FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
  Współpraca z AG w formach różnorakich
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 29-09-2005, 19:31   

*marudnośc mode on*
ale hentaja mogli ładniejszego wybrać =='

Ogólnie przypomina mi stary portal Kawaii,

a poza tym, czy my nie jesteśmy złośliwi? :}
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 29-09-2005, 19:41   

To samo miałem powiedzieć:}. To obecnie najżywotniejszy temat na forum. Pastwimy się jak stado sępówXD.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-09-2005, 19:52   

Cytat:
Teraz wygląda jak opakowanie Pampers dla chłopczyków. Albo jogurt z Domestosem...
...z logo wody mineralnej na górze...

Anime Gate napisał/a:
Aktualnie jest(są) 44 razy ściągany i 15 Kategorie w naszej bazie
Moja być Jedi. Myster Jedi. Po polskiegi, mówić ładnie.

Anime Gate napisał/a:
Forum Anime-Gate.pl Strona Główna -> Anime Wszystkie czasy w strefie EST (Australia)
No, to wiemy gdzie jesteśmy... Wiwat antypody! Wykonaliśmy planetarny skok by przybliżyć się do Japonii! _^_

Podsumowując - ohydna lodówka bez polotu, którą można pomylić z dowolną inną...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 29-09-2005, 19:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2005, 19:57   

Taa, hentai prześliczny jest. Wygląda jak jakaś taka stara gra pod DOSa (tak, dziecko czasem przegląda portale z grami hentai - niektóre te obrazki z nowych produkcji bywają prześliczne i zupełnie ubrane! XDD) i na tych screenach momentami takie krzywe, że ja bym lepiej narysowała...


Ale ogólnie jestem ciekawa, co zdziałają i czy cokolwiek. I czy ktokolwiek będzie na te filmy chodził. Bo mam niejasne wrażenie, że nawet taki Appleseed (nie widziałam, bazuję na waszej opinii) mógłby się publiczności przyzwyczajonej do kina amerykańskiego wydawać wspaniały, gdyby rzeczywiście udało im się zwabić widzów na seans. Trójwymiarowe toto, kosmiczne toto, pełne akcji (zakładam), nieskomplikowane specjalnie... Jeśli jeszcze do tego Głębokie... Cud, miód i orzeszki dla przeciętnego polaka XD

Przy czym to nagłośnienie w mediach zaiste duże jest... XD

Uwierzę, kiedy ludzie zaczną mnie pytać, czy jako fanka już byłam na najnowszym superanime w kinie. Jak zaczną wypytywać się, co o tym sądzę bądź dziwić się, że nie byłam, bo mi szkoda pieniędzy. Czyli chyba nie uwierzę wcale? ^^"

A strona była już ładniejsza w tamtych kolorach ^^" Powiedziała przynajmniej właścicielka emerytowanej karty graficznej, na której obecna kolorystyka wygląda jak przeciętna niebieska bluzeczka mocno przeciętnej młodej damy. Która to dama bardzo chce się wyróżnić przez kolory i ich odblaskowość. Takie odcienie to ujma dla najwspanialszego koloru świata, o! XD


Złośliwi? Nienoskąd ^___^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 29-09-2005, 20:08   

Cytat:
nawet taki Appleseed (nie widziałam, bazuję na waszej opinii) mógłby się publiczności przyzwyczajonej do kina amerykańskiego wydawać wspaniały, gdyby rzeczywiście udało im się zwabić widzów na seans.


