FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Następny
  Ouran High School Host Club

Który bizon?
Tamaki - książę na białym koniu
24%
 24%  [ 82 ]
Kyouya - makiaweliczny manipulant
15%
 15%  [ 51 ]
Hikaru - diaboliczny bliźniak 1
13%
 13%  [ 46 ]
Kaoru - diaboliczny bliźniak 2
10%
 10%  [ 34 ]
Mori - milczący olbrzym
6%
 6%  [ 21 ]
Honey - słodkie maleństwo
6%
 6%  [ 20 ]
Haruhi - genialny naturszczyk
9%
 9%  [ 32 ]
Wszycy! - jak harem, to harem
13%
 13%  [ 44 ]
Głosowań: 141
Wszystkich Głosów: 330

Wersja do druku
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2006, 20:32   

GoNik napisał/a:
Lucky you... nieźle, nieźle, mi na ogół w okolicach 15kb/s staje

No to lucky You - juz zaznaczyłem, że zwykle mam 8 :P.

1) Owszem, jakiś taki znajomy ten dzwonek ^^.
2) Muszę obejrzeć...
3) Na plaży były takie bardziej chętne do pracy.
4) To już było wiadomo od początku ^^.
5) To nie dla mnie.
A gdzie podziałaś szóstkę? :]
7) Za coś punkty być muszą :P.
8) A Mistsukuni to gorszy?

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-07-2006, 21:00   

Oupsss... przy kasowaniu tekstu się numerki pogubiły...

Yep, Honey gorszy. Bo Kyouya to Kyouya <i mówi ci to evil fangirl>.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dżelei Płeć:Mężczyzna
Bianco-neri


Dołączył: 26 Sty 2006
Skąd: Warsaw City
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2006, 21:15   

8? 15? Dlaczego mi odcinek który wyszedł z 24 godziny wcześniej ściąga się po rozpędzeniu pod koniec z prędkością ok. 170kb/s? :)

Oglądając Love Hinę nawet zapomniałem, że Ouran 15 już siedzi na moim dysku o_O jutro nadrobię i edytuję post pisząc swoje wrażenia, bo mnie też wa-totem spokojnie może zaliczyć do Anonimowych Ouranoholików :) (zabrzmiało jak wpraszanie się do elitarnego grona :P)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8878408
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-07-2006, 21:22   

Dżelei napisał/a:
8? 15? Dlaczego mi odcinek który wyszedł z 24 godziny wcześniej ściąga się po rozpędzeniu pod koniec z prędkością ok. 170kb/s? :)

Milcz... z łaski swojej milcz... bo nie masz neozdrady 128?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 20-07-2006, 21:54   

GoNik napisał/a:
bo nie masz neozdrady 128?
To wyjaśnia 15k... Nie wiedziałem że ten wynalazek jeszcze jest w ofercie... A ja ostatnio odkryłem że po okolicy wydzwaniają akwizytorzy tepsy... przykazałem sąsiadom mówić że czekają na koniec okresu umowy bo zaraz potem wypowiadają TPsie i idą do Astera _^_ Kiedy zadzwonili do mnie, z miejsca zacząłem panienkę spławiać, waląc prosto z mostu że Aster lepszy, a ona na to niemal płaczliwym głosem, że może bym chociaż posłuchał co oferują _^_ Trzyletnia umowa? Chyba ktoś tam ma sieczkę zamiast mózgu... =="

GoNik napisał/a:
3] A bliźniaki równie urocze służące.
WŁAŚNIE! Ave pominęła gwóźdź programu - wymiatające meido-bliźniaczki _^_ Ale zachowanie bliźniaków to już otwarte sekuhara... wstyd... o.O

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-07-2006, 12:40   

A ja odcinek 15 skomentuję tak... XD

"This guy is so evil that it actually makes him refreshing" - fajt z krzesła ze śmiechu! No i z każdym odcinkiem jestem w coraz większej kropce: Hikaru czy Kyouya?

