FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-01-2010, 16:34   

I zmieniliście na wersję, która wciąż łamie porozumienie - w takim razie trzeba było napisać, że post Loko jest całkowicie do zignorowania (i nic mnie tu jego nieświadomość nie obchodzi - informowanie członków to przecież wasza święta powinność)...

... a nie na wersję, w której morduje dyskretnie. To wciąż jest zerwanie umowy pomiędzy graczami - która odbywa się na założeniach, że umowa zostanie wykonana przez obie strony uczciwie. (i dlatego nie pisalibyśmy o przeszacowaniach wartości enklaw w Untherze przez założenie tego, że w cenę wliczono jałmużnę; bo moglibyśmy tak zrobić - i dziwić się, że przecież nie łamiemy umowy między postaciami, o co chodzi...?)

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 07-01-2010, 16:38   

Nie wiem jakie zmiany zaszły ostatecznie. Gdy Loko był online i mógł zrobić zmiany wojna była nam już zapowiedziana. Poszło wtedy wszystko z górki i nie mieliśmy czasu zajmować się tym postem (nie było już po co).

Będziemy sobie dalej jak dzieci zwalać winę na siebie wzajemnie, czy po prostu skupimy się na rozgrywce?

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-01-2010, 16:45   

Mówiłem - napisać, że był do zignorowania, bądź, że zmieniło się miejsce. Mogłeś to zrobić - a iobawiam się, że jakakolwiek inna opcja w rachubę by nie wchodziła. I zrobimy to dyskretnie niestety nie jest żadną odpowiedzią - gdyż wciąż jest to związane z oszukiwaniem nie tyle postaci (bo to jest dopuszczalne), a graczy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2010, 16:46   

Costly napisał/a:
Lepiej jednak było to roztrząsać i zapowiedzieć nam wojnę, zamiast po prostu dać zmienić post i o sprawie zapomnieć, choć my taki zamiar mieliśmy od początku, bez żadnych sugestii.
Wybacz, ale wojnę wywołaliście wy, ruszając na Durpar. Ja wcale nie planowałem was atakować. Wasze posty opisujące atak uznałem za prowokację znacznie większą niż kwestia Cimbaru. Niestety, na argumentację za pomocą kija nie reaguję zbyt dobrze - szczególnie jeśli sam również mam coś ciężkiego pod ręką.
A co do postu Loko - mieliście pecha. Nie uznałbym go za prowokację, gdyby tak idealnie nie wpasował się w jeden z mocniej dyskutowanych punktów wcześniejszych "ustaleń pokojowych". A także, gdyby reakcja z waszej strony nie przyszła dopiero, gdy zwróciliśmy głośno na to uwagę.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-01-2010, 17:01   

Armia Thay także została umieszczona w wątku.

A co do powodów wojny - przykro nam, ale postaraliście się wyjątkowo wręcz starannie, aby ją wywołać.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 07-01-2010, 17:17   

Sory, ale mi już styka zabawy w zwalanie tego na drugą stronę, nie jesteście w sposób oczywisty i tak zainteresowani moimi wyjaśnieniami, a przekomarzania mnie nudzą.

Jak już mówiłem, na taką postawę też jesteśmy gotowi.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 07-01-2010, 18:58   

Serika napisał/a:
Jeżeli Wam bardzo zależy, moge uprzedzić o otworzeniu z powiedzmy 12-godzinnym wyprzedzeniem (jeżeli kiedyś się w końcu dogadacie). Stoi?

Proszę bardzo.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sylar Płeć:Mężczyzna
Poszukujący Prawdy


Dołączył: 11 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2010, 19:12   

Serika, osobiście poczułem się urażony tym, że potraktowałaś mnie bezpośrednio uzależnionego od MACu. W szczególności, że tu już chyba wszyscy zaczęli postrzegać mnie w ten sposób. Zwracam na to po raz kolejny (i ostatni) uwagę. Nie należę do MACu!

