FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
  Soul Eater
Wersja do druku
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 16-08-2008, 21:17   

Te ubrania też mnie zastanowiły. I jak Stain mówił, że mogą się wycofać, to oni w tym czasie się przebierali, tak?XD

No po 19 odcinku. Walka z Medusą fajna, jeszcze się nie skończyła, ale naprawdę robi wrażenie. Animacja instuktażowa Staina mnie rozwaliła. No i kto by pomyślał, Maka się stawia. No będzie ciekawie. A właśnie tak się zastanawiam, kiedy zmienią opening. Ten mi się podoba, ale ciekawi mnie jaki będzie następny. Ending już jest inny jakiś czas, więc na czołówkę przyjdzie pora...

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-08-2008, 07:55   

Nowy opening będzie najpewniej po Asura Arc, w sam raz, żeby wprowadzić do czołówki Giriko, Justina, Arachne, mosquito, Marie, i panią-kuszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 04-09-2008, 19:24   

Ha... dołączam do peletonu... jestem już na bieżąco, po 21. A w 20... czy tylko mi to się tak kojarzyło z miasteczkiem Twin Peaks? Aż czekałem na "fire... errm, MADNESS, walk with me" ;3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2008, 19:52   

No, dwudniowy maraton się opłacił, nareszcie jestem na bieżąco! Mamma mia, zassałam to zaskakująco szybko, nie pamiętam kiedy tak dobrze się bawiłam przy shonenie. Świetna nietypowa kreska i humor, mam wrażenie jakbym oglądała anime produkcji Burtona. Przesympatyczni bohaterowie, urocza główna para, no i pięknie zanimowane walki...
Oczywiście możnaby się przyczepić do kilku rzeczy, ale po co sobie psuć dobry nastrój? ;)

A co do odcinka bieżącego - ukazanie szaleństwa Kida - bezcenne. I klimatycznie oddane szaleństwo Eruki i Free. Zabieram się za mangę. ;P

PS. Dla mnie postać Excalibura jest żywcem wyciągnięta z "Doliny Muminków"... ^^'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-09-2008, 12:10   

Cytat:
PS. Dla mnie postać Excalibura jest żywcem wyciągnięta z "Doliny Muminków"... ^^'
Tak! Właśnie się zastanawiałem, czemu wygląda znajomo...
On jest jednak mimo wszystko jakoś "nie z tej bajki" ^^;

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-09-2008, 12:57   

Ja też obejrzałem już 20 i 21 ep, zabieram się za 22. Nie obraziłbym się, gdyby zrobiono fillerowy odcinek z szaloną Maką. I niestety minął już mój ulubiony fragment mangi - Maka z obłąkańczym uśmiechem ,,Heh, my blood is black!''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2008, 21:40   

Dzisiaj obejrzałam 21 i 22 odcinek. Już mnie trochę męczą te odcinki z Fight to Death, na szczęście to już końcówka. Chciałabym już zobaczyć Arachne i resztę, i nowy opening. I bardzo jestem ciekawa, jaki głos będzie miał Mosquito :3

A, i ending do 21 odcinka był kawaii ^^ Szkoda, że tylko jednorazowy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-09-2008, 20:24   

Soul Eater 23 - w tym epie najpełniej widać, czemu tak lubię Steina. Ostatnia scena z nim i deszczem - piękna!

A już czeka na mnie 24 i zakończenie Fight to Death arc, a potem wprowadzenie nowych postaci!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 17-09-2008, 20:35   

Urufu napisał/a:
A, i ending do 21 odcinka był kawaii ^^ Szkoda, że tylko jednorazowy

Byłby kawaii, gdyby nie to, że postaci dziecięce Maki i Krony były po prostu brzydkie (wg mnie). Ale konwencja rzeczywiście kawaii.

Och, najwyższy czas na skończenie Fight of Death, bo mam ochotę na jakiś nowy wątek. Maka w szalonej wersji powala na kolana. Co byście nie mówili - uważam, że seyjuu jest bardzo w porządku.
I pytanie dla obeznanych z mangą (moglibyście proszę trzasnąć spoilerem?) - Czy Krona na stałe dołączy do ekipy? I czy jakoś "wyciągną" z niej/niego ragnaroka? I czy w końcu wiadomo jakiej jest płci?

