FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 55, 56, 57  Następny
  Bleach
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-06-2007, 17:47   

Zacznijmy od tego, że ja w ogóle nie widzę pary Rukia Ichigo. Dla mnie nie do przyjęcie jest sparowanie kogokolwiek z tej dwójki z kim innym, ale ze sobą to ja ich również nie widzę. Ich relacja jest co najmniej dziwna. Teraz jak oglądam anime nie mogę sie oprzeć wrażeniu (zwłaszcza po słowach Rukii, że nie musi wiedziec co ichigo robi), że on najzwyczajniej w świecie o niej zapomniał... I kompletnie mnie to nie martwi. Motywacja Ichigo na początku była bardzo podejrzana, wyjaśnienie jak dla mnie niesatysfakcjonujące ale to nie znaczy że chciałabym inne w ten deseń. Cały czas mi teraz chodzi po głowie groteskowa scena jak Rukia na wieży przypomina sobie jak Ichigo jej pomógł rozwiązać szalenie trudny problem z soczkiem "on mnie tego nauczył"... Ja się wtdy autentycznie popłakałam ze śmiechu. Nie mogę ich traktować poważnie. Chociaż bardzo podobała mi się scena w deszczu, kiedy Ichigo stracił przytomność i poleciał zezwłok na Rukię, która sobie elegancko ułożyła jego głowę na kolanach. Ech... Męczy mnie to trochę dlatego tak analizuję. Mam nadzieję, że nie zanudzam.

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2007, 23:04   

Salva napisał/a:
Ich relacja jest co najmniej dziwna. Teraz jak oglądam anime nie mogę sie oprzeć wrażeniu (zwłaszcza po słowach Rukii, że nie musi wiedziec co ichigo robi), że on najzwyczajniej w świecie o niej zapomniał...


W tym anime jest taki problem, że bohaterowie (ludzie) teoretycznie mają 15/16 lat, ale wogóle na takowych nie wyglądają - dodatkowo trzeba dołożyć fakt, że Rukia, Renji i reszta ekipy z SS jest starsza od paczki nastolatków o kilkadziesiąt (setek?) lat, choć wyglądają na ich równolatków (no, nie wszyscy, ale część). Sprawia to, że oni wszyscy są dla nas.. jej, jak to ując... na jednakowym poziomie psychicznym.
Dlaczego o tym mówię? ano, bo relacja Rukia - Ichigo z założenia musi być dziwna, bo ona może faktycznie może i się kocha w Truskawie, ale zdaje sobie sprawę, że traktować go poważnie nie może, w końcu to tak naprawdę jeszcze dzieciak. A Ichigo sam chyba nie jest pewny co do niej czuje (jeśli wogóle cokolwiek).

... kończąc moje rozważania dotyczące wieku bohaterów to wychodzi, że związek Rukia/Ichigo balansowałby na granicy prawa. *_*
Ale do nich samych jako pary nie mam jakoś nic przeciwko, tylko nie za bardzo wiem, jakby to niby miało wyglądać. Związek międzywymiarowy? Bzdura! Skonczy się na tym, że po grudniowej bitwie zostaną przyjaciółmi (o ile któreś z nich nie zginie, ale to "Bleach", więc to raczej nie wchodzi w grę ;))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ronin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2007, 14:53   

Bleach 128, hmmm.

Postanowilem, po chwilowym namysle, zabawic sie w Bleach'owego widza, i pomimo rozterek, obejrzec ten odcinek bez negatywnego nastawienia. A to co mi podano...
W sumie do fabuly samej w sobie, nie mam zastrzezen, ale nr. 128 zasmakowal jak odgrzewany kotlet. Kolejny, "nowy" watek, przy ktorym stracilem (po raz kolejny) stycznosc z seria. Nie jestem znawca, wiec byc moze, tworcy Bleach'a w ten sposob chca zbudowac napiecie, przed podaniem glownego dania, lub, co mi z lekka swita, zatracili koncepcje, i probuja ja odnalezc eksperymentujac z kolejnymi bohaterami.

Ergo, mange juz odstwailem, byc moze przyszedl czas na anime.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2007, 23:52   

Hm, ten odcinek to najzwyklejszy w świecie filler i wydaje mi się, że nie ma co tu się zastanawiać nad zamiarami twórców, bo zamiar jest jeden: wydłużyć serię, tak żeby mangaka mógł dorysować więcej mangi, ne? Obejrzeć jednym okiem, przeczekać i tyle.

ronin napisał/a:
mange juz odstwailem

Tak z ciekawości, dlaczego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-06-2007, 12:21   

Bleach 129 - głębia (poziom denności) łuku Bounto jeszcze nie została osiągnięta, ale dzieciak zdecydowanie zasługuje, by umrzeć bolesną śmiercią (po raz kolejny). Przypomina mi pewnego irytującego bachora z początków D.Gray-mana.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Emi-Shimizu Płeć:Kobieta
Whatever you say i am...


