FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-03-2009, 15:07   

Eternal Filena - Gra jrpg oparta na powieści, którą przeniesiono również na ekrany telewizorów jako anime. Opowiada o księżniczce, która, ukrywając swoją płeć, pełniła rolę gladiatora. Autorem powieści był Takeshi Shudo ( Minky Momo , Pokemon), jest to jednak fabularnie rzecz nieco poważniejsza (co ciekawe, autor maczał też palce w jednej z kinówek do Legend of Galactic Heroes ). Graficznie rzecz trzyma poziom wczesnych, SNESowych rpgów, ale pomysł na fabułę, nawet jeśli nieco kojarzący się z Lady Oscar jest nawet oryginalny. Tłumaczenie jest świeże, bo wyszło dopiero niedawno, w 2009.
Przejdź na dół
R4zeil Płeć:Mężczyzna
The Human Typhoon


Dołączył: 14 Sie 2007
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2009, 19:33   

W sumie ostatnio gram tylko w Warcraft 3: The Frozen Throne na Battle.net. Głównie w DotA Allstars. Gram również od czasu do czasu w:
- Rome Total War
- Medieval 2 Total War

Grisznak napisał/a:

Powoli kończę kampanię w Medieval, do zdobycia zostały mi resztki państwa bizantyńskiego i kilka prowinicji arabskich. Prosta, efektowna i nader racjowna gra. Zagrałbym w jej mutację w realiach tolkienowskich

Jeżeli to cie zainteresuje to pracują nad modem do Medieval 2 Total War, który będzie opierał się na świecie Tolkiena(mapa, nacje, jednostki itp.).

_________________
Don't turn away,
Don't give in to the pain,
Don't try to hide,
Though they're screaming your name,
Don't close your eyes,
God knows what lies behind them,
Don't turn out the light,
Never sleep, never die...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3568946
Blahuuu-san Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Lut 2008
Skąd: Olecko
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2009, 21:40   

Mass Effect, w końcu się wkręciłem, za sprawą głównego wątku fabularnego.

Katuję także stare Final Fantasy V i temu mam zamiar zakupić z kolegą SNESa, gdy tylko odnajdziemy kartridż z 'szóstką', o ile to możliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9326028
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2009, 15:00   

Właśnie udało mi się dostać potwierdzenie zakupu, a co za tym idzie serial number do The Path. Na poważnie usiądę do tego wieczorem gdy nikt nie będzie mi przeszkadzał, ale już widzę, że podobnie jak poprzednie dzieła Tale of Tales, ta gra jest wyjątkowa pod każdym względem.

http://grandmothers-house.net/

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-03-2009, 18:29   

Na zmianę:
Puzzle Quest - wojownik, 8 lev. Rewelka! Już się zakochałem w rzucie totorem (zadaje 4 pkt + 1 za każdą czaszkę). Z czymś takim nie opłaca się ich zestawiać!
Morrowind - Breton, mag-skrytobójca, wysoko postawiony w gildiach woj. mag. i zł. , średno w Morag Tong, hełm Oreyna, rękawice Rangadulfa, i ucze się zaklinania, coby sobie zrobić Daedryczny Krótki Miecz z paraliżem, i absorpcją zdrowia i kondycji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-03-2009, 20:47   

Tsukihime. Aktualnie kończę ścieżkę Hisui. Oczywiście również nieśmiertelny Warcraft 3 i Travian (s9pl + s4jp)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 29-03-2009, 21:00   

4story ale sporadycznie, wole Tony hawk's: American Wastelan i Puzzle Questa. A w Soboty jak mam natchnienie to gram w Cabal online (serwer Mercury)

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Piontek Płeć:Mężczyzna
człowiek z lasu


Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Z lasu
Status: offline
PostWysłany: 30-03-2009, 12:23   

Ja aktualnie czasami gram w Cabala serwer jupiter, half life 2 epizot 1 oraz portala(niby dodatek do half life 2 ale wypas gra). No i jak mi się nudzi a gier niechce mi się odpalac to gram w sapera hehe.

_________________
Znajdę cię gdziekolwiek byś nie był... I zabiję Cię... Rozerwę Cię na pół... Zmiażdżę twoje kości i zjem twoje ciało.. Wypiję twoją krew... Pochłonę Cię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 31-03-2009, 14:57   

A ja wczoraj wkręciłam się i ponownie gram w Sacred Plus - z tą małą różnicą, że gram postacią serafii. Chyba za bardzo przywiązałam się do maga bitewnego, bo serafia nie wydaje mi się za specjalnie mocną wojowniczką. Strasznie długo trzeba się naczekać nim ona kogoś sieknie mieczem. Oczywiście w miarę rozwoju postaci powinno być coraz lepiej, ale też nie podobają mi się jej umiejętności. Czyżby wybór wampirzycy byłby lepszym rozwiązaniem? Sama już nie wiem...

