FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57  Następny
  Bleach
Wersja do druku
Kuro
Gość
PostWysłany: 08-04-2010, 22:01   

A co gorsza na anime calendar nie ma Bleacha aż do lipca! A dalej to nie wiadomo, bo właśnie wtedy kończy się rozpiska... Nie dość, że taki długi okres czasu twórcy karmili nas zapychaczami to teraz dodatkowo dali ponad 3 miesięczną przerwę ;( Buu.
Przejdź na dół
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 22:12   

Może to i w sumie lepiej, niż gdyby mieli zrobić jeszcze więcej debilnych zapychaczy? Sądzę, że może takie rozwiązanie jest lepsze, bo inaczej fillery zaczęłyby przeważać ilościowo nad odcinkami zgodnymi fabularnie z mangą (jeśli już tego nie robią, nie orientuję się za bardzo). Zwłaszcza zważywszy na fakt, iż Bleach powoli zmierza ku końcowi. No chyba, że wyskoczy jakiś nowy bad boss spośród znanych lub nieznanych nam już postaci, albo zdarzy się coś co wywróci fabułę do góry nogami.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 23:02   

Kuro napisał/a:
A co gorsza na anime calendar nie ma Bleacha aż do lipca! A dalej to nie wiadomo, bo właśnie wtedy kończy się rozpiska... Nie dość, że taki długi okres czasu twórcy karmili nas zapychaczami to teraz dodatkowo dali ponad 3 miesięczną przerwę ;( Buu.


Bez paniki AC z reguły Bleach-a rozpisuje góra na miesiąc więc nie sugeruj się tym, że nie ma go do lipca. Pewnie za jakiś czas dowiemy się ile przerwa będzie wynosić.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Yoshik Płeć:Mężczyzna
Sabishii


Dołączył: 07 Kwi 2010
Skąd: PL/IE
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2010, 08:13   

Według mnie taka przerwa wyszłą by na serii tylko na dobre. W końcu ile można oglądać fillerów? Fani trochę by odpoczeli i z większym zapałem zabrali by się za oglądanie później.
Szczerze mówiąc ja przez te ^&^*#%& fillery to już nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałem jakiś odcinek.
Kaltresos pytanie jest czy rzeczywiście się tak stanie?W końcu nie zabija się kury noszącej złote jaja. Chociaż z jednej strony zakończenie historii teraz wcale by mnie nie zdziwiło ale z drugiej sytuacja a'la DB "jeszcze jeden zły" też nie byłą by dla mnie zaskoczeniem.
Ot poprostu musimy poczekać i zobaczyć jak to się rozwinie.

_________________
Szalony jestem bo więcej
we mnie bólu niż mogę znieść
Z wiatrem przemijają Marzenia /
Z wiatrem spada ostatni jesienny liść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8430143
Kuro
Gość
PostWysłany: 09-04-2010, 15:59   

Również uważam, że przerwa jest lepsza od zapychaczy ale do jasnej ciasnej nie mogli jej dać już wcześniej zamiast tych wątpliwej jakości fillerów? Już bym wolała mieć roczną przerwę niż pół roku fillerów a potem przerwa:/ Człowiek już się cieszy, że nareszcie wrócą do mangi a tu taka niespodzianka. Po takiej akcji zamiast ciekawości co się dalej wydarzy, w pamięci pozostaje tylko niesmak i oczywiście nieśmiertelne "Kurosaki-kun" :/ Aż się odniechciewa oglądać...
Powrót do góry
Bla
Gość
PostWysłany: 13-04-2010, 18:33   

@Up

Nie skąd żeś wytrzasnęła taką informację, ale studio NIC takiego nie planuje. Nawet na wikipedii masz tytuły i daty ukazania się kolejnych odcinków (normalnie), więc po żadnej przerwie ani widu ani słychu. Przerwę to zrobią dopiero wtedy, gdy dogonią już tomy (brak licencji) i nie będą mieli pomysłu na fillery ;]
Powrót do góry
Kurt Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 17:47   

Bleach ep 266 : miał być wielki powrót ale niestety twórcy uraczyli nas jedynie odgrzanym kotletem... odcinek od A do Z jest recapem . Nie podobał mi się opening a konkretnie niemały spoiler dla osób nie znających mangi .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 17:54   

266 to najnowszy, tak? Recap czego?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-04-2010, 18:36   

Wszystkich wydarzeń z ostatnich epów przed fillerami, najwyraźniej.

