FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-09-2009, 11:16   

Umm, wiem, ze sie wtracam i nie znam specyfiki questa, ale Caladan... nie chodzi mi o to, że odmawiasz - twoje prawo, natomiast wydaje mi sie, ze munchkinujesz i przypomina mi to casus gondorski, a tymczasem tu chodzi po prostu o to, żeby wszyscy się dobrze bawili, nie o to, żeby 'wygrać' (która to kategoria tu de facto nie istnieje, nawet quest gondorski skończył się kompromisem).

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-09-2009, 14:39   

Wszystko rozumiem Morg(synu?), ale

- Poprosiłem tydzień temu, aby wszyscy wzmocnili się, bo od 2 miechów planowałem zdobycie smoków, Daurgolotha,przychylnośc większości bóstw, oraz akceptacje Pomroków. Poszedłem na duży kompromis wobec wszystkich. Tamten post dawał mi dostęp do wszystkich smoków z Faerunu i właściwie skończenie Questu na moją korzyść. Wszyscy szybko dogadaliśmy się bez kłótni i dalej bawimy się.

-Straciłem zamian bazę wypadową w tym ośrodek badawczy w jednym(prawdopodobnie musze budowac nową), dom krasnoludów, Kużnię(produkcja stanęła), 6 pyłowych smoków(mógłbym je ulepszac tak, że załatwiałyby Smoki i Drakolisze ), 250 pyłowych goblinów i koboldów(dość duży % armii ), Turmish, Cormyr i tereny wokół Westgate zagarnięte przez Daeriana. Jest to na pewno dużo woja i spora flota. Nie mówię o NPC do wykorzystania. Gdybym stracił czerwone smoki byłbym na straconej pozycji. Ogólnie brak wsparcia lotnictwa. Nie chciałem brać swoich 1400 smoków, bo od razu słyszałbym przeciwy. Dlatego też równie dobrze mógłbym spakować walizki i uciec z Faerunu. Daerian za to ma silną armię i metaliczne smoki, oraz nie został dotknięty katastrofą(Tsunami i zniszczenie bazy wypadowej), a także ma do wykorzystania duży potencjał ludnościowy wielu krain na zachodnim wybrzeżem i potężnych NPC.

Dlatego mówię nie, bo bede na straconej pozycji wobec innych graczy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-09-2009, 15:56   

Shizuku - Sigimundus 1:0

Braaaaaaawa dla mężnych kucyków...! I jeszcze większe brawa dla ich pani...! :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-09-2009, 20:57   

Sigimundus, w końcówce tej kampanii staje się powoli bohaterem tragicznym.
Powrót do góry
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-09-2009, 22:02   

To ja tylko wspomnę, że wśród moich dwudziestu smoków już ściągniętych jest około dziesięciu Czerwonych z FR - osobistych przyjaciół Daeriana. Tych smoków nie oddaję...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-09-2009, 08:48   

Spox prosiłbym cię niedługim czasie opisania swoich sił ilościowo.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-09-2009, 18:22   

...

Powinienem nazwać tego questa Code Geas: Caladan of the Trade :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 12-09-2009, 18:58   

Rany Caladan... właściwie to chciałam z tobą pogadać... Velg dał mi instrukcje i w ogóle... A tyś mnie wziął, zobaczył i odstawił...

Acha i tak po prawdzie to nie mam żadnego przekaźnika.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-09-2009, 19:12   

Wciśnięto Ci do kieszeni ;)

A Caladan & MAC rozmawiali na warunkach standardowych, zaaprobowanych przez wszystkie części wszystkich stron (a głównie kica... choć nie wiem, czy on wiedział, na co wyrażał zgodę :D) :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-09-2009, 00:20   

Cytat:
Siły poszczególnych miast i państw zaczęły się gromadzić, szykując się do wojny. Nad całym procesem pilnie czuwał Daerian i pozostali z najpotężniejszych magów, gotowi w razie najmniejszej potrzeby do natychmiastowej interwencji.


Caladan - pisałem, że jest stała obserwacja. Dziękuję za słuchanie i docenianie zabezpieczeń innych. W związku z tym czuję się uprawniony do opisania akcji w sposób wsteczny, pokazując reakcję na Twoje działania, cofając Twoje osiągnięcia. Po drugie, wybacz, ale gdzie tam było coś o geass wcześniej, bo przeczytałem WSZYSTKIE Twoje wcześniejsze posty i nie było tam o nim ani słowa? Bardzo proszę o wyjaśnienie.

