FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-05-2008, 18:03   

Zaraki, twój tok myślenia jest dziwny. Znaczy się, ogłaszasz rzeczy oczywiste. Wszyscy przypuszczamy, że wyjedzie z Japoni, bądź co bądź został wygnany! Właściwie to już wyjechał, tylko nadal pozostaje kwestia jego tożsamości. No bo jesli Lulu długi czas nie będzie się pojawiał w szkole, to stanie się niemal oczywiste, że odzykał wspomnienia i tym samym wrócił do bycia Zero. Przez co może być zagrożona Nunnaly. No i w ogóle co z jego szkolnym życiem? Nie wróci więcej do Akademi Ashford? Nie wiem jak on to chce załatwić. Może po prostu będzie sterował Zakonem z Japoni, ale pewnych rzeczy na odległość się nie da załatwić.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2008, 18:14   

Ech faktycznie poniosło mnie sorki ;/ Poprostu jak pisałem nie tak dawno na innym forum na podobny temat(bodaj o tym jak lulu sie wywinie z tego momętu gdy suzaku zadzwonił do nanaly) to taka tam wojna wybuchła że ho ho. A o co ? O to ze admini i moderatorzy "nie uswiadomili" uczestników rozmowy o takich własnie prostych sprawach. Tak wiec więcej na takie "oczywiste" tematy sie nie wypowiadam chyba ze będzie temat do głebszych rozwarzań. ok?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 28-05-2008, 18:32   

Zaraki bodajze na poprzedniej stronie też sie nad tym zastanawiałam. Na pewno Lelouch na stałe nie opuści szkoły - wkopałby Vilette, Rolo i siebie. Poza tym jest związany obietnica z zaborczym Rolo, który gotów jest go zadzgać, jeśli nie dotrzyma słowa, a Rolo z pewnoscia chce zostać w szkole i by razem sobie spokojnie żyli. Poza tym w poprzednim odcinku tak sie Luluś wzruszył z przywiązania swoich przyjaciół - Millay, Rivalza, Shirley. Gdyby teraz opuścił szkołe, naraziłby ich na niebezpieczenstwo.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-05-2008, 18:43   

Nie no, możesz się wypowiadać kiedy chcesz, tylko nie musisz mówić o oczywistych rzeczach, o których mowa w odcinku. To wygląda tak jakbyś ty, o tych oczywistościach nie wiedział. A wiesz jak wnioskuję. Ale jeśli masz jakieś przypuszczenia, co do tego, co się stanie, to lepiej bierz je w spoiler, bo i na tym można się przejechać;D
A tak w ogóle to witam na forum i życzę miłej zabawy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2008, 19:54   

A tak wybiegajac poza temat odcinków tak sobie czytam ten wątek od początku zeby jakiejs gafy nie walnąć i doszedłem do postu w ktorym pisze o grze Code geass moze mi ktoś powiedziec coś więcej? jaki typ na co ona jest i skąd ją mozna skołować?

A i jeszcze jedno co powiecie o tym? http://moe.imouto.org/post/show/21715/code_geass-kallen_stadtfeld-ougi_kaname-viletta_nu ja jestem za :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 28-05-2008, 21:13   

Tytuł Code Geass - Lost Colors, tylko po japońsku, bodajze visual novel, czyli mnóstwo tekstu, czyta sie jak ksiazke, a bohater którym kierujesz ma parę opcji do wyboru od czasu do czasu i od tego zalezy dalszy rozwój akcji albo the end, poza tym wybór pomieszczen panelowy gdzie akurat chcesz sie udać. Grafika to w wiekszosci przewijające sie prawie statyczne obrazki itp.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-05-2008, 21:16   

A skołować można na przykład tutaj.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-05-2008, 21:18   

Nanami napisał/a:
A i jeszcze jedno co powiecie o tym? http://moe.imouto.org/post/show/21715/code_geass-kallen_stadtfeld-ougi_kaname-viletta_nu ja jestem za :D

Viletta i Ogi jasne, życzę im tego, ale i tak najbardziej rozbroił mnie Zero z różą^_^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2008, 21:26   

Dzięki za namiar jak dostane kase za zawody to sobie sprawie. Ech szkoda ze musimy czekać dwa tygodnie na 9Ep Bo az mnie nosi co dalej :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-05-2008, 21:36   

Ej, ale to już tak na serio z tym epem, co się opóźni o tydzień? Na 200%? Buuu ja nie chcę!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-05-2008, 21:40   

Zaraki, świetny ten art *.* Stanowczo chcę takiego rozwiązania tego wątku!

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2008, 21:41   

Najprawdopodobniej :/ jedyny + takiej sytułacji był by gdyby dwa naraz dali. Ale wątpie :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Helianthus Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2008, 02:47   

Niech mi ktos przypomni jak Lelouch przekonal vilette, zeby nie doniosla, ze odzyskal wspomnienia, bo zupelnie tego nie pamietam.

Heh, nie lubie czekac na odcinki, bo zazwyczaj zapominam co sie dzialo w poprzednich...

_________________
http://myanimelist.net/animelist/Helianthus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 29-05-2008, 10:52   

Zaszantażował ją, że wyda jej związek z Ougim. Wtedy by jej cała kariera runęła, a ona desperacko chce sie trzymać tytułu baronowej, ma kompleks na tym punkcie. Poza tym ona jednak coś nadal do Ougiego coś czuje. A jak mozna zapomnieć scene "Happy Birthday, Viletta-sensei" to nie wiem :)

A tak nawiasem mówiąc, to póki co sezon pierwszy był dla mnie chyba lepszy. Jak tak słucham sobie jednak "Innocent days" czy "Stories" to od razu przypominają się te świetne momenty, którym towarzyszyły. I aż mi się tęskni do "czy" i "kiedy" ponownie je usłyszę w drugiej serii, no ale to dopiero 8 odcinek.

<3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2008, 11:25   

no jeszcze 16 Ep przed nami to sie rozkręci :P A kto wie moze bedzie 3 sezon? :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 38 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group