FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
  stowarzyszenie/fundacja

czy probujemy nadac tanukowi status formalny?
tak, organizujemy sie, chetnie pomoge
72%
 72%  [ 13 ]
prosze bardzo, ale mnie w to nie mieszajcie
27%
 27%  [ 5 ]
nie, nie, nie, i jeszcze raz nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-10-2005, 19:11   

A co do uznawania za spadkobiercę, to to jest po prostu genialny fragment. Inne też: "Jesteście takimi samymi buntownikami jak my", "Wszechbiblii już jaka była już niema, sami ją zniszczyliście". Ktoś tu ma chyba grubsze kompleksy...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-10-2005, 19:39   

Fakt... nawet całkiem sprawne podrobił stare logo... A może to jest stare logo?
hm...
Taaa... i ta szokująca liczba wątków. Ale jest Wszechbiblia Anime, Wszechbiblia Manga, Wszechbiblia Fanfiki... kogoś tam chyba szlag trafi kiedy u nas kurtyna pójdzie w górę... nie żebym znał Martina, ale jeśli to co czytałem w "historii" jest prawdą i jest aplikowalne do ich obecnego tempa prac przy tych serwisach... lol.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2005, 19:45   

wa-totem, zobacz chociazby na ilosc postow w temacie "fiki" :D
Powrót do góry
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-10-2005, 22:28   

wa-totem napisał/a:
Fakt... nawet całkiem sprawne podrobił stare logo... A może to jest stare logo?
hm...

To jest stare logo tylko ze zmienionym napisem. Autorką loga jest Agit.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-10-2005, 23:15   

Totem oni nie podrabiają. Oni sąwłaścicielami praw, dlatego my zmieniliśmy nazwę, by nie kolidować i rozwijać się wspólnie. Nawiasem mówiąc, chętnie bym z nimi nadal współpracował...

Właściwie, to skoro zmieniliśmy politykę moglibyśmy...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-10-2005, 01:02   

Mang im nie możemy za bardzo podlinkować, ale jeśli ruszą z fikami, czemu nie? A pewnie ruszą prędzej czy później, mają te z WB i starej stronki o DB i mają stronę, tylko do drobnych poprawek (podobno). Ja nie widzę przeszkód, chyba oddzielenie się dobrze wszystkim zrobiło (poza tym, że Martin jest przekonany, ze nie chcemy go znać...).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-10-2005, 13:02   

Cytat:
Fakt... nawet całkiem sprawne podrobił stare logo... A może to jest stare logo?
hm...


To trochę skomplikowane. Przyda się chyba dłuższe wyjaśnienie, a potem można wrócić do normalnych zajęć.

Po pierwsze Distant i reszta albo z premedytacją, albo z głupoty bezustannie mylą "Wszechbiblia Anime" i "Forum Wszechbiblia". Przy WA Martin owszem współpracował (dokładnie tak, jak to mogłeś przeczytać w Historii by Ave), przy drugim zdecydowanie nie, pojawiał się może raz na dwa miesiące, wpływu więc na nie nie miał żadnego. Tym samym ich zarzuty są po prostu z sufitu.

Po drugie: jak zapewne wiesz MW jest jakby "zbuntowaną prowincją": stworzyła go część użytkowników u zarania dziejów, obrażona na tutejsze Forum za cośtam (tu źródłem historycznym jest Kronika Zega, jednego ze świadków tych wydarzeń; mnie wtedy na Forum nie było, więc nic nie wiem, a przeciwnicy nie napisali Antykroniki). Część z nich wróciła, część już tam została na wieki. Później również usunęło się na MW wielu ludzi, którzy nie potrafili się tu z kimś dogadać, zwłaszcza wielu w czasie stawiania strony. Powody mają tu znaczenie drugorzędne, głównie poszło o spoważnienie strony, co nie było niczyją winą, po prostu młodsi userzy (którzy nigdy nie byli zbyt aktywni) odeszli do rezerwy, a na ich miejsce przyszli starsi, których nie bawiły małżeństwa i sekszenie.

Krótko mówiąc bardzo, ale to bardzo pasuje im nadinterpretacja, że Forum Tanuki to coś zupełnie innego niż Forum Wszechbiblia, "które przecież dalej istnieje", gdyż mogą udawać, że my też jesteśmy rebeliantami odrzucającymi wspólne dziedzictwo kulturowe. A zmiana klimatu FW (a teraz FT) jest na to dowodem. Zwłaszcza zaś pasuje im teoria, że "sami zniszczyliśmy dawną FW". I owszem - to jest niesamowicie głupie.

Po trzecie: nie chcę być złośliwy, ale z tego co wiem, to oni również się brali za zrobienie jakiejś strony, choć do końca nie wiem o czym. Tyle tylko, że "oni" w tym wypadku oznacza często ludzi, z którymi my chcieliśmy współpracować przy TA, a którzy się zwyczajnie nie umieli/nie chcieli przyłożyć (typu Distant podjął się napisać recenzje Slayersów i napisał im jednoakapitowe wstępy, strzeszczające pierwsze odcinki). Stąd nic dziwnego, że o ile my nieźle ruszyliśmy do przodu i bynajmniej nie zwalniamy, to im idzie jak po grudzie, a Distant angstuje na swoim blogu i na devie.

