FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-09-2009, 23:44   

Alt, wtedy osobiście je zniszczysz... ;>

A propos taktyk - Ty akurat nawet nie wiesz, co który z nich zrobił przez te wszystkie strony, więc bądź łaskaw nie służyć za głos MACu :P

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-09-2009, 23:46   

Velg napisał/a:
A propos taktyk - Ty akurat nawet nie wiesz, co który z nich zrobił przez te wszystkie strony, więc bądź łaskaw nie służyć za głos MACu :P

A idź, jako jedyny chyba czytam wszystkie posty w tej kampanii ;p
Powrót do góry
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-09-2009, 23:53   

A potem pytasz się mnie, jaka sytuacja panuje na froncie... ;>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-09-2009, 23:56   

Velg napisał/a:
A potem pytasz się mnie, jaka sytuacja panuje na froncie... ;>

Ano, bo sprawdzam czy jesteś czujny ;-) Ostrożnym trzeba być zawsze, pamiętaj!
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-09-2009, 07:46   

Zawsze można wyprodukować fanowski produkt zwany gem golem. Ludzie narawde nie mają co wymyslać.
Chyba wyrzuce te Genasi, ale pamietajcie że jakby co biorę szlamu, pyłu i powietrza.
Moi Sarrukowie to klan Mhairshaulk, oraz królestwo Isstosseffifil
Chyba wszystkie gady i Netherilan zebrałem
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-09-2009, 09:32   

Caladan napisał/a:
Zawsze można wyprodukować fanowski produkt zwany gem golem. Ludzie narawde nie mają co wymyslać.
Chyba wyrzuce te Genasi, ale pamietajcie że jakby co biorę szlamu, pyłu i powietrza.

Dajmy już naprawdę temu spokój.
Powrót do góry
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-09-2009, 09:53   

Spox, jak widać, Altowi w moim imieniu nic nie przeszkadza... :P

(Zapewne zaraz ww. dojdzie do etapu godzenia się w imieniu Daeriana ;) )

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-09-2009, 10:26   

Cytat:
Spox, jak widać, Altowi w moim imieniu nic nie przeszkadza... :P

Już nie przesadzaj.


Velg napisał/a:
(Zapewne zaraz ww. dojdzie do etapu godzenia się w imieniu Daeriana ;) )

To jest raczej mało prawdopodobne, no chyba, że Daerian byłby w MAC :)
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-09-2009, 16:02   

Jeszcze jedno nie jestem dzieciobójca. Dzieciak żyje i ma sie dobrze. Łupieżcy Umysłu nim sie opiekują i zawijają mu pieluchy ;). Musze teraz pomysleć nad nowatorskimi jednostkami bojowymi Faerunu.

Cytat:
To jest raczej mało prawdopodobne, no chyba, że Daerian byłby w MAC :)

Przyjmuje, że wszystko jest możliwe. Nawet mój sojusz z Daerianem po tym wszystkim:). Myślałem nad kilkoma dziwnymi zakończeniami. Narazie wymyśliłem 2.

P.S Klan Mhairshaulk narazie nie zajmuje się religijnymi sprawami. Jeden ważny gostek przez przypadek wyzionął ducha, bo przeszkadzał.

P.S 2 Gem golema dałem dla żartu. Ten kto wymyślił tego moda niech szczeżnie w piekle.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-09-2009, 19:45   

Wszyscy MACanci wiedzą, co mają robić...? :P

Atak nie ma na celu zdobycia wyspy (acz i nią Manfred nie pogardzi), więc atakowana jest w pierwszej kolejności baza. Manfred chce przejąć flotę. W razie braku widoków na przejęcie, likwiduję sztorm i używam branderów.

Potem, w zależności od dotychczasowego przebiegu, następuje ewakuacja lub próba przejęcia wyspy.

I tak, Daerian ma prawo reagować, na pewno już o tym wie... Jednakże jest tu na tyle dużo sił, że kilku epików nie rozwiąże problemu w kilka sekund ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-09-2009, 21:05   

Ja tylko powiem, że stronę temu pisałem w komentarzach o tym, że z NPCów spoza świata mam niejakiego Leviathana... stąd desant morski uważam za dość zły pomysł ;p

Oczywiście, desant się już dokonał i na to akurat wiele nie poradzę, Leviathan też musiał dopłynąć ;-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-09-2009, 21:15   

Wybacz, akurat o Lewiatanie zapomniałem :P Cóż, na mojej flocie akurat tak bardzo mi nie zależy, a Velg o lewiatanie (który zapewne zaspał) nie miał pojęcia ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-09-2009, 21:50   

Karel, akurat przy teleportacji to Ty nie miałeś jak góry trupów zrobić PRZED dotarciem do magów :P Chyba, że wcześniej obróciłeś, wyszedłeś z miasta i zrobiłeś kółeczko dookoła palisady :P

A samych magów - well, ja Cię wysłałem na KILKUNASTU. Wszyscy to raz, że magią kręgów w trymiga by Cię skosili jakimś efektem bez Rzutów Obronnych, a dwa - że by pouciekali teleportacją...

Edit:

Daeriana prosiłbym o chwilowe wstrzymanie się z postem do czasu, aż napiszę, a napiszę dziś wieczorem ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 20:04   

Karel, zwróć uwagę na te dwa cytaty:

Daerian napisał/a:
Jak? Nie pomieściłby się tutaj, za płytko - mimo przerażenia mózg jenerała nadal wyciągał logiczne wnioski


Daerian napisał/a:
Jego łuski - nie niebieskie, lecz błękitno zielone, niczym morska toń zlały się w jedno z wodą...


Na przyszłość będę mniej poetyczny i napisze dokładniej i wprost - Leviathan staje się jednym z wodą i w tej formie tylko bardzo zaawansowana magia może mu cokolwiek zrobić... Ty akurat nie masz żadnej możliwości (błyskawice i mróz to także jego żywioły, próby zamrażania/rażenia piorunami go nie ruszą).
Dalej, ucieleśnienie wody i oceanów na 100% nie zieje ogniem. Ma do wyboru wodę, lód, wiatr, błyskawice albo wszystko naraz...
Więc zeedytuj tego swojego posta. Zwłaszcza co do pochłaniania. Chyba, że Twoja postać właśnie wypiła ocean próbując go zabić, ale w to raczej nie wierzę.
No i nie będę już wspominać, że próby jego wchłonięcia rozsadziłyby Karela od środka i zrobiły z niego krwawy pejzaż w promieniu kilkuset kilometrów, nawet gdyby mu się to udało. Są pewne rzeczy, na które się nie porywa, na serio...

Edit: Ewentualnie nie zmieniaj, obróciłem to wszystko w żart wykonany przez Leviathana :-)
Edit 2: Jako, że Wasi pakerzy biorą udział w akcjach militarnych, ładnie proszę o pozwolenie na wysłanie przeciwko nim i Waszej armii następnym razem swojego pakera ;-)

_________________


Ostatnio zmieniony przez Daerian dnia 15-09-2009, 20:39, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 20:12   

Żeby nie było - statki MAC użyły ognia gnomiego, jeszcze kiedy miał postać smoka. Ale to i tak mało ważne, ponieważ musiałbym chyba wylać tego kilkanaście ton, aby zrobić coś poważniejszego bestyji ;P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 20 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group