FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30  Następny
  Jaka jest wasza ulubiona broń? Proszę piszcie!
Wersja do druku
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2003, 22:04   

<widzi powoli wysuwajace sie ostrza z rak Sae, oraz jej grobowa mine> Wow...chyba mowi serio :shock: . No fakt...to porownanie bylo troche nie na miejscu ^^". Tak wiec gomen nasai :D...eee wybaczasz? ^^" <grobowa mina nie ustepuje>. Hmm moze cos na uspokojenie? <szuka manierki z napojem antyenergetycznym popularnie zwanym Mozgotrzepem> Spokojnie nie marnuje energii ^^"...za pozno :shock: <oberwal wiazka enrgetyczna ktora wyniosla go w przestworze po czym niezbyt elegancko trzepnal o glebe> Heh...nie uzyla ostrzy...wiec chyba jednak wybaczyla ^^"<chlap z powrotem na podloze...>.

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 31-03-2003, 22:09   


<Sae podchodzi do klapnietego Finala> cholera, znowu mnie poniosło...I znowu będzie potem mówił, że jestem brutalna albo żądna krwi....<Sae dokonuje metmorfozy i rzuca uzdrowienie na Finala> I żeby mi to było ostani raz! Hmm a co on ma w tej manierce? <zabiera manierke>

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2003, 22:11   

<z trudem zbiera sie z gleby> Sae! Nie radze tego pic gdy jestes spokojna! <Sae bierze lyka>...znowu za pozno ^^". No to teraz pozostaje mi tylko czekac i patrzec jaka osobowosc przybierze...przy odrobienie szczescia ujde z zyciem.

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 31-03-2003, 22:16   


<Sae ciągnie łyka, robi jej się słabo, pada jak długa> OHOHOHOHO <odkasłuje> khe? Gdzie moje ubranie? Gdzie ja jestem? <patrzy na Finala zatykającego uszy> OHOHOHO, <pada znowu na glebę>

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2003, 22:28   

A niech to...moglem sie tego domyslic ^^". System ochronny! <zaklada pare uniwersalnych super zatyczek od smechu Nagi>, oki a teraz...<podchodzi do lezacej na glebie Sae/ Nagi> jest tam kto? ^^" Jesli masz na imie Naga zasmiej sie 2 razy! <zero odzewu> Hmmm to chyba dobry znak :P, Nage mam z glowy <wyjmuje zatyczki>. Sae! wstawaj na milosc boska! <nic...> Nie zmuszaj mnie do uzycia Aqua Create! ^^. <nadal nic...> To mi wyglada powaznie :shock: skoro ta grozba jej nie obudzila... zobaczmy co sie da zrobic <rzuca Diclerify> To powinno unieszkodliwic substancje ktora wypila...ale jesli zmiany sa na stale...to mam niebylejaki problem ^^". <Sae otwiera oczy> Ehe...zacznijmy od tego kim jestes, a raczej kim myslisz ze jestes? :D <milczy> He? :shock: Stracila glos? Kogos mi to zachowanie przypomina...<patrzy na jej oczy> zlo...te? :shock: Kierujac sie teoria ze nie moze przyjac swiadomosci jakiegos mezczyzny to pozostaje mozliwosc ze jest jakas Zlota Smoczyca, albo...NIE TO NIEMOZLIWE! ^^ Po prostu nie wierze ze ma sie za LoN!! :P Prawda...? <Sae lewituje nad ziemia ze zlocistym blaskiem> Niech to szlag ^^". Albo cos wymysle, albo juz po mnie....

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-04-2003, 12:07   


<Sae, gdzieś w głębokiej pustce> O Bogowie gdzie ja jestem...Mój łeb....Co to było w tej manierce...Eee? Czemu tu jest tak ciemno i czemu ja nic nie czuję?
Witaj Sae, milo Cię znowu...widzieć
Pani?! Ale ja jeszcze nie umarłam!!! Ten trunek może i na chwilę zachwiał moim jestestwem, ale ja wciąż żyję!
Wiem, ale skoro chwilowo nie korzystasz z ciała, to je pożyczam. Mam parę spraw do załatwienia i przydałaby mi sie jakaś powłoka
No dzięki, teraz to ja za powłoki robię.....Niech mnie ktoś stąd wyciągnie!
Sae, i tak byś od razu nie odzyskała przytomności. Zaliczyłabyś wianueszk wcieleń jak nic.
Final..coś Ty mi chciał dać na uspokojenie?!?!?! <krzyczy pośród Morza Chaosu>

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gola_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2003
Skąd: Earth > Urzędów
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2003, 12:16   

Opowiadania???