Podejrzewam, że oni też widzą tę różnicę i ich to wkurza jeszcze bardziej. A sama myśl o naszej robocie doprowadza ich do szału, co było widać.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-10-2005, 13:43   

Wiesz co, naprawdę skończmy temat...
Ale mi prawdę mówiąc też jest trochę przykro. Bo o ile rozumiem, że Distant może na upartego coś do nas mieć (przynajmniej do trzech z osób, które na forum trzymają władzę :), o tyle to, co piszą Sat i Xellas, mnie trochę dziwi... na przykład dlatego, ze nie znoszę uogólnień. A jest coś nie tak, skoro ja z tym forum jestem mocno związana, obie panie składały mi parę dni temu życzenia, a chwilę później zarzekają się, że z nikim stąd nie chcą mieć nic wspólnego. Whatever, czuję się osobiście urażona tak dla odmiany.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-10-2005, 16:05   

Serika napisał/a:
Wiesz co, naprawdę skończmy temat...


Pomijając kwestie tego, kogo uważam za żałosnego idiotę, który zaplątał się w sidła własnych, nieuodlnych spisków, głupca trawionego przez dziecinne urazy sprzed lat, podłego manipulatora i kretyna wykorzystującego każdą możliwą okazję, by skompromitować się w maksymalnie poniżający sposób przyłączam się do postulatu Seriki.

Dobra, widać, że nas tam nie lubią wystarczająco, by zrobić z siebie idiotów okazując to. To wystarczający powód, żeby tam nie chodzić.

Nie ma powodów, by kontynuować jakąkolwiek dyskusje na ten temat, nawet po to, żeby się z nich śmiać. Powinniśmy zostawić ich w spokoju - niech sobie żyją, przecież nie są w stanie nam w żaden sposób zagrozić. Nie ma też powodów, by wciągać ich w jakiekolwiek nasze przedsięwzięcia - przecież wyraźnie widać, że tego nie chcą...

Nie mają też sensu jakiekolwiek działania przeciwko nim - pora oddzielić wszelkie osobiste urazy od profesjonalnego wykonywania naszych zadań.

Amen. Następne posty poruszające temat MW będę kasował.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-10-2005, 16:08   

Owszem, należy zamknąć ten temat, ale chciałem po prostu jako tako wyjaśnić skąd to się moim zdaniem wzięło, żeby nie było niedomówień i wątpliwości; to powinno odpowiedzieć również na twoje pytanie, Seri. A teraz dajmy już spokój.

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 15-10-2005, 19:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-10-2005, 16:19   

sugestia: przeniesc do archiwum/wywalic.... bo to niech zasmiecilo ten temat
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-10-2005, 20:50   

Wstawiam tu, bo to jeszcze nic pewnego, a nie chcę robić większego zamieszania...

Ojciec zna dyrektora szkoły rolniczej w Piasecznie pod Warszawą (Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Piasecznie). Tamta szkoła też ma (chyba) internat, więc ojciec się spyta, czy by się nie dało zrobic sylwestra tam. Wtedy łączenie zjazdów by miało chyba sens, a miejsce łączyłoby zalety Sandomierza (miejsce na zabawę) i Warszawy (bycie w zasięgu większości użytkowników).

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 15-10-2005, 21:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-10-2005, 21:04   

Jeśli rozszerzamy akcje rekrutacyjną poza nasze forum wypadałoby zapytać Darkraela, czy nie chciałby się bawić w stowarzyszenie. W końcu to dobry przyjaciel.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-10-2005, 21:13   

Zdecydowanie. Zresztą już go mam na liście możliwych uczestników;).

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 26-10-2005, 10:58   

Wracam na Tajne, bo może lepiej najpierw tutaj coś poustalać, a potem wywiesić propozycję - ale jakby co, można to na jawnym pokazać, jeśli się upieracie. Po lekturze rozmaitych statutów doszłam do nieszczególnie objawionego wniosku, że jedyne, nad czym tak naprawdę trzeba przysiąść fałdów, to cele i sposoby ich realizacji. Pozostałe punkty są dość standardowe i "techniczne", nie ma tam za bardzo nad czym debatować.

Podaję dwa (podsunięte mi przez Taur) adresy:
http://strony.aster.pl/tanuki/statut.htm
http://art.zone.pl/mbg/mbgstatut.html

Notabene, jak widać jedno stowarzyszenie Tanuki już jest, ale mam nadzieję, że ponieważ nasze będzie miało inny początek nazwy - bo pełna to coś w rodzaju Stowarzyszenie Popularyzacji Kultury Japońskiej "Tanuki" - to jakoś to przejdzie. Przyjrzyjcie się właśnie celom i sposobom ich realizacji, resztą nie musicie sobie zawracać głowy. No i postaram się w najbliższych dniach jakieś punkty wymyśleć, ale jak ktoś miałby pomysł, to chętnie słucham.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group