FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-12-2009, 23:54   

Costly napisał/a:
Fakt, że oddziały te ze sobą walczyły naturalnie nie jest godny uwagi?

Znasz świat FR? To standard wśród przymierzy złych ras.

Dla mnie słodko naiwny jest fakt, że właśnie tolerujesz wycięcie całej armii Daemon Faeye przy pomocy postaci Karela (bo kilka drakoliczy i czegoś tam, jak sam twierdzisz różnicy nie robi). A potem za "naiwne i uwłaczające" uważasz proste pokonanie jego oddzialiku przez siły Silverymoon, składające się z licznych smoków, epickich magów i kapłanów.

Edit: Poprawiony błąd autokorekty. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Daerian dnia 11-12-2009, 00:04, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-12-2009, 23:58   

Nie, uważam, że akcja Karela była bzdurna. Ale odpowiedź była analogiczna, więc suma złego równa się zero. I wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

I nie wkładaj do moich ust nie moich słów - na dodatek z cudzysłowem. Naiwne było tłumaczenie, a uwłaczające (nie "uwłaszczające"...) było to, że gracz przegrał w pojedynku 1 na 1 z NPC. Bez oporu. Ale w tym momencie prowadzimy dysputę dla samej dysputy, bo wątek jako taki jest zamknięty. Już dość dziś naciągnąłem nerwy Szefowej, więcej nie będę.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-12-2009, 23:58   

Costly - szczerze mówiąc, to mówimy tutaj o nieprzyjaciołach, którzy są daemonfeyami / rozbili daemonfeyów.

Czyli są potężni jak lub potężniejsi od daemonfeyów, którzy rozbili w puch Wysokich Magów Evereski i najwyraźniej poradzili sobie z mythalem. To, co Wysocy Magowie są w stanie dokonać, ilustrują Dark Disaster i High Moor (ruiny Myieritaru, zniszczonego atakiem Wysokiej Magii). Tak więc, nikt raczej nie czeka na identyfikację takiego nieprzyjaciela - po prostu się go atakuje, mając nadzieje, że zdechnie...

A propos Karela - jego dumę powinno ukoić zdobycie Evereski. Z takimi siłami... To cud.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-12-2009, 00:09   

Costly napisał/a:
gracz przegrał w pojedynku 1 na 1 z NPC


Oczywiście, ponieważ żadnej mojej armii w okolicy nie było. Nawiasem mówiąc, zaczyna mnie irytować coraz bardziej fakt, że to Wy ciągle prosiliście o ograniczanie udziału i mocy postaci graczy w queście... po czym jak na razie jako jedyni wysłaliście swoje przepakowane postacie (Caladan nim do Was dołączył, Karel teraz) do walki z armiami. I macie pretensje (Ty w imieniu Karela) że armia na poziomie bardziej niż epickim jest w stanie ich pokonać.
Szczerze mówiąc, rzeczywiście zaczynam się czuć naiwny, że starannie przestrzegam tego ograniczenia, aby nie psuć zabawy, podczas gdy Wy nie czujecie się nim wyraźnie do niczego zobowiązani.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 11-12-2009, 00:12   

Eh, nie wciągaj mnie w to dalej. Zdanie na temat postu Karela już wyraziłem. Zwyczajnie nie mam siły się w to zagłębiać, bo całość akcji dla generalnej fabuły nie ma znaczenia. Z tego co słyszałem wcześniej, to Karel udać się tam miał na pojedynek z władcą owych demonów. Nie wiedziałem jak to miało być zorganizowane, ale zrozumiałem, że chodzi o starcie jeden na jeden. Efekty wyszły śmieszne. A że zareagowałeś na nie też śmiesznie, to i niepotrzebnie rozpętałem tą głupią dyskusje. Możemy skończyć w tym punkcie? Czy będziemy z uporem godnym lepszej sprawy dążyć do dorzucenia roboty Szefowej?

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...


Ostatnio zmieniony przez Costly dnia 11-12-2009, 00:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-12-2009, 00:15   

Daerian napisał/a:
podczas gdy Wy nie czujecie się nim wyraźnie do niczego zobowiązani.

Przesadzasz.

Wątek Karela zamknijmy już a jemu samemu dajmy spokój. Niech zostanie jak jest.
Powrót do góry
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-12-2009, 00:24   

„Drugie prawo mówi, iż najlepsze intencje mogą spowodować największe szkody. ” - tak z beznadziejnej fantastyki, do której akurat to zdarzenie by pasowało.

