FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 28, 29, 30  Następny
  Jaka jest wasza ulubiona broń? Proszę piszcie!
Wersja do druku
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2003, 19:04   

Raflik uwazaj z ta kopia Clair Bible - jest jedyna w swoim rodzaju ^^". <chowa bezcenna ksiazke za pazuche>. Sae mowie ci ja nie posiadam tu nic co...<koputer podaje katalog i polozenie danego przedmiotu>...bys chciala... NIE! Jesli uruchomisz te diabelska maszyne to mozemy nawet stanac w petli czasowej! <Sae szuka po katalogach az nadziewa sie na wielki orichalkonowy sejf wzmocniony starozytnym zakleciem bariery.> Pozatym nie otworzysz tego sejfu a ja dla bezpieczenstwa zniszczylem klucze 8) . No i to zaklecie zdjac moze tylko ten co je rzucal...

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 06-04-2003, 16:15   


<Sae oglada sejf z kazdej strony, opukuje go, probuje uszkodzic szponem> Hmm mocna sztuka...Chyba sie do srodka nie dostane..........Dobra, odpuszcze sobie....tym razem :wink:

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 06-04-2003, 17:15   

*pojawia sie przy sejfie*
*wyciaga luk*
*materializuje sie strzala z energii, iskrzaca od wyladowan*
*mierzy*
*strzela*
BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ojejka, dlaczego te strzaly tyle halasu robia... ^ ^;
*spoglada na rezultat*
Widzisz, Final, dziurke zrobilam! ^.^v Ten sejf chyba nie jest AZ TAK mocny ;>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 06-04-2003, 18:40   


Siostrzyczko, dziekuje!!! :D :D Teraz to ja już sobie pioradze z a skrzynka! 8) No dobra, to od czego by tu zaczac igranie z czasem? :wink:

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2003, 19:08   

<Rzuca zaklecie ochrony astralnej> Miejmy nadzieje ze to wystarczy abym nie wpadl do tej petli czasowej razem z nia... Na Sae...zycze ci milego Deja Vu przez reszte wiecznosci ^^". Prawdopodobnie bedziesz ciagle zyla tym samym dniem ^^".

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 07-04-2003, 11:57   


Akurat mam pare takich dni w zyciorysie, ktore moglyby trwac wiecznosc, wiec nie ma tego zlego... :wink:
<Sae wyciaga ksiege i zauwaza obok maly notatnik z szumnie brzmiacym tytulem "Instrukcja dla tym-czasowych podroznikow, czyli jak sie nie zgubic w nawale historii"> Ciekawy tytul....<wertuje, wertuje, wertuje> A! Teraz to ja juz wiem wszystko!<oczy lsnia> No dobra, czy ktos zainteresowany jakims szczegolnym okresem? Jak juz ruszam w podroz to moge poprzywozic pare pamiatek! :wink:

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2003, 13:13   

Nadal uwazam ze to kiepski pomysl ^^". Ten notatnik zostal napisany przeze mnie, ale nawet z jego pomoca nie ma pewnosci co do bezpieczenstwa. Powiedzmy ze juz raz zapetlilem sobie czas i codziennie rano budzilem sie tego samego dnia i nawet Rezo uznal mnie za totalnego oszoloma kiedy chcialem zeby pomogl mi sie wyrwac ^^". Ale skoro juz nie moge cie od tego odwiesc...tylko jedna rada - unikaj nie cofaj sie 1000 lat do tylu bo trafilabys w sam srodek Kouma Sensou ktora miala miejsce dokladnie tutaj w Kataart :P. Zaklecia w tej ksiazce umozliwiaja zmiane okresu czasowego, ale nie miejsca...mala adnotacja - jesli spojrzysz tu <pokazuje konkretna strone> to zauwazysz ze zaklecia sa odmawiane "po naszemu" (czyli nie systemem starozytnym) ale zapisane w systemie runicznym...tak wiec jesli nie studiowalas choc troche magii wspolczesnej to mozesz miec problemy. Jesli trzeba moge rzucic to ktore jest wymagane do samej podrozy, ale z powrotem bedziesz musiala poradzic sobie sama :>. No to jak ustawiamy zegar? A i przy okazji...jesli przechodzilabys w okolicach Zephielii to rzuc okiem czy nie wie tam nikt nic o pamietniku Magnusa, ktory w obecnym czasie juz nie istnieje - Xell spalil go bo notatki w nim zawarte moglby by po dokladnej analizie mocno zagrozic Mazoku...a ja chetnie rzucilbym okiem co ten stary pierdziel tam zapisal 8) .

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 07-04-2003, 15:33   


Zmiana czasu, ale nie miejsca? To jakieś wybrakoane to wszystko...Po cholrę mam się cofać w czasie, gdy wyląduje tu! Osobiście miałam nadzieję na inną lokację. I nie mów mi, że mogę się tam przejść bo nie o to mi chodzi.....
Dlaczego przyszło mi żyć w tak umagicznionym świcie? Cóż...na upartego mam kontakt z kimś kto sie na tej magii zna i myślę, że ona zaginąć w dziejach by mi nie dała :wink: Ale i tak się muszę jeszcze zastanowić....

