FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-01-2010, 23:59   

Część dotyczącą opozycji w Tethyrze przeciw polityce prowojennej opieram na tej części wypowiedzi Sylara z 14-12-2009, 23:12, zaakceptowanej przez MAC.

Sylar napisał/a:
Władca Turmish zapadł w zadumie i zaczął ważyć ryzyko, zyski, straty, szanse i ostateczny wynik. Spojrzał po swoich sojusznikach, następnie spytał się dwuosobowej rady co sądzi o tym. Żaden z członków rady nie był temu przychylny. Mówili, że zepsuje to dobrą sławę Turmish, wspominali o inflacji, problemach gospodarczych, gniewie ludu itp. Król jednak wiedział dobrze, że przesadzają, bowiem to MAC kładł na siebie całą odpowiedzialność. Turmish jako sojusznik nie był wcale w tak dużym zagrożeniu. Za to zyski tej akcji były zachęcające. Rynek południa wzmocniłby Turmish gospodarczo, w szczególności po wojnie. Zmęczony naród byłby bezdennym odbiorcą dóbr z Turmish. Ostatecznie Lord podjął swoją decyzję.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-01-2010, 00:04   

Ty amoralny psychopato... Mógłbyś przynajmniej smierci ludzkiej nie wykorzystywać do kryptoreklamy naszych uniformów, co...? ;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-01-2010, 00:49   

Uwielbiam tą logikę - gdy za zabójstwa bierze się MAC, to wszyscy wiedzą czyja to robota i oburzają się na nas, bez względu na okoliczności. Gdy za zabójstwa bierze się ktoś inny - to jest cacy, nikt nic nie wie, a któż w ogóle śmiałby wiązać to z graczem.

No ale, to nie jest istotne, nie jest tajemnicą, że się do takiego stanu rzeczy przyzwyczaiłem i na swój sposób nawet go lubię. Umożliwia to szereg ciekawych i intrygujących obserwacji.

Tak czy inaczej nie o tym chciałem pisać. Caladan - dostałeś prezent, Gaelan ma oto szereg ciekawych perspektyw przed sobą.

I tak kurcze - lubiłem Herengara. Sam w końcu na potrzeby opisu dorobiłem mu osobowość. Macie dług na moich osobistym rachunku.

A, byłbym zapomniał - fragment wklejony przez Daeriana nie dotyczy stosunków na linii Turmish - MAC, tylko propozycji ugodowej między naszym sojuszem a Halruą. Ledwo dziś prosiłem właśnie ciebie o czytanie ze zrozumieniem. I pierwszy post od tego momentu i już kolejna taka sama sytuacja. Oczywiście, zapewne nie uznasz tej "drobnej i nieistotnej pomyłki", jaką to bez wątpienia jest powoływanie się na słowa dotyczące czegoś zupełnie innego, za powód do zmian w swoim poście, zgadza się?

...dlaczego zupełnie się nie zdziwiłem?

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...


Ostatnio zmieniony przez Costly dnia 13-01-2010, 01:00, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-01-2010, 00:57   

Oj, ale my się nie kryjemy - tak szczerze mówiąc, to my się do wszystkiego przyznajemy i obiecujemy więcej... Nie jesteśmy MACem, który próbuje zatajać oczywiste oczywistości.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 13-01-2010, 01:03   

Costly napisał/a:
I tak kurcze - lubiłem Herengara. Sam w końcu na potrzeby opisu dorobiłem mu osobowość. Macie dług na moich osobistym rachunku.

Czy ten pan miał plot-armor?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-01-2010, 01:13   

Nie, nie zastrzegaliśmy go w żaden sposób tego typu wcześniej.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-01-2010, 07:49   

Costly napisał/a:
gdy za zabójstwa bierze się MAC, to wszyscy wiedzą czyja to robota i oburzają się na nas, bez względu na okoliczności

Cóż, jako jedyni macie jakiś interes w masakrze kapłanów największych Faeruńskich religii na swoim terenie?

Costly napisał/a:
Gdy za zabójstwa bierze się ktoś inny - to jest cacy, nikt nic nie wie, a któż w ogóle śmiałby wiązać to z graczem.

