FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
  Ergo Proxy
Wersja do druku
blue Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2006, 19:33   

wa-totem napisał/a:
1) fansuberzy nic nie są ci winni, ani nie mają obowiązku robić tego co robią, ani nikt im za to nie płaci.

Gdybym ich meczyl o to kiedy wyjdzie odcinek to bym zrozumial jakis gniew, ale pyatnie o status suba po braku aktywnosci od starsznie dlugiego czasu wydaje sie raczej normalne. Nie oszukujmy sie 2 miechy to wystarczajacy czas by nawet z trudnym odcinkiem sobie poradzic, niech napisza ze maja wakacjei odpuscili sobie ergo i tyle. Jestem im wdzieczny za dotychczasowe odcinki, ale to nie wyklucza mojej checi poznania dalszych i mojej niecierpliwosci;]
Tak to juz jest ze gdy sie robi cos co innym sie przydaje, oczekiwania rosna, naturalna kolej rzeczy.
Pozatym ktos musi byc odbiorca, wiec to ze leecherzy tylko ciagna bez zainteresowanai w proces produkcyjny tez powinno sie wydawac normalne ;]
Ciesze sie ze ktos kontynuje to w miare szybko i ze obejze tera 15 i 16 :DD
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-08-2006, 20:36   

Cytat:
Gdybym ich meczyl o to kiedy wyjdzie odcinek to bym zrozumial jakis gniew, ale pyatnie o status suba po braku aktywnosci od starsznie dlugiego czasu wydaje sie raczej normalne.

To teraz pomyśl sobie, że pyta ich o to.... 10 osób dziennie, czemu nie, na parę tysiecy ściągajacych 10 to możliwa liczba. Oczywiscie pytają grzecznie i z czystej niecierpliwości CO BĘDZIE DALEJ?! , nie dlatego, że są złośliwi. <tych rzucających mięchem będzie przynajmniej dwa razy tyle>
Teraz z kolei pomyśl sobie, że musisz codziennie na te 10 pytań odpowiadać w równie uprzejmy sposób. Za którym razem cię cholera weźmie?
Ewentualnie: jak szybko trafi cię szlag po napisaniu, że projekt nie jest porzucony i zaraz po tym kolejnej partii postów z tym samym pytaniem?


wa-totem napisał/a:
NIEPRAWDA.

<tak, wiem, jesteś chlubnym wyjatkiem od reguły XD>
A nie chciałam pisać, że nawet Proxy mają takie zwyczaje...

co do dvd: BU! region akurat mi, delikatnie rzecz ujmując, wisi. I tak wszystko na kompie oglądam.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
blue Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2006, 00:43   

łał, dobry ten 15 i 16 odcinek, ale cos mi nie pasuje. Po 15 *****SPOJLERY WYCIĘTE*****

uprasza się o maskowanie spoilerów.
Moderatorus rex
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 20-08-2006, 17:16   

blue napisał/a:
Gdybym ich meczyl o to kiedy wyjdzie odcinek to bym zrozumial jakis gniew, ale pyatnie o status suba po braku aktywnosci od starsznie dlugiego czasu wydaje sie raczej normalne.
Nie. Jest tylko przejawem głupoty i lenistwa.
Wszystkie grupy poza speedsuberami zgłaszają porzucenie projektu do aniDB, a jeśli mają www to tam też to ogłaszają. Jeśli nie ma takiego ogłoszenia, a status w aniDB dla grupy NIE jest "dropped", to znaczy że grupa ma zamiar projekt kontynuować. Kiedyś.

blue napisał/a:
Nie oszukujmy sie 2 miechy to wystarczajacy czas by nawet z trudnym odcinkiem sobie poradzic,
To że tobie się tak wydaje, nie oznacza że tak jest. Trzeba posiedzieć wewnątrz jakiejś grupy żeby się zorientować, że to wcale nietakie oczywiste, a biorąc pod uwagę pracę ilu ludzi trzeba skoordynować, wcale nie ułatwia zadania. No ale żaden leech oczywiście nie może tego wiedzieć. :/

blue napisał/a:
niech napisza ze maja wakacjei odpuscili sobie ergo i tyle.
A niby czemu mieliby to robić? Większość grup robi swoje releasy niezależnie od konkurencji i zainteresowania leechów ich wersją. Powiedzmy to sobie wprost - jeśli nie jesteś członkiem jakiejś grupy, dla fansuberów jesteś mniej ważny niż bakterie w przydrożnym rowie. Ogólna polityka dotycząca statusu serii (patrz wyżej) powinna być znana wszystkim, cokolwiek ponad to jest tylko i wyłącznie ich dobrą wolą. I raczej nie warto na nią liczyć, bo jak wygląda "dobra wola" leechów to grupy widzą po stanie zbiórek, np. na seedhosty do torrentów czy boty do ddl. kilkaset osób w kanale irc, tysiące ukończonych downloadów, a bywa że nie sposób uzbierać 100$ miesięcznie na distro. Nawet jeśli 10'000 wysłanych plików sugerowałoby że wystarczyłoby gdyby co trzydziesty leech odżałował równowartość jednej złotówki... =_=
Nawet inny fansuber może zostać zbyty, chyba że pytając o opóźnienie zaoferuje pomoc. A i tu warto zerknąć czy akurat grupa rekrutuje, i jakie specjalizacje, bo jeśli nie to należy raczej oczekiwać mniej lub bardziej uprzejmego zbycia...

