FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
  Fate/Stay Night
Wersja do druku
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2006, 23:05   

Buuu...koniec....muszę przyznać, że ten odcinek naprawdę mi się podobał ^^ Nie wiem czemu, ale tak się wczułam w moment kiedy Saber powiedziała TO Shirou, że z tych emocji w głowie mi się zakręciło *___*
Mam pytanko...kim dla Saber był ten Bedivere (tak to się pisało?) ? Bo podejrzanie podobny był do niej ^^"

P.S. Wa-Totem, zmieniłeś ava! Wow! Już myślałam, że należysz do tych, którzy od przybycia na forum do ostatniego posta mają cały czas ten sam av ^^"

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
akaryuu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2006, 07:39   

Sir Bedevere był jednym z rycerzy okrągłego stołu.. Niewiele czytam klasayki, więc nie potrafię nic więcej o nim napisać...

Hm gdzie ja już widziałem kreację średniowiecznych rycerzy - kobiety.. Ah tak!! Joanna D'arc :]

P.s. Co ja źle piszę w tych postach, że mi Internal Server Errors wyskakują??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2006, 09:38   

Co nieco o Bedivere jest napisane na tej stronce. Chyba to najlepszy fansite jaki udało mi się znaleźć. Można tam znaleźć prawie wszytsko o postaciach, a także sporą galerię i multimedia. Enjoy

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-06-2006, 10:03   

Sir Bedivere... (po walijsku Bedwyr) Obok Kay'a i Gawaina, jedna z najdłużej obecnych postaci Legendy Arturiańskiej, na tyle długo obecna i powszechna, by móc przypuszczać że bazująca na postaci historycznej.
Marszałek i najwierniejszy sprzymierzeniec Artura.
W Walii dodatkowo - jako jeden z nielicznych okągłostołowców - przykładny ojciec dwójki dzieci (córka Amren i syn Eneuawc). Brak śladu żony (!!!).
W niektórych wersjach jest jednoręki, a niektórzy współcześni badacze legendy arturiańskiej podważają jego ojcostwo, za to dają mu rolę Lancelota (kochanka Guinevry) twierdząc że ta postać pojawia się w historii legendy zbyt późno by mogła być prawdziwa - ale ja tam raczej w to wątpię.
Bez draśnięcia przetrwał bitwę pod Camlann, i był ostatnim który widział Artura żywego oraz tym, który zwrócił Excalibura Pani z Jeziora.
Po tym wydarzeniu odsunął się od świata i resztę życia spędził jako pustelnik.

Mao napisał/a:
ale tak się wczułam w moment kiedy Saber powiedziała TO Shirou, że z tych emocji w głowie mi się zakręciło *___*
Waaai~~ Trzeba przyznać, miała wyczucie nastroju... ^^;
Mao napisał/a:
P.S. Wa-Totem, zmieniłeś ava! Wow!
xD Heh... wiesz zwyczajnie trudno znaleźć coś co bym mi naprawdę pasowało xDDDD Ale w galerii mam ich sporo...

akaryuu, najpewniej znów krzaczy się SMTP. Kiedy wysyłasz posta, forum chce wysłać zawiadomienia pocztą do tych co to sobie ustawili, a jeśli serwer SMTP u naszego providera akurat leży, to nie może. Więc krzyczy :) Ignoruj, post i tak się wysyła.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2006, 21:03   

Aha....takie buty ^^" Dzięki za wyjaśnienie ;)
W komentarzach na animesub.info do 24 epa rozprawiają o tym, że może będzie następny sezon O_o

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2006, 21:26   

Mao napisał/a:
Aha....takie buty ^^" Dzięki za wyjaśnienie ;)
W komentarzach na animesub.info do 24 epa rozprawiają o tym, że może będzie następny sezon O_o


Ehh... takie tam gdybania... Jedni za, drudzy przeciw i tak naprawdę nic z tego nie wynika...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-06-2006, 23:43   

Nie będzie.

Fate: Hollow Atharaxia to bardziej fan-disc niż materiał na nowy sezon, do tego raczej porażka, i samo jego powstanie dowodzi jak absolutnie niemożliwa jest kontynuacja.

Mogłoby natomiast powstać alternate retelling, coś jak Futakoi Alternative - bo przecież w grze są jeszcze dwa scenariusze: Unlimited BladeWorks (Gdzie Shirou "wybiera" Rin, w tym sub-scenariusz gdzie Saber zostaje servantem Rin xD) i Heaven's Feel (Sakura. Bahdzo mhoczna Sakura).

Na razie, za parę dni będzie wreszcie soundtrack.

Właśnie, ktoś poza mną wyłowił że oprócz Kenjiego Kawai w soundtracku jest też jeszcze co najmniej jeden wielki kompozytor? Niejaki Wolfgang Amadeusz Mozart... :) W 22 odcinku wyłowiłem "Lacrimosę" z Requiem...

Swoją drogą, to dopiero pokazuje mistrzowstwo Kawai'ego, napisać soundtrack tak by pasował w jedną całość z Mozartem... *___*

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
magu Płeć:Mężczyzna
dreamer..