Costly - fascynujące. Jak dla mnie akurat powiązanie tych zabójstw z kimś od nas jest dość oczywiste - zapewne większość będzie podejrzewać Calimshan lub Turmish. To, że to nie ich robota, to inny problem.
O ile oczywiście w ogóle będziemy się kryć... to wymaga przemyślenia.
Może tak bez zbędnej i bezpodstawnej złośliwości?

Costly napisał/a:
A, byłbym zapomniał - fragment wklejony przez Daeriana nie dotyczy stosunków na linii Turmish - MAC, tylko propozycji ugodowej między naszym sojuszem a Halruą.

Costly napisał/a:
Oczywiście, zapewne nie uznasz tej "drobnej i nieistotnej pomyłki", jaką to bez wątpienia jest powoływanie się na słowa dotyczące czegoś zupełnie innego, za powód do zmian w swoim poście, zgadza się?

...dlaczego zupełnie się nie zdziwiłem?

To już dla mnie podchodzi pod obraźliwy atak osobisty Costly. Do tego niczym nie sprowokowany.

A zmiany owszem, są.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-01-2010, 12:36   

Sprowokowany akurat był. Co więcej, owe zmiany są kolejną prowokacją. Nie dostosowałeś opisu do zmian, tylko dostosowałeś okoliczności do zakładanych celów. Chciałeś swoją akcją osiągnąć określony cel i zgodnie z tym dopasowane zostały wydarzenia zachodzące po zabójstwie. Przyjąłeś błędne okoliczności, nie wzruszyłeś się tym, efekty pozostały te same, tylko znikło powołanie się na ten tekst.

Mogłeś równie dobrze tekstu nie zmieniać, na jedno by wyszło. A przynajmniej po męsku być zadeklarował, że wersji swojej się trzymasz, a nie ubierasz to w tanie sztuczki.

Obawiam się jednak, że opis zawsze będzie pozostawał niewspółmierny do sytuacji. Bo Lord, choć przodował w Radzie, to był ciągle jednym z członków. Co więcej, tym najtwardszym wolą, który dawał nam najsurowsze warunki. To nie nasz problem, po raz kolejny.

Daerian napisał/a:
zapewne większość będzie podejrzewać Calimshan lub Turmish


To jest iście fascynujące. Wyłóż mi proszę jak doszedłeś do tego wniosku :]

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 13-01-2010, 12:45   

ŁYP. Bez argumentów typu "to twoja zła wola" proszę. Jestem pewna, że można się dogadać bez wzajemnych oskarżeń.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-01-2010, 12:58   

Tak, oskarżenia na forum publicznym były zbędne, przepraszam.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-01-2010, 13:10   

Chwilowo postać ma jest czystej wody szaleńcem. Zaraz mu przejdzie - ale chwilowo mam power-upa i stawianie czegokolwiek na jego drodze jest nierozsądne ;) (no, chyba że ktoś bardzo chce pojedynku)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-01-2010, 16:12   

Zedytowałem posta ponownie, mam nadzieję, że obecna wersja jest do zaakceptowania. Owszem, patrząc na posta teraz stwierdzam, że konsekwencje były zbyt duże - źle go sformułowałem.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-01-2010, 16:37   

W imieniu Bractwa MAC niniejszym dziękuję wszystkim uczestnikom questu, także jego założycielowi. Z przyczyn, o których nie będę pisał, zdecydowaliśmy się na opuszczenie questu. Mogę przeprosić uczestników, którzy w ten sposób tracą możliwość osiągnięcia swojego celu (bez złośliwości).

PS. W queście zostaje Karel, który chce dokończyć swój wątek.

PS'. O przyczynach odejścia żadnych dyskusji z naszej strony nie będzie.

_________________

Ręce za lud walczące sam lud poobcina.
Imiona miłych ludowi lud pozapomina.
Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie
Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.

A. Mickiewicz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-01-2010, 19:07   

Ja również dziękuję MACantom za (niedługą co prawda) wspólną grę.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 13-01-2010, 22:13   

<khe, khe> Ogłoszenie parafialne: W związku z moim odejściem, Samarach będzie teraz rządzony przez koalicję krasnoluda Darnaka oraz poringi Amadeusza i Empiryka! Poza tym jest to teraz kraj neutralny, na którego fladze od dziś gości symbol totalnego wyluzowania <klik> !

A co, mój kraj wolno mi :P

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 134 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group