FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 12-12-2009, 13:30   

Ok, jeszcze tylko jedno pytanie. W przybliżeniu na jakim obszarze prowadziłeś działania wojenne w ten sposób? Chcę wiedzieć po których ziemiach twoja armia nie stąpała, to wiąże się z konsekwencjami.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-12-2009, 13:47   

W ten sposób opanowane zostało tylko Hardcastle. Dodatkowo flota powietrza została użyta do opanowania centrów religijnych Lowiatar Bogini Bólu w Dambrath i usunięciu z kraju znienawidzonych Cathi.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-12-2009, 13:48   

Velg podejrzewam, że doczytasz ;>
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-12-2009, 13:49   

Costly: możesz opisać jak Kitkara szaleje w Chtul?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.


Ostatnio zmieniony przez Zegarmistrz dnia 12-12-2009, 13:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 12-12-2009, 13:50   

No to jednak to nie było ostatnie pytanie, bo pozostaje niewyjaśniona podstawowa kwestia - czyli w którym miejscu zaczyna się strefa kontrolowana przez twoje regularne jednostki naziemne? Na mapce Bezimiennego dystans jaki nas dzieli nie jest mały. Ale w kontekście tego co piszesz, to jesteś u naszych bram. Chcę ustalić w którym momencie Caladan się z tobą spotka, sam na pewno rozumiesz, że ustalenie tego jest konieczne.

Odnośnie Kiti - nie mogę, nie chcę opisywać zachowań innych graczy. Kiti o swoich działaniach napisze jak tylko będzie mogła, a jeżeli nie będzie to mogło nastąpić szybko, to już trudno, zrobi to jednak ktoś za nią.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...


Ostatnio zmieniony przez Costly dnia 12-12-2009, 13:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-12-2009, 13:52   

Kontroluje miasto, biegnący przez nie szlak i przejście przez przełęcz Unthagol Pass.

Mam pytanie: czy moglibyśmy mniej bawić się w biurokracje? Fakt, że od 2 godzin odpowiadam na pytania przeszkadza mi, tym bardziej, że mam jeszcze dziś sesje RPG do poprowadzenia i kilka tekstów do napisania.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-12-2009, 13:54   

Zeg w nic się nie bawimy, ustalenie po prostu tych spraw z naszego punktu jest bardzo istotne.

Zegarmistrz napisał/a:
Mam pytanie: czy moglibyśmy mniej bawić się w biurokracje? Fakt, że od 2 godzin odpowiadam na pytania przeszkadza mi, tym bardziej, że mam jeszcze dziś sesje RPG do poprowadzenia i kilka tekstów do napisania.

Życie jest brutalne Zeg, każdy z nas ma swoje obowiązki. Nie tylko ty.


Ostatnio zmieniony przez Zegarmistrz dnia 12-12-2009, 13:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 12-12-2009, 13:54   

...kurcze, cała moja zabawa w MAC to gra w biurokracje.

Po prostu krótko - mamy mapę Bezimiennego przed oczami, Caladan idzie z Untheru w stronę Granicznych Królestw. Gdzie cię spotka?

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-12-2009, 14:07   

Costly napisał/a:
Po prostu krótko - mamy mapę Bezimiennego przed oczami, Caladan idzie z Untheru w stronę Granicznych Królestw. Gdzie cię spotka?


Nigdzie. Przepuszczę ją przez swoje ziemie.

Ci, którzy przeżyją tak długi marsz otrzymają pomoc humanitarną i wygodny transport do domu w Granicznych Królestwach. Nie będę atakował tych wojsk, bo ktoś z mojej armii mógłby zginąć.

Wyprawa z Untheru do Granicznych Królestw przez zachodnie Shaar armią to samobójstwo. Taka ekspedycja najpierw będzie musiała przejść przez pustynie lub półpustynie południowego Untheru, sawanny Shaar, a następnie neutralne miasta ciągnące się aż do Jeziora Pary. Po drodze do Granicznych Królestw są jeszcze jakieś góry oraz Las Zmroku. Sądząc z nazwy sarenki i jelonki nie są jego jedynymi mieszkańcami. Wszystko to walcząc z upałem, brakiem wody pitnej i mikrobami do których obecności nie są przyzwyczajeni. Oraz brakiem żywności, bo żadne z mijanych państw nie jest spichlerzem Faerunu, a do waszych baz zaopatrzeniowych jest daleko.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.


Ostatnio zmieniony przez Zegarmistrz dnia 12-12-2009, 14:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-12-2009, 14:08   

A ja mam pytanie - mniemam, że Mezro w Chult nie macie? Bo nie pamiętam, żeby ktokolwiek je zdobywał. (i tak, to jest ważne miasto ;P)

Zegar - oświeć mnie, ale czy Ty nie uczyniłeś z sawann zachodniego Shaar przeszłość?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-12-2009, 14:11   

Velg napisał/a:
Zegar - oświeć mnie, ale czy Ty nie uczyniłeś z sawann zachodniego Shaar przeszłość?


Tak, wywołałem na nich pożar, ale potem spadł deszcz. Sawanna to głównie trawa, a trawa szybko odrasta.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 12-12-2009, 14:17   

Chcesz powiedzieć, że na całym dystansie jaki dzieli te miejsca nie znajdują się żadne twoje siły które sprawowałyby kontrolę nad tym terenem? W jaki sposób więc sprawujesz kontrolę nad Hardcastle? Jest to jednostka odcięta od twoich włości i twojego wsparcia?

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...


Ostatnio zmieniony przez Costly dnia 12-12-2009, 14:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-12-2009, 14:19   

W ramach kontrastu dla kolorowego i kawaii kościoła: pobliża Cytadeli. Tylko trzeba wziąć poprawkę na śnieg - jest diablo zimno i diablo wysoko, a akurat mamy zimę :P

Costly - w sumie to sprawowanie kontroli nad Shaar to strata czasu. To kawał stepu, którego mieszkańcy ostatnio się wynieśli...

_________________


Ostatnio zmieniony przez Velg dnia 12-12-2009, 14:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-12-2009, 14:20   

Brrr, upiorne miejsce.
Powrót do góry
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-12-2009, 14:40   

Wypraszam sobie - to jedno z najpiękniejszych miejsc Faerunu! Co więcej, zawsze słynęło z honorowania poselstw - a już poseł gigantów (czy innych olbrzymów), którego czaszka wisi nad wejściem, może czuć się uhonorowany szczególnie. Przyszłe pokolenia Thay o nim
nie zapomną ;)

I tak - w swe gościnne progi przyjmiemy każde poselstwo, które przyjdzie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 74 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group