FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 55, 56, 57  Następny
  Bleach
Wersja do druku
ronin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2007, 23:02   

Po obejrzeniu bleach nr. 127,
mam obawy iz zacznie sie w nim dziac analogicznie do d.graymana.
Nudy i jeszce raz nudy. Na dodatek powrot do Inoue, i zainteresowanie pewnego pana, wietrzy nastepne 5 odcinkow o jej treningu. Brrrrrr
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2007, 11:53   

Chapter 277
Przwidywalne do bólu. Bleach schodzi na psy, mam nadzieję, że Ichigo zginie, aktualnie jest to najbardziej denerwująca mnie postać (nie licząc Inoue), a ten Grimmjaw wcale też nie jest taki fajny. Podobnych postaci jest w innych mangach na pęczki, tylko krzyczy i krzyczy wyświechtany tekst
Spoiler: pokaż / ukryj
"Ratuję cię tylko po to bym mógł cię potem zabić"
.
Ulquiorra za to jest fajny, póki co najbardziej interesująca postać pośród Arrancarów. Nie rozumiem natomiast co wy macie do Chada (który swoją drogą pokonałby Ichigo bez żadnych problemów gdyby nie używali swoich mocy), a już tym bardziej do Urahary. Obie te postacie wymiatają, ale zostały zepchnięte na margines. Ciągle tylko Ichigo, Ichigo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2007, 13:02   

Ep 127, a mnie się podobało. Jakoś tak utożsamiam się z Inoue. Pod pewnymi względami przypomina mi mnie, szczególnie w momentach zwątpienia. W tej serii wszyscy są tacy przepakowani, dobrze czasem zobaczyć takie zwyczajne, ludzkie rozterki. I nie wydaje mi się, żeby Inoue była jakoś szczególnie marudna w tym odcinku, podeszła do sprawy dość realistycznie. Do tego Rukia, ale z niej równiacha, znowu zyskała w moich oczach ;)

W ogóle strasznie babski ten odcinek. Najpierw Matsumoto (i świetny unik Keigo), potem świetne wejście Hiyori :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2007, 21:14   

hm, na wstępie tego postu będącego moim pierwszym, chcę wszystkich serdecznie powitać. ^^.... a wracając do tematu:

Do Bleach'a namawiała mnie dość mocno grupa znajomych, a ja im bardziej się mnie do czegoś namawia, tym bardziej się na to coś blokuję. Ale że nie miałam co robić (po maturach mam dłuuuugie wakacje) stwierdziłam, że zobaczę czy to anime faktycznie jest fajne. No i jest. :D
Fajna akcja, niezły humor, główne i poboczne (chyba przede wszystkim poboczne) postaci... Zanim się zorientowałam, już zostałam wessana. ^^
Moim ulubionym bohaterem nadal jest Renji i szczerze mówiąc ciągle wierzę, że pokaże na co go stać. Ma charakterek i potrafi wykorzystać swoje słabości na swoją korzyść - rozdział 275. :)
Ep. 127
Cytat:
Jakoś tak utożsamiam się z Inoue. Pod pewnymi względami przypomina mi mnie, szczególnie w momentach zwątpienia. W tej serii wszyscy są tacy przepakowani, dobrze czasem zobaczyć takie zwyczajne, ludzkie rozterki.

też tak uważam.... Co do Inoue - nie jestem jakąs jej fanką i na ogół nie przepadam za tego typu bohaterkami, ale ona wydaje mi się jeszcze taka w miarę sensowna. A czy nieprzydatna? No nie wiem, ale zawsze mi się wydawało, że "jednostka medyczna" jest ważnym elementem drużyny idącej na wojnę. A to że w samej walce jest beznadziejna? Cóż, nie można być dobrym we wszystkim...
Ale odcinek taki nie za bardzo ciekawy szczerze mówiąc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2007, 17:30   

Bleach 128
Filler jak sto pięćdziesiąt, ale nieźle się oglądało i nawet ciekawi mnie co będzie dalej.
Rozśmieszył mnie seiyuu Ikkaku, kiedy przyduszał tego dzieciaka. Jak ja lubię takie wrzaski w anime.
Kącik Gina jak zwykle uroczy. Przypomniał mi się fragment fika, który ostatnio czytałam:
Spoiler: pokaż / ukryj
Grimmjow vowed to never call upon his zanpakutou in front of an enemy he wasn’t certain he could kill – this was out of sheer humiliation, for he couldn’t bear for anyone to hear him yell, “Scream, Fluorescent Supernova!” and live to tell about it.
:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2007, 17:43   

No właśnie, filler, ale fanów Rangiku nie powinien odstraszyć. Mnie, szczerze mówiąc, też nie odstraszył, Bleach chyba ogólnie stracił już tę umiejętność wobec mojej osoby. I nawet jestem trochę zainteresowana wątkiem pyskatego dzieciaka i tego Arrancara.
Gin jak zwykle uroczy, a Grimmjow standardowo wzbudza we mnie pozytywne odczucia.
Swoją drogą, chciałabym zobaczyć fillery w formie humorystycznych historyjek z Hueco Mundo.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-06-2007, 15:35   

Piszę tutaj żeby nie śmiecić w temacie o najświeższych rozdziałach mang. Skąd Wam się wziął pairing Ishida Orihime ?!! Fascynuje mnie to... Szczerze mówiąc ja nie widzę ani jeden pary w Bleachu... Ewentualnie naprawdę mogę się zgodzić na parę Ulqiora x Naczelny Chodzący Fanserwis Bleacha. Ale ja Ulqiorze jeszcze tak źle nie życzę, nawet go lubię mimowszystko...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-06-2007, 15:43   

Salvuś.... bo... bo tak! Niestety lepszego wytłumaczenia chyba nie ma >.>

Za to Hime x Ulquie... błeh, też mu tego nie życzę. Już szybciej przełknę Grimm x Ulquie .___. (naprawdę, ten pairing mnie TAK odrzuca, ze nawet yaoja bym mogła zaakceptować)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-06-2007, 16:07   

Salva napisał/a:
Skąd Wam się wziął pairing Ishida Orihime ?!!