Velg, może nas czekać rozmowa twarzą w twarz... ;p

Rozpisanie sił:

Lotnictwo:
Smoki (sztuk powiedzmy, 300)

Piechota:
5 000 lekkiej piechoty (Neverwinter)
1 000 ciężkiej piechoty (Neverwinter)

20 000 lekkiej piechoty (Waterdeep)
10 000 ciężkiej piechoty (Waterdeep)

50 000 lekkiej piechoty (Amn)
20 000 ciężkiej piechoty (Amn)

30 000 lekkiej piechoty (Cormyr)
20 000 ciężkiej piechoty (Cormyr)

10 000 lekkiej piechoty (Wrota Baldura)
5 000 ciężkiej piechoty (Wrota Baldura)

30 000 lekkiej, mieszanej piechoty (Thay)
5 000 ciężkiej piechoty (Thay)

10 000 lekkiej piechoty (Silver Marches)
10 000 ciężkiej piechoty (Silver Marches)

3 500 lekkiej piechoty (drowy)

Strzelcy:
Łucznicy: około 40 000, z tego 3000 elfickich
Muszkieterzy: 5 000

Jazda:

Paladyni (ciężka jazda) - 5 000 - wiele różnych zakonów

2 000 ciężkiej jazdy (Neverwinter)

6 000 ciężkiej jazdy (Waterdeep)

40 000 lekkiej jazdy (Amn)

15 000 lekkiej jazdy (Cormyr)
10 000 ciężkiej jazdy (Cormyr)

4 000 ciężkiej jazdy (Wrota Baldura)

5 000 lekkiej jazdy (Silver Marches)

1 000 lekkiej jazdy (drowy)

Magowie:
10 (Luskan)
30 (Waterdeep)
20 (Neverwinter)
40 (Amn)
100 (Cormyr)
500 (Thay)
300 (Drowy)

Mnisi Faerunowi:
3000

Dodatkowo, moje prywatne siły:

Wojska liniowe:
Pancerna Pięść - 500 - ciężka pancerna piechota uzbrojona w miecze dwuręczne
Klasyczni drowi wojownicy - 800 - lekkie opancerzenie, walczą w większości przy pomocy dwóch mieczy
Drowia kawaleria - 500 - jeźdźcy nieco innych jaszczurów niż te z DnD, przyzwyczajonych do walki na powierzchni.
Muszkieterowie - 400 - krasnoludzcy i drowi strzelcy, wyposażeni w broń palna na poziomie zbliżonym do wojny secesyjnej.
Ciężka kawaleria Poszukiwaczy Przygód - 2000 - mniej więcej średniowieczne rycerstwo, choć z paladyńskimi dodatkami i odbiciami
Czerwoni Gwardziści - 400 - doborowi wojownicy z Thay
Siły specjalne i magiczne:
Zabójcy i komandosi w jednym - 30
Mnisi Endariona (czyli w praktyce - oddział epickich mnichów) - 40

Magowie bitewni - 60 (w praktyce minimum 7-8 poziom czarów)
Czerwoni Magowie - 54, w tym 4 arcymagów

Lotnictwo:
Grupa smoków od brydża - 20, poziom mocy co najmniej Pradawnego Żmija lub lepiej - różne kolory, a także smoki z innych wymiarów... wprowadzone i opisane będą potem.

Maszyny oblężnicze i inne:
Maszyny "ruchome" - 20
Maszyny oblężnicze - 50

_________________


Ostatnio zmieniony przez Daerian dnia 13-09-2009, 12:23, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-09-2009, 02:51   

Póki pamiętasz, że wykrycie mojego shapeshiftingu jest niemożliwe (oraz, że we wszelakich sensach, to każda forma jest inną istotą) to jest ok :P

BTW: może przy Akanaxie w składzie mych sił nie powinienem się czepiać*)... Ale jak dużą masówkę stosujesz? Bo cormyrska część armia to około 9% populacji populacji tego państwa... A w zwyczajnym królestwie trudno mi sobie wyobrazić 9% regularnej armii.