Hm.... :?: :)

_________________
milosc... tak a zalamanie jescze gorsze... juz 2 razy w ciagu roku... ale sie nie poddam i dalej przez zycie bede parl do przodu...

Zapraszam na: www.fantasy-center.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4917516
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2003, 12:38   

<nasluchuje sie wrzasku dochodzacego z Morza Chaosu>. Nic takiego Sae ^^". Ta mikstura jst calkiem bezpiczna pod warunkiem ze pije sie ja w stanie wkurzenia :P. Wtedy nadmierna energia wewnatrz ciala zniszczy negatywne dzialanie mikstury powodujacej utrate wlasnej swiadomosci, a tym samym poprzez zurzycie nadmiaru sil furiat sie uspokaja :D. Ale skoro zazylas to w stanie *normalnym* to takie skutki...ale nie martw sie - zaraz przywroce ci swiadomosc ^^. <cialo Sae odlatuje w kierunku poludniowym> EEEEJJJJ!! Stoj! jak niby mam cokolwiek zrobic skoro mi twoje cialo ucieka? ^^" <LoN spoglada groznie> L : Troche szacunku do swego stworcy... F: no tak...Gomen L-sama ^^" <w myslach> w sumie to w ciele materialnym jej moc nie osiaga nawet jednej milionowej ogryginalu...moze dalbym rade ja z niego wyciagnac...
L : Slyszalam to... <macha reka i pod stopami finala nastepuje wybuch, mrocznej enregii> Mala nauczka <odlatuje>.
F : <caly zakurzony, nadal z energetyczna oslona na sobie> Khu, khu...ona ma gorszy temperament niz nawet sama Sae ^^"". <wzdycha> Jak to mowia...niedaleko pada jablko od jabloni...

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-04-2003, 13:28   


Sae, chyba ten człek z tą brzytwą, która wygląda mi jakos znajomo wątpi w Twoje mozliwości
Final? A to normalne. Powoli zaczynam się do tego przyzwyczajać. Myśli, że skoro jest długowieczny to nic mu nie będzie....
Ale on tym samym sugeruje, że wybrałam jakiegos słabeusza na swoją powłokę.
<Morze Chaosu burzy sie lekko> CO?! Powiedział coś takiego?! Niech no ja go <bul, bul>
Nie powiedział, ale pomyslał. I stwierdził, że mam jeszcze ostrzejszy temperament niż ty...Głupiec, przecież ja jestem neutralna a z ciebie to chodząca szponiasta furia
<Morze przestało falować> Słucham? Że czym jestem!? Pani! Nie zapominaj kto mnie tym uczynił!
Ty teraz nie zwalaj winy na mnie! Ja ci tylko dałam moc! Ten wredny charakterek to tylko i wyłącznie twoja zasługa! Ja z tym nie miałam nic wspólnego! I zaraz Ci to udowodnię!
Ciekawe jak??
Zobaczysz <nawraca do Finala>

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-04-2003, 17:07   

Uuuuu, biedna Sae (choc jako Naga brzmiala tak wiarygodnie >;D)... Jak myslisz, Final, dac jej tableteczke zanim stanie sie cos niepowolanego? ;>>>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-04-2003, 18:13   


Ta..Tableteczke? :shock: Pani! Ratuj! Nie pozwól sobie na zaaplikowanie żadnej tabletki!!!! :shock: Ja jeszcze pamiętam, jak ona działała!!! :shock: :wink:

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-04-2003, 18:46   

kaslu kaslu a moge ja choc pomoge
oka
PANI LON KCE PANI MASAZYK
<LON>:CO GDZIE <ziu>
ajć
<jeb w prywatnej rezydencji raflika>
<głuchy krzyk> FINAL PRZYGOTUJ COŚ BO W TYM CIELE ONA JEST NIEWYZYTA !!!HELP!!!

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2003, 19:02   

Miya to jest mysl! Moze nie odzyska swiadomosci ale przynajmniej nie bedzie to juz LoN! A z kimkolwiek innym powinienem sobie poradzic :P. Plan jest taki : cel z pewnoscia za chwile tu wroci zeby spuscic mi wieksze lanie :D, a my wtedy... <omawia plan>.