I tak, to mój komentarz.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2009, 01:09   

Zeg: nie mogłem zareagować inaczej. W Calimshanie bardzo niewiele osób wie, że istnieję, i nie ma chyba nikogo kto by wiedział, że to ja stoję za sporą częścią ostatnich wydarzeń i polityki z okolicy. A już na pewno nie ma tam nikogo, kto wiedziałby KIM jestem. Magowie Runy i część z lepiej poinformowanych Rycerzy Tarczy uważają mnie za arcymaga (a właściwie kilku różnych arcymagów) sprzymierzonego z Iakhovasem i piratami. Część wie również o mojej współpracy z Shadovarami i/lub Kazgarothem. Znów, jako ludzki arcymag, albo kilku magów o różnym stopniu ważności i wpływu.

Normalnie pewnie bym się zorientował i list przechwycił, ale w tej chwili Istota siedzi w Sakkors gdzie od czasu ostatniego jej wystąpienia Istota się regenerowała i kończyła zapoznawać z mythalem.

Ze stron questa bezpośredni kontakt ma ze mną tylko Daer.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-12-2009, 01:36   

Bezimienny napisał/a:
Ze stron questa bezpośredni kontakt ma ze mną tylko Daer.


Dam, to było tak trzeba od początku...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-12-2009, 09:49   

A ja z przekory muszę zniszczenie połowy floty wypływającej z Evermeet oprotestować. Nie dlatego, że bym się nie zgadzał, że „Shrinshee może” or sth else (AFAIR to Shrinshee nawet przeszła rytuał pozwalający jej na jednoosobowe czynienie Wysokiej Magii rozumianej drugoedycyjnie, poza tym IIRC zna ona czar, którym Miyeritar zniszczono). Po prostu - stoję na stanowisku, że Shrinshee w Faerunie nie ma i wobec tego nie miał kto zrobić flocie tak wielkiego kuku.

A, z resztą się zgadzam.

PS. Jeśli jednak wszyscy zainteresowani będą się upierać, że Shrinshee była, to się wykłócać nie będę.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sylar Płeć:Mężczyzna
Poszukujący Prawdy


Dołączył: 11 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2009, 10:43   

Ah... Panowie, no bez przesady. Trochę nadużywacie "supermocy".
W ten sposób, to ja mogę usprawiedliwić zjednoczenia sobie panteonu bóstw D&D i ciskać ich mocami. Miałem nadzieję na nieco bardziej polityczną zabawę, a nie kolejne z kolei: tsunami, erupcje wulkanów, burze i ciskające z nieba pioruny, trzęsienia ziemi, wiry wodne oraz tornada.

Bezimienny, wspomniałeś, wręcz podkreśliłeś dumę i honor Elfich rodów, a chwilę później ciskasz ich mocami w plecy niedawnych sojuszników. Jak dla mnie to największy dyshonor dla tej rasy.

Według mnie powinniśmy ograniczyć takie akcję, ale dostosuje się do zdania reszty graczy.

Ah no i chciałbym powiedzieć, że pod moje wpływy podlega obecnie: Sespech, Wybrzeże Smoka oraz The Shining Plains.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-12-2009, 10:48   

Sylar - sorry, ale ten protest jest IMHO nieco spóźniony. Bezimienny, jak tez i inni, protestowali już przeciw obecności Shrinshee i inszym nielogicznościom. Co za tym idzie - te zdarzenie jest bezpośrednią konsekwencją wizji pewnego z uczestników, który ściągnął Shrinshee i nie przejmował się protestami...

A co do dumy - sorry, ale ktoś, kto uważa, że „miał prawa” do wyspy dla elfa sojusznikiem nie jest.

I tak - nadal uważam, że Caladan walnął głupotę i Shrinshee w Faerunie nie ma. I floty nie miał kto niszczyć.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sylar Płeć:Mężczyzna
Poszukujący Prawdy


Dołączył: 11 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2009, 11:02   

To się nazywa duma i honor. Oddać państwo bez walki, a jak wróg się wycofa to rzucać w nich kamieniami. :P
Swoją drogą taki akt może spowodować tylko wrogość MACu, a to już jest głupotą, zważywszy na siłę przeciwnika.

No i ja mówię żeby ograniczyć się na przyszłość z takimi działaniami. Co było, przeminęło, ale nie znaczy to, że musimy iść w te eh... nielogiczności dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-12-2009, 11:05   

Sylar - a owszem, w kwestii elfiej dumy to ja polecam koniec Cormanthoru i Wojny o Koronę. Dają wspaniały pokaz, jak "dobra" i "ciepła" potrafi być knujna elfia rasa :D

A co do ograniczenia - jestem za. Ale z jednym zastrzeżeniem - ograniczamy nie tylko strzelanie z wyrzutni, ale i znajdywanie takowych w stodole.

A co do MAC - a spróbują tylko oddać :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-12-2009, 11:07   

Velg napisał/a:
ale i znajdywanie takowych w stodole

Kurde, skąd wiedziałeś?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 68 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group