Bezimienny napisał/a:
zamierzam dotrzeć przynajmniej do Ormpetaru, Ormathu i Eversultu, a możliwe że i do Arrabaru, Hlondeth i Westgate. I to wliczając spowolnienie wywołane walkami.

Bezimienny, a ja planuję wraz z pomocą MACu i może Turmishu przetrzymać Twoje wojska z miesiąc, a nawet i odeprzeć ich atak (a będę mieć ku temu kilka dobrych argumentów). Tak więc mamy całkiem odmienne wizję przyszłości i raczej ich nie pogodzimy.
Dlatego na koniec poprę zdanie Costly'ego, że nie ma to większego sensu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-01-2010, 19:19   

Cytat:
Serika, osobiście poczułem się urażony tym, że potraktowałaś mnie bezpośrednio uzależnionego od MACu. W szczególności, że tu już chyba wszyscy zaczęli postrzegać mnie w ten sposób. Zwracam na to po raz kolejny (i ostatni) uwagę. Nie należę do MACu!

Przepraszam, jeśli tak to zabrzmiało. W żadnym momencie nie napisałam, że należysz do MACu - napisałam, że należysz do tej samej strony co MAC (id est - jesteście sojusznikami), co na tym etapie questu wydaje mi się prawdą. Podobnie, jak za stronę konfliktu uznałam Punyana, Daera, Zega i Velga, chociaż do żadnej wspólnej organizacji nie należą i każdy z nich kieruje swoimi siłami zgodnie z własnym uznaniem.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 07-01-2010, 19:25   

Czyli południe już oficjalnie jest zjednoczone z resztą? ;p Zastanawiałem się kiedy ktoś to stwierdzi ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-01-2010, 19:31   

Zawsze mi się wydawało, że sojusz != zjednoczenie... :P

Panowie, czy mogę rozumieć, że ustalenia w sprawie armii zostały wreszcie zakończone?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 07-01-2010, 19:32   

Panowie i panie MACanci i inni, czekam aż ktoś z Was raczy wkleić do odpowiedniego tematu listę Waszych sił. Naprawdę nie uśmiecha mi się szukać ich wśród pierdyliona postów przekomarzań.

Ze swojej strony ogłaszam, że nie uznam istnienia żadnych sił które nie zostaną opisane w tamtym temacie przed odblokowaniem questa.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-01-2010, 19:36   

Dobra, artyleria:

Thayskie bombardy: 210 sztuk.
Działa lantańskie: 130 sztuk.

Mówiłem już o bombardach, teraz działa Lantanu dodaję. Ktoś protestuje?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 07-01-2010, 19:44   

Wobec tak uprzejmiej prośby Ysena, jakże moglibyśmy postąpić inaczej, jak nie wkleić po raz enty ten sam post do kolejnego tematu, którego zasadności swoją drogą nie widzę i nie przypominam sobie, aby ktokolwiek z Bractwa zgadzał się na nowe zasady tego rodzaju.

Sory, ale uznaje zasadę, że odpowiadać wypada tonem takim, jak się do ciebie zwracają.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sylar Płeć:Mężczyzna
Poszukujący Prawdy


Dołączył: 11 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2010, 19:50   

Serika, przeprosiny przyjęte. ;)
Tak jestem w sojuszu. Nie zaznaczałem jednak, że jest to wieczysty sojusz. Ba, moja postać dawała nawet oznaki niechęci do współpracy. Sylar, jako postać traktuje MAC jako zło konieczne, niźli sojusznika od serca. Gdybym miał inną możliwość, to pewnie bym z niej skorzystał. Jednak w obecnej chwili jakoś nie popieram politykę dwóch krzeseł, a jak już zasiadło się na jednym, to nie ma sensu przeskakiwać na drugie.
Zważywszy, że druga strona konfliktu jest jedynie sojuszem wielu krajów, niż jedną wielką potęgą, nie jest faktem obojętnym dla mojej postaci.

PS. Ja za niedługo dodam swoją armię. Musze tylko zrobić ostatnie poprawki i jeszcze raz wszystko zrewidować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 114 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group