FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 21:35   

Karel - to akurat chyba kwestii modelu heroizmu - czyli pytania, czy fajniejszy jest człowiek, który ryzykując życie, pokonując wielkie niewygody i wiedząc, że niejednokrotnie walczy z czymś potężniejszym od siebie, nie załamał się i dopiął swego (np. wygrał bitwę stulecia)... Czy drugi, który to zrobił w trymiga i odszedł ;) Chyba udzielilibyśmy różnych odpowiedzi - takie mam wrażenie ;) Ale oczywiście no offense, żeby nie było. Absolutnie nie twierdzę, że nawet jeśli bym miał rację, to moja odpowiedź jest "tą lepszą" :P

Caladan - dokładasz się do bitwy powietrznej w imię dominacji chromatycznych? :P

Edit: A i... Jak będziesz wnerwiać malaugrimów, to zaczną jeść gulasze z Pomroków.

A do MAC - pair... Znaczy walki sugerowane: EndarionxKarel, GrimxLoko, DocośtamxKiti, NarthiasxSasayaki :P

_________________


Ostatnio zmieniony przez Velg dnia 15-09-2009, 21:41, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-09-2009, 21:37   

Teraz wiem, gdzie jest twoja baza. Moge jedynie powiedziec na swoja obrone, że wiem jakie tunele miedzywymiarowe korzystasz. Inaczej nie mogłoby wpaść.;). Jestem ciekawy co wymyslisz na ataki śmiechu i swędzenia.
Sok z maluagrimma powoduje zmiennokształtność biologiczną dla wiadomości.

Co ja mam mówić. Daerian na mnie krzyczy czasem.

jo ile potrzeba, ale znam lepszy sposób na ich pozbycie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 21:42   

Nalot dywanowy smoków - powiedzmy, że w przenośni, nie mogłem się powstrzymać :D

Co do postu - to jest w praktyce system, jaki wolałbym stosować, bo questowi brakuje trochę humoru (wszyscyśmy się zadęli w naszej epickości ;/)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 21:42   

Potrzeba coś, co pomogłoby na 100 smoków... No, mniej - ponieważ ja też mogę ściągać siły ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-09-2009, 21:50   

Spox dałem ci pw(VELG)*. Przeczytaj i pomyśl, a ja postaram sie cos wymysleć równie kreatywnego i stuknietego, co pchły na smoki. Nie chce mi sie wkraczac osobiście do akcji. Fajny meczyk;)

P.S Napisze póżniej coś też bekowego o tych sobowtórniakach. Nadszedł czas na śmieszny chaos.
*teraz nie bedzie porozumień;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2009, 22:42   

Widać zapewne, że się do dowodzenia nie przykładałem. Cóż, póki nie zmniejszę przewagi powietrznej, to i tak nie mogę zewrzeć szyków, bo bym wszystko stracił :P

Sammaster z 5 uczniami się teleportował i jest będzie robił tańsze umarlaki ;) Bo konkurencja nie śpi ;)

A co do nieumarłych - ja widzę bitwę jako kilkaset szkieletów/zombie z każdej strony, kontrolowanych przez kilku magów... Którzy po minucie-dwóch tracą orientację who-is-who (znaczy - kogo kontroluje mag sojusznik, a kogo mag-wróg) i przez to robi się "lekki"chaos ;P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-09-2009, 08:34   

Bardzo ważne mój tekst bedzie wlepiony w ostatni post Velga. Śpiący byłem i nie dałem rady napisać. Proszę o cierpliwość.

Chyba umarlaków już nie bedzie. Chaos został zastapiony furią natury;)


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 16-09-2009, 10:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-09-2009, 09:51   

Ok, wrzucone. Miłej zabawy w Dragonlance...! :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-09-2009, 12:28   

Wiem, że mój tekst czyta sie tragicznie. Ciekawie kto mnie pospieszał w pisaniu i pukał do moich drzwi;). Nawet nie skończyłem popcornu i kakao. Dostałem nagannę od Atona ,więc prosze o wiecej wyrozumiałości. Nie jestem cudem literackim, ale taktycznym xD.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-09-2009, 13:10   

Szarża ciężkiej kawalerii chronionej przed zaklęciami na magów? Odpowiem za pozwoleniem starym standardem z fantasy ;-)

Zaklęcia wysysające wodę to zwykły Plugawy Uwiąz Abu-Dalzima ;-) Ale jego efekt jest dość przerażający, oraz wątpię, aby czar 8 poziomu był do tej pory często widywany na polach bitwy ;-)

Manfred ma się dobrze, będzie miał znaczenie przy wymianie jeńców ;D

A Sigi robi za Hemana. Wspomnę, że nienawidzi konieczności darcia się przy włączaniu swej zdolności.
Nie wiem, czy Sasayaki jest zła normalnie (stawiam, że raczej neutralna), ale w tej chwili (czerpanie radości z zabicia dobrej, żyjącej istoty) stanowczo ma w sobie dość złych uczuć i myśli, aby Porażenie Zła zadziałało.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-09-2009, 16:44   

Nie musisz mówić, a znasz zaklęcie Całuń płomienni i Symbol śmierci, oraz Grupowa Dominacja, oraz teleportacja.:)
Wyrównana batalia. Fajnie zrobiłeś moje Triceratopsy. Musze je następnym razem ulepszyć w jakiś sposób.
Zmusiliście mnie do akcji. Nie chciałem być epicki;(

Jestem True neutral jakby co
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-09-2009, 17:08   

:P

Na pewno nie zadziałałaby tak masowo :P No, ale pies to... W każdym razie - bez indywidualnych Wielkich Zaklęć poproszę. Bo rzucę kimś przegięty 9poziomowy czar typu anty-armia ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-09-2009, 17:19   

Wyrzuce symbol śmierci i bedzie git. Zostaje Całuń płomienni. W Icewind Dale II Grupowa dominacja działała całkiem nieżle. Nie przeszedłbym inaczej Fortecy Hordy na Sercu Furii. Dużo nie ściągnełem, ale coś tam na pewno. Lepszy rydz niż nic:).


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 16-09-2009, 17:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-09-2009, 17:27   

To była po prostu ogólna uwaga. Bo człowiek, który nie odpaliłby atomówki, czułby się gorszy :P

PS. Proszę tylko, żeby nic bardziej pakernego od "Apocalypse from the sky" z Book of Vile Darkness użyte nie zostało. That's all ;)

Edit: Caladan, być może... Ale ja piszę raczej na przyszłość i wbrew pozorom nie chodzi o Twoje czary. Tu po prostu moja wrodzona wrednota zadziałała ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-09-2009, 17:33   

Nie skorzystam z Iouluma longedevity, czy jakoś tak xD. Wolałbym, aby nie były używane czary 10 poziomu z Baldura.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 22 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group