* Well, to miasto jest o tyle specyficzne, że chyba wzorowane było na Sparcie... Oraz zupełnie oficjalnie było raczej obozem wojskowym, aniżeli miastem... A poza tym 20k mieszkańców to liczba mieszkańców miasta, nie terenowanych przez miasto

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-09-2009, 12:26   

Trzeba było nie pisać tego w nocy, wzdech... Liczebność poprawiona ;p
Nie mów nic, lepszy był Neverwinter gdzie 50% ludności poszło pod broń ;p

Natomiast co do spotkania - tak, wszystko się zgadza, ale pamięć pozostaje wspólna, oraz tak samo musi być w związku z tym z unikalnym śladem magicznym ;-) Choć niedługo to i tak nie będzie miało znaczenia...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 13-09-2009, 13:08   

Daerian ja o tym dobrze wiedziałem. Własnie odkryłeś swój system wymiarów. Spodki rejestrowały cały przebieg. Pytanie czy twoi magowie maja takie zdolności psioniczne, że wysyłają przez pół kontynentu wiadomości. Nigdzie nie pisałeś, że takie mają. Wiem że niektórzy magowie Cormyru mogą wysyłać do Purpurowych na krótkie odległoście. Nie wiem czy szybko przebiegliby, aby udaremnić akcje. Na pewno moi nie czekaliby na nich specjalnie, ale szybko ulotnili. Mam spodki razem z diabelskim całunem, które kryją moje jednostki.Uratownie Alusair jest logiczne. Nie chciałem jej zabijać.

-Porwanie syna wystąpiło. Wystarczy wziąśc małego i siup. Wszyscy byli zajęci Alusair
-http://forgottenrealms.wikia.com/wiki/Daelegoth_Orndeir
Ten pan jest arcybiskupem w Dragoncoast, więc tam został zabity. Nie wiem może potrafisz być w dwóch miejscach naraz.
- Metanowce są istotami i wodnymi. Jak ogień może je spalic pod morzem i zostac wykryte jak sa istotami biologicznym(nie magiczne). Nie pisałeś że masz sonary pod wodą.

Jeszcze jedno akcje były dokonanane.

"Tymczasem Szkarłatni, Draxy, Duszoszydercy , Manipulatorzy energii i Agenci cienia zrobili parę akcji. Udało im się porwać prawowitego dziedzica tronu, oraz unicestwić Daelegotha wraz z grupą Brotherhood of the Glorious Sun. Alusair Obarskyrc oszalała z powodu złamania Geassa (Na jej ramieniu podpisano Szaleństwo dotyka tych, którzy zdradząją , a na drugim było napisane, że Cormyr ma skapitulować, albo dziedzic tronu zginie). Na decyzje długo nie było trzeba czekać. Na wszelki wypadek metanowce zniszczyły wszystkie Cormyrskie statki wojenne w portach wraz ludźmi. Podobnie było w Turmishu. W Cormathorze dyplomaci bractwa zawarli pakt sojuszniczy z Malzkidem i Saryą, a potem z elfami traktat o nieagresję, ponieważ Bractwu udało się w drodze pokojowej rozwiązać konflikt pomiędzy 3 rasami. Myth Drannor było oczyszczone."

Co do Geassu. Byłem w Cormyrze.
12-07-2009, 17:57
Cześć Rast,
Mam nadzieje, że nowe świeże ciała przypadły wam do gustu. Niestety Drużyna Teoderiki( dowódca 11 drużyny Szkarłatnych Płaszczy Mroku[ zabójcy, szpiedzy i sabotażyści] ) nie mogła zabić więcej. Mogłoby to skutkować nagłym zainteresowaniem. Przyjadę do was za kilka dni. Zostałem przydzielony do Niebieskich Smoków. Mój kolega z Purpurowych smoków się wkurzył, ale tamtejsze dowództwo chce sprawdzić moją lojalność. Dlatego przydzielili mnie do okrętu Ostrze Esteru. Dziś wyruszam na pirackie łowy. Będę w Alaghon za kilka dni.

Każdy wojenny mag( nie jestem pewien czy żołnież Cormyru też), który chce służyć Cormyrowi. Musi przysiąc, że bedzie bronił ich ziem. Dostałem Geassa, a jestem manipulatorem energii i znam rózne rodzaje rzucania czarów. Rzuciłem na nią warunek "klątwa" na Alusair. Geass na mnie nie działa. Jestem najemnikiem, więc chcieli zobaczyć jak bede im służył. Wrzucili mnie na patrol z niebieskimi smokami jako pomoc.