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2003, 16:12   

Chcesz sie odwolac do pomocy LoN? Rozumiem ze masz u niej "pewne" wzgledy, ale w sumie to nie pojmuje dlaczego ona mialaby komukolwiek pomagac...w koncu niby jest neutralna co do wszelkich spraw. Choc...coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze ona wszystko robi tylko po toaby miecz ubaw ^^". W kazdym razie jesli chcesz leciec to lepiej zebym ja wypowiedzial to zaklecie...chyba lepiej miec wiecej pewnosci na poczatku niz od razu ratowac sie srodkami radykalnymi? :P Wiec wysle cie jak tylko zdecydujesz sie co do czasu, a jesli chodzi o zmiane miejsca...<kartkuje ksiazke> no dobra...da sie zrobic tylko musisz podac dokladniusie kordynaty a ja musze zapozyczyc troche mocy od Morta :P <dalej kartkuje> W sumie to co mnie strzelilo ze ja sie godze na ten szalony pomysl?!

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 07-04-2003, 16:44   


Zrobisz to dla mnie!??! Final, ja...ja nie wierzę własnym uszom :wink: Ale skoro juz sie podejmujesz tej misji..<wręcza Finalowi kartke z koordynatami> to ja poproszę te lokacje i w tym momencie! :wink:
Czemu Pani miałaby mi pomóc? A na co jej powłoka, zamknieta gdzieś w jakieś pętli, co? :wink: Może zakrawa to na mały szantaż, ale coś mi się od życia należy :D

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2003, 21:17   

<czyta kartke> Hmmm...ten okres to jakies 743 lata wstecz. Madry wybor - nie powinnas natkan sie na zadne degenaracje w stylu Ewci ktore uz zostaly zazegnane wtedy ;). Uwazaj tylko na starego Gaava ktory niedawno temu wtedy zmartwychwstal (bo zostal *zabity* a nie zniszczony) i jego przydupasow - mial wtedy nizla zalamke nerwowa bo jego moc spadla duzo ponizej innych mrocznych lordow (w koncu po wojnie byl po czesci czlowiekiem...) i lubowal sie w mordowaniu kazdego przechodnia na swojej drodze ^^". Na dluzsza mete powinnas sobie z nim poradzic, ale nadal mial duzo wiecej mocy niz taki Xell i moglby sprawiac problemy.

Co do miejsca...<przybliza gdzie to moze byc> Hmm jesli sie nie myle to gdzies w Sojuszy Stanow Przybrzeznych...ale czemu w tym miejscu? :shock: Tam nigdy nie bylo nic specjalnego... Ale oki skoro tam to tam...pamietaj tylko ze wrocic musisz sama. Nawet jeslibys spotkala tam gdzies dawnego *mnie* (choc watpliwe bo wtedy nie bylem w tym kraju :P) to i tak on nie bedzie w stanie ci pomoc bo nie znal jeszcze nawet 1/10 swoich mozliwosci a juz napewno nie te zaklecia :D. Acha...na wypadek gdybys *mnie* spotkala...nie przejmuj sie ta moja zbytnia pewnoscia siebie i nie przystawaj na ta propozycje pojedynku ^^". Widzisz wtedy juz wiedzialem ze Mort daje mi sporo wiecej mozliwosci i bylem nieco... zbyt pewny wyzszosci nie bedac tak naprawde przeciwnikiem godnym nawet Seigrama :roll: . A wole zebys nie dala mi tam w kosc bo kto wie jak to zmieni historie...ale oki dosc pogaduszek <pobiera moc z miecza aby rzucic zaklecie, po czym mruczy inkantacje pod nosem> Wietrze czasu, ktory pedzisz nieustannie poprzez Morze Chaosu. Wysluchaj mych slow i przenies te oto istote tam gdzie spelni sie jej przeznaczenie! Chronologic Collaps! <moduluje energie odpowiednio aby ustawic dany czas i miejsce i po chwili Sae znika z obecnego planu astralnego> Teraz jest zdana na siebie...ja nie mam zadnego wplywu na to co sie juz wydarzylo...

