FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Komiks amerykański
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-01-2012, 00:09   

616 napisał/a:
Batman to badziewna postać

Tu jest pierwszy błąd.

616 napisał/a:
tylko tytuły powiązane z Batmanem

Tu jest drugi błąd. Obchodzą mnie też tytuły powiązane z Zatanną, Phantom Stranger, Birds of Pray, Teen Titans, Deathstroke i częścią magicznych postaci DC.


616 napisał/a:
Animal Man, Swamp Thing, Frankenstein, Demon Knights.

te mnie nie interesują (poza Demon Knights, które były nudne).

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-01-2012, 00:52   

Daerian napisał/a:
- Barbara Gordon zaczęła nagle magicznie znowu chodzić, po wielokrotnych potwierdzeniach samego wydawcy, że tego nie zrobią, gdyż zubożałoby to całą postać i jej wysiłek,


I pomimo tego Batgirl to jedna z fajniejszych serii, a sama Barbara to jedna z sensowniej napisanych postaci. W połączeniu z faktem, że The New 52 to w dużej mierze świeży start ma szanse zawieść tylko fanów starej Barbary.


616 napisał/a:
To dlatego, że obchodzą cię tylko tytuły powiązane z Batmanem, a te ssą z założenia, ponieważ Batman to badziewna postać.


Chyba Ty. Batman, Detective Comics, Batman: The Dark Knight rządzą bez najmniejszych wątpliwości, Batman&Robin (tak, razem z emorobinem, ma spory potencjał :D) jest ok, Batgirl rządzi. Catwoman mnie trochę zawiodła faktycznie, inne kartkuję raczej z ciekawości ale nie kupuję.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-01-2012, 12:11   

Daerian napisał/a:
616 napisał/a:
Batman to badziewna postać

Tu jest pierwszy błąd.


Bo? Nie jestem jednym z tych, którzy dają sobię wmówić, jaki to wspaniały jest ten emobufon z fetyszem nietoperza. Batman przestał być ciekawy od dawna, a jego komiksy powtarzają te same motywy, podczas gdy w występach gościnnych wszyscy tylko robią och i ach nad tym, jaki to on nie jest wspaniały. Batman mnie wkurza, ta postać nie ewoluowała od tak dawna, że to aż boli - nawet Superman się zmieniał i przechodził rozwój, Batman dalej stoi w miejscu i wreszczy "MY PARENTS ARE DEAAAD!". Jeszcze bym go może tolerował, gdyby w DC nie robiono wszystkiego, by podkreślić, jak to jest on lepszy od innych superbohaterów, bo nie ma supermocy - jeśli czytam komiksy z superbohaterami, to chcę w nich SUPERbohaterów, a nie obrażania mojego wyboru, bo scenarzysta lubi jakiegoś frajera przebranego za mysz. To tak jakbym czytał komiks w świecie DnD i wszyscy mnie przekonywali jaki to ultrazajebisty jest Złodziej i jak dużo lepszy jest od Maga czy Wojownika.

Cytat:
616 napisał/a:
tylko tytuły powiązane z Batmanem

Tu jest drugi błąd. Obchodzą mnie też tytuły powiązane z Zatanną, Phantom Stranger, Birds of Pray, Teen Titans, Deathstroke i częścią magicznych postaci DC.


TT i powiązane można spokojnie zaliczyć do powiązanych z Batmanem, Birds właściwie też (mają tam jeszcze Huntress, prawda?), Deathstorke - współczuję, jego komiks ssie, a pozotałą dwójka jest chyba w JLDark więc nei znam - niczego z Justice League w tytule nie tknę nawet patykiem.

Cytat:
616 napisał/a:
Animal Man, Swamp Thing, Frankenstein, Demon Knights.

te mnie nie interesują (poza Demon Knights, które były nudne).


A powinny, są lepsze od tego, co wybrałeś sobie. W czasie kiedy w Deathstorke spędzają czas mówiąc nam jakim badassem jest Slade, Frankenstein udowadnia, że jest Badassem. A Animal Man to czysty miód i orzeszki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-01-2012, 13:17   

616 napisał/a:
Batman dalej stoi w miejscu i wreszczy "MY PARENTS ARE DEAAAD!"

Na serio widać, że Batmana nie czytałeś od jakiś nastu lat...

616 napisał/a:
Jeszcze bym go może tolerował, gdyby w DC nie robiono wszystkiego, by podkreślić, jak to jest on lepszy od innych superbohaterów, bo nie ma supermocy

Może Cię rozczaruję, ale znowu widać od jak dawna nic o Batmanie nie czytałeś...

