FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
  Ouran High School Host Club

Który bizon?
Tamaki - książę na białym koniu
24%
 24%  [ 82 ]
Kyouya - makiaweliczny manipulant
15%
 15%  [ 51 ]
Hikaru - diaboliczny bliźniak 1
13%
 13%  [ 46 ]
Kaoru - diaboliczny bliźniak 2
10%
 10%  [ 34 ]
Mori - milczący olbrzym
6%
 6%  [ 21 ]
Honey - słodkie maleństwo
6%
 6%  [ 20 ]
Haruhi - genialny naturszczyk
9%
 9%  [ 32 ]
Wszycy! - jak harem, to harem
13%
 13%  [ 44 ]
Głosowań: 141
Wszystkich Głosów: 330

Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 24-02-2008, 12:40   

Iza ona bezwzględnie JEST lepsza choćby za festiwal, czy ostatnio za końcówkę 9 tomu. Mistrzostwo świata i okolic. Ale tylko dlatego, że w anime po prostu nie nakręcono reszty. Samo w sobie nadal jest moim ukochanym numerem 1 ^^ Polecam przeczytanie całości ^^

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-02-2008, 19:36   

Skoro tak twiedzisz. Teraz wziełam sie za Fruit Basket, pod wpływem twojej rozmowy z Lain. Stwierdziłam, że muszę się za to wziąć. Ale potem od razu cisnę Ourana. Matko kiedy ja będę spać?;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 24-02-2008, 19:50   

Nota bene pisałam recenzje obu tych mang ^^ Jeśli będziesz miała czas weź się również za Hana Kimi. Naprawdę warty przeczytania komiks ^^

Miałam ten sam problem xD Zwłaszcza z Fruits Basket bo nie mogłam się wprost oderwać w późniejszych tomach kiedy cała historia jest znacznie bardziej mroczna. Byłam i jestem nadal oczarowana Akito. Jedna z moich ulubionych mangowych postaci ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-02-2008, 08:16   

Już się wziełam. Naprawdę mi się podoba. Motyw stary i znany, ale mimo to fajna. Co do Akito
Spoiler: pokaż / ukryj
to w mandze można poznać, że to dziewczyna. Ale gdybyś ttego nie powiedziała to bym się pewnie nie domyśliła.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-03-2008, 21:09   

Muszę to napisać. Kocham, wielbię i wyznaję Tamakiego. Jak oglądałam anime to strasznie go polubiłam, ale jak przeczytałam mangę to wręcz zwariowałam na jego punkcie. Jest po prostu niesamowity. Kompletny idiota, ale właśnie to początkowo przekonuje nas do niego. Wręcz rozbraja, gdy kuca w kącie, robi "pieska", rumieni się lub wstydzi. Ma wtedy w sobie tyle uroku... A to co dopełnia dzieła to jak opowiada o matce, rozmawia ze starszymi ludźmi, albo gra na fortepianie. Powtarzam się, ale ten jego chłopięcy urok, naiwność, delikatność sprawia, że po prostu nie da się go nie lubić. No musiałam to z siebie wyrzucić;d

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-03-2008, 11:44   

Ouran jest genialny. Dawno się tak nie uśmiałam. Swoją drogą szkoła byłaby o wiele fajniejszym miejscem, gdyby istniał taki host club :)
Świetna seria, polecam każdemu.
A Tamaki jest moim idolem. Podpisuję się pod tym co napisała powyżej Iza. Jest boski, uwielbiam go, inaczej się nie da.

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Futaba Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Mar 2008
Skąd: Olsztyn
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2008, 14:42   

Ja równeż lubię Tamakiego, ale jeszcze bardziej Haruhi.

Sakura_chan napisał/a:
A Tamaki jest moim idolem. Podpisuję się pod tym co napisała powyżej Iza. Jest boski, uwielbiam go, inaczej się nie da.


Ja też jeszcze nie spotkałam się z osobą płci żeńskiej, która by go nie lubiła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9710164
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-03-2008, 16:35   

Futaba napisał/a:

Ja też jeszcze nie spotkałam się z osobą płci żeńskiej, która by go nie lubiła.


Zgłaszam się na ochotnika. Nie lubię idiotów. Nawet słodkich. A moim ulubionym bizonem jest Kyouya. :>

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hika
Gość
PostWysłany: 08-05-2008, 23:04   

Z tego co sie doczytałam, to w mandze cała historia kończy sie inaczej. Wie ktoś jak i mi powiem?
Nie wiem moze to pytanie juz padło wcześniej ale nie mam natchnienia na czytanieponad 20 stron :)
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 09-05-2008, 10:55   

A w mandze już się skończyła? Bo przecież gdy skończyła się seria manga była jeszcze w toku...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 09-05-2008, 11:03   

Nie, o ile wiem, manga dalej idzie, czyli historia tak naprawdę nie jest zamknięta.

Natomiast jeśli chodzi o dwa ostatnie odcinki anime, to faktycznie były one dość poważnie zmienione w porównaniu do rozdziałów, których są adaptacją (co o tyle jest nietypowe, że większość serii dość wiernie odzwierciedla mangę, raczej ją poprawiając niż psując). Szczegółów teraz nie podam (tak, jestem prawie pewna, że już o nich tu pisano, ale też nie chce mi się szukać), ale z rzeczy głównych: cały epizod "balowy" nie zawiera ani narzeczonej, ani groźby rozwiązania klubu i zabrania Tamakiego na drugi koniec świata, ani całego tego durnego ładunku melodramatyzmu (o pościgu bryczką nie wspominając). Poza zwyczajną porcją bardzo dobrego humoru (członkowie klubu dostosowujący swoje "czary" do potrzeb starszych gości) ma też wątek "cieplejszy" - właśnie przeszłości Tamakiego i tego, że babcia nie bardzo go akceptuje - ale rozegrany w stylu "ouranowym", czyli nie dołujący, tylko właśnie ciepły. I ten rozdział kończy się podsumowaniem Haruhi, że to dobrze, że Tamaki jest, jaki jest - oraz komentarzem autorki, że "tyle i tyle rozdziałów potrzebowała, żeby to zauważyć".

