FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Avatar: The Last Airbender

Który pairing lubisz najbardziej?
Zutara (Zuko+Katara), oszywiście!
37%
 37%  [ 15 ]
Kataang (Katara+Aang)!
0%
 0%  [ 0 ]
Suki+Sokka (skrót jest gupi, zostanie więc olany:P)
22%
 22%  [ 9 ]
Maiko (Mai+Zuko)!
15%
 15%  [ 6 ]
Toph+Aang
5%
 5%  [ 2 ]
Toph+Sokka
7%
 7%  [ 3 ]
Katara+Jet
2%
 2%  [ 1 ]
Zuko+Jet (khem)
7%
 7%  [ 3 ]
Wszystko co zawiera Azulę
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 40

Wersja do druku
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2010, 20:03   

Yay ! Jak ja się cieszę, że ze mną nie jest coś nie tak, że mi sie też podoba ta "amerykańska kreskówka". Wciągnęłam się w nią już z pół roku temu. Dlaczego ? Tak naprawdę nie wiem .. Moja siostra oglądała coś na nickelodeon .. i puf !

Jeśli chodzi o bohaterów .. to .. Sokka przebija wszystkich. Uwielbiam go ! Taki wyluzowany, a zarazem odpowiedzialny i z wyobraźnią. Mai tak samo jak Was bardzo mnie denerwuje .. A co do par .. Hmm .. Zuko z Katarą najbardziej do siebie pasują.

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 08-11-2010, 22:29   

Kurczę, świetne amv same wpadają mi w ręce
Po tym zostałam zutarianką

Za kogo walczą?

Młodzi Tytani

Sama chciałam to zrobić

I to też

I po wojnie

W stylu 6teen

Fanowski trailer

Znowu Mulan

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 09-11-2010, 17:13   

Ostatni AMV jest piękny, oglądam go już piąty raz. Szczerze to właśnie ze wszystkich postaci najbardziej lubiłam Zuko i Toph.
Zuko, za jego poświęcenie w łapaniu Avatara i za to, że tak bardzo zżył się ze stryjem. No i to jest chyba postać która się najbardziej zmieniła podczas całego filmu. A i ten jego uśmiech.
Toph chyba za to, że nie jest typową słodką dziewczynką, że uwielbia swoją ziemię na stopach :D i ma taki chłopięcy charakter.

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Talvee Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2010, 09:21   

Oj tak, ja też ostatnio to oglądam, w sumie jest bardzo fajnie skonstruowaną serią, zwłasczza walki-te sa świetne :)

Co do postaci to Zuko, Azula, Katara, Sokka... i chyba tyle ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ruda Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2011, 19:40   

AHA! No patrz, tyś zgłębiał wiedze, a ja jednak obstawiałam, że to jakaś mieszanka japończyzny z hamburgerami. Ale seria bardzo fajna. Obejrzałam całośc za jednym zamachem (z przerwą na siku i spanie).
Bohaterowie bardzo zróżnicowani, więc jest kogo polubic. Sam Zuko - mój faworyt, był bardzo poważny, ale jak już powiedział/zrobił/z nim zrobiono coś śmiesznego to przestawałam oddychac. Sama fabuła całkiem niezła, chociaż baardzo dużo historii pokrywających się z fillerami Naruto/Bleacha.

Obejrzałam też kinową wersję. Całośc wyglądała bardzo ładnie, postacie fajnie grały (z wyjątkiem Sokki, który nawet w połowie nie był tak zabawny jak animowana wersja), bili się też nieźle, ale powiedzmy sobie szczerze - większości nie zawarli nawet w połowie. Mogli się wogóle za to nie brac, skoro wiadomo, że nie da się całej serii uprościc do dwóch godzin. Ci co nie widzieli kreskówki pewnie będą zadowoleni, ale ja.. NO WAY!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-02-2011, 08:14   

Ruda napisał/a:
postacie fajnie grały (z wyjątkiem Sokki, który nawet w połowie nie był tak zabawny jak animowana wersja

WTF?
Zuko jęty szałem? Katara rodem ze szkolnej akademii w nauczaniu zintegrowanym?
Ruda napisał/a:
Sama fabuła całkiem niezła, chociaż baardzo dużo historii pokrywających się z fillerami Naruto/Bleacha

???

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2011, 18:49   

Żeby filery z Bleacha i Naruto miały taki poziom jak Avatar, to bym oglądał te serie dla filerów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2011, 22:41   

Jako, że wczoraj skończyłam oglądać Avatara, temat odgrzebuję.

Rany, dawno nic mnie tak nie wciągnęło. Nawet dobrze się złożyło, że byłam chora w święta, przynajmniej mogłam w spokoju pochłaniać odcinek za odcinkiem. Jestem pozytywnie zaskoczona, że twórcy zadbali o szczegóły, zwłaszcza wpływ postaci epizodycznych na zachowanie bohaterów. Przykład: zachowanie Sokki
Spoiler: pokaż / ukryj
po stracie księżniczki i przy ponownym spotkaniu Suki. Standardowy bohater kreskówki po prostu przerzuciłby się z jednej dziewczyny na drugą bez jednego spojrzenia za siebie, a tutaj nie dość, że Sokka opowiada Suki całą historię, to jeszcze wcale nie idzie mu tak łatwo zaangażowanie się w nowy związek.
Na szczęście nie ma też przesady w druga stronę i nikt nie robi za emo. W ogóle relacje między bohaterami mnie zachwyciły, szczególnie rodzinne Zuko-Iroh i Katara-Sokka sa takie pełne naturalnej troski, urocze.
Animacja to osobna sprawa: mimika bohaterów, stroje, architektura - śliczne. I sceny bendingu bardzo mi się podobały i smoki. Smoczy taniec wymiatał.

