FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 28, 29, 30  Następny
  Jaka jest wasza ulubiona broń? Proszę piszcie!
Wersja do druku
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-04-2003, 13:53   

*pojawia sie w domciu Finala*
*rozglada sie dokola*
Nyo tak, trzeba mu zrekompensowac poniesione szkody ^ ^' Maly remoncik by sie przydal...
*krytycznym okiem ocenia sytuacje*
I moze mala zmiana wystroju... *^.^*
*teleportuje ze swojej sfery 15 puszek z farba o roznych kolorach*
Zaczniemy od malowania! Potem bedzie mozna zabrac sie za przemeblowanie i zmiane firanek ^.^v Sae na pewno mi pomoze! Ale najpierw trzeba to troszeczke rozmrozic...

Naaat, dziubasku, a cos Ty robil w tym niebycie? ^ ^
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-04-2003, 14:04   

Ngale do pokoju wchodzi raflik
O ce Miya o Malowankop urządzasz
Ja tesz moge moge MOGE
mam coś specjalnego
pistolet na farbe zobacz
<zanurza cos w czerwonej farbie i strzela twioranc pienkny cerwony grafiti:
REAL MADRYT TO CIOTY
Widzisz
a mozesz se dowolny napis ustawic<podaje pistolca Miye

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-04-2003, 15:33   

Drogi Dabi. NIe mogles powrocic z niebytu, bo jak stwierdzil Plotyn bytem jest wszystko to co istnieje, niebytem to co nie istnieje. Jako,ze cos co nie istnieje istniec nie moze, to go nie ma.... Sensu w tym malo, ale czego sie spodziewac po filozofie?!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2003, 16:07   

<wraca w kiepskim humorze> Srodek na zoladek...do czego ten stary pierdziel mnie wykorzystuje...gdybym mogl juz dawno skopalbym mu krabi tylek... <dalej mruczy pod nosem>

<wchodzi do holu zauwaza *drobne* zmiany w kolorystyce scian> Kto na siedem piekiel ma tak okropny gust zeby malowac mi sciany na rozowo?! Zaraz...malowac?...MI?!?! :shock: <wpada do salonu wkurzony> Niech ja dorwe dowcipnisia!<widzi usmarowanych w farbie Miye i raflika nadal przy *pracy*> WY! CO PISALEM NA KARTCE?! NIE DEMOLOWAC I NIE DOPROWADZAC DO STANU "POZAL SIE CHAOSIE"!!!

M&R : Ale nie wspominales nic o przemalowywaniu...

Nie wspominalem?! Czyz to aby nie troche za oczywiste? :evil: Gdybym chcial zmian w kolorystyce to dalbym znac... A w ogole to...<dostaje z pistoletu na farbe od raflika>...a w ogole to najpierw trzeba was uniezkodliwic aby zapobiec dalszej demolce! <odcina raflikowi pistolet zostawiajac mu w rece tylko rekojesc, nastepnie paralizuje zakleciem denata i wwala przez szyb do labiryntu> Nie radze tu wracac dopoki nie ochlone :evil: . A co do ciebie Miya to radze odlozyc ten pedzel...<wokol niego zaczynaja latac wyladowania elektryczne...Miya z zaskoczenia odklada pedzel> Siadaj! <wskazuje na krzeslo na ktore wspomniana zgodnie z poleceniem siada> Aam Kaom, Spacium <po raz kolejny posluguje sie zakleciem klatki astralnej, zamykajac ja w niewielkiej przestrzeni dopoki nie ochlonie> Posiedzisz dopoki nie skoncze po was sprzatac...<bierze wiadro, rozlewa woda po scianach i uzywa telekinezy aby okolo 20 szczotek zeskrobalo bazgroly za niego...>

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-04-2003, 16:25   

NYO WIESZ CO, NIEWDZIECZNIKU JEDEN!!!!!!!!!!! >< TAK BYS MIAL SLICZNIE WYREMONTOWANE, A TERAZ SAM SIE MUSISZ TRUDZIC!!!!!!!!! NAWET NIE PODZIEKUJESZ!!!!!!!!!!!!!!! HERBATY BYS CHOCIAZ DAL!!!!!!!!!! ><
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-04-2003, 17:27   

Wlasnie zrob herbate, dla mnie 4 dzbanki... (nie no, przesada, 4 dzbanki to ja w naturze dziennie wypijam, tu jest forum, wiec jestem lepszy niz w naturze). Co ja mowie... cala wanne. Ba basen. I wrziuc koszyk cytryn. I duzo orichalconu. I zaparzo od razu kilka gatunkow. I odpadow chemicznych nie poskomp.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2003, 19:04   

Herbaty? Nie ma sprawy 8) <spoglada w strone kuchni z ktorej przylatuje caly 20 litrowy zbiornik a wraz z nim filizanki>. Zeg jesli chcesz sobie ja *doprawic* to idz do laboratorium - sekcja badan nad pierwiastkami promieniotworczymi i tam znajdziesz interesujace cie skladniki :D.

<nalewa filizanke i podaje Miyi przez bariere> Dobra funkcja tego zaklecia jest ze z zewnatrz mozna na nia oddzialywac a z wewnatrz nie :P. <przyglada sie jak szczotki konca juz robote z grafitti> Remonty urzadzam sa bo wiem przynajmniej czego sie spodziewac ^^". A chyba sama przyznasz ze rozowe sciany i grafiti szalikowskie raflika niebardzo tu pasuja? <robota zostaje zakonczona, dom w poprzednim stanie i szczotki wracaja do skladziku> Oki to by bylo na tyle <pstryka palcami i bariera wokol Miyi znika>. Teraz dac szanse raflikowi...<otwiera klape szybu do labiryntu i wrzeszczy> RAFLIK! W PO POLNOCNEJ STRONIE LABYRYNTU JEST WYJSCIE, JESLI UDA CI SIE GO PRZEJSC NIC CI NIE BEDZIE! 8) . To sprzataniemnie wykonczylo ^^", musze chwile odpoczac <zwala sie na fotel w wyremontowanej bibliotece i czyta gazete>.