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 17-09-2008, 20:49   

Lena, spoiler na życzenie ;)


Spoiler: pokaż / ukryj
Krona trafi do Shibusen jako uczeń, ale specjalnej troski, to znaczy będzie krążyc tu i tam, czasem na jakaś misje sie wybierze, ale nie będzie na stałe przydzielona nigdzie. Nie wyciągną z niej Ragnaroka. Przynajmniej jak do tej pory, ale nie zanosi się. I nie wiadomo jakiej jest płci, choć jednak obstawiam źeńska (choć jedno tłumaczenie mangi mówi o niej jako o córce).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2008, 20:52   

Nanami napisał/a:
Lena, spoiler na życzenie ;)

Co więcej:

Spoiler: pokaż / ukryj
Aktualnie nie do końca wiadomo, co się z nią dzieje. Medusa twierdzi, że Arachne ją porwała - przynajmniej tak powiedziała Mace, ale czy to prawda? (w sumie to Medusa ją potajemnie zabrała z Shibusen, ale później mogło się coś wydarzyć, o czym jeszcze nie wiemy).


Kurczę, jakoś nie bardzo chce mi się zabierać za 23 i 24 odcinek ^^'

Bonusik - Blair też ma Geassa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 19-09-2008, 12:04   

Hmmm... to fajno,
Spoiler: pokaż / ukryj
że zostanie jakiś czas w Shibusen. Chciałabym tylko żeby wyciągnęli z niej Ragnaroka, bo irytuje mnie to COŚ niepomiernie. Denerwujące seyjuu i charakter, w dodatku, jak Krona ma wrócić do zdrowia psychicznego z czymś takim przyczepionym do pleców?
Osobiście całkiem lubię Kronę, bo obala pewne schematy "złego charakteru", chociarz w ostatnich odcinkach (trauma z dzieciństwa, samotność i te sprawy... uch) mocno straciła w moich oczach. Ale jak tak mają dalej potoczyć się jej losy - to chyba da radę nadrobic humorem.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 20-09-2008, 21:40   

Tak, tak, tak, tak.

Mam dobre ucho. Po tym jak sciagnełam OSTa Soul Eater i dokładniej wsluchałam się w linię melodyczną, cos zaczeło mi kołatac po głowie...brzmiec znajomo...
Dzis ruszyłam i sprawdziłam dane - jak sie okazało me przypuszczenia były trafne.
Za muzykę w Soul Eaterze jest opowiedzialny nie kto inny jak Taki Iwasaki, twórca muzyki w Tengen Toppa Gurren Lagann *________*

Epic WIN

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Seiren Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2008, 15:36   

Przyznam się, że nei czytałam wszystkich postów, ale w większości widzę pozytywne komentarze, i trochę mnie to dziwi.
Tzn obejrałam dopiero 6 odcinków, więc nie mam może odpowiedniego poziomu wiedzy o SE, ale nie wydaje mi się taki zachwyzający. Zwłaszcza fabularnie. Bo kreska (szydercze słońce i księżyc wymiatają) muzyka są dla mnie świetne. Karykaturalne tła również. No i zakochałam się w głosie Soula. Ale kurde, ciągle mi brakuje jakiegoś ciekawszego wątku. Mam nadziję, że z czasem coś się rozwinie, bo jak na razie jest to dla mnie taki trochę niewykorzystany potenciał. I może coś nei tak z moim poczuciem humoru, ale większośc "gagów" jest strasznie przewidywalna...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2008, 16:06   

Przeczytaj ten, ten i ten komentarz oraz następny, a stwierdzisz, że jednak są osoby, które mają podobne do Twojego zdanie. Ostatnio nie komentowałem najnowszych odcinków, bo i nie było po co, najnowsze odcinki utrzymywały poziom poprzednich, tzn. nie nudziły, ale też jakoś rewelacyjne nie były (choć jeden z Excaliburem to nie tylko nudził, ale denerwował, aż taki gniot). Masa patetycznych wstawek, trochę humoru dla rozluźnienia, walki, walki, walki, czyli standard. Dalej utrzymuję, że to znacznie ciekawsza seria niż D.Gray-man, ale wielkim osiągnięciem to nie jest, bo to jeden z najgorszych shounenów jakie widziałem. I gdy już myślałem, że seria wzniesie się ponad przeciętność, a spoiler 24 odc.
Spoiler: pokaż / ukryj
śmierć Medusy
) będzie ostateczna okazało się, że to jednak nie do końca tak jest.

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group