EDIT: blue, dziwiłeś się reakcją. Po społu z GoNik usiłuję ci wyjaśnić. Wiem że prawda boli, ale nie próbuj wieszać posłańca za złe wieści. A jeśli nie chcesz zaakceptować tego co mówię - to przygotuj się że jeśli dalej będziesz próbował "tylko zapytać czy serię rzucili" itd, to dalej będziesz spotykał się z takim traktowaniem na które narzekasz. W świecie fansubów to fansuberzy ustalają reguły. Offtop zakończony, proszę nie kontynuować tematu.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2006, 21:28   

Nadrobiłam właśnie czteroodcinkowe zaległości w oglądaniu Ergo Proxy. Pomijając całkowicie epizod 15, wróciła mi nawet wiara, że jeszcze coś z tego będzie. Zobaczymy, zobaczymy... jestem nawet ciekawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2006, 19:42   

Tak się złożyło, że mam dwa pytania, które nasunęły mi się po obejrzeniu 21 epizodu:

Po pierwsze, ile to ma odcinków? 26?
Po drugie, czy ktokolwiek wierzy jeszcze w jakiekolwiek sensowne zakończenie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2006, 20:27   

SG napisał/a:
Tak się złożyło, że mam dwa pytania, które nasunęły mi się po obejrzeniu 21 epizodu:

Po pierwsze, ile to ma odcinków? 26?
Po drugie, czy ktokolwiek wierzy jeszcze w jakiekolwiek sensowne zakończenie?


Jeżeli wierzyć wikipedii to 23. A co do zakończenia to chcialbym je zobaczyc...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-09-2006, 11:59   

SG napisał/a:
Po drugie, czy ktokolwiek wierzy jeszcze w jakiekolwiek sensowne zakończenie?

*podnosi łapkę*
Ja! Ja! Rawy do końca widziałam!

Pytanie: czy Ani-Kraze robią swoje .mkv z wersji dvd? Bo jakość to ma genialną. <wii! już 14 odcinków mam, wii!>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2006, 12:20   

GoNik napisał/a:
SG napisał/a:
Po drugie, czy ktokolwiek wierzy jeszcze w jakiekolwiek sensowne zakończenie?

*podnosi łapkę*
Ja! Ja! Rawy do końca widziałam!

hehe, ja niestety niewiele bym zrozumiał, pozostaje mi grzecznie czekac na jakies suby :)

GoNik napisał/a:

Pytanie: czy Ani-Kraze robią swoje .mkv z wersji dvd? Bo jakość to ma genialną. <wii! już 14 odcinków mam, wii!>


Tez ogladalem wersje A Kraze (tzn pierwsze 12 odcinkow), zabojcza rodzielczosc i co najlepsze dzwiek 5.1, naprawde przyjemnie sie w takiej jakości oglada :) Pozostaje mieć nadzieje że kiedyś zrobią resztę odcinków do kompletu...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2006, 17:54   

Hmm... jaki duży jest, około, taki jeden epek w .mkv i jak z tłumaczeniem Ani-Kraze porównując z Ani-Jiyuu/Pino-no-Usagi? Bo chyba się skuszę.


Ostatnio zmieniony przez SG dnia 28-09-2006, 18:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2006, 18:08   

W sumie nie tak dużo jak na ta jakość, jakies 234M na odcinek.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 28-09-2006, 19:22   

SG: tłumaczenie a-kraze jest w zasadzie zawsze bez zarzutu... bo główna tłumaczka to runpsicat, czyli rodowita japonka która sporo czasu mieszkała w stanach...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2006, 21:32   

No to się skusiłam... ;) Niech tylko dokończę oglądanie, to się tym zajmę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
blue Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2006, 05:01   

to ja mailem jakas oszukana wersje, moja z dziekiem 5.1 i porabana rozdzialka zajmowala 500 mega na odcniek :| Od kolesia sciaglem, a skad on wziol to nie wiem ;]
Swoja droga ten skok w fabule miedzy 20 a 21 odcinkiem, kompletnie mnie wybil z rytmu. Chlast nagle od razu akcja rozwinieta, dziwna sprawa :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2006, 13:25   

blue napisał/a:
Swoja droga ten skok w fabule miedzy 20 a 21 odcinkiem, kompletnie mnie wybil z rytmu.


Taki mały plot hole. No chyba że tę nagłą zmianę Vincenta w Proxy wyjaśnią w dwóch końcowych epizodach, ale to byłoby co najmniej dziwne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group