FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-09-2009, 20:50   

Daerianie teraz to ja poproszę cię o edit swojego posta bo po moim edicie twój tego wymaga. Przynajmniej dałem ci materiał na ten edit. Ale się pokiełbasiło.

PS: Widziałem twoją prośbę stąd obecny problem. To że nie widać mnie było to nie znaczy że mnie nie ma.
Pozdrowienia ( dla wszystkich).

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 21:01   

...
Ja podziękuję Karel za tego questa, jeśli Ty jesteś w stanie naginać praktycznie rzecz biorąc ucieleśnienia żywiołów i aspektów do swojej woli. I co innego u czorta czasowo eliminować postać, a co innego zapanować nad czymś takim - ja w życiu bym się nie pokusił swoją postacią nawet na próby dominowania żywego duchowego ucieleśnienia wody, mórz i oceanów.
Niezależnie od Twojej siły, to coś ma u siebie status mityczny i boski równy Twojej postaci, choć w Faerunie nie ma wyznawców (ale Ty też nie).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 21:15   

"Ja przesadziłem, to wezmę jeszcze więcej" => To się powinno nazywać gambitem kareliańskim (bynajmniej nie od niewinnej niczemu krainy) :P

Karel - to był raz, że enpec, a dwa, że duże bydła, które w samej tej bitwie zjadło 50 statków. Przeciągnięcie jego na Twą stronę (bez zgody 2 strony) jest przegięciem rozmiaru trasy z Alaoru do Maztiki. Jeśli już robisz coś takiego, to:

1. Finezja - siłą nic nie zdziałasz w niektórych przypadkach.
2. Możliwości - są rzeczy, które zrobione być nie mogą. Np. pokonanie takiej góry jak Lewiatan - a przynajmniej imho nie ma sensu gra, w której można wszystko...
3. Inni gracze - najważniejsze. Ktoś może po prostu coś lubić (jak ja - Manfreda) i odbieranie mu tego... Well, jest niefajne. Chciałbyś, żeby Ci skradziono Luciana? ;P

A teraz lepiej odejdź walczyć z mnichem... Bo floty i tak już nikt nie ma, więc smok i tak by się nie przydał ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-09-2009, 21:20   

W takim razie wykonam kolejny edit. Nie jestem głuchy na krytykę. Na razie proszę uznać że sobie od gada poszłem (albo lepiej wogóle z nim nie walczyłem) jak wymyslę zmianę posta to zrobię odpowiedni edit w tym.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 21:22   

Ok, ale Endariona masz pokonać! Kibicuje Ci załoga Espadona, której transmitują walkę 8)

I mam nadzieję, że Daerian jednak nas nie opuszcza ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 21:24   

Ja właśnie zrobiłem edit. Ładnie proszę nie robić kolejnego...
Edit: Zostawię Karela na wyspie...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 21:37   

Myślałem, że już dawno przed atakiem floty nie mam, ale co tam :p

BTW: jak duże są zniszczenia? I ile "na oko" smoków przybyło ;P
BTW2: zniszczone statki w porcie... Jak dużo ich mógło być...? To największa baza thay, więc stawiam na jakąś setkę statków z Thay oraz ileś (ile? Kilkanaście? Kilkadziesiąt? Więcej?) statków sojuszu - ponieważ to chyba najlepsza baza wypadowa dla floty sojuszu i ważny punkt strategiczny (bez niego dużo trudniej zaatakować desentem Thay z Mulhorandu czy odwrotnie). Niemniej - to ustalić powinien Daerian, bo np. mogłem trafić na dzień z dość pustym portem :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 21:44   

Sojuszu nie było raczej jeszcze w okolicy jak sądzę, bo się kończą dopiero zbierać biedacy... flotę Thay musiało to naprawdę mocno zaboleć, całe szczęście, ze jak w Pear Harbour jakimś cudem nie poszło w najdroższe jednostki ;p Galeony były poza portem akurat ;p
Straty liczę na jakieś sześćdziesiąt - osiemdziesiąt statków zbliżonych do fregat i korwet, oraz jakieś 10 galeonów i/lub okrętów liniowych (trójmasztowców) (dobra, nie wiem, jak je nazywają w DnD). Część z niższego tonażu to statki handlowe, nie wojenne.

Smoków nadleciała aktualnie jakaś pięćdziesiątka. Druga będzie za 30-60 minut.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-09-2009, 21:48   

A ja niestety muszę ponformować że zrobiłem edit przed ostatnim postem Daeriana w komentarzach( roiłem edit i nie widziałem nowych postów).
Po drugie chciałem zapytać skąd taka mocna reakcja Daeriana?
1) Nie napisał czym jest ten smok. Skąd miałem wiedzieć że jest jaskimś smoczym bogiem akwenów morskich? Nigdzie nie było to napisane co to jest ( ehem z wyjątkiem postów samego Daeriana w komentarzach).
2) Co wiąże się z tym że opisu tego smoczka nie ma w temacie o NPC (chyba że coś przegapiłem, wtedy zwracam honor). A wedle mojego rozumienia regulaminu:
nie ma opisu= rób z tym co chcesz
Jeżeli rzeczywiście to nie był NPC to nie rozumemi lamentu. Jeszcze dojdzie do tego że zabicie każdej mocniejszej jednostki drugiej strony będzie wymagało editu o drugiej się to nie spodoba :/
W każdym mąć razie zgodnie z suegstią w jednym z postów samego ,,właściciela" smoczka ten został czasowow wyeliminowany.
Chciałem jeszcze raz przeprosić za zamieszanie. Jestem dzisiaj trochę ehem nie w sosie ( ale o tym będzie w innym temacie).