616 napisał/a:
To tak jakbym czytał komiks w świecie DnD i wszyscy mnie przekonywali jaki to ultrazajebisty jest Złodziej i jak dużo lepszy jest od Maga czy Wojownika.

Od kiedy wojownik ma supermoce? Nie pomyliłeś go czasem z Crusaderem, Swordsage albo Warblade? Akurat Rogue i Bard, a już zwłaszcza Factutum od Fightera są sporo lepszy, więc komiks miałby sporo racji :P I są to bardzo cool klasy.
Przy okazji - wychodzący od nastu miesięcy komiks z DnD nie ma nawet maga w drużynie, jedynie Warlocka.


616 napisał/a:

TT i powiązane można spokojnie zaliczyć do powiązanych z Batmanem

...
Wiesz co? W ten sposób 100% DC można uznać za powiązane z Batmanem, bo w każdym komiksie jest ktoś kto zna kogoś kto pracował z Batmanem.
616 napisał/a:
pozotałą dwójka jest chyba w JLDark więc nei znam - niczego z Justice League w tytule nie tknę nawet patykiem.

Patrząc na tę wyliczankę co w DC ssie dochodzę do może szokującego wniosku, że po prostu nie lubisz DC...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-01-2012, 13:34   

Lubię DC, ale nie za ich najbardziej popularne i ikoniczne postacie i zespoły. Wolę drugą i trzecią ligę, tak samo w Marvelu - nie lubię Spider-Mana czy Wolverine'a. ale lubięNovę i Herculesa.

Cytat:
Od kiedy wojownik ma supermoce?


Chodzi o to, że stając przeciwko temu samemu przeciwnikowi wojownik jest wytrzymalszy i ma większe szanse przeżyć w bezpośrednim starciu, niż złodziej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-01-2012, 14:03   

616 napisał/a:

Chodzi o to, że stając przeciwko temu samemu przeciwnikowi wojownik jest wytrzymalszy i ma większe szanse przeżyć w bezpośrednim starciu, niż złodziej.

Nie bardzo. Wojownik ma tylko więcej HP. Złodziej ma więcej sztuczek i zazwyczaj znacznie lepszą klasę pancerza.
Nie spotkałeś graczy dobrze używających złodzieja :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-01-2012, 14:16   

To primo, a secundo nie ma wiele sensu porównywanie klas w sposób:
"Stajecie na przeciwko siebie (odległość 5m) no i testujemy inicjatywę...".
DD to nie jakieś walki gladiatorów (no, może nie tylko) i wachlarz możliwości jakie mają postaci jest na tyle szeroki, że ciężko stwierdzić jednoznacznie lepszy/gorszy.

A ja komiksów zachodnich raczej nie czytuję... Coś, trudnego to wyrażenia, mnie w nich razi.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2012, 14:50   

Btw, 616 może być gorzki w sprawach komiksów, on na takie tematy rozmawia głównie na Marvel Avalon, gdzie dyskusje niejednokrotnie bywają ostre :P


Choć tak, Animal Man jest świetny. Numer #1 z New 52 jest dobrym miejscem by zacząć, bo postać uległa całkowitemu rebootowi.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-01-2012, 18:57   

Okej, pomijając paskudne rysunki, emo mode, darker and edgier, wielką sieć życia łączącą wszystko i zło trawiące naturę (mam wielką nadzieję, że nie okaże się cywilizacją) nawet da się go czytać.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-01-2012, 19:19   

Daerian napisał/a:
Okej, pomijając paskudne rysunki, emo mode, darker and edgier, wielką sieć życia łączącą wszystko i zło trawiące naturę (mam wielką nadzieję, że nie okaże się cywilizacją) nawet da się go czytać.


1. Rysunki są może i brzydkie, ale sądzę, że ten artysta został wybrany ze względu na deformacje i szkaradziejstwa, jakie musi rysować.
2. Emo mode? Co? Co?! CO?!
3. Darker And Edngier - to jest horror, to po pierwsze, po drugie, przestać cytować tvtropes, a już zwłaszcza nie tropy, które są wielkim festiwalem jęczenia i beczenia jak to rzeczy nie są same w kwiatuszka i cukierki.
4. Wielka sieć łącząca wszystko - właściwie tylko zwierzęta i nazywa się to Red. Rośliny, grzyby i tak dalej łączy druga sieć - Green.
5. Nie, nie okaże się cywilizacją, nie, biorąc przed uwagę, że nazwa Root niezbyt pasuje do cywilizacji. No i modus operandi jego wysłanników jest raczej anty cywilizacyjny, chociaż to raczej widać w Swamp Thingu.


