FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-01-2010, 22:26   

A czy stwierdzenie, że czekamy na Twoje propozycje nie jest szansą pójścia na ustępstwa? Oczywiście nie wiadomo, jak się "negocjacje" potoczą dalej, ale jednak pewną wolę wykazujemy. Chcemy znać bardziej rzeczowo i liczbowo Twoje zdanie.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2010, 22:27   

nieumiejących czytać odsyłam do mojego posta: http://forum.tanuki.pl/tematy21/4999,1410.htm#220232
Na wypadek gdybyś nadal nie zrozumiał - sugeruję obcięcie dwóch zer w liczebności magów i kapłanów.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-01-2010, 22:30   

Tak czytam te spisy armii i mam jedno pytanie. Czy wy rozumiecie, na czym polega specyfika użycia kawalerii w takich krajach, jakie stanowić będą teatr tej wojny?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-01-2010, 22:33   

Cytat:
Tak czytam te spisy armii i mam jedno pytanie. Czy wy rozumiecie, na czym polega specyfika użycia kawalerii w takich krajach, jakie stanowić będą teatr tej wojny?

Pewnie, że rozumiemy! Zeg czekamy na rozpiskę.
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-01-2010, 22:35   

Ja czekam na początek bitew - wtedy będą fajniejsze flejmy.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-01-2010, 22:37   

Bezimienny napisał/a:
nieumiejących czytać odsyłam do mojego posta: http://forum.tanuki.pl/tematy21/4999,1410.htm#220232
Na wypadek gdybyś nadal nie zrozumiał - sugeruję obcięcie dwóch zer w liczebności magów i kapłanów.

Ty chyba jesteś nieobyty z kulturą? No wybacz ale tylko tak mogę odpowiedzieć na tak chamską odpowiedź z Twojej strony. To ja dziękuję za dyskusję na takim poziomie.

I nie, nie obetniemy nawet o jedno zero obu sił. To Ci mogę zagwarantować. Więc Twoje odcięcie dwóch zer odpada. To tyle Twoich propozycji?

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2010, 22:38   

kic napisał/a:
Bezimienny napisał/a:
nieumiejących czytać odsyłam do mojego posta: http://forum.tanuki.pl/tematy21/4999,1410.htm#220232
Na wypadek gdybyś nadal nie zrozumiał - sugeruję obcięcie dwóch zer w liczebności magów i kapłanów.

Ty chyba jesteś nieobyty z kulturą? No wybacz ale tylko tak mogę odpowiedzieć na tak chamską odpowiedź z Twojej strony. To ja dziękuję za dyskusję na takim poziomie.

I nie, nie obetniemy nawet o jedno zero obu sił. To Ci mogę zagwarantować. Więc Twoje odcięcie dwóch zer odpada. To tyle Twoich propozycji?
Tak. A brakiem kultury było danie takich sił w tym queście. W tej chwili zakładam, że zasada ograniczania mocy przestała obowiązywać.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-01-2010, 22:41   

Zegarmistrz napisał/a:
Tak czytam te spisy armii i mam jedno pytanie. Czy wy rozumiecie, na czym polega specyfika użycia kawalerii w takich krajach, jakie stanowić będą teatr tej wojny?
Problem z "realiami"... Widzisz, problem w tym, że najpewniej (na 100%?) realizm rozgrywki i tak wyląduje w koszu przy pierwszej lepszej okazji (jak mi to mówią - od dawna go tu nie ma?).

Zresztą, w tej chwili i tak to nie ma żadnego sensu, bo to obecnie jeden z mniej istotnych problemów tego questu, który zapewne się roztrzaska (może nawet zanim do czegokolwiek dojdzie).

PS. Powiedz wojownikowi żeby odciął sobie przed walką rękę, którą dzierży miecz.


Ostatnio zmieniony przez Fei Wang Reed dnia 02-01-2010, 22:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-01-2010, 22:41   

Bezimienny napisał/a:
W tej chwili zakładam, że zasada ograniczania mocy przestała obowiązywać.

To co? Zrozumiałem, że jest to propozycja zakończenia Questu. No chyba że moderacja chce utopić się w absurdzie...

