FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 26-10-2008, 10:46   

Mam nadzieję, że w NFS Undercover nie popełnią takich baboli jak w Carbon, a Pro Street jeszcze nie widziałem. Z drugiej strony trzeba by ulepszyć komputer, a na to jakoś straciłem ochotę. Może kiedyś...

Natomiast obecnie tłukę obcych w UFO: Extraterrestrials. Ciekawa gra, nie powiem, ale ma kilka denerwujących założeń. Np. żołnierzy można trzymać tylko w głównej bazie, tak samo prowadzić badania i produkować sprzęt. Wszystkie bazy dodatkowe mogą służyć najwyraźniej tylko jako lotniska myśliwców i stacje detektorów, co zapewnia najwyżej szybszą reakcję "siłową". Pod tym względem stare gry UFO (wydane notabene przez kogoś zupełnie innego) były o wiele lepsze. Klimat jakoś też był bardziej mroczny.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-10-2008, 11:02   

Po kilkuletniej przerwie wróciłam do starej Septerra Core. Nie jest to może gra najwyższych lotów, ale i tak przyjemnie się gra.
Główny minus - tłumaczenie. Mam wersję spolszczoną (tzn. polskie napisy i angielscy lektorzy), a kiedy grałam pierwszy raz nie znałam angielskiego, więc polegałam na napisach. Na dzień dzisiejszy stwierdzam, że tłumaczenie należy do tych z kategorii "spaprane". Co nie zmienia faktu, że za tą grą raczej przepadam.


Ostatnio zmieniony przez Amarth dnia 26-10-2008, 11:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-10-2008, 11:03   

Dorwałam w swoje łapki grę Age of Wonders. Na pierwszy rzut oka wygląda fajnie. Będziemy opukiwać dalej. Tylko rany...

Ja rozumiem, że tłumaczenie gier to zdecydowanie najcięższa dziedzina tłumaczeń. Że upierdliwe toto, trudne jak pierun, a producenci gier życia nie ułatwiają.

Ale na litość, WYSZUKIWANIE zaklęć?? Strach się zastanawiać, co będzie dalej...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-10-2008, 11:03   

Ecclesia ukończona, wszystkie glyphy zebrane, najlepszy ekwipunek zdobyty, dodatkowe lochy zaliczone, Drakula ubity za drugim podejściem. Całość zajęła mi 14h i szczerze mówiąc nie pamiętam, kiedy ostatnio w coś tak maniaczyłem. Ale to pewnie przez to, że leżałem w łóżku kurując się.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kanon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-10-2008, 11:36   

BOReK napisał/a:
a Pro Street jeszcze nie widziałem.

Nie masz czego żałować...... xD Jeszcze gorsze niż Carbon, chociaż w Carbon była według mnie najlepsza fabuła ^^


BOReK napisał/a:
Natomiast obecnie tłukę obcych w UFO: Extraterrestrials.

Trochę grafika kiepska i z lotu ptaka, nie w moim stylu.....


Mai_chan napisał/a:
Dorwałam w swoje łapki grę Age of Wonders.

Dwójka jest fajna :D A grałaś w disciples ? :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-10-2008, 11:49   

Oczywiście, że grałam :) W obydwie części, chociaż jedynka była jednak dość słaba. A teraz twardo czekamy na trójkę *___*

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Kanon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-10-2008, 11:58   

Mai_chan napisał/a:
A teraz twardo czekamy na trójkę *___*

I na Diablo 3 *,*... Jej, ale dobrze tym, co dostali demówkę do recenzji :( A ja jeszcze gram sobie w COD'a 4 i oczekuję na piątkę, która wyjdzie na dniach :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-10-2008, 14:17   

Mai_chan napisał/a:
Ale na litość, WYSZUKIWANIE zaklęć?? Strach się zastanawiać, co będzie dalej...


Kolejka Martwiaków, bohaterowie Przechodzący Poziomy, partie nieprzetłumaczonego tekstu, błędy ortograficzne i gramatyczne.

