FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  Następny
  Avatar: Legend of Korra [spoilery]
Wersja do druku
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 19-08-2012, 12:23   

W przyszły weekend Nickelodeon puści pierwszy odcinek Legend of Korra po polsku.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 19-08-2012, 18:24   

Po obejrzeniu serii mam jeden komentarz do całości.



Spoiler: pokaż / ukryj
Kto wpadł na pomysł zanimowanie Alery Butchera? >D


Pozatym, reaction faces, faces everywhere.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 13-09-2012, 20:51   

O bogowie. To było straszne. Miałam kilka uwag do Airbendera jednak generalnie byłam zachwycona. Legend of Korra mnie z kolei zawiodło. Ja lubię pairingi. Ale jakoś ani poprzednia ani ta seria nie ma do nich szczęścia, życzyłam wszystkiego najlepszego Korrze i Tahno :< W zasadzie trudno mi napisać coś konstruktywnego bo ostatnie dwa odcinki rozwaliły serię w moich oczach.

Nowy Team Avatar strasznie mocno mi zgrzytał, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie widziałam pomiędzy nikim prawdziwej więzi. Nawet rodzeństwo było dosyć cienkie. Sokka i Katara mimo wszystko przyzwyczaili mnie do bardzo prawdziwych relacji bratersko-siostrzanych (btw też szaleję na punkcie Sokki i rozpływałam się widząc jego starszą wersję). A Mako nie lubię właściwie od 4 odcinka. Zawiódł Asami bardzo mocno. Korrze też się dziwię, że nie miałą problemu z tym, że odbija dziewczynie faceta. Na początku byłam Korrą zachwycona ale kiedy widziałam co wyprawia z Mako zachwyt mi przeszedł. Spodziewałam się jednak kogoś o twardszym charakterze. Ain mimo wszystko miał w sobie tę twardość już jako 12 latek. Korra nie. Btw wszyscy piszą o nich jak o nastolatkach ale ja ich traktuję jak ludzi 19-20 letnich. Apropo wieku. Iroh. Z TYM głosem. Zaczęłam się dziko śmiać, bo po pierwsze pasował mu jak pięść do nosa (co to za pomysł, żeby używać tego samego aktora? Oszczędności?) i był zwyczajnie za młody, a po drugie why-so-serioussss? Uwielbiam takie postaci jednak poza samym elementem komediowym (TE MINY) nie miał zbyt wiele do zaoferowania. Moim zdaniem najbardziej zaszkodził postaciom setting. Nie mogłam się też nadziwić metalbenderom... Rozumiem, że pan zamaskowany mógł ich zaskoczyć ten 1 i 2 raz ale zdziwienie za każdym razem jak równe ludziki używały elektryczności to było trochę za dużo. Z postaci moim mistrzem jest zdecydowanie synek (PRISON BREAAAAK) i scena jak pomagali Lan. I zgadzam się, też chcę flashbacki z okresu jak ona i TenSoon (niestety po przeczytaniu Mistborna jak tylko usłyszałam imię naszego Airbendera to nie byłam w stanie zapamiętać go inaczej) byli razem. Ja chcę Last Airbendera jeszcze raz T___T A wiem, że nie obejrzę bo od hintów Zutarowych mnie szlag trafi. Twórcy z uporem maniaka pierniczą najlepsze pairingi. Sigh. Ależ bym chciała zobaczyć dzieci Sokki i Suki, wyobrażam sobie syna takiego trochę w typie Tahno i koniecznie drag queen...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-09-2012, 20:57   

Ja wiem, że niemerytorycznie, ale...

Salva napisał/a:
Ain

AANG!

Salva napisał/a:
Lan

LIN!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-09-2012, 21:11   

GoNik napisał/a:
Ja wiem, że niemerytorycznie, ale...

Ale to przecież jest jak najbardziej merytorycznie. :D

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-09-2012, 10:15   

xD A już miałam nadzieję, że ktoś coś ciekawego napisał. Powiedzmy, że miałam mały problem z imionami :>

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-09-2012, 21:28   

http://www.bleedingcool.com/2012/09/25/grace-randolphs-stacktastic-the-legend-of-korra-season-2-spirits-preview/
Wygląda na to, że ze względu na wyjątkowo wysoką oglądalność Korra będzie miała 4 sezony. Wolałbym, gdyby to było planowane od początku, niż wynikało ze skoku na kasę.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-09-2012, 09:42   

A niech sobie nawet wynika z isamistyczno-ekstremistycznych poglądów reżysera, jeśli będą na znośnym poziomie. Pozostaje poczekać w nadziei, że sezon drugi będzie sensowniejszy niż pierwszy.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2012, 21:53   

