FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Slayers Revolution
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-04-2008, 10:44   

Co do takich przeróbek - Yattaman wyszedł całkiem zgrabnie, przy nowomodnej kresce zachowując cały klimat dawnej serii. Saint Seiya Hades także. Więc kto wie, może i moe Lina (ech, a moe Naga?) nie będzie taka zła, na jaką wygląda.
Przejdź na dół
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2008, 10:58   

Grisznak napisał/a:
Yattaman wyszedł całkiem zgrabnie, przy nowomodnej kresce zachowując cały klimat dawnej serii.

YYYYYY? Ja to chyba ponownie obejrzę, chociaż ostatnio od nadmiernie rozwiniętych wątków "homantycznych" chciało mi się oglądać własne śniadanie po raz drugi. Pomijam fanserwis, bo tego nie brakowało w starej serii, chociaż nie wpychał się samodzielnie przed oczy. Natomiast seria jest zrobiona na siłę i zdecydowanie brakuje jej polotu, postaciom natomiast rozwinięto ich oryginalne durne cechy do zbyt dużych rozmiarów. Nowy Yattaman używa wielkiej trampoliny z napisem "kult".

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-04-2008, 13:21   

Grisznak napisał/a:
Więc kto wie, może i moe Lina (ech, a moe Naga?) nie będzie taka zła, na jaką wygląda.


Cóż, w moim wypadku kwestia jest prosta - nienawidzę moe. Jeśli faktycznie okaże się, że pójdą w tym kierunku to nie tknę dwumetrowym kijem, bo z mojej perspektywy BĘDZIE zła.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Frantic Płeć:Mężczyzna
Nikt ważny


Dołączył: 08 Kwi 2008
Skąd: Gdynia
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2008, 15:16   

Ysengrinn napisał/a:
Grisznak napisał/a:
Więc kto wie, może i moe Lina (ech, a moe Naga?) nie będzie taka zła, na jaką wygląda.


Cóż, w moim wypadku kwestia jest prosta - nienawidzę moe. Jeśli faktycznie okaże się, że pójdą w tym kierunku to nie tknę dwumetrowym kijem, bo z mojej perspektywy BĘDZIE zła.

A ja wprost przeciwnie ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3907192
Spyke
Gość
PostWysłany: 12-04-2008, 22:06   

Hmm czyżby to była oficjalna kreska? http://homepage3.nifty.com/QPHOUSE/amag0804.html
Powrót do góry
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2008, 01:26   

Eee tam, panikujecie. Popatrzcie sobie na stare ilustracje, czy na nich Lina się nie rumieniła? Ona po prostu nie może być moe, to nie ten typ. Z definicji nie może być, przeciez to Lina Inverse! I kreska nie jest taka "śliczniutka" jak w Premium, może rzeczywiście zbacza lekko w stronę "nowomodności", ale z drugiej strony coś tam z oryginału w niej zostało. Nie chcę zapeszać, ale może nie będzie aż takiej tragedii. Może.

...mam za to obawy innej natury: czy nawet jeżeli postarają się zachować klimat pierwowzoru, czy to się sprawdzi w dzisiejszych czasach? I czy MNIE nadal będzie to śmieszyć? Nie zapominajmy, że Slayersi mają parę ładnych lat, czasy się zmieniają, gusta też... Chyba bedę musiała sobie odświeżyć poprzednie trzy serie, żeby się przekonać.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2008, 01:37   

Cytat:
czy to się sprawdzi w dzisiejszych czasach? I czy MNIE nadal będzie to śmieszyć?

Rówież nurtowały mnie te pytania. Ale cóż, sięgnąłem do starych odcinków, i okazało się że tak, jednak dalej śmieszą. Co więcej, seria jest nadal inspirująca; w podforum erpegowym można przeczytać temat Ariocha sprzed kilku dni, który przymierzał się do prowadzenia sesji w świecie Slayersów. Zresztą, nie tylko on - moja znajoma niedawno zdobyła adaptację pod mechanikę d20, i niedługo zaczynamy. Jak widać, dobre dzieło będzie się skutecznie bronić nawet po latach.