Dołączył: 22 Cze 2006
Skąd: znienacka..
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2006, 01:19   

huh... do 28 Czerwca jeszcze trochę czasu zostało... jednakże myślę iż ending i dwa openingi wystarczą na okres oczekiwań... ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3568428
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2006, 15:26   

magu napisał/a:
huh... do 28 Czerwca jeszcze trochę czasu zostało... jednakże myślę iż ending i dwa openingi wystarczą na okres oczekiwań... ;]

Tylko że to niestety nie jest autorstwa Kenjiego Kawai...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-06-2006, 12:17   

wa-totem napisał/a:
A ja chcę Unlimited BladeWorks!!!

A ja nadal chcę Archera! Chociaż to co w UBW zaprezentował było raczej logicznym wyborem, to mimo wszystko... baaka! Archer no BAKA!
Ekranizacja UBW to by było coś <sigh>, byle by się za HF nie brali tylko: Sakura samą obecnością mi scyzoryk w kieszeni otwiera. A już ta mhoczna i zua i nieszczęśliwa...


Mao napisał/a:
P.S. Wa-Totem, zmieniłeś ava! Wow! Już myślałam, że należysz do tych, którzy od przybycia na forum do ostatniego posta mają cały czas ten sam av ^^"

Żałuj, że nie widziałaś poprzednich... moi faworyci to Tot i Ken-chan ^^

wa-totem napisał/a:
Fate: Hollow Atharaxia to bardziej fan-disc niż materiał na nowy sezon

Hollow Ataraxia to przede wzystkim fanserwis w czystej postaci, wystarczy przejrzeć grafiki z gry. Bo jak inaczej wyjaśnić Lancera łowiącego ryby w hawajskiej koszuli i szortach? <seseseee... mój fav, jego miny są po prostu genialne>

Tot, czy w HA się przypadkiem gdzieś tu w/w Avenger nie pojawia? Jako servant Bazette. I kolejne durne eirei >.<! Darowaliby sobie już, naprawdę, aż przykro się robi. Szczególnie, że Angra Manyu był w porządku <sigh>


SG, chciałaś Graala - Kielich. W FSN Graal jest tentaklowaty, w anime słabo to widać, ale gra ma parę ładnych ujęć... tonikaku: powodzenia z tym 'kielichem' :PP

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2006, 12:21   

GoNik napisał/a:
SG, chciałaś Graala - Kielich. W FSN Graal jest tentaklowaty, w anime słabo to widać, ale gra ma parę ładnych ujęć... tonikaku: powodzenia z tym 'kielichem' :PP


Cóż... niedoinformowanie^^'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 25-06-2006, 10:08   

Cytat:
Cóż... niedoinformowanie^^'
A nie przejmuj się, przecież i Saber to samo niemal powiedziała ^^;


GoNik napisał/a:
Tot, czy w HA się przypadkiem gdzieś tu w/w Avenger nie pojawia?
Owszem, wyciągnęli go... I to tak jako eirei Avengera - Angra Manyu, jak i - rzecz oczywista - to "cóś" co skaziło Graala. I jako ktoś jeszcze, ale dość spoilerowania ;3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
J.K.Tank Płeć:Mężczyzna
kloszard

Dołączył: 14 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2007, 00:49   

Sorry, za odkopywanie tematu z przed pół roku, ale mam pytanie.

Czy kiedykolwiek wyjaśniono co się dzieje z Servantami pomiędzy wojnami? Jakie skutki ma dla takiego śmierć w czasie wojny?

_________________
Zgadnij kto!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-01-2007, 21:15   

Skutków nie ma żadnych. Eirei istnieją na zupełnie innej płaszczyźnie (w innym 'wymiarze'); ceremonia wezwania i zawarcie kontraktu (z przyznaniem 'seal of commands') - a konkretnie umożliwiony przezeń przepływ many - jest tym co pozwala im tymczasowo funkcjonować w naszym świecie. Eirei uczestniczący w wojnie 'ginie', kiedy wyczerpie się posiadana przez niego, a przekazana przez zwierzchnika mana; przy czym nie jest to tak naprawdę śmierć, a raczej 'wyeliminowanie' z naszego wymiaru, a jeśli Master dalej posiada command spells, i żyje, może swojego Eirei przywołać spowrotem. Dlatego właśnie celem jest zazwyczaj wyeliminowanie Mastera - to jedyna pewna metoda wyeliminowania uczestnika, tak Mastera jak Servanta...

Co do tego gdzie przebywają... żaden nie udzielił na takie pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Please speculate wildly.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
J.K.Tank Płeć:Mężczyzna
kloszard

Dołączył: 14 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2007, 22:15   

Czy w F/SN pojawiła się jakaś wskazówka na temat tego po co oni właściwie są? Ostatnio nad tym rozmyślam, bo składowanie największych bohaterów w dziejach ludzkości w jednym miejscu bardzo kojarzy mi się z Odyem, który w Valhalli gromadził najlepszych wojowników i przygotowywał ich na Ragnarok. Myślałem nawet nad tym czy Grall to nie jest pic na wodę i kpiną ze śmiertelnych magów, natomiast sama wojna treningiem i testem dla Eirei. Największą wadą tej teorii jest to, że nie jest poparta żadnymi oficjalnymi informacjami XD Chociaż trzeba przyznać, że bardzo ładnie brzmi XD

_________________
Zgadnij kto!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 15 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group