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-05-2008, 16:20   

O manga idzie pełną parą. I ostatnie rozdziały, które jak na razie wyszły są bardzo znaczące dla całej fabuły...


Spoiler: pokaż / ukryj
Haruhi zdała sobie sprawę, że jest zakochana w Tamakim, z kolei temu Hikaru kazał trzymać się z daleka od niej, bo powiedział, że ją kocha, a potem zebrał się na odwagę i powiedział Haruhi, że chce, aby byli razem, na wycieczce klasowej bodajże...albo tuż po niej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
czacha19 Płeć:Kobieta
marzycielka :)

Dołączyła: 04 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2008, 14:38   

Obejrzalam to anime niedawno i po prostu mnie powalilo. To najlepsza komedia jaka w zyciu widzialam, po prostu kocham ich wszystkich.

Tamaki byl boski. Uwielbialam jego gadke, ze niby jest ojcem Haruhi i musi ja bronic albo gdy byl o0 nia zazdrosny. Boskie byly tez momenty gdy stawal sie powazny, to byly extra sceny.

O blizniakach nie wiem co powiedziec, oni byli najlepsi. Kaoru byl bardzo fajny i inteligentny a Hikaru byl strasznie zabawny i w ogóle nawet gdy sie zloscil chcialo mi sie smiac.

Kyouya byl moim zdaniem bardzooo mily, nie chcial tego pokazac, ale zachowywal sie ok, no moze czasami straszny z niego byl egoista i chytrus.

Mori byl troche dziwny, ale go polubilam. Zreszta oni wszyscy byli dziwni. Myslalam ze sie porycze ze smiechu w momentach gdy sie troszczyl o Honeya. Szkoda mi sie go zrobilo, gdy nie mogl sobie wybaczyc, ze nie dopilnowal, aby Honey myl codziennie wieczorem zeby.

A Honey byl kochany, wcinal ciast ile wlezie, ale taki juz mial urok. Najfajniejsze bylo to jak wszyscy sie bali zeby go nie obudzic oraz to jak tamaki wylal herbate na jego pluszaka.

Haruhi byla w porzadku. Podobaly mi sie jej poglady. A Tamaki, taki troskliwy nie chcial jej zranic, gdy byli odwiedzic wszyscy ja w domu i caly czas uwazal zeby nikt nic nie palnal. Za to ona uwazala ich za bande idiotów, którzy nic nie wiedza o prawdziwym zyciu i miala racje. W koncu dla nich zakupy w sklepie spozywczym to bylo niewiadomo co.

To anime krótko mówiac bylo zabojcze, spodobalo mi sie od pierwszego odcinka. Ciekawe mieli sposoby jak poderwac te dziewczyny co przychodzily do nich. Kyouya robil wszystko dla pieniedzy, to dzieki niemu ten biznes nie upadl, ale Tamaki wiecznie gadal, ze ich klub powstal, aby dac szczescie dziewczynom. I jaki byl wiarygodny gdy wyznawal milosc tym dziewczynom.

Myslalam yylko ze ta seria skonczy sie w takim samym nastroju jak na poczatku, ale sie przeliczylam. Ostatnie dwa odcinki byly bardzo smutne i wzruszajace. Podobno dlatego, ze to anime zakonczylo sie inaczej niz manga. Ci, co to nakrecili musieli, nie wiem dlaczego, skrócic to anime i wybrac najwazniejsze watki. Ale te odcinki i tak bardzo mio sie spodobaly.

Jedyny minus tego anime to pozostawiany bez odpowoiedzi watek Hikaru i Kouru. Przeciez Hikaru zakochal sie w Haruhi, nie powiedzial jej tego, ale Kouru sie domyslil, w koncu brat blizniak. Chcialabym sie dowiedziec jaka byla ich dalsza historia, bo to nie zostalo do konca wyjasnione. Moze zaczne czytac mange.

_________________
Nie pojde do nieba...bo mam lęk wysokości
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7347078
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2008, 01:17   

W końcu doczekałam się Ourana na polskim rynku...
Teraz już trzymam go w łapkach i jestem po obejrzeniu (jak na razie) 6 odcinków po niemiecku (są dwie ścieżki dźwiękowe -> japońska i niemiecka). ^^
I muszę przyznać, że jak się po dłuższym czasie rozpocznie serię od pierwszego odcinka... nie sposób się oderwać. ^^
(nie wspominając już nawet o tym, że w wydanym polskim tłumaczeniu użyto trochę mocniejszych słów niż w fanowskim z ANSI :D)

Ouran forever! ^___^

_________________
Ones who are born at dawn...
Don't ever lose sight...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
Ja!!! :D
Gość
PostWysłany: 21-07-2008, 19:36   

Od którego momentu wiedziałam, że to jest TO? Od pierwszego monologu Tamaki'ego!!! Boże... Mnie normalnie rozwala to anime! Ja chcę jeszcze!!! Nie tylko 26 odcinków! Y.Y To anime dla mnie może nie mieć końca, bo jest po prostu cudne! To po prostu anime number 1 w mojej statystyce anime (razem z Soul Eater)! Gdyby tylko było tego więcej...!!! T.T
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 20 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group