FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 44, 45, 46  Następny
  Kampania MAC na ziemiach Gondoru - Komentarze
Wersja do druku
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2009, 18:50   

A ja mam głowę pełną - jeśli wedle niektórych jesteśmy tacy głupi i trza nam wszystko łopatologicznie tłumaczyć... To czemu pchają się do takich questów? Przecież dużo lepiej dla zdrowia psychicznego obu stron byłoby wasze zrezygnowanie z zabawy z - reprezentującą bądź co bądź słaby poziom - drugą stroną? Zwłaszcza, jeśli w imię zabawy ktoś musi używać argumentu siły (a tak fajnie nam się bez tego grało...).

A tymczasem zaczynam pisać o ostatniej bitwie MACa...

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-01-2009, 18:59   

Zegarmistrz już "straszył wycofaniem się z questa". Jednak pokusa okazała się zbyt silna.
Ale pewnie zaraz się dowiem, że to litość względem MAC. Takie okazanie łaski, demonstracja miłosierdzia.

Velgu, to to ta, w której mam brać udział? Jak tak, to prześlij mi szczegóły operacji.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-01-2009, 19:05   

Velg, Norrc - wykażcie się odrobiną dobrych chęci i nie komplikujcie sytuacji. Quest jaki jest, każdy widzi. Ale niech się skończy normalnie. Na tym etapie robienie takich uwag ani nie ma żadnego sensu, ani nie przynosi niczego dobrego.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-01-2009, 19:59   

Costly napisał/a:
Swoją drogą - jak to wygląda? Wojska Rohanu obstawiły wyjście z gór (można założyć, że to jakaś przełęcz etc.) uniemożliwiając wyjście z tych terenów jakąś blokadą, czy po prostu są w pobliżu? To ważne z punktu widzenia opisu naszej przeprawy.


Nie. Przecież nie będę się pchał z końmi w góry.

W tej chwili wojska Rohanu maszerują w trzech kolumnach marszowych. Połączą się w obszarze, w którym spodziewam się, że pojawi się wasza kolumna. Tam też wykorzystam przewagę jaką ma jazda nad piechotą na równinie.

Skoro ją mam, to być może zwołam i piechotę. Jednak zostawię ją do obrony miast na wypadek klęski.

Teoretycznie mógłbym wyznaczyć jakieś niewielkie siły do zablikowania wam drogi w górach. Jednak prawie na pewno nie mam wojska w tym terenie, a poza tym ci żołnierze niemal na 100% by zginęli.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 29-01-2009, 20:08   

Radzę - na razie jako użytkownik - dojść do porozumienia. Temat ma nieomal 40 stron ciągłej polemiki na temat przygody i niestety, jeśli dłużej to będzie trwać, wątek zamknę. wa-totem ostrzegał i dyskusję zmienił wyłącznie o tyle, że teraz dodatkowo siebie nawzajem obwiniacie o argumentum ad personam. Nie lubię rozwiązań siłowych, zróbcie mi więc tę łaskę i po prostu spuśćcie z tonu bo niemiło czytać wypowiedzi typu:
Velg napisał/a:
jeśli wedle niektórych jesteśmy tacy głupi i trza nam wszystko łopatologicznie tłumaczyć

we własnym dziale.
Z poważaniem,
Mara.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2009, 20:37   

krótkie pytanie:
Velg napisał/a:
Doszli do końca prawie do końca gór

Rozumiem, że zignorowaliście lawinę? Przypominam, że zwaliła się na was od przodu, i zasypała drogę.

Cytat:
setki tysięcy ton śniegu i lodu ruszyły w dół wąwozu którym wspinała się armia, zmiatając wszystko (i wszystkich) po drodze oraz zasypując ścieżkę pod grubą, wielometrową warstwą białego pyłu, której przekopywanie zajęłoby wiele dni - nawet zakładając, że lawina oszczędziła wystarczająco dużo ludzi, by było komu to zrobić

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.


Ostatnio zmieniony przez Bezimienny dnia 29-01-2009, 20:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-01-2009, 20:39   

A ja mam jedną, konkretną sprawę: chcecie się jaoić - jaojcie się, ale, na wszystkich bogów Asgardu, nie katujcie ludzi opisem tego w waszych postach, bo jest to, dla sporej grupy ludzi, zwyczajnie niesmaczne i zniechęca skutecznie do udziału w queście. Rozumiemy się?
Powrót do góry
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-01-2009, 20:52   

Wybacz Grisznaku, ale sprzeciw został odrzucony. Możesz usiąść.

Cytat:
zniechęca skutecznie do udziału w queście.


Rozszyfrowałeś nas. Jak skutecznie?

_________________


Ostatnio zmieniony przez Norrc dnia 29-01-2009, 21:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-01-2009, 20:57   

Bezimienny - śnieg nie został zignorowany. Po prostu rozwiązanie tego problemu musi opisać konkretna osoba, czekamy aż się pojawi.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2009, 20:58   

@Grisznak - nie przesadzajmy. Nie zamierzam nikogo zmuszać do czytania opisu scen yaoi - jednakże tego elementu w moim poście były... dwa słowa?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-01-2009, 21:06   

Były. Nie domagam się ich kasowania, natomiast prosiłbym o powstrzymanie się od takich akcji na przyszłość. Pro publico bono.
Powrót do góry
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2009, 21:09   

W takim wypadku proponuję kompromis, Grisznaku. Dwa słowa yaoi w poście mogą się pojawić - niemniej, nie zamierzam opisywać takich akcji bardziej dogłębnie (ani przesadzać z tym, co opisują te słowa). Podobnież, nie zamierzam przez pół postu opisywać, jak bardzo kocham postać Norrca - tudzież, jakie emocje wzbudził we mnie pocałunek. A nawet pomniejsze elementy zahaczające o yaoi będą pojawiać się stosunkowo rzadko (w stosunku do objętości posta).

Czy takie rozwiązanie Cię satysfakcjonuje?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-01-2009, 21:13   

Słuchaj, ja wam nie wrzucam wątków yuri (a korciło mnie początkowo, aby zrobić wątek ArwenaxEowina), uznając, że nie każdemu może to się podobać. Do tej pory wasz ślub traktowałem obojętnie, wychodząc z założenia, że możecie się wiązać z kim chcecie. Natomiast takich scen, jak w ostatnim poście, lepiej, żeby nie było, bo to już przekroczyło pewną granicę.
Powrót do góry
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2009, 21:16   

Nie zgodzę się z Tobą - niemniej wszystko wskazuje, że i tak na Twoje wyjdzie. A dlaczego? Dlatego, iż nie zostało tak wiele czasu do ostatecznej rozprawy - więc pewno nawet będę nie mieć okazji do umieszczenia większej ilości takich scen. ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-01-2009, 21:55   

Mały offtop.
Grisznak, nie życzę sobie byś mówił o czym moje duszyczki mają pisać, a o czym nie.
O tego są moderatorzy. Jeśli im to zacznie przeszkadzać podejrzewam, że szybko zareagują. Twoje dotychczasowe uwagi do tej pory były znośnie z częścią się nawet zgadzałem, ale daj na luz chłopie. Poza tym prowokujesz mi tutaj do awantury.
Masz nasz irc, masz nasz pm, tam to rób.

Ale wiesz ja jestem człowiekiem ciekawym. A ty napisałeś, że dla sporej grupy ludzi, jest to zwyczajnie niesmaczne i zniechęca skutecznie do udziału w queście.
Ta spora grupa to questujący od was, mam rozumieć? Wyjaśnij mi to na pm, oj bardzo grzecznie cie o to proszę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 38 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 44, 45, 46  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group