie przez postać bohaterki i brak jednego, wielkiego zamku, jako pola działań.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-10-2008, 21:29   

Dość pokrętną drogą dowiedziałem się o Touhou no i powoli zaczyna mnie wciągać ^^ zwłaszcza część o podtytule Immaterial and Missing Power, będąca całkiem ciekawą bijatyką z kawaii panienkami w rolach głównych :D nie mam zielonego pojęcia, jaką toto ma żywotność, bo zacząłem się wgryzać dopiero dzisiaj, ale szanse są, że trochę zabawy da ^^

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kanon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-10-2008, 01:04   

A ja z nudów przechodzę po raz drugi Colina DIRT i już się nie mogę doczekać GTA4 oraz NFS Undercover :) A po za tym to czasami Perfect World i Mu :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 48 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group