FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
  stowarzyszenie/fundacja

czy probujemy nadac tanukowi status formalny?
tak, organizujemy sie, chetnie pomoge
72%
 72%  [ 13 ]
prosze bardzo, ale mnie w to nie mieszajcie
27%
 27%  [ 5 ]
nie, nie, nie, i jeszcze raz nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-10-2005, 23:36   

Dobra, teraz na poważnie...

Informuję niezorientowanych, że jak na razie planowany jest zjazd założycielski łączny z sylwestrem forumowym. Ów łączony zjazd ma odbyć się w Sandomierzu, gdyż jego miejsce jest nieważne i nie przeszkadza zarejestrować później Tanuki w Warszawie. Ponieważ zjazd i tak ma być kilkudniowy, nie powinno być problemu z wygospodarowaniem paru godzin na stowarzyszeniowe debaty. Największym, jak na razie, poruszonym przez Avellanę problemem jest możliwość nie puszczenia przez rodziców na zjazd sylwestrowy osób, które mogłyby zostać puszczone w innym terminie. Jedyne rozwiązanie, jakie mi przychodzi do głowy, to wytłumaczenie przez Osobę Wyglądającą Odpowiedzialnie, że nie planujemy alkocholowych/narkotykowych/seksualnych/satanistycznych ekscesów. Osoba Wyglądająca Odpowiedzialnie ma prawo mieć do mnie pretensje;>. Myślę jednak, że jest to najlepsze rozwiązanie, łączące przyjemne z pożytecznym:P.

Ostrzegam, że plan może ulec zmianie. Póki co jednak można go chyba uznać za "oficjalny".

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2005, 14:44   

Miejsce jest moze i nie wazne ale dojechac wszystkim byloby jednak latwiej do Warszawy.

_________________
“Why is it," he said, one time, at the subway entrance, "I feel I've known you so many years?"
"Because I like you," she said, "and I don't want anything from you.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2005, 14:48   

OK, to zrobimy tak. Ja przekleję teraz ten post "werbunkowy" na główne forum. Redakcję z przyległościami proszę o nie głosowanie w ankiecie - bo chodzi mi o ludzi spoza redakcji właśnie.

Co do zjazdu: myślę, że najpierw zrobimy listę potencjalnych założycieli, a potem będziemy ustalać termin. W najgorszym razie istnieje możliwość wystawienia komuś pełnomocnictwa i nie pojawienia się osobiście, ale to przecież żadna zabawa...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-10-2005, 15:40   

Może by tak jakoś zrobić, że ten temat będzie się "rzucał na twarz" zaraz po zalogowaniu? Powiedzmy wyskakiwało okno z linkiem, albo nawet od razu się otwierała ta strona? Wtedy będzie większa pewność, że ktoś to przeczyta.
Cytat:

dojechac wszystkim byloby jednak latwiej do Warszawy.


Co ja Ci zrobię, że mieszkasz tam, gdzie folksdojcz mówi dobranoc;>? W Warszawie trzeba by łazić i szukać, a tutaj już jest gotowe świetne miejsce.

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 14-10-2005, 12:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-10-2005, 20:47   

Ja z Inai bardzo chętnie byśmy dołączyli, jeśli tylko uda nam się jakoś załatwić związane z tym sprawy finansowe, bo z tym może być kłopot ^^' (i jeśli wiek Inai - 15 lat - pozwala jej należeć do stowarzyszenia ^^'). W każdym razie jeśli nam się uda, to bardzo chętnie dołączyły jako członkowie założyciele :-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2005, 13:08   

Ysengrinn napisał/a:
Co ja Ci zrobię, że mieszkasz tam, gdzie folksdojcz mówi dobranoc;>?

Ja nie mowie tylko o sobie :) Ale rozumiem i postaram sie przyjechac.

_________________
“Why is it," he said, one time, at the subway entrance, "I feel I've known you so many years?"
"Because I like you," she said, "and I don't want anything from you.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-10-2005, 15:26   

OK, zapytałem się na MW, czy są tam może jacyś chętni do stowarzyszenia. Reakcja była hmm... Ciekawa. I niewątpliwie spontaniczna. Mój wniosek jest taki, że chyba coś jest, delikatnie mówiąc, nie tak. Jesteście pewni, że nie zabiliście Distantowi i reszcie rodziny? Nie wymordowaliście jego nanickiej rasy, nie zatruli rzek i nie porwali bydła? Albo przynajmniej nie przejechali mu psa?