Ugh... obejrzałem sobie rzutem na taśmę obie serie i trzeba przyznać, że druga na razie wypada nijako. Przede wszystkim Avatar był strasznie prosty. Postaci były proste i fabuła była prosta. Takie coś trudno jest skopać, a może być bardzo satysfakcjonujące. Korra został zrobiona tak, że wszystko powinno być skomplikowane. Przede wszystkim relacje między bohaterami. To zwyczajnie nie wychodzi przy natłoku akcji i wtłaczaniu fabuły w dość szybkim tempie. Poza tym pomimo doroślejszego settingu wszystko nadal jest PG-13. W zasadzie nie powinno mnie to dziwić, ale jak zawsze boli.
Bardzo mocno brakuje tu takiej postaci mentorskiej jaką był Iroh. Teraz nastolatki są stawiane na tym samym poziomie co starsi mistrzowie.
Wydaje mi się również, że szykują się problemy z powerlevelami. Jak za szybko przedstawi się zbyt potężne postaci, to później nie ma co pokazywać.
O trójkątach ie chce mi się nawet gadać...
Z drugiej strony nie powinienem tak narzekać po pierwszych 13 odcinkach, bo w Avatarze też nie było tu jakichś szczególnych fajerwerków.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-09-2012, 22:53   

vries napisał/a:

Z drugiej strony nie powinienem tak narzekać po pierwszych 13 odcinkach, bo w Avatarze też nie było tu jakichś szczególnych fajerwerków.

No właśnie nie było - było leniwe rozwijanie akcji i opowieści, na fajerwerki przyszedł czas później. A Korra serwuje nam ciężkie niewypały już na dzień dobry ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-09-2012, 08:46   

vries napisał/a:
Wydaje mi się również, że szykują się problemy z powerlevelami. Jak za szybko przedstawi się zbyt potężne postaci, to później nie ma co pokazywać.
No co ty, zostały nam przynajmniej dwie postaci, które potrzebują level-upów: Mako i Bolin zdecydowanie potrzebują nauki prawdziwego bendingu, bo w walkach poza Areną pro-bending tak naprawdę jest dość bezużyteczny i tak daleki od prawdziwego bendingu jak tylko można, skoro już podstawy się rozmijają. Zresztą Korra też musi popracować nad swoim duchowym aspektem, bo dla mnie to, że będąc w dołku, połączyła się z Aangiem, nic nie znaczy. Żebyście wiedzieli, jakie ja mam wizje, jak jestem zdołowana.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-07-2013, 10:37   

http://www.youtube.com/watch?v=7ftLm52V1y0 <- trailer 2 sezon Korry, Book of Spirits.

Moje przemyślenia:
- Waterbenderzy stają się nowymi Firebenderami, ale przynajmniej jak na razie nie zabijają mam losowych postaciom.
- Jej, poznamy pierwszego Avatara (młody pan z bródką)!
- Miło że wraca sowa, ale Face Stealer też ma być (lepiej żeby jego brak w trailerze był tylko przykrywką!).
- Zapowiada się ciekawe, premiera gdzieś we wrześniu.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-07-2013, 22:09   

Daerian napisał/a:
- Miło że wraca sowa, ale Face Stealer też ma być (lepiej żeby jego brak w trailerze był tylko przykrywką!).

I jeszcze demoniczna czteroręka panda ^^
Duchy rządzą nie ma co!

A swoją drogą widzę, że będzie trochę więcej Jinory, a nawet wygląda na to, że moja ulubienica wyjdzie na pierwszy plan, jako jakiś rodzaj medium albo się mylę i to tylko fragmenty jednego odcinka w stylu, "dziecko się nam zgubiło w świecie duchów i trzeba je ratować". Oby nie.

Co do villanienia się waterbenderów to nie był bym taki pewien - wygląda mi to raczej na dość niejednoznaczny konflikt z armijną flotyllą (wywołany być może zamętem w duchoświecie).

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2013, 21:52   

201 i 202

Dobry start nowego konfliktu. Wszystkie nowe i nowe-stare (ojciec Korry) postacie są dobre albo bardzo dobre, także wujaszek. Wiadomo od początku że kręci, ale ma racje widzą problem z odejściem od tradycji.
Mako się nieco poprawia, ale Korra jedynie ma jakieś powody by być taka jaka jest. Bolin powinien trzymać się z Asami a nie dobierać się do jakiejś złej bliźniaczki, choć jest ona urocza.
Zobaczymy jak to się dalej potoczy, będzie się działo.

Spoiler: pokaż / ukryj
Wszystko się zmieniło gdy zaatakowało Plemię Wody

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-09-2013, 02:17   

Ach to już wrzesień! A miałem się pouczyć...

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 12 z 20 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group