Cytat:
Wojownik ma tylko więcej HP. Złodziej ma więcej sztuczek i zazwyczaj znacznie lepszą klasę pancerza.


I tak samo wymówki jak z Batmanem i czemu ten by mógł pokonać takiego Darkseida - bo on jest tylko silny, a Batman ma pancerz, pas i sztuczki...po prostu zaakceptujcie, że niektórzy ludzie powinni tego bufona rozdeptać w pięć sekund.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-01-2012, 19:41   

616 napisał/a:

2. Emo mode? Co? Co?! CO?!

Weźcie mnie, a nie ją! Czemu to spotyka moją córkę? Co z moim tatą?
Tak wiem, są to normalne reakcje.

616 napisał/a:

3. Darker And Edngier - to jest horror, to po pierwsze, po drugie, przestać cytować tvtropes, a już zwłaszcza nie tropy, które są wielkim festiwalem jęczenia i beczenia jak to rzeczy nie są same w kwiatuszka i cukierki.

Lubię TV Tropes. Do horroru temu jeszcze daleko, body horror jest jak dla mnie dość niskiej jakości - jest raczej brzydki i obrzydliwy niż straszny. I tak naprawdę niczemu nie służy poza tym, aby było bardziej "cool", "extra" i "darkness". Nie ma żadnego uzasadnienia fabularnego dlaczego wezwanie do serca wszelkiego życia ma się objawiać krwawieniem potokami krwi z oczu i krwawymi tatuażami na ciele, serio.

616 napisał/a:

4. Wielka sieć łącząca wszystko - właściwie tylko zwierzęta i nazywa się to Red. Rośliny, grzyby i tak dalej łączy druga sieć - Green.

Owszem, nadal jest to dokładnie ten sam motyw.

616 napisał/a:

5. Nie, nie okaże się cywilizacją, nie, biorąc przed uwagę, że nazwa Root niezbyt pasuje do cywilizacji. No i modus operandi jego wysłanników jest raczej anty cywilizacyjny, chociaż to raczej widać w Swamp Thingu.

Pocieszające. Ale to jest Rot (zgnilizna) a nie Root.

616 napisał/a:

I tak samo wymówki jak z Batmanem i czemu ten by mógł pokonać takiego Darkseida

Litości, cała scena z postrzeleniem Darkseida jest tak piękna właśnie dlatego, że 5 sekund później Batman ginie? Wiesz, to że "Batman pokona każdego przeciwnika jeśli dać mu czas na przygotowanie" to jest fanowska ironia jednak ;)
I czy ja gdziekolwiek twierdziłem, że Batman = najlepszy superbohater i że pokona każdego? Napisałem, że - 1) postać jest ciekawa 2) wbrew temu co mówisz podlega ewolucji. Mógłbyś nie wymyślać argumentów, wkładać ich w moje usta i potem na nie odpowiadać? Bardzo tego nie lubię.
Zaakceptuj też, że w oficjalnych Tierach klas DnD 3,5 Bard i Factotum są w Tier 3 (i.e. najbardziej zbalansowanym), Rogue w Tier 4, a Fighter w Tier 5 (co prawda w górnej części, a Dungeoncraft wariant podnosi do do 4). Więc tak, ogólnie Rogue jest lepszą klasą.

PS: Batman jest porównywany akurat do Wizarda, a nie Rogue btw. ze względu an specyfikę klasy Czarodzieja.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2012, 23:36   