Jest problem. "Prafciwi fani" wieszają na tym filmie psy. A więc na pytanie, czy warto iść na seans odpowiedzą "AAARGH! To takie dno, że szkoda gadać!/Jak mogli tak zbaszcześcić moją ulubioną mangę!?/Nawet nie zbliżaj się do kina, niewierny psie!" Ja wiem, że oni swą ofertę kierują głównie do ludzi "nowych i spoza fandomu", ale ci ludzie tym bardziej będą pytać lepiej obeznanych.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-09-2005, 20:23   

bede zlosliwa......... jesdi ma koncept - jesli mu wyjdzie, to jego szczescie, skorzystamy na gratisach. jak nie, to jesli my kiedys bedziemy mieli koncept, to juz bedziemy madrzejsi o to jak tego nie robic
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 29-09-2005, 20:27   

ale ja i tak się wybiorę :) chociaż mnie 3d nie pociaga. jednakże chciałabym to oglądnąć i potem z czystym sumieniem wieszać psy :}
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2005, 20:30   

Zależy. Są ludzie mało obeznani. A wręcz bardzo mało obeznani. A do kina chodzą po to, żeby zaszpanować, że idą, żeby obejrzeć najnowsze dzieło akcji i żeby być na czasie. I jak tacy uslyszą od swoich kolegów, że się fajnie biją i są fajne roboty, albo zobaczą w telewizji trailer z akcją rodem z gwiezdnych wojen (a wręcz lepszą, zawsze twierdzę, że niektóre rzeczy ta się tylko narysować) to też pójdą. A co ich będzie interesowała jakaś dziwna terminologia na plakacie. Japońska bajka znaczy się? Jeee, Dragonball! Zawsze lubiłem Dragonballa! Nie wszyscy mają kontakty z fanami. Tym bardziej ze w miarę prawdziwymi, tzn takimi, co odróżnią dobre anime od średniego. Przypominam, że wciąż znakomita część tego tzw fandomu to dzieci kawaii, mangi dragonballa i tym podobnych.

(Niniejszym raz jeszcze zrobiłam to, z czego usiłuję się wyleczyć. A mianowicie dzielenie społeczeństwa, szczególnie mej kategorii wiekowej, na 'ja i moje otoczenie' oraz 'ci gorsi' ^^""" Ale co ma zrobić dziecko z ziomalskiej dzielnicy? XD)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-09-2005, 21:23   

ka_tka napisał/a:
(Niniejszym raz jeszcze zrobiłam to, z czego usiłuję się wyleczyć. A mianowicie dzielenie społeczeństwa, szczególnie mej kategorii wiekowej, na 'ja i moje otoczenie' oraz 'ci gorsi' ^^""" Ale co ma zrobić dziecko z ziomalskiej dzielnicy? XD)

Ego te absolvo.
~_^
A dalej będzie gorzej... niestety, tak już jest z nami, faryzeuszami, uczonymi w piśmie i anime, adeptami sztuk tajemnych, matematyką, historią, biologią, fizyką (...długa lista...) zwanych...
Ale będzie dobrze, jesteś jedną z naprawdę nielicznych znanych mi osób które są tego dzielenia świadome...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 29-09-2005, 21:32   

Ale ten pomarańczowy był zupełnie ładny! Wprawdzie mam tak ciemny monitor, że jeśli coś jest ciemne, to u mnie czarne i kropka, więc mój punkt widzenia może się znacząco różnić... Ale u mnie był bardzo przyjemny i tyle.

Natomiast niebieski jest wściekły, niebieski (jak 90% znanych mi portali, aż szkoda, że bez szarych dodatków), wali po oczach i nie ma w nim nic charakterystycznego. No, może poza falą tsunami o fakturze sugerującej, że ma w rodzinie jakiś drzeworyt, w zestawieniu z gładziutkimi liniami laya po lewej - po prostu się gryzie.

Na mnie i tak największe wrazenie zrobiły gigantyczne obrazki przy newsach. Normalnie im tylko avatarków brakuje przy nickach (nazwiskach? XD)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2005, 12:25   

Serika napisał/a:
Na mnie i tak największe wrazenie zrobiły gigantyczne obrazki przy newsach. Normalnie im tylko avatarków brakuje przy nickach (nazwiskach? XD)
Przecież mówili, że portal jeszcze jest w trakcie rozbudowy. Poczekaj, to i awatarki się pojawią :)

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-09-2005, 14:08   

Anime Gate napisał/a:
30-08-2005 o godz. 23:17:49
Przesunięta premiera "Submarine 707R"

Premiera DVD anime Submarine 707 Revolution (Okręt podwodny 707) została przesunięta na 20 października 2005.