A na Czytelni przedwczoraj wyszedł 6. rozdział nowego fiku slayersowego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 24-05-2008, 12:36   

To prawda, ja obejrzałem całkiem niedawno pierwszy sezon i również się dobrze bawiłem (gorzej poszło z ponownym oglądaniem Gokudo - dowcipy oparte na "robieniu na złość Mistrzowi Gry" i łamaniu schematów jednak się nudzą). Pozostaje nadzieja, że tak samo spodoba się młodszej widowni, myślę jednak, że ma szansę chwycić. Code Geass też wraca do (jedynie słusznych, o) wzorów robienia anime z lat 90., a cieszy się sporą popularnością.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-06-2008, 16:24   

IRCowe jenoty wiedzą, ale forumowe niekoniecznie, że pojawił się już opening do Slayers Revolution - obejrzeć i posłuchać można tutaj: http://pl.youtube.com/watch?v=OQ_nIPpX-i8&feature=related
Z nowości - Gourry ma biust rozmiarów Nagi, Xellos teleportuje się stopniowo, zaś Zelgadis galopuje na koniu niczym Zorro.
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2008, 16:35   

Chwilę, ale w tym openingu Gourry naprawdę ma biust! Mam nadzieję, że nie zrobili z niego dziewczyny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-06-2008, 16:37   

Ciekawe, czy dalej ludzie będą narzekać, że "nie ma Liny"...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2008, 17:21   

Teukros napisał/a:
Mam nadzieję, że nie zrobili z niego dziewczyny?

Przesadzacie... po 1 ja nie widze żeby miał coś większych rozmiarów niż powinien a po 2 to nie biust tylko część jego zbroi (jeżeli o tym mowa). Tak czy inaczej żeby przekonać się czy nie zrobili z niego dziewczyny trzeba by zbadać co ma w okolicach pasa, czego nie da się zrobić. Załóżmy więc że to "on" ;)

Keii napisał/a:
Ciekawe, czy dalej ludzie będą narzekać, że "nie ma Liny"...

Z drugiej strony wcześniej narzekali że za mało Xellosa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2008, 15:06   

Ale to chyba nie jest opening... To raczej połączenie piosenki z własciwego openingu z animacją do do "Meet Again" (piosenka Hayashibary), która została podobno wydana kiedyś zupełnie niezależnie do Revolution. Ja uważam, że to szczeście, bo mi się kompletnie nie podoba. Co to za efekty specjalne? Dlaczego Gourry ma Miecz Światła? I dlaczego wszystko jest tak zupełnie nie-slayersowao słodziutkie i podchodzące pod kicz? Nieee...

Jeżeli chodzi o chara design, to w sieci pojawiły się już rózne obrazki.
Skany z Dragon Magazine: http://homepage3.nifty.com/QPHOUSE/slrev/dragonmagazine3.html - wyglądają strasznie ładnie, ale raczej mało prawdopodobne, zeby akurat taki styl znalazł się w anime.
Chara design Amelii i Liny: http://homepage3.nifty.com/QPHOUSE/megamimag.jpg
Obrazek oficjalny: http://i2.photobucket.com/albums/y7/onelani/REVO.jpg - jak na razie bardzo poobny do tego, co byłó w poprzednich seriach, więc jestem dobrej myśli.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2008, 12:30   

Yumegari napisał/a:
Ale to chyba nie jest opening... To raczej połączenie piosenki z własciwego openingu z animacją do do "Meet Again" (piosenka Hayashibary), która została podobno wydana kiedyś zupełnie niezależnie do Revolution. Ja uważam, że to szczeście, bo mi się kompletnie nie podoba. Co to za efekty specjalne? Dlaczego Gourry ma Miecz Światła? I dlaczego wszystko jest tak zupełnie nie-slayersowao słodziutkie i podchodzące pod kicz? Nieee...
Yyy, faktycznie. Nawet nie wiedziałem że była taka animacja. Wygląda na to że alarm można (chwilowo) odwołać, przynajmniej do czasu zobaczenia jakiegoś trailera.

PS: zaraz zaraz, co to za zielony pokemon na ostatnim z obrazków???

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 05-06-2008, 15:27   

Cytat:
Obrazek oficjalny: http://i2.photobucket.com/albums/y7/onelani/REVO.jpg - jak na razie bardzo poobny do tego, co byłó w poprzednich seriach, więc jestem dobrej myśli.


Ło, widzę silne wpływy kreski Araizumi. To dobrze. I Zel wygląda o niebo lepiej niż w Premium - taki bohater Homantyczny;p.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group