Cóż, ja z (h)amerykańskim komiksem skończyłem jakieś 10-15 lat temu. Przez kilka ładnych lat czytałem wszystko, co mi wpadało w łapy, a będąc wyedukowanym już trochę na komiksie europejskim, nie podchodziłem do amerishitu bezkrytycznie. Prawdę powiedziawszy, z tego wszystkiego dziś sięgam sobie czasem głównie po stare Batmany, bo nadal się je dobrze czyta. Superman naiwnością raził już wtedy, a dziś... szkoda gadać. X-Men było niezłe, tzn. miało sporo dobrych opowieści (Lifedeath, Dark Phoenix Saga, Wounded Wolf), ale całościowo wpadało w pułapkę opery mydlanej, tak więc w pewnym momencie zabijanie w kółko Jean Grey i jej wskrzeszanie/klonowanie mnie zaczęło śmieszyć. Cała idea zabijania tylko po to, by po pewnym czasie postać wskrzeszać skutecznie niszczyła przyjemność czytania tego komiksu i odbierała mu sporo. Punisher był w zasadzie historią z trochę innej beczki, jakby podobną do Batmana, ale tam kilogramy ołowiu zastępowały klimat, dlatego wolałem gacka. Spawn był tak mhroczny, że odleciałem od niego z gwizdem, poza tym nigdy nie lubiłem kreski MacFarlane'a.
Po latach nie najgorzej broni się wciąż Spiderman, to jedna z nielicznych postaci z komiksów superbohaterskich, która dała się polubić. Na dodatek, Peter miał życie, rodzinę, przyjaciół, którzy świetnie uzupełniali jego makrokosmos. Połączenie wątków superbohaterskich z obyczajowymi dało tu bardzo dobry efekt. Poza tym, w Spidermanie zmarłych wskrzeszano jednak ciut rzadziej.
Avengers mnie odrzucili, podobnie było z JL. Z "grupowych" fajnie wypadali The New Warriors, zaś humor niektórych bohaterów, jak Nova czy Speedball, czynił ten komiks dość świeżym. Równie dobrze wypadał Hulk z czasów Pantehonu, ale z tego wydano u nas tylko jeden zbiorczy tom. Fajny i całkiem przyjemny w lekturze był Ghost Rider. I to w zasadzie wszystko. Gdy ostatnio próbowałem do tego wrócić, sięgając po kilka nowych rzeczy (m.in. nową wersję Wonder Woman) odkryłem, że jednak na tle np. mang shonen komiksy superbohaterskie już mnie zupełnie nie bawią). Za shonenami też nie przepadam szczególnie, ale gdy trafię na lepszego, to jestem w stanie go czytać. Tego, co tworzą Marvel i DC, już nie.
Oczywiście, na superbohaterach komiks zachodni się nie kończy, bo "XIII, "Sandam", "Preacher", Hitman", "Baśnie" też tam powstały i czyta się je lepiej od przygód gości w trykotach...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-01-2012, 01:36   

Daerian napisał/a:
616 napisał/a:

2. Emo mode? Co? Co?! CO?!

Weźcie mnie, a nie ją! Czemu to spotyka moją córkę? Co z moim tatą?
Tak wiem, są to normalne reakcje.


Mógłbyś nie obrażać więc ludzi nazywając ich emo, tylko dlatego, że mają normalne reakcje emocjonalne?

Cytat:
616 napisał/a:

3. Darker And Edngier - to jest horror, to po pierwsze, po drugie, przestać cytować tvtropes, a już zwłaszcza nie tropy, które są wielkim festiwalem jęczenia i beczenia jak to rzeczy nie są same w kwiatuszka i cukierki.

Lubię TV Tropes. Do horroru temu jeszcze daleko, body horror jest jak dla mnie dość niskiej jakości - jest raczej brzydki i obrzydliwy niż straszny. I tak naprawdę niczemu nie służy poza tym, aby było bardziej "cool", "extra" i "darkness". Nie ma żadnego uzasadnienia fabularnego dlaczego wezwanie do serca wszelkiego życia ma się objawiać krwawieniem potokami krwi z oczu i krwawymi tatuażami na ciele, serio.


Nie zgodzę się, to pomaga budować klimat i nastrój, jakiego nie znajdziemy w innych komiksach.

Cytat:
Litości, cała scena z postrzeleniem Darkseida jest tak piękna właśnie dlatego, że 5 sekund później Batman ginie?


TAK!

Cytat:
Wiesz, to że "Batman pokona każdego przeciwnika jeśli dać mu czas na przygotowanie" to jest fanowska ironia jednak ;)


Ludzie to traktują poważnie, nie widziałem chyba nikogo, kto by twierdził coś takiego ironicznie na całym internecie.

Cytat:
I czy ja gdziekolwiek twierdziłem, że Batman = najlepszy superbohater i że pokona każdego?


Nie, ale zacząłeś mi nawijać, jaki to Złodziej jest lepszy od Wojownika, co mi się właśnie z tym skojarzyło. Przekonywanie mnie, że złodziej sobie poradzi lepiej w walce z o wiele silniejszym przeciwnikiem, którego wojownik bierze na klatę i rozwala to dla mnei to samo co twierdzenie, że Batman lepiej od Supermana pokona Darkseida.

Cytat:
1) postać jest ciekawa 2) wbrew temu co mówisz podlega ewolucji.


1) Gdzie? 2) Gdzie?

Cytat:
Mógłbyś nie wymyślać argumentów, wkładać ich w moje usta i potem na nie odpowiadać? Bardzo tego nie lubię
.