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Zyll666 Płeć:Mężczyzna
Ktoś tam


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2009, 16:22   

Przeszedłem wampirką całą grę, i było naprawdę przyjemnie :) Szał, w który wpada, jest naprawdę skuteczny i satysfakcjonujący.

A aktualnie gram w Xanadu Next. Nie spodziewałem się, że znajdę japońską grę o zasadach przybliżonych do Diablo. Naprawdę wciąga. Znacie może inne japońskie hack'n'slashe ? (o ile istnieją)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 03-04-2009, 11:12   

I faktycznie - znacznie lepiej gra mi się wampirzycą. Na prawdę jestem pod wrażeniem jej skuteczności, zwłaszcza kiedy jest wampirzycą, a nie człowiekiem. Jedyny jej minus, że zbytnio nie podobają mi się jej umiejętności. Parę jest fajnych, ale reszta np. z nietoperzami to straszne dziadostwo. Może jak bardziej rozwinę jej umiejętności to będzie to coś warte - ale czy warto w to inwestować? I jeszcze jeden problem: nie umiem ułożyć do wampirzycy żadnego dobrego układu. Generalnie mam problem z dodawaniem jej ataków do paska na dole. Te zwykłe ataki z mieczem itp. po tym jak zamienie się w wampirzyce ulegają zmianie i psuje mi to układ. Mam troszkę z tym problem. W przypadku maga bitewnego nie miałam takich problemów, a tu...No ale jestem już na etapie drugiego rozdziału, znowu trzeba przejść wieeelki obszar by dojść do dalszego etapu głównej fabuły. No ale może najpierw pozwiedzam sobie okoliczne tereny. Przebiegnę szybko pustynię (okropnie mnie denerwują te reaktywujące się trupy, które trzeba dobijać z 3 razy) i hulaj dusza!

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2009, 12:28   

W przerwie między szukaniem pracy a załatwianiem porachunków z uczelnią postanowiłem wrócić na stare karaibskie śmieci, czyli zawinąłem do drugiego Port Royale. Od Houston po Georgetown, od Puerto Limon po St. Martin - od czasów pierwszego Pirates! mnie tam nie było, pora nadrobić zaległości. >3

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 04-04-2009, 23:24   

A ja w weekendy mam dostęp do konsoli brata, to wreszcie zaczęłam Suikoden III tylko szkoda, że nie mam save z poprzedniej części swojego + save z jedynki, cóż, kiedy indziej będzie. Nie mogę sie przyzwyczaić do grafiki 3D, muzyka średnio przeciętna, a system walk dziwny na dłuższa mete... Na dodatek pojawiła się stara znajoma z dwójki - Lucia, a jej syn jest jednym z głównych bohaterów, prych. Na dodatek losowo rozpoczęłam rozgrywkę od Chris, denerwuje mnie ona ciupinke - chrzanić śluby rycerskie! Niemniej pokazywanie tych samych wydarzeń z punktu widzenia różnych postaci może się okazać strzałem w dziesiątkę. I jak to w Suikodenach - początki są mało ciekawe, liczę, że potem się w pełni rozkręci. A, jeszcze dobija mnie mapa świata - nie podoba mi się rozwiązanie a'la z Final Fantasy Tactics czy Legend of Mana... Wolałam swodobne rozgrywki. Animacja ruchu też potrafi rozśmieszyć. I ach te rumaki!

W tygodniu za to sobie ciupie w mniej wymagającego sprzetowo Tales of Phantasia. Tradycyjne pikselki zdecydowanie bardziej do mnie przemawiaja :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Clavius Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Sty 2009
Skąd: Tychy/Racibórz
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2009, 06:26   

Ja gram na zmianę:
-Mass Effect po raz drugi, ponieważ bardzo lubię tego typu gry w formie Space Opery.
-Cryostasis- Dead Space przekonał mnie do survival horrorów, dzięki temu zasięgnąłem do tej ukraińskiej gry. Zapowiada się ciekawie (jestem w trzecim rozdziale).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-04-2009, 10:24   

Odpaliłem "Shogun: Total War" , a jednak nie przekonał mnie tak jak Medieval. Realia nie z mojej bajki, samurajami nigdy nie fascynowałem się szczególnie, podobnie jak historią Japonii tego okresu. No nic, może dalej będzie lepiej, na razie nie dostrzegam żadnej istotnej przewagi nad Medievalem. Żeby chociaż Czarodziejkę z Księżyca można było wezwać na pole bitwy...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 61 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group