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-04-2003, 10:09   

<Nagle klapa wylatuje i wychodza przez nie Stare znajome Pieski
Na koncu wychodzi raflik i proboje nawołac do porządku psy lecz bez skutku.>
R: Final pomoz mi
Final nie odrywajanc wzroku od gazety ruchem reki za pomocom telekinezy unosi psy w powietrze i wyprowadza z domu.
R: DZIĘKS <po cym raflik wybiega z domu>
Nagle...
<BZYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYT>

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 05-04-2003, 11:20   


<Do domu Finala wpada tornado, które okazuje sie być Sae> Ludziska!!! <Sae patrzy na uwięziona Miyę, i ogólny generalny remont> Eee?? Jakieś zmiany w dekoracji?? :wink: Ludzie! Wreszcie sezon ruszył! NARESZCIE! <dopuero teraz wszyscy zauważają, że Sae zamiast w swoich typowych niebieskich ciuchach stoi w kanarkowo żółtym stroju i wydziera sie z obłędem w oczach> Tylko dlaczego, jutrzejszy wyścig jest o 4 am....

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2003, 13:30   

Milo ze wpadlas Sae, tylko troche sie uspokoj bo dostaniesz zawalu :P <wykonuje podobny gest i filizanka herbaty ziolowej ze srodkiem na obnizenie cisnienia podlatuje do Sae>. Chyba o czym zapomnialem...no tak <pstryka palcami, przylatuja wskrzeszone juz Lesser Demony w bialych fartuszkach> Chlopcy na zewnatrz czeka na was pacjet na odnowe biologiczna ^^". Jesli da rade psy wsadzcie razemz nim bo bariera byla ustawiona na 70% Mort : Kurde...to musialo bolec Zgadzam sie ^^". No co tak stoicie? Pamietajcie pierwsze 5 min. pierwszej pomocy sa najwazniejsze 8) <sanitaruisze pedza po raflika>.

A co do wyscigu <nadal czyta gazete> to przeciez wynajelas Xella zeby nagrywal nie? :D. W koncu Mazoku nie sypiaja...

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 05-04-2003, 14:02   


<Sae patrzy po sobie> Skoro przeleciałam przez blokady i nic mi się nie stało, to wpadanie a'la tornado to dobry sposób :D

Finalku, wiem, że ta bestyja Xell ma nagrywać, ale i tak nawiększe emocje są kiedy ogląda sie live! <popija herbatkę, błysk szaleństwa nie gaśnie ani na minutkę>

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2003, 18:35   

Hmm <popija wlasna herbate> Moze dlatego nic ci nie jest bo oslony nie byly na fulla i przelecialas wystarczajaco szybko...w kazdym razie nastepnym razem zamiast podejmowac takie ryzyko lepiej nos to <podaje jej dziwny rubinopodobny kamien> to cos dezaktywuje na chwilke oslony na odleglosc 1 m...

Wolisz relacje na zywo? <czyta i nie mysli co mowi> To pewnie zostaloby ci tylko cofniecie czasu do momentu wyscigu...<pije i zaksztusza sie kiedy uswiadamia sobie co powiedzial> Tfu! Tak naprawde do byl naprawde kiepski pomysl! Nie da rady ^^ <widzi podejrzliwe spojrzenie>. Serio Sae manipulacja czasem jest piekielnie niebezpieczna dla calego wymiaru i jego struktury!! ^^" <Sae wstaje i idzie w kierunku biblioteki> Nie! Ja nie mam niczego co by umozliwilo to, slowo! Skad ona wiedziala ze trzymam to w bibliotece?!

Mort : Moze dlatego ze WSZYSTKO co posiada jakies niezwykle magiczne wlasciwosci trzymasz w bibliotece...

F : Taki mam nawyki ^^". A teraz przymknij sie i wymysl jak ja odwiesc od tego zwariowanego planu!

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 05-04-2003, 18:53   


Manipulacja czasem? :shock: Ale to by oznaczalo, ze moglabymw nieskonczonosc ogladac ulubione akcje! :D Tego mi wlasnie trzeba!!
<i torandkiem a'la diabel tasmanski wedruje w strone biblioteki>
Niedawno przerzucil caly stos ksiazek, wiec moze przy odrobinie szczescia uda mi sie znalezc to czego szukam! :twisted: :D

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-04-2003, 18:59   

Przychodzi raflik>
Ech Final najpierw zrob izolatke do tego cegos leconcego bo sie tam zrobilo troche ciasno

aha Saerie
niepamiętasz małych sczegolow.
a mianowicie czens ksiązek poszła na spalenoe<przezemnie>
a druga częsc była zamrozona i sie zniscyla of koz, Tzn lod to jest woda
a woda zmyła literki no może oprocz tej
<przegląda książke ktora jest niezamazana>
Hmm ciekawa ale jaki jest jej tytuł
Hmm
:shock: WSZECHBIBLIA :shock:
Final co ty w domu tzrymasz

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 05-04-2003, 19:06   


<Sae przeglada resztki ksiegozbiorow> Hmmm :? Co by tu...<nagle zauwaza w rogu sprawny komputer, podchodzi i okazuje sie ze jest to wersja elektronicznawszystkich ksiazek Finala> Bingo, tego mi bylo trzeba! :D <wpisuje "manipulacja czasem" i czeka>

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 12 z 30 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 28, 29, 30  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group