A ep jest jednym wielkim spoilerem., Ale i tak jest świetny, z bardzo dobrą animacją, i niezłą piosenką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 19:12   

Asthariel napisał/a:
A ep jest jednym wielkim spoilerem.


Taaa... Też zwróciłam na to uwagę. Chociażby...

Spoiler: pokaż / ukryj
ressurection Sttarka, Barragana, Harribel. Ban-kai Soi Fon (czyli gigantyczny długopis xD), Kenseia... A pfff...


W każdym, razie, uważam jak powyżej. Świetna animacja i piosenka.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-04-2010, 19:15   

No właśnie, rzeczy które wymieniłaś uważam już za lekką przesadę (nie mogli dać ich w podstawowej wersji, tak samo jak
Spoiler: pokaż / ukryj
obecność Wonderweisa
.
Nie myślałem że napiszę coś takiego, ale mam nadzieję, że sfillerują jak najwięcej.
Spoiler: pokaż / ukryj
Po prostu Stark padł zbyt szybko, a nie chcę, żeby już znikał z anime.
Animatorzy w walce z Findorem pokazali, że jak chcą, to potrafią wymyślić coś fajnego. Może tu też tak będzie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 19:15   

Mirror napisał/a:
W każdym, razie, uważam jak powyżej. Świetna animacja i piosenka.


Piosenka, mniemam, że Number One? Co do animacji to muszę zweryfikować, bo dawno nie oglądałem Bleach-a a w dodatku studio Pierrot nie stara się.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Nao Płeć:Kobieta
to dziwne takie


Dołączyła: 07 Kwi 2010
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 21:09   

Mirror napisał/a:
Świetna animacja i piosenka.

Od razu, jak tutaj przeczytałam o nowym openingu i endingu, sama musiałam to sprawdzić i zgadzam się z Mirror. Animacja towarzysząca op jest bardzo, ale to bardzo udana. Płynna, staranna i fajnie komponuje się z muzyką. Piosenka też bardzo mi się spodobała, ale to mnie zbytnio nie dziwi, bleachowe openingi i endingi zwykle bardzo przypadają mi do gustu (prócz chyba dwóch czy trzech wyjątków).
Ending to w sumie nic wybitnego. Animacja poprawna, ale pomysł specjalnie mnie nie zachwycił, a piosenka może być.


s3shir0 napisał/a:
w dodatku studio Pierrot nie stara się

Z jednej strony byłabym skłonna się zgodzić, ale z drugiej nie. Projekty postaci - to jest to, co wyjątkowo mnie boli w Bleachu, zwłaszcza, że jeszcze w tych pierwszych odcinkach były naprawdę przyjemne dla oka i wydawały się być bardziej staranne. Teraz, niekiedy z bólem patrzę na te dziwne twarzyczki (biedna Rukia, chyba najbardziej na tym ucierpiała). Jednak obecna animacja, która towarzyszy walką, dla mnie, jest jak najbardziej poprawna. Dynamiczna i efektowna, czyli taka, jaką oczekuje się od serii shounen.

_________________
don't give up
you've got a reason to live
can't forget you only get what you give


Co ta Nao ogląda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8440377
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 21:17   

I zapomniałam dodać... Pierwsza reakcja na opening? Po pierwszych dwóch sekundach musiałam się odwrócić. Dlaczego musiała być tam Orihime?! xD

W ogóle pomijając op, w tym odcinku Inoue wyglądała... dość dziwnie. Nie mam pojęcia dlaczego.
Ale za to Ulquś był boski. **

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Nao Płeć:Kobieta
to dziwne takie


Dołączyła: 07 Kwi 2010
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2010, 21:35   

Mirror napisał/a:
Pierwsza reakcja na opening? Po pierwszych dwóch sekundach musiałam się odwrócić. Dlaczego musiała być tam Orihime?! xD

Hahaha, same here! xD Jak ją tylko zobaczyłam, było jedno wielkie: "O NIEEEE!". Jednak, pomimo mojej przeogromnej niechęci do Inoue można było się sporej jej ilości spodziewać, biorąc pod uwagę wydarzenia z mangi (chociaż, wolałabym, żeby postawili na kogokolwiek innego byle nie na nią xD).
Ale strasznie jestem ciekawa wykonania najbliższych opdcinków i myślę, że z przyjemnością wrócę do oglądania Bleacha (w końcu!) :). I błagam niech fillery nie wracają jak najdłużej! :D

Mirror napisał/a:
Ale za to Ulquś był boski

Jak zawsze ;3

_________________
don't give up
you've got a reason to live
can't forget you only get what you give


Co ta Nao ogląda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8440377
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 53 z 57 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group