Dołączyła: 02 Lip 2007
Skąd: -inąd
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2007, 15:29   

Odcinki cuchną fillerami,i myślę że lepiej nie zbliżać się do Anime przez co najmniej kilka tygodni x/.W przeciwieństwie do mangi <3.
Ahh...zapomniałam się przywitać.
Witam wszystkich,jestem tu świeżutka,i wpadł mi do głowy szatański pomysł odnowienia tejże strony.Bleach ciągle jest w produkcji i jest w nim multum tematów o których można pisać.Może ktoś znajduje przyjemność w nawijaniu o tym samym na okrągło,ja niestety nie.A więc niedawno rozwinęliście temat pairingu.Jako walnięta fangirl bez krzty rozsądku,i napewno nie przy zdrowych zmysłach postanowiłam trochę was nawrócić.Ostrzegam jednak że moje kazania są zazwyczaj zbyt długie by śmiertelnik mógł przez nie przebrnąć.Poczekam najpierw na śmiałka ktory nie wyznaje kultu Ichi/Ruki,by zasypać go moimi trafnymi komentarzami i tym samym przeprowadzić destruktywizację na jego mózgu.
Ps.Jeszcze jedno xD.Wiem zaprawdę że moje pismo może wydać się zbyt kwieciste,odpicowane i górnolotne.Ja po prostu lubię wnerwiać ludzi.Teraz już wiecie co się dzieje z człowiekiem kiedy książki,i anime o sensie życia czy innych duperelach zlasują mózg.Uzdrawiam was,i ludzi z uszczerbkiem psychicznym.Bye bye.<gets shot> *.*

_________________
<nie ma niczego,co mogłaby tu umieścić>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 02-07-2007, 18:39   

Emi-Shimizu napisał/a:
Odcinki cuchną fillerami,i myślę że lepiej nie zbliżać się do Anime przez co najmniej kilka tygodni
w 131 wyglądało na koniec najświeższego fillera...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2007, 20:19   

"najświeższego" - dobrze powiedziane... kolejny odcinek znowu będzie fillerem.... :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2007, 19:30   

W środę 12 września na kanale Hyper zostanie wyemitowany pierwszy odcinek Bleach. Jak zauważyłam to niezły tasiemiec i do tego jeszcze niekompletny. Jestem ciekawa, jak zostanie rozwiązana ta kwestia :/

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 02-09-2007, 19:47   

Możliwe, ale mnie to ryba.
Ostatecznie rozstałem się z Bleachem po 131. Mam dość...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-09-2007, 19:49   

Totem ale teraz Bleach znowu wraca do mangi ! Teraz będzie juz zdecydowanie lepiej,

mam nadzieję...


Właśnie z bratem dostaliśmy zbiorowego ataku śmiechu na myśl o tłumaczeniu. Chociażby z tego powodu będę oglądać !!!

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2007, 20:37   

Salva napisał/a:
Totem ale teraz Bleach znowu wraca do mangi ! Teraz będzie juz zdecydowanie lepiej,

mam nadzieję...

O ile nie wpakują zaraz nowego fillera (zresztą poziom mangi również konsekwentnie spada i o ile nie wydarzy się jakiś cud, raczej nie wróci w okolice poziomu łuku Soul Society)

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablock Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2007, 12:56   

Fillery sa do 137 epka, wiec radze pominac te wczesniejsze odcinki i sciagac od 138 - robi sie juz bardzo ciekawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juUnior Płeć:Mężczyzna
Quincy

Dołączył: 05 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2007, 23:57   

Odcinek 139 Bleach:


Spoiler: pokaż / ukryj

Ep pierwsza klasa, już dawno nie było tak dobrego epa Bleach - oczywiście pomijam szate graficzną, ta chyba już nie ulegnie poprawie.. i gdyby nie ten malutki szkopuł, to powiedziałbym, że ep, który się równa odcinkowi z sagi SS ;p

Poza tym, nieziemska muzyka, i kawałki z pierwszego OST'a, w szczególności przy walce Ichi vs Grimi ^^
Walka Ichi vs Grimi - w mandze mi sie podobało to drugie starcie, i tutaj autorzy animka nie skopali tego - kawął dobrej roboty, głos Ichigo hollow mode wymiata, a scena kiedy używa Getsugi, po czym pojawia się za Grimim i leci druga Getsuga jest zajerzysty, nic dodać, nic ująć, dla samej tej wymiany ciosów obejrzeć odcinek to mus ^^
Luppi jak Luppi - szczerze powiedziawszy mam mieszane uczucia, niby fajnie, ale jakoś bardziej irytujący wydawał mi się w mandze, podczas czytania. Tutaj to imo kolejny Espada.
Wejście Urahary rządzi xDxD
Rozmowa Inoue z Ulquiorra oczywiście poodbała mi się w mandze, i tutaj też fajnie została zmontowana. Aczkolwiek to tylko zaśługa monologu Ulquiorry xDxD Gośc jest nieziemski w tych sprawach. Mówi jak dyktator, a Inoue nie ma nic do gadania. Za to go lubię xDxD

Oczywiście ten ep podsycił we mnie nadzieje, że Pierrot nie schrzani pewnej mini-walki z Shinjim i wykończenia Luppiego przez.. <bez spoileów> xDxD


Przepraszam, jeśli to nie temat na pisanie o odcinkach ^^" ;p

_________________
..:: I LoVe I's ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ronin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2007, 20:49   

Bleach 139 .....

No, no !
No w koncu..Bija sie !!
Truskawa zapomnial ze mial 11 sekund.. nie szkodzi, wazne ze kapelusznik pokazal ze strasi tez potrafia ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 39 z 57 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 55, 56, 57  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group