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 22:02   

Leviathan - wydaje mi się, że imię dość znane i jedno z tych "mających znaczenie".
Wiesz, jak Ty wystawisz coś co się będzie nazywać Bahamut albo Shiryu, to gwarantuje, że ja Ci tego nie zabiję w jednym poście od wprowadzenia od niechcenia machając ręką i rzucając Dezintegrację. Ani tym bardziej nie zaabsorbuję.
To jest istota przybyła z innego wymiaru, inteligentny pięćset metrowy smoczy wąż morski, będący w zasadzie ucieleśnieniem oceanów. Tyle wiedziałeś. Wybacz, założyłem, że łatwo się domyślić, że nie jest to coś, co należy zabić z nudów w jednym poście, absorbując przy okazji całą moc.
I czemu się pieklę? Bo jeśli wprowadzam bądź co bądź ciekawy element, zapowiedziany kilka stron temu, to owszem, mogę go stracić. Nie jest to stary NPC, do którego jestem przywiązany. Ale oczekiwałbym, że choć trochę się nim z Wami pobawię i że w jakiś sposób będziesz kombinować, jak sobie z nim poradzić. Może jak następnym razem wprowadzisz kolejnego znajomego Luciana, to ja go zabije post dalej? Tak dla przykładu.
Moja postać prawdopodobnie ma dość mocy, aby zrobić instant teleport i zestrzelić flotę MAC przed desantem na 2-3 Dragu Slavy. Zgadnij, czemu tego nie zrobiła.
A zwróć uwagę, że ja nie narzekałem mając po swojej stronie tego smoczka (Leviathan pojawił się z opóźnieniem, które Velg z własnej woli wypełnił, za co jestem wdzięczny :-) ), ani nie zniszczyłem nim całkiem floty póki nie wprowadziłeś swojej gierki na niego.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 22:08   

Straty... Dodajmy do tego kilka statków neutralne zagnane do portu + 2-3 statki z Agralondu (a co, napisałem to, to będę się trzymać... nie, żeby coś to zmieniało)... i tak ładnie, zważywszy na to, że moje statki były takimi trochę lepszymi tryremami :P

A różnica między okrętami wojennymi i zwykłymi tu jest chyba minimalna ;)

A sprawy "mocy poszczególnych postaci wyrażonych w kilowatach" proponuję zostawić na starość.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-09-2009, 22:09   

Mój błąd przyznaję. Naprawdę chcę załatwić sprawę polubownie. Ze swojej strony dokonałem małego i mam nadzieję ostatniego editu tego kontrowersyjnego posta.

PS: Mam wrażenie że nie pasuję do tego questa....

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-09-2009, 22:17   

Cytat:
PS: Mam wrażenie że nie pasuję do tego questa....

Oj przestań, to pierwszy twój quest, więc nic dziwnego, że błędy popełniasz. A ile mi się ich przydarzało, chłopie! Następnym razem, będziesz bogatszy o zarobione w tym queście experience, więc luz.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-09-2009, 22:18   

Chyba nikt nie ma za złe z powodu wszechpotęznej armii demonicznych pcheł. Trudno coś wymyślec, aby przeszkodzic jednym z najpotężniejszych magów(są silniejsi xD), dziających w grupie nad czymś. Moje wyobrażnia nad tym skończyła się.

Pytanie skąd wziął sie tam smok czerwony?. Nie wysyłałem nic takiego. Co innego było.

Karel witaj klubie;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 22:28   

Velg - zgadzam się z postulatami ;D

Caladan - nie wiem, gdzie się wkradłeś, ale jeśli do mojego rytuału, to w ten sposób tam nie wejdziesz ;-)
Musiałbyś najpierw odkryć położenie bazy, dostać się niepostrzeżenie do zakopanej w piaskach groty, do znajdującej się w niej zamku drowów, do prywatnych apartamentów Daeriana, tam uaktywnić jakoś dostosowany do niego portal sferowy, zasilany jego mocą, a potem wypaść wprost w środek kręgu magów ;-)
Wszystko przez magiczne alarmy, zarówno mistyczne, jak i kapłańskie i technologiczne (choć te na niskim poziomie) ;-)
Zaraz napisze posta kontrującego - mam dość editów, wolałbym wrócić do starszej questowej metody - kontrowania w tekście :D
To dawniej zabity smok, przed zawarciem sojuszu (Smoki wolno się rozkładają) ;p W końcu te rasy się nie cierpią.


Karel - ja naprawdę nie mam nic przeciwko Twojej obecności w queście i Twojej grze. Mnie też czasem ponosi, też zmieniałem posty (i edytowałem solidnie nerfiąc NPCa). Po prostu wolałbym, abyś nie zabijał i nie wsysał od razu wszystkiego, co Ci postawię na drodze... szczególnie unikatowych jednostek tego typu ;-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group