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-01-2010, 22:44   

Altruista napisał/a:
Pewnie, że rozumiemy!


Tyle chciałem wiedzieć. Rozpiska będzie jutro, jak będę zdolny pisać.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2010, 22:46   

kic napisał/a:
Bezimienny napisał/a:
W tej chwili zakładam, że zasada ograniczania mocy przestała obowiązywać.

To co? Zrozumiałem, że jest to propozycja zakończenia Questu. No chyba że moderacja chce utopić się w absurdzie...
Wprowadzenie do gry dwóch jednostek których siła jest większa od siły wszystkich innych jednostek w queście łącznie (z wyłączeniem postaci graczy, ale z włączeniem już epickiego Espadona) uważam za złamanie zasady ograniczania mocy - przez was. Rozumiem, że boicie się konsekwencji militarnego konfliktu który również wywołaliście i wolicie wywołać awanturę zamiast uznać przegraną.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-01-2010, 22:50   

No tak, a teraz zwalanie winy - kto dąży do zamknięcia questu i komu na tym zależy. Jakże trudno było się domyślić takiej odpowiedzi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2010, 22:54   

Fei Wang Reed napisał/a:
No tak, a teraz zwalanie winy - kto dąży do zamknięcia questu i komu na tym zależy. Jakże trudno było się domyślić takiej odpowiedzi.
Owszem, łatwo było się domyślić - i to już w momencie w którym wpisywaliście te wojska na listę armii. I niewątpliwie wojska te zostały wpisane dokładnie po to, by taką naszą reakcję wywołać.

PS: ja tak nawiasem mówiąc do zamknięcia questa nie dążę - po prostu uprzedzam, że użyję środków wprost proporcjonalnych do epickości wprowadzonych przez was jednostek.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.


Ostatnio zmieniony przez Bezimienny dnia 02-01-2010, 22:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-01-2010, 22:57   

Bezimienny napisał/a:
Rozumiem, że boicie się konsekwencji militarnego konfliktu który również wywołaliście i wolicie wywołać awanturę zamiast uznać przegraną.

Przykro mi, w taki sposób rozumowania to de facto nic nie rozumiesz.

Po raz n-ty powtarzam Ci... MAC jest przesiąknięty kapłanami oraz magami. Jest ich dużo i stanowią obecnie 1/7 naszych sił. Gotów jesteśmy pójść na ustępstwa. Możemy je zredukować. Jednak Twój postulat nigdy nie był brany pod uwagę na poważnie. Ograniczyć ich siłę do 1% - oj nie, my się na coś takiego nie zgodzimy. Prosimy Cię o propozycję. Nic nam nie odpowiadasz. Ponawiamy i dalej nic. Później w dość bezczelny sposób wypominasz nam tamten post.

W związku z powyższym ponawiam prośbę. Jaki jest Twoja ostateczna propozycja ograniczeń?


PS.
Bezimienny napisał/a:
Owszem, łatwo było się domyślić - i to już w momencie w którym wpisywaliście te wojska na listę armii. I niewątpliwie wojska te zostały wpisane dokładnie po to, by taką naszą reakcję wywołać.

Jak Ty chcesz w taki sposób prowadzić dyskusje, to z kim Ty w ogóle chcesz tutaj negocjować?

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2010, 23:01   

kic napisał/a:
Jednak Twój postulat nigdy nie był brany pod uwagę na poważnie. Ograniczyć ich siłę do 1% - oj nie, my się na coś takiego nie zgodzimy.
Dobrze, pozwól że ci wytłumaczę.
1. porządny mag jest w stanie w trakcie bitwy wybić od kilkudziesięciu do kilkuset przeciwników.
2. bazując tylko na tym wykładniku, wasza armia samych magów jest warta tyle samo co 2.5 miliona żołnierzy
3. a to jest dopiero wierzchołek góry lodowej. Tak naprawdę warci są znacznie więcej.

Czy nadal uważasz, że moja propozycja była niepoważna?
Ostatecznie mogę pójść na ustępstwo - ograniczenie ilości magów do 1% (nawet niech będzie 2% - czyli 500) a kapłanów do 10% (3000) startowej ilości.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 100 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group