FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-05-2008, 13:08   

A może film kinowy? XD

A zresztą, wszystko i tak zależy od zakończenia drugiej serii. Jeżeli komuś uda sie je przeżyć, to szanse są duże. ;P

Jestem pewien że wyjdą kolejne picture books , choć nie ma żadnego wiarygodnego potwierdzenia czy i kiedy.
Przejdź na dół
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2008, 13:47   

lepiej zeby bohaterowie przewodni jakoś sie wykaraskali :D bo smierć kallen C.C czy np loyda była by straszną stratą :/ :D

Edycja odmoderacyjna
http://pl.youtube.com/watch?v=Hpe2xXbFe-U&feature=related po tej animacji spadłem z krzesła :D albo tej http://pl.youtube.com/watch?v=uRXZO7yNS4g&feature=related biedny Schneizel :P czego to ludzie nie wymyślą :P to tez fajne acz mało z geass http://pl.youtube.com/watch?v=xXK9ShllebQ&feature=related

Zaraki na przyszłość proszę nie pisać jednej wiadomości pod drugą. Jeśli chcesz coś dodać do tego, co napisałeś, użyj opcji "edycja".

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-05-2008, 16:47   

Nie wiem czy bohaterowie wytrzymali by psychicznie 3 sezon. Kinówki też się nie spodziewam, ale jakiegoś speciala czy picture booka owszem.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2008, 16:54   

Cytat:
Wie kim jest tak naprawde Zero


A czy przypadkiem nie próbowała tego powiedzieć Suzaku i stwierdziła, że zapomniała o tym a Suzaku domyślił się, że to przez Geass?

Cytat:
grze Code geass moze mi ktoś powiedziec coś więcej? jaki typ na co ona jest i skąd ją mozna skołować?


Jest jeszcze na NDS gra Code Geass. Kierujemy w niej różnymi postaciami, ale tymi z Black Knights. Jest to taki jRPG gdzie walczymy w mechach. Ciekawostką jest to, że po pierwszym przejściu następują zmiany w fabule i można na swą stronę przekabacić Orange’a, Cornelię, Euphie albo pojawiają się nowi wrogowie tak jak jacyś dwaj bliźniacy z niezliczonego płodu Karolka.
Niestety, gra jest w języku japońskim. No ale może Bandai przetłumaczy ją jak wypuści wypuszczą w USA wszystkie epizody CG.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-05-2008, 18:21   

Przyjrzycie się scenie, w której wyłaniają się z dymu kopie Zero w 8 odcinku. Po prawej stronie macie jasno brązowego psa/kota w masce Zero! Zauważyłam, to przeglądając odcinek. Nie no ja nie wiem co się roi w głowie tych twórców;D Ciekawe czy go też zaliczyli do tego milona?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2008, 18:37   

Za bardzo mnie to nie urządza :/ myslałem że jest coś o CG na PC albo PS2 albo nawet PSX bo tylko dla jednej gry nie opłaca sie konsolki kupić :/ no i jeszcze japonski jak jeszcze rozumiem coś jak mowia to pisanego za cholere :P faktycznie pies zozwala :D pewnie tez go zaliczyli a maske załorzyła mu kaguya :P


A włąsnie bo mnie nurtuje kwestia Gino jesli przyjmiemy ze postacie z endingu są podzielone na zakon i cesarstwo to do kogo przynalerzy gino? Anja ma białe skrzydła a gino czarny mundur i brak skrzydeł :/ to samo sie tyczy suzaku białe skrzydła ale czarna koszula :/ prosze mnie oswiecić .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-05-2008, 10:21   

Co do Suzaku- Jest on Japończykiem (stad czarna koszula), ktory przeszedł na stronę Brytyjczyków (białe skrzydełka). Zrobił to jednak po to by zmienić imperium od środka, a nie dla własnej korzyści-dlatego ma postrzępione skrzydełka, a koszule zakrywa mu postrzępiony mundur.

Gino-panie z Clamp'a pewnie uznały, że lepiej mu bez skrzydełek XD. A tak serio nie zwróciłem na to uwagi i nie sadze żeby to cokolwiek znaczyło.

Ufff... Jak milo napisać kolejnego posta ;P Ponieważ tej Niedzieli nie ma kolejnego odcinka przypomnę sobie wszystkie dotychczasowe odcinki. W końcu już prawie 1\3 serii za nami (chlip).

Aha, mam jeszcze jedno pytanie. Jak oceniacie dotychczasowe odcinki? Co poprawiono, co zepsuto, czego Wam brakuje, które sceny najbardziej sie Wam podobały, i jak oceniacie postaci? (W końcu forum musi sie czymś zająć przez ten tydzień "postu")
Powrót do góry
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-05-2008, 11:11   

Za mało CC ! Za mało interakcji na linii CC-Lulusiek (nie chodzi mi o jakiekolwiek paringi, po prostu ich rozmowy i generalnie ich relacja zawsze bardzo mi się podobały). Za mało wyjaśnień na temat Geassa. A in plus zaliczyłabym samą postać Lolka, balansowanie na węższej niż kiedykolwiek krawędzi ryzyka przez Leloucha, inwencja twórcza, humor, zdecydowanie bardziej podoba mi się też opening.

Bardzo się bałam przed rozpoczęciem drugiego sezonu, że time skip i te wszystkie zmiany wyjdą CG na niekorzyść, tymczasem wręcz przeciwnie ! Mnie podoba sie bardziej niż pierwsza seria, chociaż momentami jest nieco przewidywalna, a to niedobrze. Póki co jednak jestem naprawdę zachwycona.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 30-05-2008, 11:52   

Ja jestem zadowolona, ale do zachwytu mi daleko jeszcze, po opadnieciu emocji takie mam teraz zdanie ^^ Pierwsza seria póki co lepsza. I zdecydowanie podpisuje sie pod zdaniem Salvy - więcej interrakcji miedzy C.C. i Lulu!