Kanon napisał/a:
Dwójka jest fajna :D A grałaś w disciples ? :)


Zdecydowanie słabsza od jedynki.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-10-2008, 16:11   

Stary, dobry Stronghold. Ta gra nigdy się nie nudzi. To obleganie zamków, zarzucanie wroga głazami lub szerzenie zarazy za murami miasta... podczas obrony wylanie mu na głowę kotła z wrzącym olejem... czy może być coś piękniejszego?

Jeśli ktoś ma ochotę pograć w miłym, klimatycznym towarzystwie pisać na GG, maila lub PM.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Harun Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Paź 2008
Skąd: Jak ktoś wie gdzie to jest to Brenna
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2008, 23:20   

Po przejściowych problemach z totalnym brakiem czasu (pisanie pracy licencjackiej) zakupiłem na Dead Space na ps3. Co tu dużo mówić na razie, bo nadal doskwiera mi brak czasu na dłuższe granie, jestem w 5 rozdziale i już teraz wiem że jak skończę będę jeszcze przynajmniej gierę ze trzy razy przechodził. Gra jest maks i nie chodzi tu w cale o fabułę która jest świetna czy przepiękną grafikę. Po prostu w żadnej innej grze nie mogłem dać sobie takiego upustu złych emocji katując swoich wrogów. Przykładowo odstrzelę potworkowi nogi i dobijam go z buta krew sika a człowiek się cieszy :D. Naprawdę warto zagrać choćby dla takich momentów. Nie polecał bym tylko tytułu osobom które nie lubią się bać i tym które nie lubą brutalnego i krwawego zabijania, reszta może grać spokojnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9597599
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-10-2008, 19:51   

W ramach urozmaicenia Ragnarok Online. Padem >]

A szukam, wciąż szukam strategii w stylu honorverse. Epickiej, kosmicznej, skomplikowanej i może w czasie rzeczywistym.
Powrót do góry
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2008, 19:56   

Bloody Palace w DMC4
Bioshock
Gears'y
i poluje jeszcze na nowego Dead Space *_*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Harun Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Paź 2008
Skąd: Jak ktoś wie gdzie to jest to Brenna
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2008, 17:23   

Cytat:
Bloody Palace w DMC4
Bioshock
Gears'y
i poluje jeszcze na nowego Dead Space *_*


Hohohoho widzę że z ciebie ostra dziewczynka a DS polecam. Ciągnąc dalej kupiłem dziś X360 i gearsy i powiem że gra się nawet przyjemnie narazie pogram tak dla zabawy ale po obronie pracy twardo się za aczki wezmę bo gra jest tego warta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9597599
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2008, 18:00   

Gearsy to mimo wszystko głownie kampania bo multi jakos mnie nie trzyma
wychowana na UT jestem wiec to moj piorytet xP

DS sobie nie daruje chocby nie wiem jak by mi odradzali(choc nikt tego narazie nie robi xP )
Chciałam sobie jeszcze MoH'a odpalic ale chyba mam skopana instalke... -.-

Cytat:
widzę że z ciebie ostra dziewczynka

Nie taka dziewczynka ;]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 30-10-2008, 18:42   

Issina napisał/a:
Gearsy to mimo wszystko głownie kampania bo multi jakos mnie nie trzyma


Hmmm? Wiele tracisz, bo Gearsy to właśnie głównie multi, rozgrywka sieciowa jest świetna (choć mała ilość map i trybów boli, trzeba przyznać) a kampania tak naprawdę rozwija skrzydła dopiero w co-opie.

Harun napisał/a:
po obronie pracy twardo się za aczki wezmę


Zyczę powodzenia z osławionym "Seriously". Przyda się ;)

A ja pochwalę się skończonym (po raz drugi) Assasin's Creedem, 1000/1000 (to pierwszy tytuł na xboxa, w którym ta sztuka mi się udała)! Achievementy nabija się przyjemnie, nie na siłę - to wielka zaleta tej gry - choć specjalnie oryginalnych pomysłów to twórcy na nie nie mieli.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 49 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group