Nie miałem takiego zamiaru. Ale twój argument o złodzieju to dla mnie coś na poziomie właśnie takiego twierdzenia, że Batman może każdego pokonać bo głupiiniemożliwydozrealizowaniapowódnumer482.

Cytat:
Zaakceptuj też, że w oficjalnych Tierach klas DnD 3,5 Bard i Factotum są w Tier 3 (i.e. najbardziej zbalansowanym), Rogue w Tier 4, a Fighter w Tier 5 (co prawda w górnej części, a Dungeoncraft wariant podnosi do do 4). Więc tak, ogólnie Rogue jest lepszą klasą.


Nie obchodzi mnie kto jest jaki tier, kiedy pędzi na mnie lew, będę się chował za wojownikiem, a nie złodziejem albo bardem.

Cytat:
PS: Batman jest porównywany akurat do Wizarda, a nie Rogue btw. ze względu an specyfikę klasy Czarodzieja.


Co on ma wspólnego z Magami? To jest własnie fanboyostwo w czystej postaci - Magowie są przepakowani, to i Batman jest magiem bo jest niepokonany. Batman to normalny człowiek, po przełożeniu superbohaterów z supermocami na klasy i zdolności w DCU on zostaje z niczym tylko garstką gadżetów.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-01-2012, 02:14   

616 napisał/a:
Cytat:
1) postać jest ciekawa 2) wbrew temu co mówisz podlega ewolucji.


1) Gdzie? 2) Gdzie?


A powiedz może, ile i gdzie Batmana czytałeś, to łatwiej będzie wypunktować, gdzie, jeżeli sam tego nie widzisz. Bo na razie jako żywo wygląda to tak, jakbyś był z góry uprzedzony, tak naprawdę nie mając o Batmanie bladego pojęcia i sprowadzając go do jedno-akapitowego podsumowania, co dałoby się równie na siłę zrobić z absolutnie każdą postacią komiksową i jako żywo wygląda jak czyste trollowanie. Nikt ci nie broni Batmana nie lubić, ale twierdzenie, że jest płytszy, nudniejszy, czy gorszy od innych postaci komiksowych bez popierania tego żadnymi argumentami stawia cię w dość kiepskiej pozycji do żądania argumentów od rozmówców.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-01-2012, 02:40   

Vodh napisał/a:
616 napisał/a:
Cytat:
1) postać jest ciekawa 2) wbrew temu co mówisz podlega ewolucji.


1) Gdzie? 2) Gdzie?


A powiedz może, ile i gdzie Batmana czytałeś, to łatwiej będzie wypunktować, gdzie, jeżeli sam tego nie widzisz. Bo na razie jako żywo wygląda to tak, jakbyś był z góry uprzedzony, tak naprawdę nie mając o Batmanie bladego pojęcia i sprowadzając go do jedno-akapitowego podsumowania, co dałoby się równie na siłę zrobić z absolutnie każdą postacią komiksową i jako żywo wygląda jak czyste trollowanie. Nikt ci nie broni Batmana nie lubić, ale twierdzenie, że jest płytszy, nudniejszy, czy gorszy od innych postaci komiksowych bez popierania tego żadnymi argumentami stawia cię w dość kiepskiej pozycji do żądania argumentów od rozmówców.



Okej, tak z głowy, bo coś mogłem przeoczyć:
- Batman Vs Predator II
- Posiadam całą masę komiksów z Batmanem wydawanych przez TM-Semic dawno temu, zacząłem zbierać od roku 96
- Czytałem też sporo komiksów zagranicznych, jak trochę runu Granta Morrisona czy parę numerów Kevina Smitha a parę innych autorów.
- A po za tym to Kingdom Come, Zagłada Gotham, Azyl Arkham, Co Się Stało Z Zamaskowanym Krzyżowcem, Killing Joke, fragment Dark Knight Strikes Again, Hellboy/Batman/Starman, JLA/Avengers, Hush
- Wszystkie filmy Burtona, Shumachera i Nolana.
- Animowanego Batmana parę odcinków, batman Beyond, Justice Leagu/Justice League Unlimited, Superman/Batman: Public Enemies
- Występy gościnne w innych komiksach.

Za wyjątkiem Whatever Happened With The Caped Crusader, dwóch ustatnich numerów semicowego Batman & Superman i występu w Planetary/Batman nietoperz to rzecz, która najmniej mnie obchodzi. No, może jeszcze jako stary Bruce Wayne w batman Beyond. Facet mnie nudzi, nie widzę w nim żadnego rozwoju, ani ewolucji, zawsze jest taki sam i zawsze działa mi na nerwy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group