Wydaje mi się, że z łuku Soul Society. Tam dosyć dobrze im się współpracowało. Poza tym każdej innej osoby w potencjalnym pairingu z Orihime byłoby szkoda.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-06-2007, 16:15   

A ja Ishidę lubię, co prawda po tym co wyprawiał w anime z Bounto należałoby mu się. Ale ja go mimo wszystko jednak lubię...

Za to tracę nadzieję co do Gina. Coraz częściej mi się wydaje że autor normalnie o nim zapomniał...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2007, 16:19   

Masz rację, fm. Oni się tam w miarę dobrze dogadywali, Ishida męsko wymknął się do Hueco Mundo, żeby ratować Księżniczkę, to podchwycono ideę. Chociaż ona to tak nie za bardzo wygląda na chętną do związku z Uryuu w tej swojej wielkej i szlachetnej miłości do Ichigo.
Ja to bym się chętnie zapytała, skąd ludzie wzięli pomysł na Renji/Tatsuki. Przecież oni się chyba nawet nie znają za bardzo.

Cytat:
Za to tracę nadzieję co do Gina. Coraz częściej mi się wydaje że autor normalnie o nim zapomniał...


O Vaizardach też. I o "paru" innych postaciach. Ale Gina powinien bardziej wyeksponować, onj przynajmniej w tym Hueco Mundo jest. To samo tyczy się Tousena, ale jego nie lubię, to nie narzekam.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-06-2007, 16:32   

Po zobaczeniu dowodu na wielką miłość /ktoś to naprawdę na poważnie gdzieś napisał, szkoda że nie zapisałam sobie/ Gina do Rukii nic mnie już nie zdziwi...


Ja mam wrażenie, że autor zdecydowanie przedobrzył. Drugie tyle odcinków Bleacha możnaby zrobić o samych powiązaniach bohaterów, wyjaśniających nieco sytuację w SS. Jest za dużo postaci. Ja nie przeczę, są bardzo dobre, ale tego by starczyło na 4 świetne serie. On to upchał w jednej i teraz postacie na tym cierpią. Błąd. Zasadniczo przez to nabralam do nich obojętnego stosunku. Nie bardzo mi się podoba strona w którą idzie Bleach.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-06-2007, 16:39   

Ishida x 'Hime? Hum. Nigdy się nie zastanawiałam skąd dokładnie wziął się ten pairing. Jeszcze przed SS wydawał mi się on... jasno zarysowany. Ponieważ nie bardzo lubię Ishidę, to nie analizowałam jego postaci jakoś bardziej wnikliwie, ale zawsze wydawało mi się, że on się poprostu w Inoue... buja. Nie potrafię teraz tego niczym poprzeć (jejkuś, ile lat temu ja zaczęłam Bleach'a czytać...), nic na to nie poradzę.
Orihime najprawdopodobniej nie zdaje sobie jeszcze z tego sprawy. Zbyt zaślepiona jest swoją Miłością (przez duże "M") do Truskawki-kuna. Biednego Ishidę traktuje po prostu jak kolegę. Być może kiedyś w końcu ją olśni.

GoNik, to Ty miałaś taki zgubny wpływ na IT., czy ona na Ciebie?... GRIMM x ULQUI-chan?!... Może ja czegoś nie zauważyłam?

Renji/Tatsuki to pairing stworzony po to, żeby te postaci uratowały pairing Ichigo x Rukia (no, jeszcze pairing Orihime x Ishida byłby istotnym elementem). Ja tak to zawsze odbierałam. Według mnie jest to strasznie wymyślna para i się z nią zupełnie nie zgadzam. Być może całkiem ciekawie by się razem prezentowali... ale prędzej jako przyjaciele.

Gdyby tylko Gin został zapomniany... a mój kochany Byakuya?... Zaraki? Hitsugaya? Ukitake? Shunsui?... Niemal całe SS?!

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-06-2007, 16:55   

Fanarty, Crofe, fanarty...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2007, 17:41   

Tsunami napisał/a:
Ja to bym się chętnie zapytała, skąd ludzie wzięli pomysł na Renji/Tatsuki.

Rety, to takie teorie powstają?! ^^ zgadzam się z Crofesimą, ten pairing powstał chyba tylko po to, żeby ratować wizję Ichigo i Rukii razem. No i mam nadzieję że nie będzie trójkąta Ichigo i Renji na Rukię - to chyba byłoby zbyt banalne: przyjaciel z dzieciństwa i shinigami - odkrycie roku zakochani w takiej małej, drobnej.

A Ishida/'Hime? Cóż, szczerze mówiąc mi też się wydawało, że Ishida się kocha w Orihime - albo chociaż mu się podoba.

GoNik napisał/a:
Za to Hime x Ulquie... błeh, też mu tego nie życzę. Już szybciej przełknę Grimm x Ulquie .___. (naprawdę, ten pairing mnie TAK odrzuca, ze nawet yaoja bym mogła zaakceptować)

o nieee.... aż tak zdesperowana nie jestem! ^^ już wolę Hime/ Ulquie (choć nie wiem czy on by przetrwał taką dawkę słodyczy)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 38 z 57 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 55, 56, 57  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group