Co do skrzydeł, to na anglojezycznym forum kiedys natknełam sie na post z analiza tego, ale kurcze, musze teraz go odkopać.

OK, mam. Teoria ta nie do konca zgadza sie ze stwierdzeniem, ze protagonisci maja czarne skrzydła, a antagonisci białe. Dzieli postaci na te ze skrzydełkami, na te z fałszywymi skrzydełkami i na te bez.

Post na anglojezycznym forum

BTW Moja nowa tapeta! <3

Ciekawe czy to zauważyliscie?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-05-2008, 12:20   

Nanami o psie mówiła już Shizuku. ^^

Co do tapetki natomiast, to naprawdę spadłam jak zobaczyłam przedwczoraj te skany ^^ Są przepiękne, chociaż CC na nim wygląda jak Euphie, a co do Lulu to takiego Leloucha właśnie lubię. Ja się teraz zastanawiam kto wygra wyścig vectorowy, bo że powstanie mnóstwo vectorów z tych skanów to nie wątpię. Poza tym Nanami... to jest różowe xD Aż sama mam się ochotę tym pobawić, bo CC jest tu zdecydowanie za duża w stosunku do niego. Ale wtedy nie dosięgnęłaby ramienia... hmm...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zaraki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2008, 13:09   

wracając do skrzydeł miałem cichą nadzieje ze albo gino albo anya zdradzą :P (mordred zdrajca tak tu jak i w mitach tristan to samo) Podobają mi sie zagrania Zero ta cała maskarada i akcje z CHF. Nie podoba mi sie brak jak to pisała Salva za mało C.C i luluscha. Ze scen mnie najbardziej wgniotła/rozsmieszyła akcja na dachu poscig za pomidorami (kaguya to chyba oczywiste) no i Replikacja :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-05-2008, 18:53   

Trudno mi narazie ocenić, który sezon lepszy, poczekam, wstrzymam się do końca z oceną ogólną. Zauważyłam jednak, że w tej seri jest o wiele więcej genialnych akcji Leloucha. To dopiero 8 odcinek, a już 2 czy 3 razy więcej okazji do zaprezentowania błyskotliwości Zero. Jak narazie najbardziej podobała mi się akcja uratowania złapanych z Zakonu i przekabacenia Rollo i milon replik. Zobaczymy jak nas dalej twórcy będą zaskakiwać.
Też chcę więcej C.C i Lulu. Opening też mi bardziej przypadł do gustu.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Dymek
Gość
PostWysłany: 30-05-2008, 21:12   

Sezon drugi odrazu wyszedl z najlepszymi bajerami, bo w pierwszym trzeba było przedstawić sytuację, bohaterów i ogolnie o co kaman.

Ćholernie podobała mi się akcja z atakiem na statki powietrzne i rozróba jakiej dokonała Karen w latającym Gurenie MkII. Świetny był moment też kiedy Lelouch był załamany i chciał sobie strzelić działkę refrenu, a potem chciał stuknąć Karen.

Ogólnie w drugim sezonie więcej jest C.C. i dobrze ^^ Lelouch mógłby obydwie zakręcić sobie i zapewnic trójkącik :p
Powrót do góry
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 31-05-2008, 12:50   

A mi się udało dołapać ósemeczkę dopiero wczoraj... W każdym razie autorom ( w domyśle Lulu) w całkiem niezły sposób udało się wyjść z podbramkowej sytuacji, jaką było przystąpienie do SAZ. Piesek-Zero powala na kolana, natomiast powrót Niny zdecydowanie irytuje. Jak ja nienawidzę takiej "cichej wody"! Postać do odstrzału. I znowu zrobili ten sam myk, jak w scenie kiedy Lulu wylatuje ze statku, z którego zamierzał uratować Nanaly, krzyczy, a ona robi minkę jakby rozpoznała w Zero swojego braciszka. Kiedy Zero zaczyna przemawiać na uroczystym otwarciu Strefy to też wygląda to tak jakby w końcu zrozumiała. Uważam, że jest to spore niedociągnięcie fabularne. Niewidoma Nanaly z wyostrzonym słuchem na pewno rozpoznałaby głos Lulu.
Bardziej cieszyłabym się gdyby Lulu został w Chińskiej Federacji i nie wracał do szkoły. Szkolne gagi jakoś mnie nie śmieszą i to, że razem z Suzaku nadal chodzą do szkoły jakoś mnie nie grzeje. Wolałabym gdyby Lulu stał się Zero do końca i wraz z C.C zajęliby się partyzantką. Ale wiem, że to nie możliwe po pierwsze, ze względów fabularnych (obietnica dana niezrównoważonej Rolce) i, po drugie, komercyjnych (prowadzenie akcji częściowo w Akademii chyba przyciąga całkiem sporo osób do oglądania tej serii). Dołączam się do protestu - za mało scen Lulusz vs C.C!!!!!! O ile osobno ich uwielbiam, to razem ubóstwiam. Najbardziej jak sobie dokuczają...

PS: Salva, śliczny podpis. Uwielbiam Naru^^

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 31-05-2008, 13:20   

Co do Nunnaly, Czemu wszyscy zakładają, że ona nie domyśliła się, że Zero to Lulu? Może już wie, ale ukrywa to, bo nie chcę by bratu stało się coś złego. Zaakceptowała, że on idzie inna drogą i nie chce działać na jego niekorzyść, tak jak Lelouch. Ja upieram się przy takiej wersji, wierzę, że Nunnalu nie jest głupia.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 39 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group