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 08-04-2003, 11:49   


<zakurzyło, zadrżało, zawyło...+ jeszcze pare innych efektów dźwiękowo-wizualnych, i Sae wylądowała 743 lata wstecz w okolicy SSP. Rozgląda sie po okolicy>
Czy to aby na pewno ja chciałam tu?? <wyciaga ponownie kartke z koordynatami> :shock: :shock: O w mordę, to nie te cyfry!!! <siada na ziemi> Co ja teraz zrobię....Zawsze mogę sie odwołać do Pani, ale skoro już tu jestem, to zobaczę co i jak! :D
<maszeruje i maszeruje i maszeruje...pewnie się zaraz zmęczy....Na szczęście jakaś ludzka osada na horyzoncie!- biegiem do miasta> KAABOOOM :shock: Co jest??
<jakieś pomniejsze demony właśnie w najlepsze rozwalają sklep/dom/jakikolwiek inny budynek>
:twisted: Rozrywka od samego rana??
<w pewnym momencie te nieszczęsne stwory zauważają Sae, jeden z nich podłazi do niej i ...obwąchuje ją>
C....co robisz??
<stwór obwąchuje ja dalej. Sae wkurzona, łapie go za jadaczke i ściska ją>
Pytałam cię o coś!
<reszta stworów ją okrąża>
No dobra, skoro tak, to proszę bardzo! :twisted: <wybitnie wredny uśmieszek na twarzy Sae, powoli, rozwija czarne skrzydła i wysuwa szpony> To się zabawimy.... :twisted:
<stwory wieją z piskiem zanim Sae zdążyła cokolwiek zdziałać>
:shock: :shock: O co chodzi??..........
cdn... :wink:

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2003, 19:28   

<siedzi w bibliotece i czyta jakas ksiazke historyczna> Hmm niby nie mam juz nic do zrobienia w tej sprawie, ale skoro nie znam histori tego kraju to moze lepiej zobaczyc co sie tam dzialo w tamtym okresie...<czyta dalej przez kilkanascie minut>

Hmm niby nic szczegolnego...kilka wojen domowych, jakas powodz ktora i tak nie doszla do miejsca gdzie wyslalem Sae i to chyba by bylo na tyl...<zauwaza sklejona kartke> heej, tego nie widzialem jeszcze! <zaczytuje sie w odnalezionej stronie> He? Masowe ataki jakis dziwacznych demonow, ktore na widok ostrych przedmiotow zmykaja? :shock: W zyciu nie slyszalem o takich demonach...<czyta dalej> Ludzie Nocy? :shock: Coz to za rasy...? <zaglada pod definicje> Acha...wyglada na to ze byli to skrytobojcy posiadajacy cechy Mazoku, takie jak blyskawiczne poruszanie sie, a nawet atakowanie astralu poprzez cien przeciwnika. Interesujace...do tego funkcjonowali podobno tylko w nocy i polowali na ludzi niczym zwierzyne, bedac niemal niedostrzegalnymi. Pisza tu ze ci goscie wybili niemal cala populacje SSP w tamtych latach, po czym nagle znikneli bez sluchu... Kiepska sprawa, miejmy nadzieje ze Sae nie bedzie na tyle lekkomyslna zeby podrozowac w nocy...nie pytalem jej czy potrafi wyczuwac obecnosc innych istot poprzez astral, a w wypadku tych skrytobojcow to chyba jedyny sposob...

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 08-04-2003, 19:34   

Czyzby "znikneli bez sluchu" oznaczalo "zostali wybici przez Kruka"? ;>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2003, 19:47   

He? :shock: Wiesz Miya co to by znaczylo? Otoz znaczyloby to ze LoN bawi sie naszym kosztem i stwaza paradoksy historyczne w ktorych wydarzenie z wspolczesnosci wplywa na przeszlosc, ktora z koleji wplywa na przyszlosc czyli wspolczesnosc ^^". Innymi slowy bledne kolo! Ale jak o tym pomysle to w tamych czasach raczej nie bylo ludzi wystarczajaco poteznych aby wybic ta rase... musze to zbadac!
<robie pomiary geograficzne po czym teleportuje sie mniej wiecej w to samo miejsce co Sae tyle ze w obecnych czasach czyli 734 lata po zniknieciu tajemniczej rasy> Hmm...z analizy geologicznej niewiele mozna powiedziec...po tylu latach nie ma ani sladu czy moglaby tusie rozgrywac jakas bitwa. <przechadza sie po terenie> Tu raczej nic nie znajde... <lewituje po calej okolicy, a potem oddala sie na zachod jakies 10 km.> Hmm niewielkie pasmo gorskie, ej tam chyba jest jakas grota! Wypadaloby sprawdzic. <wchodzi do jaskini, gdzie znajduje jakies marne pozstalosci po kamiennych schodach, a dalej zasypany glazami tunel> Nie ma sensu wysadzac tych skal, pewnie cala komnata po drugiej stronie jest rowniez zasypana, zreszta to by tylko sprowadzilo wiecej kamieni na moja glowe ^^". <zaczyna wracac sie do wyjscia gdy zauwaza jakis gleboki slad w scianie...przyglada mu sie blizej> O kurde...slad jakis masywnych szponow i z wlasnych doswiadczen moge stwierdzic ze sa identycznego ksztaltu i dlugosci jak te ktorymi Sae pacyfikuje swoje ofiary ^^". Nie ma watpliwosci...przechodzila tedy i *cos* zmusilo ja do uzycia ostrzy, przy czym nie trafila w cel i uderzyla w sciane...co sie dalej stalo nie wiem, ale byc moze ta zasypana gruzami komnata odpowie na to pytanie...<przyglada sie tunelowi i decyduje jak sie tam dostac...>

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 30 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 28, 29, 30  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group