<na horyzoncie widac swietlisty punkt zblizajacy sie z ogromna predkoscia> Gotowa? Na trzy :P. Adin...dwa...tri! <rozkladaja wielka siec na duzego zwierza w ktora LoN/Sae wpada> Mamy ja! Teraz szybko zanim nas wysadzi! <rzuca wzmocnionego Flow Break>Miya! Do dziela z ta tabletka :P <zanim zdazyli zareagowac Flow Break peka i odrzuca ich potezny wybuch> Uff przeliczylismy sie ^^", pozostaje plan alternatywny - bron sie kto moze!!<siega po miecz, lecz go tam nie znajduje> Co do ch...? :shock: <spostrzega zgube w rekach napastniczki> Hehe <wredny usmieszek> ten miecz jest tylko kawalkiem zelastwa poza rekami wlasciciela! <LoN unosi miecz do gory i ponownie nabywa on czerwonej poswiaty> :shock: :shock: :shock: Teraz juz widzialem wszystko...

L : Kazdy ma nad soba zwierzchnika, a w moim wszechswiecie bynajmniej NIE obowiazuje zasada "wasal mego wasala nie jest moim wasalem". Wiedzialam ze ten miecz cos mi przypomina...wiec teraz ty piastujesz to stanowisko? Niedawno temu zajmowal je ktos inny...

F : Fakt niedawno...tylko ponad 900 lat temu ^^". Choc wtedy nie wiedzialem w co sie pakuje, przyjmujac ten "podarek"...

L : Brak ci pewnych cech charakteru do tej pracy, ale biorac pod uwage fakt ze nie mozesz zrezygnowac...obchodz sie z ta zabawka ostroznie <odrzuca miecz w strone wlasciciela ktory lapie go w locie>[/i]

<przyglada sie orezowi> A niby co mi z jego strony zagraza? <LoN odrwaca sie i zamierza odleciec, ale zanim zdazyla Miya od tylu wklada jej slynna tabletke do ust> Dobra robota ^^. Teraz tylko zobaczyc w co sie zmieni tym razem...

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-04-2003, 19:02   


<Sae wsciekla, probuje zapanowac nad cialem> Raf!! Zabije jesli mnie tkniesz!!!! <nagle Sae czuje jak powoli wraca jej kontrola nad cialem, akurat w chwili, gdy Raf zblizyl sie na bardzo niebezpiecznie bliska odleglosc> Ty....Jak smiales tak wykorzystac sytuacje! <rzuca sie swoim zwyczajem Rafowi do gardla, w oku blyszczy rzadza mordu> ZATLUKE!!! Normalnie zatluke!!!
Sae, a nie mowilam, ze jestes chodzaca szponiasta furia?
I to byl twoj pomysl na dowod?! Ten maly masazysta-zbok?!
przesadzasz...ale wiesz, ze jak szal ci przejdzie, to wracam do ciala?
Co? Final! Zabierz mnie stad!!! <po chwili Sae czuje, że Pani opuszcza dom Rafa, leci na Finala i Miye. Ostatnia rzecza jka pamieta jest mowa Pani, polkniecie tabletki i glebniecie na glebe>

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.


Ostatnio zmieniony przez Saerie dnia 01-04-2003, 19:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2003, 19:12   

Raflik uprowadzil ja zanim tabletka zadzialala? ^^" Spokojnie Sae, LoN nie wejdzie z powrotem jesli wspomoge sie tym :) - <wystawia palec wskazujacy w kierunku Sae, wokol owego palca zaczyna sie zbierac energia magiczna...zaczyna wykonywac gesty wspomagajace inkantacje> Nhi, Stergun Cosum! <zaklecie zostaje wypuszczone i oplata Sae biala poswiata, odcinajaca jej astral od przestrzeni> Posiedzisz z tym dopoki na dobre nie utwierdzisz sie ponownie w ciele - uniemozliwi to kontakt z twoja swiadomoscia przez astral ^^. Acha zanim zapytasz...zaklecia w tym jezyku sa prastere - wymyslone jeszcze przez Smoki Starozytne. Jezyk ten jest tym samym w ktorym zapisane jest twoje imie :P. A i nie pytaj skad go znam bo to skomplikowana sprawa ^^".

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 30 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group