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-07-2006, 13:09   

wa-totem napisał/a:
Nie wiedziałem że ten wynalazek jeszcze jest w ofercie...

Łatwo mówić tym, którzy mają jakąś alternatywę. W Czeremsze próby zorganizowania netu radiowego spełzły na niczym, bo lud się za bardzo szczypał. Teraz plują sobie w brody, że jak głupi dali sie wciągnąć w telekomunę. A innej możliwości nie ma.

Cytat:
No i z każdym odcinkiem jestem w coraz większej kropce: Hikaru czy Kyouya?

Może tak: Hikaru na dobrego przyjaciela. A resztę sobie dopowiedz... <ja byłam stracona po pierwszym odcinku i coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że moja intuicja działa prawidłowo>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2006, 14:50   

Yay, Ouran #16 dostępny! Kolejny niezły odcinek, no i robi się coraz ciekawiej :]. Oglądać!

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-07-2006, 15:33   

straszliwie mi się ten 16 odcinek podoba jest taki.. taki.. ciepły - to jest właściwe określenie. Ciepły wyjątkowo - uchylony tez rąbek "tajemnicy" demonicznych bliżniaków...

za to posłanie dla chomika mnie powaliło XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2006, 21:18   

Tak właśnie przywitają nas główni bohaterowie tegoż anime. Jak już wspomniałam na samym początku w "opisie tematu" jest to anime inne od tych, które w dzisiejszych czasach serwują nam twórcy. Nie jest to poważne anime jakim nazwałabym dla przykładu "Blood+", nie jest także horrorem, co dzisiaj widzimy w "Higurashi no Naku Koro ni", nie jest to również anime pełne Fan-Serwisu, co widzimy w naprawdę wielu anime... Wręcz przeciwnie! Jest ono pozbawione takich rzeczy. Mnóstwo humoru, które czasem naprawdę powala z... krzesła. Anime to bardziej jest dla dziewczyn, ale i druga płeć nie pogardzi (kilku takim zaproponowałam i teraz dziękują mi za to xD).

Krótko ogółem...
Liceum Ouran. Tutejsi uczniowie nie są zwykłymi, przeciętnymi ludźmi. To dzieci z bardzo zamożnych rodzin, dzięki którym znaleźli się w tak dobrej szkole. No... poza jednym uczniem - Fujioka Haruhi, który pochodzi ze zwykłej rodziny mieszkającej w bloku.
W szkole działa Klub Hostów (lub Host Klub). Jest to grupa uczniów płci męskiej umilających czas osobniczek płci żeńskiej, by te mogły później do kogo powzdychać, poopowiadać, 'no bo co ma do robienia taki człowiek z mnóstwem kasy, jak nie wydawać na facetów, którzy go uwielbiają'... :D A w Klubie mamy najróżniejsze typy facetów: Tamaki (wysoki blondyn) jako romantyczny, Kyouya (brunet w okularach) jako super-inteligentny, Mori (brunet) spokojny, małomówny, Honey (mały blondasek) jako słodki dzieciak, bracia Hikaru i Kaoru (rudzi) jako... shonen-ai. ;)
Większość zabawnych sytuacji to po prostu ukazanie 'dobrych manier' i 'wychowania' bogatych ludzi, a również ich 'zdziwień' i 'oburzeń' na tematy zwanego przez nich jako zwykłego 'plebsu' czyli ludzi NIEzamożnych. Jakże wielkim wydarzeniem było, gdy bohater imieniem Tamaki, którego uważa się za 'króla hostów' zdecydował się wypić ROZPUSZCZALNĄ KAWĘ, która była wprost tak tania, jak 'waciki' (chociaż kto wie... waciki bogaczy też mogą być droższe od tych 'naszych'...). Dla wszystkich było to wielkim wydarzeniem, gdyż oni piją oryginalną, najdroższą, prosto ze zbiorów...
Pewnego dnia Haruhi całkiem przypadkowo wchodzi do pomieszczenia, w którym mieści się siedziba Klubu Hostów i ponownie całkiem przypadkowo... tłucze wazę za 8 milionów Jenów... Cóż... Haruhi to nie bogacz, a dług trzeba spłacić... I tak patrząc na Haruhi... To jest to chłopak o dziewczęcym uroku czy tzw. chłopczyca..? ;)