07-09-2005 o godz. 20:06:48
Przesunięta premiera ''Tristii''

Data premiery anime "Tristia of The Deep Blue Sea" została przesunięta na styczeń 2006 roku.
SAME POZYTYWNE WIEŚCI.
Coś mi się zdaje, że do szefów Vision zaczyna docierać rzeczywistość...

Gdyby ktoś był naprawdę okrutny, to znalazłby RAWy i zrobił fansub, i puścił na TDT _^_

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
darkrael Płeć:Mężczyzna
Tańczący z przecinkami


Dołączył: 06 Mar 2005
Skąd: Janów Lubelski
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2005, 15:08   

No brawo, profesjonalny portal na niepodpisanym nuku, czyli minimum roboty, zadnych nakladow finansowych. Naprawde myslalem, ze bedzie lepiej, a tego nawet nie mozna nazwac portalem z prawdziwego zdarzenia, co druga strona o anime ma taka funkcjonalnosc :) A ja myslalem, ze moze zrobia cos jak gry online.... oj durny durny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064223
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 30-09-2005, 16:55   

"News, news, New, new, Technology, technology, Headlines, headlines, Nuke, nuke, PHP-Nuke, phpnuke, php-nuke, Geek, geek, Geeks, geeks, Hacker, hacker, Hackers, hackers, Linux, linux, Windows, windows, Software, software, Download, download, Downloads, downloads, Free, FREE, free, Community, community, MP3, mp3, Forum, forum, Forums, forums, Bulletin, bulletin, Board, board, Boards, boards, PHP, php, Survey, survey, Kernel, kernel, Comment, comment, Comments, comments, Portal, portal, ODP, odp, Open, open, Open Source, OpenSource, Opensource, opensource, open source, Free Software, FreeSoftware, Freesoftware, free software, GNU, gnu, GPL, gpl, License, license, Unix, UNIX, *nix, unix, MySQL, mysql, SQL, sql, Database, DataBase, Blogs, blogs, Blog, blog, database, Mandrake, mandrake, Red Hat, RedHat, red hat, Slackware, slackware, SUSE, SuSE, suse, Debian, debian, Gnome, GNOME, gnome, Kde, KDE, kde, Enlightenment, enlightenment, Interactive, interactive, Programming, programming, Extreme, extreme, Game, game, Games, games, Web Site, web site, Weblog, WebLog, weblog, Guru, GURU, guru, Oracle, oracle, db2, DB2, odbc, ODBC, plugin, plugins, Plugin, Plugins"

Niech mi ktos wytłumaczy.... Keywords to sa te słowa, wg których szuka wyszukiwarka?? ...
a na fali sa wszelkie open source, free, linuxy itp???
...
aha..
no comment...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2005, 17:50   

....
Myślałem, że żartujesz, więc sprawdziłem
...
i okazało się, że jednak mówiłaś poważnie. Co więcej, jest jeszcze lepiej. Na perwszej stronie (tej z "intrem") są nieco inne słowa kluczowe do wyszukiwań:

<META NAME="KEYWORDS" CONTENT="anime-gate, anime gate, vision, Appleseed, Tristii, Submarine 707R, Renzu, Casshern, Hero, Dom latających sztyletów, anime, erotyka, filmy, live, asian, cinema, asian cinema, kinematografia, azjatycka, fanowskie spotkania, konwenty, download, forum, artykuł, magazyn">

mając w keywords słowa live, asian i erotyka, pozostałych już na prawdę nie potrzebują

pytań więcej nie mam

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group