Minusem serii, sądząc z postów w tym temacie, nie tylko dla mnie, są pairingi. Tylko Suki-Sokka się broni, bardzo do siebie pasują i czuje się to przyciąganie pomiędzy nimi. No właśnie, jeśli chodzi o pozostałych to ja osobiście żadnego przyciągania pomiędzy Katarą i Aangiem oraz Mai i Zuko po prostu nie widzę. Katara cały czas traktuje awatara jak młodszego braciszka i nie mogę pojąc jakim cudem ma go nagle zacząć postrzegać jak partnera. To se ne da. No way. W ogóle mam wrażenie, ze twórcy nagle wpadli na pomysł stworzenia Kataanga i starali się pousuwać wszystkie przeszkody na drodze do tego pairingu: zabili Jeta, doczepili Harunowi wąsy (!) i zrobili z niego zupełnego statystę, a najgroźniejszemu rywalowi Aanga, Zuko, wlepili tą drętwą nudziarę. I jeszcze Zuko z uporem godnym lepszej sprawy twierdził, ze mu na niej zależy, ech, miał przy tym minę, jakby czytał z kartki, co mu scenarzyści napisali i sam w to nie wierzył. Ja tez mu nie uwierzyłam. A tak by ładnie do siebie pasowali z Katarą, grrr. Czemu zawsze muszę kibicować pairingom, których nie lubią twórcy... Miejmy nadzieję, że kolejnej serii oszczędza takich wątków.

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2011, 23:44   

Saga w pełni się zgadzam. Nie wiem nawet kiedy ten bzdurny związek Mai i Zuko się zaczął ale to beznadziejny pomysł. I ciągle się ohydnie całują (tak, pocałunki w tej serii nie są ładne). W ogóle po co wszystkich wiązać w pary? Ja zostawiłabym Zuko samego, tak samo Katarę i Aanga. Rany.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2011, 20:03   

Aang zdecydowanie powinien zostać bez pary, ma jeszcze dużo czasu, tak samo Toph. Zuko jako fire lord nie może sobie pozwolić na ten luksus, a związek z Katarą pozwoliłby przekonać wszystkich, że polityka nacji ognia naprawdę zmienia kierunek. Pewnie spotkałoby się to z opozycją wewnętrzną, ale myślę, że na fali popularności bohaterskiej "drużyny awatara" opinię publiczną mieliby za sobą. A Katara znacznie bardziej nadawałaby się na partnerkę władcy niż Mai, która dobro kraju miała w równie głębokim poważaniu jak swoją rodzinę i całą resztę świata. Howgh.

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-04-2011, 23:11   

Ysengrinn napisał/a:
Korra to zreinkarnowany Aang ;P.

Jak Aang, skoro wygląda jak owoc Zutary? :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 29-04-2011, 00:03   

A to fakt. Ale cóż, reinkarnacja nie ma wpływu na genetykę;P.

Pozwoliłem sobie dodać ankietę, starałem się uwzględnić wszystkie najbardziej popularne. Shipperzy wszystkich krajów, łączcie się!

Można zaznaczyć 2 pairingi.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 29-04-2011, 08:09   

Cytat:
Suki+Sokka (skrót jest gupi, zostanie więc olany:P)

Omn... właśnie zauważyłam >.<

I gdzie jest Zutoph? Oł łel... Stawiam na Zutarę i Toph+Sokka (niekoniecznie jednocześnie). Choć Kataang też ma swoje uroki, ale głównie ze względu na kjutność Angowego zauroczenia. Byłoby słodziej gdyby ta miłość pozostała niespełniona(aczkolwiek nie życzę Avatarowi celibatu).

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-04-2011, 08:27   

Yue Ten- ze względu na brak ciał nigdy nie skonsumowany, ale lubiany.

Swego czasu byłam za Zutarą, ale ocknął się we mnie historyczny nerd i zaczął marudzić:
końcówka wygląda jakby na oderwaną od pozostałych części, wszyscy happy, a tymczasem na zdrowy rozum Zuko ma i tak dość przechlapane*, by jeszcze wkurzać arystokrację romansem z wodną wieśniaczką. Maiko pomoże mu zyskać zwolenników

*Nacja Ognia przez sto lat żyła z wojny. Olbrzymią armię Zuko chce o tak rozwiązać- ciekawe jak? Podrzuci Królestwu Ziemi ognistych Lisowczyków? W innym wypadku niech se na czole wytatuuje "proszę pięknie o rebelię". Nie ma co, w tym aspekcie rozwalono wszystko koncertowo. Co śmieszniejsze- miesiąc mi zajęło przekonanie ludzi na forum do prawdy oczywistej, że tysięcy uzbrojonych i wyszkolonych żołnierzy nie można ładnie poprosić, żeby poszli do domu i się przekwalifikowali.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-04-2011, 08:49   

Saga napisał/a:
Aang zdecydowanie powinien zostać bez pary, ma jeszcze dużo czasu, tak samo Toph.

Pretty much this.

Zutara i skrót niewypowiadalny.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group