SERDECZNIE POLECAM tą seryjkę, gdyż za każdym razem, gdy ma się zły humor, można ją włączyć i się odstresować, tudzież pocieszyć... :)


Ostatnio zmieniony przez Oshii Rion dnia 26-08-2006, 15:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2006, 21:29   

A tak poza tym, jestem po obejrzeniu 16 odcinka i jestem nim totalnie zachwycona! *___* Odcinek jest taki cudowny... :3 Chyba nie chciałabym być na miejscu Haruhi (choć kiedyś chciałam) bo ona teraz już chyba nie wie: "czy Tamaki (a mam nadzieję że wybierze jego), czy Hikaru, czy Kyouya, czy Mori (truskawki były cudne! xD)" bo w sumie najbezpieczniej ma z Kaoru i z Honey, bo oni jakoś się do niej nie palą (no bo co jej po Honey'm xD)
Seria jest koooochaaaanaaa! x3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 24-07-2006, 21:30   

Sugeruję jednak przeczytanie regulaminu... Wykroczenia dwa:
1. dublowanie tematów (tak słoneczko, temat o Ouranie już jest. Co więcej, seria ma na tym forum rzeszę fanów, śmiem twierdzić, że nie trzeba jej już reklamować...)
2. Linki do nielegalnych materiałów - not good.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-07-2006, 22:18   

Hmmm...

Oshii Rion, ja naprawdę nie chcę być złośliwy, ale warto zauważyć że ta seria nazywa się Ouran Koukou HOSTO Bu.

Po japońsku 'koukou' (高校), przełożone na angielski jako High School, to w rzeczywistości coś co w ameryce określa się mianem "senior high". Czyli po polsku - LICEUM. Nie żadna szkoła wyższa. ROFL _^_ I tak, zanim zapytasz - obecnie Polska ma taki sam system, podstawówka-gimnazjum-liceum, jak USA czy Japonia. Z tą różnicą, że w Japonii rok szkolny kończy się jak nakazuje logika - w kwietniu (w sam raz na kwitnienie wiśni), a letnie wakacje wypadają w połowie roku szkolnego. W ten sposób, wiosenno-letnie rozluźnienie dyscypliny i spadek chęci do nauki mają mniejszą szansę wpływać na wyniki końcowe...

Z ostatniej chwili - minister Giertych już zapowiedział wprowadzenie mundurków do szkół... o.O Budujemy drugą Japonię?

Po drugie, sugeruję darować sobie japońskie słowa których się nie zna... po pierwsze,
いらっしゃいませ (bo zgaduję że to miałaś na myśli) w przeklętym przez ludzi bękarcim romaji zapisuje się "irasshaimase". Po drugie, coś takiego to usłyszysz od ekspedientki w sklepie, a ty w tym przypadku powinnaś raczej użyć ようこそ ("youkoso").

A tak poza tym, witaj na forum... ^^;

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kropla Płeć:Mężczyzna
Mykoidalny tentakl


Dołączył: 25 Cze 2006
Skąd: Suchedniów city
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2006, 22:53   

Może żeby nie było niedomówień, szkoła wyższa to 大学 (daigaku), a student to 大学生 (daigakusei) albo 学生 (gakusei), w odroznieniu od 高校生 (koukousei) - licealisty.

Najlepszy dowcip bylby, gdyby Haruhi zwiazala sie nie z ktoryms z panow, tylko z np. ta panienka ktora dniami i nocami siedziala przed gra video i zostala szefowa klubu:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1148869
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-07-2006, 23:36   

Renge nie jest szefową.... Renge jest... jakby to powiedzieć.... jego samozwańczą "menadżerką" ;)
cóż, reakcja Haruhi na taką sugestię byłaby jedna -------> = ='


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 25-07-2006, 08:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 20, 21, 22  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group