Piszesz że Geass został ujawniony dopiero teraz. Pytasz skąd sie wziął. Ja zadam pytanie czemu oni wykryli teraz, a nie poprzednim poście jak zdobyłeś Cormyr.

Cormyr liczy łacznie 13 tysięcy wojska. Nie przesadzajmy z liczbami
http://dnd.polter.pl/Cormyr-informacje-ogolne-c1060

P.S Z twoją organizacją nigdy nie maja kontaktu. Moi ludzie po raz pierwszy pojawili się w tym multiświecie. Nie jestem z żadnego Multiwymiaru, ale z innego Multiświata. To jest duża różnica. Rozumuje w ten sposób że każdy Multiświat ma swoje własne Multiwymiary. Nigdy z toba nie byłem w żadnym Questcie, więc jak cokolwiek moga wiedzieć. Jak rozumuje wędrowcy są mniejwiecej odpowiednikami mojej organizacji, ale w tym Multiświecie.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-09-2009, 13:10   

Neverwinterska populacja odnosi się do miasta, nie terenów kontrolowanych ;P więc w sumie o to bym się nie kłócił.

A zdolności shapeshiftingu to dość bardzo polepszony Advanced Shapeshifting z Amber DRPG - czyli obejmuje również zmianę umysłu :P Generalnie łączników nie ma i „Velg” de facto też jest tylko kolejną formą... Co nie oznacza, że on to akceptuje - i aby zapewnić sobie „żywot”, nigdy nie wymazuje przekonania, że Velg jest "prawdziwą" postacią :P I to właściwie wszystko, co łączy poszczególne postaci. (i tak, raz już się rozpadłem i zrekonstruowałem na podstawie przekonania, jaki mam być) Efekty działające są generalnie "dziedziczone". Niemniej, jeśli wiesz w jakiej jestem postaci, to szpiegowanie może być niemożliwe - acz w chwili obecnej to się tak nie ukrywam. I nie wiem, czy będę się ukrywał. :P

A w razie czego, to mam epickie zabezpieczenia przed wieszczeniem mnie. :P

Edit: Akurat Twemu linkowi bym do końca nie ufał, Caladan. To na pierwszy rzut oka było liczone standardowo - wg. PMP czy czegośtam, to 1% to ZWYCZAJNE rozmiary armii trzymanej w gotowości przez państwa. A Cormyr ma armię SILNĄ :P Dodatkowo, jest coś takiego jak pospolite ruszenie / mobilizacja ;) 13k Purpurowych Smoków oznaczałoby tylko, że Cormyr ma taką elitarną, małą armię w stanie pernamentnej gotowości. A przy mobilizacji, to armia mogłaby zyskać i kilkadziesiąt tysięcy wojska. I nie, nie byliby to chmyzowie, ale też kilka regimentów rycerzy i tysiące bitnych weteranów ostatnich kłopotów, tudzież wojny z Tuigańską Hordą ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 13-09-2009, 15:14   

Oki Velg jak zwykle masz rację.

Daerian umawialiśmy się, że nie korzystam z wysokolevelowych epickich NPC. Widze w twojej akcji przeciwko moim ludziom Daeriana, Endariona, Oblodrę i Eliministera. Nie dawno inaczej sie umawialiśmy.

Czekam na zmiany posta. Skutki dla ciebie moga być nie przyjemne. Równie tak samo jak ja zniszczyłem twój miecz Dezaktywacją energii. Przyjmijmy, ze udało się porwać dziedzica tronu i zabić jedynie Daelogotha.

P.S Określ sposób komunikacji w twojej organizacji. Ja mam muszelki.
P.S 2 Opisz dokładniej wędrowców
P.S 3 Nadmierne korzystanie z istot z innych światów może doprowadzić do tego, że ja wezme swoich sojuszników ze swojego Multiświata.
P.S 4 Ograniczamy teleportacje na ogromne połacia terenów, bo to bezsens.
P.S 4 Korzystamy głównie z zasobów Faerunu i swoich organizacji.
P.S 5 patrz na mój post wyżej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group