Bo jeśli jesteście, to ktoś tu chyba oszalał...

Wchodzisz z buciorami tutaj, reklamując coś stworzone przez grupę ludzi, która już dość bólu temu forum zadało.
LOL.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2005, 16:01   

o co sie obrazila satsuki? ze nie zrobila laya chociaz obiecala? bo xellas to wiem..... distant w sumie tez wiem......

a juz na pewno nie pamietam by "co wazniejsi uzytkownicy" ich objezdzali........ ale czytajac to o tam widze, to chyba ja nie mam ochoty by nalezec do jednego stowarzyszenia z nimi

drobna refleksja.... ciekawe gdzie pojdzie xellas jak sie juz na nich obrazi po sylwestrze? do martina?
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-10-2005, 16:20   

IWesz, niektórzy potrzebują "wspólnego wroga", żeby sie zintegrować... A tamto towarzystwo zachowuje się moim zdaniem dość żałośnie. Nie przejmowałabym się, ciekawe, czy widzą, jakich z siebie robią idiotów?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-10-2005, 17:03   

Mi się szczerze mówiąc cholernie chciało śmiać jak to czytałem, niektórym jednak nie bardzo jest do śmiechu. I owszem, oni robią z siebie skończonych idiotów, pytanie brzmi, czy by nie wypadało coś z tym zrobić. Zakładając, że sięda coś z tym zrobić.

Heh... W naszym przypadku czas leczy rany, w ich sprawia, że one ropieją i gniją.

Cytat:
ale czytajac to o tam widze, to chyba ja nie mam ochoty by nalezec do jednego stowarzyszenia z nimi


Ja nawet nie zakładałem czegoś takiego, pomyślałem jednak, ze może ktoś z "nieuwikłanych" się skusi. Tylko, że jeśli odstawiają taką szopkę jest to chyba wykluczone.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-10-2005, 17:08   

Powiem tylko że są to najdziwniejsze zarzuty jakie widziałam w życiu.

A tak w ogóle to aż przykro. Do tej pory nie byłam pewna, o co im biega. Teraz juz wiem. Życzę Sat, Xellas, Disowi i całej reszcie owocnego rozwoju ich własnej strony i snucia dalekosięznych planów podboju Galaktyki, oraz plucia jadem na innych.

A słowa o zadawniu bólu ... przepraszam bardzo, czy może to my zhakowaliśmy im MW, i uniemożliwialiśmy Sat, Xellas, Sao zabranie się do "Ich strony"? Rozumiem, że za ptasią grypę też będziemy odpowiedzialni, tudzież za globalne ocieplenie, oraz za jakiekolwiek opóźnienia, lub błedy na ich stronie ==''...


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 08-01-2006, 20:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2005, 17:11   

a tak z innej beczki, czy moze na forum kasumi ktos puscil takiego newsa? bo chyba to by mialo wiecej sensu.......
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2005, 17:31   

Nie wiem, może Raul puści, w sumie on też jest "w inicjatywie", a bardziej tam w prawie.

Natomiast co do MW, to ja wszystko wiem, ja wszystko rozumiem, ale naprawdę od wielu miesięcy się tak nie zdenerwowałam, jak dzisiaj.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-10-2005, 18:44   

A przyznam szczerze, że ja dotej pory nie wiem, CO spowodowało ten rozłam. Jednego dnia rozmawiałam spokojnie z Sat, czasem się Disu pojawiał czy Xellas, a parę dni później wszyscy zniknęli i koniec... I od tego momentu zaczęli psioczyć.

Taki chyba lod człowieczka z opóźnionym zapłonem, jak ja ._.

Przy okazji, zastanawia mnie, dlaczego obecne forum nie można uznać za spadkobiercę Wszechbiblii... A co, może można za nie uznać forum Martinowskie, które ma, uwaga uwaga, całe 18 użytkowników?
Generalnie mam dziwne wrażenie, że coś tu nie gra. I mnie to delikatnie mówiąc wk****a. Proszę o pół upomnienia, jestem ZŁA.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-10-2005, 19:04   

Kronika tamtych czasów. Oczywiście trzeba brać poprawkę na jednostronność, ale nic lepszego nie ma.

Powiem tak: czyjakolwiek by to nie była wina nie usprawiedliwia a) takiego kumulowania w sobie nienawiści b) rozumowania w kategoriach wojennych c) oskarżania o wszystkie zbrodnie od rzezi niewiniątek do ostatniego ataku terrorystycznego.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group